Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.942
Κριτικές
63
Like
7.504
Πόντοι
4.766
Το καλό πράγμα αργεί να γίνει  ..Σωστός ο Αζα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Το καλό πράγμα αργεί να γίνει  ..Σωστός ο Αζα

σουπερ υπηρεσιες προσφερει η λιλιανα και εγω χθες πηγα επισκεψη και περασα σουπερ

καταχωρισαμε στην πορνο-αντζεντα μας αλλο ενα στανταρακι των στουντιο
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.942
Κριτικές
63
Like
7.504
Πόντοι
4.766
Μάλλον έχουμε τηλεπάθεια και εγώ την ίδια φράση χρησιμοποίησα μόλις έφυγα  :heavymetalbig:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
που να ειναι και ο jo145? τον πηγαινα με χιλια!! Απ τους πρωτοπορους, κατι μου λεει μας παρακολουθει αλλα τηρει σιγη...
θυμωσε τότε που τον είπαμε προμοτορα της Καντυ και έριξε μαύρη πέτρα πίσω του  :2funny:
Κι εγώ πιστεύω ότι παρακολουθεί  :tooth:

Μια βόλτα απόψε...
-Φρίξου 13.μιλφ Νικόλ
-Φρίξου 14.Ελενα μια χαριτωμένη μελαχρινή νταρντανουλα
-Φρίξου 15α.Ντεσυ μελαχρινή επίσης προς το νταρντανέ στυλ όχι κάτι ιδιαίτερο
-Τρίδυμο 1.Καρινα επίσης μια μελαχρινή αδιάφορη
-Τρίδυμο 2.Εβελινα
-Νικ.Ουρανού 28.Η Μιρελα η μοντελισια, η πιο ωραία απ'ολες και σωσιας της Βανδη όπως έχει γραφτεί πολλάκις... Σε λίγες μέρες επιστρέφει και η Ελενα η Ρουμανα είπε η τσατσα
-Μινωταύρου 16Venus. Η Ελληνίδα Αθήνα με τις βυζαρες έξω απόψε οι οποίες ομολογώ μου άρεσαν και στα 60ε φουλ με κωλαρακι
-Βιλλα ερωτικα. Ένα μελαχρινο μπαζάκι και όχι η Σαντρα όπως έγραφε το άλλο σαϊτ

Η χαρά του παιδιού και των ματακηδων και απόψε που γυρνανε 6-7 μαζί και δε γαμαει κανείς στο τέλος... Δε ξέρω μήπως ήταν και τίποτα μέλη μας από δω...
Ανοιχτά ήταν και τα σπίτια που περιέγραψα προχθές αλλά υπέθεσα είναι οι ίδιες οπότε δε μπήκα
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
ΠΡΟΣΦΟΡΑ FREEFUCK ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ     φαιντγκερλς..gr

Υστερα απο κληρωση το σαητ ενημερωσης της πολης μας για μπουρδελα και στουντιο για δευτερη συνεχομενη χρονια , οι νικητες ειναι οι ...

colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

ας επικοινωνησουν με το σαητ οι  νικητες για να παραλαβουν τις σχετικες πληροφοριες



Σας ευχαριστώ πολύ για το δώρο, αλλά παραχωρώ τη θέση μου στον πρώτο επιλαχόντα ή σε όποιον από τους επιλαχόντες επιλέξουν οι διοργανωτές του διαγωνισμού.
Να 'στε καλά!

Θερμές ευχές για καλή χρονιά και εύχομαι σε όλους τους πορνοσυναγωνιστές (όλης της χώρας) το 2019 να είναι η χρονιά που θα κάνουν προσωπικό ρεκόρ, στον αριθμό των ετήσιων γαμησιών τους!

ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!! Ευτυχισμένο το 2019!!!


 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Έκανα κ εγώ μια βόλτα εχτές το βράδυ, τα γνωστά χαλιά. Με τις τσατσαδες μες τα νεύρα κ την απογοήτευση των περισσότερων λόγο της χαλιας ποιότητας. Το godiva έκλεισε?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Έκανα κ εγώ μια βόλτα εχτές το βράδυ, τα γνωστά χαλιά. Με τις τσατσαδες μες τα νεύρα κ την απογοήτευση των περισσότερων λόγο της χαλιας ποιότητας. Το godiva έκλεισε?
Λιλιάνα από υπηρεσίες και Μιρελα από εμφάνιση... Εγώ αυτά βλέπω εδώ και καιρό τη νύχτα και μετά το απόλυτο χάος...
Και ίσως και Άνια την οποία παινευουν όλοι αλλά δεν έχω δοκιμάσει.
Οι τσατσαδες οι 9 στις 10 μόνο για κλωτσιές
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Σχετικά με τον φίλο που είπε για ματάκι δες, εγώ πήγα για να γα...σω κ αφού μου πείρε μια ώρα να δω 5 κοπέλες ξενέρωσα Απογοητευτικα κ έφυγα να πάω να κοιμηθώ. Τις τσατσαδες γιατί δεν τις αλλάζουν?  Αφού δεν μπορούν να κάνουν με κόσμο ας αλλάξουν δουλειά 
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Καλή χρονιά Σύντροφοι , τώρα που θα γαμάτε πηγαίνοντας με το το Μετρό του Συντρόφου-Κατέλη ....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

kai oλοι αυτοι κολλητοι μου ειναι μαν??????????
ξερεις πως δεν μενω θεσσαλονικη κ δεν με αφορα το θεμα αλλα με αυτα που γραφεις απωθεις οποιοδηπποτε σαητ να ξανακανει κληρωσει και ετσι ενω οι αθηναιοι παιρνουν φρηφακ εσεις στο σαλονικα θα παιρνετε φρη πεος

τελος

Καλή χρονιά,καλά γα@@σια με υγεία πάνω απο όλα και καλά μ@@νιά στον π@@τσο σας....

Δεν ξέρω τι παιζει με την κλήρωση,αλλά και εγώ δεν θα πάρω.....Παραχωρώ την θέση μου στον επόμενο επιλαχόντα ...όπως πιστεύω και αν όχι όλα τα ιερά τερατα της μπουρδελοκατάστασης, :hi:τουλάχιστον τα μισά το ίδιο θα κάνουν με εμένα......



 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
τωρα διάβασα και τα υπόλοιπα σχόλια......
πραγματικά θεωρω πολύ περίεργη την κλήρωση.....οι 2 πρώτοι ειδικά απέχουν εδώ και καιρό.....με τον πρόεδρο να κάνει καμιά φορά ,καμία γκέστ σταρ εμφάνιση.......

Πριν ακριβώς μια βδομάδα έκανα και εγω μια καταδρομική ,οπου είδα παλιές φάτσες,μερικές αγαπημένες τσατσάδες, κάπου είχαμε και την εξής απο τσατσά σε συναγωνιστη φίλο" που εισαι εσυ ? που χάθηκες ? παντρεύτηκες?"
λεω και εγώ "γνώρισε του καμία νύφη ,να την γαμάει και εκτός μπουρδέλου"

παραντάις είδαμε την Σαντυ, την Τζέσικα η οποία ειναι καλούλα αλλά δεν τρελαινει με την αποδοση της και  την Αλεξάνδρα η οποία ηταν σε πρόγραμμα και δεν εθεάθη .

Φρίξου12 σε εκείνο το άθλιο και βρωμερό μπουρδέλο δούλευε η Κατερίνα που έχει ενα κορμί κόλαση ,αλλά κατα τα άλλα δεν νομίζω να άλλαξε η απόδοση της,

Φρίξου13 α η Ντέζη, νταρντανούλα που δίνει και τα εξτραδάκια της....

Απο εκει και πέρα το μοναδικό αξιοσημείωτο ήταν η Τζέσυ στο Ρεντ Νταιμοντ ,που ηταν ωραίο μωρό αλλά ειχε γεμάτα δωμάτια και η Αναστασία στο bella dona που πρέπει να αδυνάτισε λιγο και εγινε σούπερ μωρό......

απο εκει και πέρα τα άλλα όλα η ηταν κλειστά η δεν ειχα κάτι καινούριο......

 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Καλή χρόνια σε όλους, ότι επιθυμεί ο καθένας να το αποκτήσει
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
ΠΡΟΣΦΟΡΑ FREEFUCK ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ    φαιντγκερλς..gr

Υστερα απο κληρωση το σαητ ενημερωσης της πολης μας για μπουρδελα και στουντιο για δευτερη συνεχομενη χρονια , οι νικητες ειναι οι ...

colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

ας επικοινωνησουν με το σαητ οι  νικητες για να παραλαβουν τις σχετικες πληροφοριες
Χρονια πολλα καλη χρονια κερδισα σε ενα διαγωνισμο που δεν ηξερα καν οτι συμμετεχω μπραβο εξελιξεις
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.212
Πόντοι
3.820
Χρονια πολλα καλη χρονια κερδισα σε ενα διαγωνισμο που δεν ηξερα καν οτι συμμετεχω μπραβο εξελιξεις
φακέλωμα λέγεται...Δεν θα πάρουμε φίλος...να το σκέφτειτέ καλά όσοι πάτε
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
φακέλωμα λέγεται...Δεν θα πάρουμε φίλος...να το σκέφτειτέ καλά όσοι πάτε
Χρονια πολλα καλη χρρνια Sta παπαρια μου φιλε ετσι κι αλλιως aπο βιλες μονο στη Λαρα παω οπου και θα εξαργυρωσω το free fuck και με ξερει και με το nickname του site και στην Αντριανα οταν ερχετε και πηγα και 2 φορες στη Βικτωρια μετα απο πολληηηηηηηηηηηηηη καιρο και εφαγε μαυρο δε ξαναπαω που να με πληρωνουν οποτε ας με φακελωσουν χεστηκα δεν εχω να γραψω κατι κακο για καμμια απο τις αλλες 2 που παω και οι 2 αστερια ειναι και μονο σε αυτες θα πηγαινω ετσι κι αλλιως
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Έχει τώρα στην ημερήσια βάρδια καμία mature milf η granny milf?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Εγω πηγα ειπα οτι ειμαι ο kassler και γαμησα, μετα πηγα απο 2 ωρες ειπα ειμαι ο αλ και παλι γαμησα, μετα παλι ξαναμπηκα και με αλλουνου το νικ αλλα δεν μου σηκωνοτανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom