Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Ασε μας ρε νοτοριους προμοτορα των παρανταις που κανει η αγαπη καλη πιπα,την χειροτερη στα μπουρδελα μπορει.Μπαινεις καυλωμενος και στον ριχνει με την πιπα της που ειναι ενα λεπτο και δεκα λεπτα στον παιζει και ουτε να τον παιζει ξερει
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Αυτή η Βιολέτα που στο άλλο σάιτ έχει μόνο μια φωτογραφία με τον πισινό της λέει τίποτα ; Βρήκα 2 κριτικές οι οποίες μάλλον αρνητικές είναι , αλλά είναι και παλιές , οπότε μπορεί να έχει βελτιωθεί από τότε :P
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
63
Like
7.596
Πόντοι
4.766
Αυτή η Βιολέτα που στο άλλο σάιτ έχει μόνο μια φωτογραφία με τον πισινό της λέει τίποτα ; Βρήκα 2 κριτικές οι οποίες μάλλον αρνητικές είναι , αλλά είναι και παλιές , οπότε μπορεί να έχει βελτιωθεί από τότε :P
Πανε για αλλου , δεν λεει και πολλα .
 

Furiusbull

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2019
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μήπως ξέρει κανείς ποτέ θα ξαναδουλεψει η Καρμεν του πλαυπου; Την είχα δει πριν δύο τρεις βδομάδες και είπα να τη δοκιμάσω. Είχε πρόγραμμα οπότε τα έδωσα σε στανταρακι (Λαρα)...
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Αυτή η Βιολέτα που στο άλλο σάιτ έχει μόνο μια φωτογραφία με τον πισινό της λέει τίποτα ; Βρήκα 2 κριτικές οι οποίες μάλλον αρνητικές είναι , αλλά είναι και παλιές , οπότε μπορεί να έχει βελτιωθεί από τότε :P
Αν μιλας για την βιολετα στη φριξου 14 οσες φορες πηγα
περασα καλα!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Πληρωσα την Αννα απο Βιλες, φοοοοοοοολλλλααααααααααααα.!!!!!!!  :headbang:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα. Μήπως ξέρει κανείς ποτέ θα ξαναδουλεψει η Καρμεν του πλαυπου; Την είχα δει πριν δύο τρεις βδομάδες και είπα να τη δοκιμάσω. Είχε πρόγραμμα οπότε τα έδωσα σε στανταρακι (Λαρα)...
Και καλά έκανες!Για Καρμεν άστο καλύτερα!
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
270
Πόντοι
290
Kανένα νέο από τσαρίνα έχουμε; Το τηλέφωνο ακόμα φραγή έχει και είμαι εκτός Θεσσαλονίκης.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.114
Κριτικές
89
Like
10.593
Πόντοι
25.015
Kανένα νέο από τσαρίνα έχουμε; Το τηλέφωνο ακόμα φραγή έχει και είμαι εκτός Θεσσαλονίκης.
Ασε και εγω την περιμενω πως και πως αλλα δεν βλεπω να γυρναει συντομα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
Πέρασα χτες βράδυ να δω αυτήν την Βιολέτα που ρωτούσα πιο πάνω για να ρωτήσω πόσο θα έβγαινε ένα πρόγραμμα που ήθελα , αλλά με το που μπήκα ακριβώς την ίδια ώρα βγαίναν οι άλλοι που περίμεναν να την δουν και επειδή δεν πέρασε κανένας , ήθελαν τσατσά και Βιολέτα να με βάλουν σχεδόν με το ζόρι να περάσω , με αποτέλεσμα ούτε να περάσω , ούτε και να ρωτήσω πόσο θα έβγαινε το πρόγραμμα που ήθελα :P Μάλλον δεν θα χουν και πολύ δουλειά και λόγο ότι άλλοι είναι σε διακοπές , και είναι και πολλά τα λεφτά που ζητάνε , ειδικά τα στούντιο που ξεκινάνε από 40 , το συγκεκριμένο δεν ξέρω αν ξεκινάει 40 η 30. Στο Φρίξου 14β ήταν.
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανενας ποσο εχει προγραμμα απλο με 2 εκτωνοσεις;
ποσο περιπου ζηταν για 1 ωρα απλο χωρις "γυμνα γλυψιματα κωλους αυταρχικα μπανια"
χοντρικα πανω κατω.


Δε παω απο εκει να ρωτησω γιατι ολο με ψηνουν και.... κλεω μετα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.768
Κριτικές
6
Like
3.443
Πόντοι
736
παιδια ξερει κανενας ποσο εχει προγραμμα απλο με 2 εκτωνοσεις;
ποσο περιπου ζηταν για 1 ωρα απλο χωρις "γυμνα γλυψιματα κωλους αυταρχικα μπανια"
χοντρικα πανω κατω.


Δε παω απο εκει να ρωτησω γιατι ολο με ψηνουν και.... κλεω μετα
Κοιτα , κι εγω δεν θυμάμαι τιμες για μια ωρα , αλλά αμα το παρεις οτι το απλό είναι ξερω γω για 15 λεπτα ... οπότε η ωρα λογικά πηγαίνει το απλο Χ 4 άρα παίζει να ειναι 120 ευρω στα "φτηνα" στουντιο των 30 ευρώ , μπορει να κανω και λάθος αλλά χοντρικά παίζει να ειμαι και μέσα στην τιμη :)
 

loukadakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Κοιτα , κι εγω δεν θυμάμαι τιμες για μια ωρα , αλλά αμα το παρεις οτι το απλό είναι ξερω γω για 15 λεπτα ... οπότε η ωρα λογικά πηγαίνει το απλο Χ 4 άρα παίζει να ειναι 120 ευρω στα "φτηνα" στουντιο των 30 ευρώ , μπορει να κανω και λάθος αλλά χοντρικά παίζει να ειμαι και μέσα στην τιμη :)
φανταζομουν οτι δε θα παει ετσι μιας και εχει προγραματα με 50εως 80 νομιζα οτι αυτα τα προγραματα εχουν αρκετο χρονο.

Ευχαριστω παντως
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
21
Πέρασα χτες βράδυ να δω αυτήν την Βιολέτα που ρωτούσα πιο πάνω για να ρωτήσω πόσο θα έβγαινε ένα πρόγραμμα που ήθελα , αλλά με το που μπήκα ακριβώς την ίδια ώρα βγαίναν οι άλλοι που περίμεναν να την δουν και επειδή δεν πέρασε κανένας , ήθελαν τσατσά και Βιολέτα να με βάλουν σχεδόν με το ζόρι να περάσω , με αποτέλεσμα ούτε να περάσω , ούτε και να ρωτήσω πόσο θα έβγαινε το πρόγραμμα που ήθελα :P Μάλλον δεν θα χουν και πολύ δουλειά και λόγο ότι άλλοι είναι σε διακοπές , και είναι και πολλά τα λεφτά που ζητάνε , ειδικά τα στούντιο που ξεκινάνε από 40 , το συγκεκριμένο δεν ξέρω αν ξεκινάει 40 η 30. Στο Φρίξου 14β ήταν.
Με 30 ξεκιναει και οσο αφορα τη βιολετα οσες φορες πηγα περασα καλα και παντα πεντακαθαρες τρυπουλες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom