Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Γνωρίζουμε απο τι ωρα είναι στο ποστο της η πρωινή βάρδια και συγκεκριμένα η θεια Μόνικα?
η πρωινη βαρδια ξεκιναει για τις πρωτες πρωινες κατά της 9:48 περιπου ενώ εχουν προσελθει ολες στα χαρακώματα στις 11:52 ακριβως
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Γνωριζει κανενας, αν εχει γυρισει ή δουλευει η Αννα η πιπινα σγουρομαρα ξανθια, που ηταν στο λας βεγκας που εβγενε με τα βυζια εξω.??? :think:
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
Γνωριζει κανενας, αν εχει γυρισει ή δουλευει η Αννα η πιπινα σγουρομαρα ξανθια, που ηταν στο λας βεγκας που εβγενε με τα βυζια εξω.??? :think:
επειδη την εψαχνα και εγω ρωτησα τον τσατσο που δουλευαν μαζι και μου ειπε οτι εφυγε απο σαλονικα!
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια εγω κατα τις 12 ακριβως θα ειμαι στο las vegas ποιος θελει να παρουμε παρτουζα την ιωαννα?40 ευρω ειναι απο τον καθενα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
επειδη την εψαχνα και εγω ρωτησα τον τσατσο που δουλευαν μαζι και μου ειπε οτι εφυγε απο σαλονικα!

Κριμα να χαθηκε τετοιο μωρο. Πηγα να την ψαξω τωρα το απογευμα, στην θεση της μια Βασω, μαυρομαλα, σκουροχρωμη, την εκανα για γυφτοπουλα, μπαζοκλανα με τεραστια βυζια, το ενα ετοιμο να πεσει εξω απο το σουτιεν, με πλευρισε, τρομαξα.!!  :S Εφυγα τρεχοντας.!! Πηγα να κρυφτω απεναντι, ηταν η Ντονα μεσα στο δωματιο, δεν την ειδα...


καλησπερα παιδια εγω κατα τις 12 ακριβως θα ειμαι στο las vegas ποιος θελει να παρουμε παρτουζα την ιωαννα?40 ευρω ειναι απο τον καθενα

Σου απαντω εδω, η Ιωαννα λειπει συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας, αν την πετυχεις ενημερωσε...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.659
Κριτικές
22
Like
6.989
Πόντοι
3.346
Κριμα να χαθηκε τετοιο μωρο. Πηγα να την ψαξω τωρα το απογευμα, στην θεση της μια Βασω, μαυρομαλα, σκουροχρωμη, την εκανα για γυφτοπουλα, μπαζοκλανα με τεραστια βυζια, το ενα ετοιμο να πεσει εξω απο το σουτιεν, με πλευρισε, τρομαξα.!!  :S Εφυγα τρεχοντας.!! Πηγα να κρυφτω απεναντι, ηταν η Ντονα μεσα στο δωματιο, δεν την ειδα...
Αποριας αξιον ποιοι ηρωες πανε μαζι της.
Δεν καταλαβαινουν οι μαγαζατορες οτι με τετοιες κοπελες μονο χασουρα θα εχουν..διωχνουν κοσμο ετσι.
 

AkodustoFan

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2017
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Λοιπόν, αποφάσισα σήμερα βράδυ να κάνω εξόρμηση στην ωραία Θεσσαλονίκη.

Ήξερα τι ήθελα και πήγα κατευθείαν στο Red Light να βρω την Sia, μιας και άκουσα πως είναι το τελευταίο της βράδυ εδω.
Μπαίνω και τι μου λέει η τσα2... "έχει πρόγραμμα 1.5 ώρά...". Ο τυπάς παίζει να ήταν ερωτευμένος για να έσκασε 300 :think:

Τέλος πάντων, λέω να πάω να δοκιμάσω το άλλο φρούτο την Angelina, από και καλά Ιταλία, που ήταν στο Super Paradise.
Δίνω στην τσα2 40€ για πρόγραμμα απλό. Φόλα, ξυνίλα, όλο μη και μη. Πάω να την βάλω Cowgirl και μου λέει - όχι, εσύ από πάνω. Ωχ.. λέω που μπλέξαμε... Παίζει να ήταν χειρότερη και από Καρμέν/Αμαρίλλης.

Δεν τα παράτησα όμως, γύρισα πίσω στο Red Light να δω τι παίζεται με την Sia. Σαν εμφάνιση - γερό σώμα και ωραίο Ρωσικό προσωπάκι - ακριβώς ο τύπος μου. Μπαίνω με 60€ για "69". Εξαιρετική... πολύ συνεννόηση, δεν βιάζεται και αν κράτησα πολύ (αφού είχα μπει ήδη στην Angelina πριν κανά μισάωρο...) με κατάφερε στο 15λεπτο. Θα ξαναπήγαινα αλλά το κορίτσι θα γυρίσει μάλλον από Φεβρουάριο, όπως λέει.

Από βδομάδα το βλέπω για Λάρα - δυνατό στανταράκι.  ;)
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
10
Like
5.109
Πόντοι
4.895
Αποριας αξιον ποιοι ηρωες πανε μαζι της.
Δεν καταλαβαινουν οι μαγαζατορες οτι με τετοιες κοπελες μονο χασουρα θα εχουν..διωχνουν κοσμο ετσι.
σου ορμαει και σου βαζει και χερι...ειναι με διαφορα η πιο ασχημη που εχω δει στα 12+ χρονια της πορνοκαριερας μου
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.659
Κριτικές
22
Like
6.989
Πόντοι
3.346
Λοιπον, μιας και σε λιγες μερες κλεινει το 19 θα ελεγα το νουμερο 1 της πολης αυτη τη χρονια ηταν η λαρα!
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
η λαρα που ολοι λετε ρε παιδια είναι από βουλγαρια αυτή που εχει στο σαιτ το *****?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.659
Κριτικές
22
Like
6.989
Πόντοι
3.346

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Λοιπόν, αποφάσισα σήμερα βράδυ να κάνω εξόρμηση στην ωραία Θεσσαλονίκη.

Ήξερα τι ήθελα και πήγα κατευθείαν στο Red Light να βρω την Sia, μιας και άκουσα πως είναι το τελευταίο της βράδυ εδω.
Μπαίνω και τι μου λέει η τσα2... "έχει πρόγραμμα 1.5 ώρά...". Ο τυπάς παίζει να ήταν ερωτευμένος για να έσκασε 300 :think:

Τέλος πάντων, λέω να πάω να δοκιμάσω το άλλο φρούτο την Angelina, από και καλά Ιταλία, που ήταν στο Super Paradise.
Δίνω στην τσα2 40€ για πρόγραμμα απλό. Φόλα, ξυνίλα, όλο μη και μη. Πάω να την βάλω Cowgirl και μου λέει - όχι, εσύ από πάνω. Ωχ.. λέω που μπλέξαμε... Παίζει να ήταν χειρότερη και από Καρμέν/Αμαρίλλης.

Δεν τα παράτησα όμως, γύρισα πίσω στο Red Light να δω τι παίζεται με την Sia. Σαν εμφάνιση - γερό σώμα και ωραίο Ρωσικό προσωπάκι - ακριβώς ο τύπος μου. Μπαίνω με 60€ για "69". Εξαιρετική... πολύ συνεννόηση, δεν βιάζεται και αν κράτησα πολύ (αφού είχα μπει ήδη στην Angelina πριν κανά μισάωρο...) με κατάφερε στο 15λεπτο. Θα ξαναπήγαινα αλλά το κορίτσι θα γυρίσει μάλλον από Φεβρουάριο, όπως λέει.

Από βδομάδα το βλέπω για Λάρα - δυνατό στανταράκι.  ;)
Πήγα και εγώ με Angelina στο Paradise 2.  Για μένα αντικειμενικά είναι μουνάρα με καμπύλες, τατουάζ, βυζάρες και κωλάρα.  Με όλα τα σεά της και τα μέα της!  Έχει δίκιο ο συναγωνιστής που λέει ότι είναι ξινή όμως επειδή γούσταρα πάρα πολύ το συγκεκριμένο μωρό κατάφερα και γάμησα καλά.  Βέβαια για να γίνει αυτό έχω ξεσκιστεί στα κομπλιμέντα και τις κολακείες μπας και ξεξινίσει η γαμιόλα!  Τελικά το κατάφερα και κάπως ξεπάγωσε και γάμησα.  Η αλήθεια είναι ότι είχα πάρει πρόγραμμα 60€.  Γεγονός είναι ότι με άφησε να να την γλείφω παντού μέχρι και δάχτυλα ποδιών (πεντακάθαρη-μοσχοβολούσε).
Για μένα γυναικάρα!  Τώρα όσο για την Ιταλία που δηλώνει χαχα ας γελάσω.  Είναι σίγουρα απέναντι από
Ιταλία!  Θα ξαναπήγαινα;  Μόνο εάν δεν υπήρχε τίποτα άλλο αξιόλογο!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
308
Κριτικές
26
Like
696
Πόντοι
311
Επίσης, πέρασμα με Χουανίτα (λέει Ισπανίδα) πριν μέρες στο Φρίξου 13 νομίζω, αυτό με τον μακρύ διάδρομο.  Εμφανισιακά για μένα μούναρος μόνο η φάτσα λίγο άσχημη.  Πρέπει να είναι τσιγγανάκι από Αλβανία που δηλώνει και καλά Ισπανία.  Άσε ρε!  Την πρώτη φορά που πήγα μαζί της όταν ήταν παρακάτω στο Φρίξου 15 ήταν όλο μη και μη. 
Στην δεύτερη συνάντηση στο Φρίξου 13 μόλις την συνάντησα πήγα να φύγω μόλις την φώναξε η τσάτσα.
Της λέω: γιατί να μπω ρε συ αφού είσαι παλτό!  Την τελευταία φορά μου έσπασες τα αρχίδια, όλο μη και μη.  Πάω να φύγω.  Με παρακαλάει η τσατσά ενώ η γκόμενα μου λέει ότι κάνω λάθος, ότι την μπερδεύω με άλλη!  Τέλος πάντων της λέω να ξέρεις ότι έχω φωτογραφική μνήμη και δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω λάθος.  Επιμένει!  Περνάω!  Τι γλωσσόφιλα, τι τσιμπουκώματα, τι στα όρθια, τι στο κρεββάτι, τι γλειψίματα από μένα.  Έχω να πω ότι είναι πεντακάθαρη και σε αυτή την περίπτωση υπήρξε πλήρης μετάλλαξη στην συμπεριφορά!  Βγήκα και παραμιλούσα!  Ευχαρίστησα και αυτήν και την τσατσά!  Τιμή συνέρευσης 50 με χρόνο ίσως και 30 λεπτά.  Αυτό ήταν κάτι που δεν το περίμενα!  Θα ξαναπάω!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.659
Κριτικές
22
Like
6.989
Πόντοι
3.346
Απο τι καταλαβα απο τα παραπανω που γραφει ο συναδελφος,κλασικες περιπτωσεις και οι δυο ειδικα η δευτερη..παρε προγραμμα αν θελεις κατι παραπανω αλλιως δεν εχει στο απλο σχεδον τιποτα.Εγω προσωπικα τις εχω ριξει Χ αυτες.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
63
Like
7.596
Πόντοι
4.766
Κι αυτό μία δουλειά είναι.. Ότι πληρώνεις περνεις ..αν και υπάρχουν κάποιες με το απλό κάνουν συν δωράκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom