Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (8 μέλη και 21 επισκέπτες)

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
έχεις δίκιο φίλε μου. Εγώ είπα να το γράψω εδώ να ενημερωθείτε Αλλά στις κριτικές μένει με το όνομα. Σωστός ο azazel
κανα νεο απο Αλινα ρουμανα που δουλευε πριν καιρο νικ ουρανου 26 ? Επισης η εφη και η αφροδιτη εχουν σταματησει ?
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Καλησπέρα συναγωνιστές! γνωρίζει κανείς τι παίζει στις 12οροφες?μου είπαν κάτι για παράνομα μπουρδελα που έχει φοιτήτριες!στον 11 όροφο! οποίος ξέρει λεπτομέρειες ας μας ανοίξει τα μάτια! ευχαριστώ πολύ
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
κανα νεο απο Αλινα ρουμανα που δουλευε πριν καιρο νικ ουρανου 26 ? Επισης η εφη και η αφροδιτη εχουν σταματησει ?
H Έφη έχει σταματήσει φίλε. Δυστυχώς με μόλις 2 χρόνια στο άθλημα δεν την πρόλαβα.
Η Αφροδίτη, αν και έχω μήνες να πάω, τελευταία δούλευε στο Νικ. Ουρανού 1Β Δευτέρα - Τετάρτη.
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, βραδινή βάρδια έχουμε καμιά ανώμαλη να γουστάρει βρωμόλογα, φτυσίματα κλπ; Ή καμιά να γλύφει κωλοτρυπίδα και να γουστάρει σφυροκόπημα από εύσωμο ψωλαρά;

Κάτι σε θεία Μόνικα αλλά να μην είναι τόσο μπάζο στην εμφάνιση
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Συναγωνιστές, βραδινή βάρδια έχουμε καμιά ανώμαλη να γουστάρει βρωμόλογα, φτυσίματα κλπ; Ή καμιά να γλύφει κωλοτρυπίδα και να γουστάρει σφυροκόπημα από εύσωμο ψωλαρά;

Κάτι σε θεία Μόνικα αλλά να μην είναι τόσο μπάζο στην εμφάνιση
μετά τα δικαστήρια...Πριν την Αναγεννήσεως,στη γωνία που χωρίζουν οι δρόμοι...Πετράκης
 

BellAir

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Χθες (Τρίτη πρωί) πέρασα μια βόλτα από Φρίξου 12 (στον επάνω όροφο )με στόχο να επισκεφθώ την Πάολα η οποία με βάση τα γραφόμενα στην άλλη ιστοσελίδα είχε την πρωινή βάρδια....
Αλλά δεν ήταν παρόν!!!!!
Η τσατσά μου παρουσίασε μια άλλη κοπέλα.
Και καλά "καινούργια άφιξη", μου είπε ότι είναι Ισπανίδα.
Εμφανισιακά μου άρεσε, μια όμορφη petit μελαχρινή παρουσία με μακρύ μαλλί και μικρό στήθος αλλά όχι ανύπαρκτο και ωραία οπίσθια.
Πραγματικά όμορφη με μεσογειακά χαρακτηριστικά και μελαχρινό δεματάκι.
Επίσης είχε tattoo στην ωμοπλάτη ένα χελιδόνι νομίζω.

Δυστυχώς δεν συγκράτησα το όνομα ούτε για δείγμα!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Δεν πέρασα αφού πήγαινα για την Πάολα και την "Ισπανιδούλα" πρώτη φορά την πετύχαινα.

Μήπως κάποιος έχει περισσότερες πληροφορίες για την κορασίδα?
Εάν όχι...ένα όνομα τουλάχιστον γιατί μου γυάλισε και την καταχώρησα στα προσεχώς. 

Επίσης τα ωράρια των κοριτσιών στην άλλη σελίδα ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα ή τσάμπα καίει η λάμπα????? 


 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.521
Πόντοι
2.460
Είναι η Κάρλα που δούλευε στα Τριδυμα και στο las vegas??
Αν δε με απατά η οπτική μου μνήμη, αυτή είναι.

επισης σε αλλη επισκεψη στην μανταλινα,που ειναι παλυ κοντρα στο στυλ μου,εμεινα πολυ ευχαριστημενος,εχει υπομονη,δεν χαλαει χατιρι,αφησε χυσιμο στα κολωμαγουλα,DT αφθονο,μια χαρα.

Έχει γίνει κάβλαρος η Μανταλίνα!

Ν.Ουρανου 26, Καρινα, ξανθια ψιλη γκομενιτσα λενε πολυ καλη μεσα στο δωματιο...

Εφυγα αχιστος, θα γυρισω για την Καρινα Ν.Ουρανου...Κωλαρα εχει το μωρο, μπουταρες.!!

Είναι πολύ ωραίο μωρό και καλό μέσα στο δωμάτιο.

Επισης η εφη και η αφροδιτη εχουν σταματησει ?
Σταμάτησε η Αφροδίτη; Κρίμα και σκόπευα να πάω το επόμενο διάστημα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
έτσι οπως τα γράφεις νόμιζα ότι δε ζω Θεσσαλονίκη και ότι έχουμε τρέλα μωρα στα μπουρδελα..με έχεις καταμπερδεψει ρε φιλος.Αθήνα μενω;

Ρε λες.????

Δεν κρατηθηκα και πηγα στην Καρινα Ν.Ουρανου 26, μολις γυρισα απο τον Λευκο τον πυργο οπου καθησα και εκλαψα μεσα στον θερμαικο τα 40ευρουλακια μου.... :headbang:

Και εκει που την γαμουσα...μου ερχετε η αναλαμπη ηλεκτροσοκ.!!!!!!! :afro:

Οποιος βρει ποια μετανομασμενη πουτανα ειναι η και καλα.!! Νεα κοπελα Καρινα, κερναω Φριφακ με Φ κεφαλαιο.!!!!!!!  :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Ρε λες.????

Δεν κρατηθηκα και πηγα στην Καρινα Ν.Ουρανου 26, μολις γυρισα απο τον Λευκο τον πυργο οπου καθησα και εκλαψα μεσα στον θερμαικο τα 40ευρουλακια μου.... :headbang:

Και εκει που την γαμουσα...μου ερχετε η αναλαμπη ηλεκτροσοκ.!!!!!!! :afro:

Οποιος βρει ποια μετανομασμενη πουτανα ειναι η και καλα.!! Νεα κοπελα Καρινα, κερναω Φριφακ με Φ κεφαλαιο.!!!!!!!  :rockon:
Τζέσικα λες ??? Με την επική κολάρα ?? Και κατα τα άλλα κομοδινάρα ???  :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Τζέσικα λες ??? Με την επική κολάρα ?? Και κατα τα άλλα κομοδινάρα ???  :think:

οχι, Την εχεις πληρωσει, 2015, τοτε ηταν ποιο μουναρα...την εχεις δει την Καρινα.?? Δεν πιστευω να πεφτω τοσο εξω...

Κομοδινο, ναι, δεν εκανε τιποτα απο το να κατσει να γαμηθει, κωλους και φατσες μπορει να ξεχναω, την Απαθεια ομως οχι.!!! 3η φορα την παταω ετσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom