Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
αυτη η λορενα ειναι γυναικα??? γιατι στις φωτογραφιες που βλεπω μιαζει με τρανς, ειναι καλη?? εχει παει κανεις μαζι της??
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.764
Κριτικές
6
Like
3.438
Πόντοι
736
αυτη η λορενα ειναι γυναικα??? γιατι στις φωτογραφιες που βλεπω μιαζει με τρανς, ειναι καλη?? εχει παει κανεις μαζι της??
Γυναίκα είναι , είχα παει μια φορά μαζί της σχετικά καλά είχα περάσει , αμα θες και τιποτα κριτικές βρήκα εδω αλλά μπορεί να έχει και σε άλλα μαγαζιά της αλυσίδας.

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
ΠΡΟΣΦΟΡΑ FREEFUCK ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ     φαιντγκερλς..gr

Υστερα απο κληρωση το σαητ ενημερωσης της πολης μας για μπουρδελα και στουντιο για δευτερη συνεχομενη χρονια , οι νικητες ειναι οι ...

colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

ας επικοινωνησουν με το σαητ οι  νικητες για να παραλαβουν τις σχετικες πληροφοριες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
ΠΡΟΣΦΟΡΑ FREEFUCK ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ     φαιντγκερλς..gr

Υστερα απο κληρωση το σαητ ενημερωσης της πολης μας για μπουρδελα και στουντιο για δευτερη συνεχομενη χρονια , οι νικητες ειναι οι ...

colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

ας επικοινωνησουν με το σαητ οι  νικητες για να παραλαβουν τις σχετικες πληροφοριες

εκανες νοθεια εβαλες μεσα το φιλαρακι σου τον τακη μπουκα.

η κληρωση ειναι συκε  :woldman:, παλι πλακακια τα κανατε σε κλειστο κυκλωμα  :2funny:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ΠΡΟΣΦΟΡΑ FREEFUCK ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ     φαιντγκερλς..gr

Υστερα απο κληρωση το σαητ ενημερωσης της πολης μας για μπουρδελα και στουντιο για δευτερη συνεχομενη χρονια , οι νικητες ειναι οι ...

colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

ας επικοινωνησουν με το σαητ οι  νικητες για να παραλαβουν τις σχετικες πληροφοριες
θα σας μπει καλά η χρονιά ....κουφάλες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
εκανες νοθεια εβαλες μεσα το φιλαρακι σου τον τακη μπουκα.

η κληρωση ειναι συκε  :woldman:, παλι πλακακια τα κανατε σε κλειστο κυκλωμα  :2funny:
man ta pπαιρνω χοντρα απο τους υπολοιπους και στηνω κι αγωνες

εξαλλου ο προεδροες εχει δωσει εκατομμμυρια στις ιεροδουλες στο  μυλο

πατνως να μην γινει κατι στη σαλονικη  αμεσως να πεσετε να ουρλιαξετε και αντι να τρεξετε να λιντσαρετε τον τσιπρα που σας εκανε εγκαινια ενα μετρο που θα ανοιξει σε δυο χρονια ,χεσεις γκρινιαζετε για αν freefuck!!!!!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ο σύντροφος - Κατέλης ισοφάρισε την Μακεδονία με ένα σταθμό του Μετρό ....φοβάμαι μην προλάβει και τελειώσει το έργο, μήπως δώσει και την υπόλοιπη Ελλάδα    :s&m_1: :s&m_1:  
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
man ta pπαιρνω χοντρα απο τους υπολοιπους και στηνω κι αγωνες

εξαλλου ο προεδροες εχει δωσει εκατομμμυρια στις ιεροδουλες στο  μυλο

πατνως να μην γινει κατι στη σαλονικη  αμεσως να πεσετε να ουρλιαξετε και αντι να τρεξετε να λιντσαρετε τον τσιπρα που σας εκανε εγκαινια ενα μετρο που θα ανοιξει σε δυο χρονια ,χεσεις γκρινιαζετε για αν freefuck!!!!!!

αφού στην χώρα αυτή όλα είναι φτιαχτά και βολεύουμε φίλους και συγγενείς, δεν γκρινιάζουμε απλώς το επισημαίνουμε, εσύ πως να μην βολέψεις το κολλητό σου Τάκη, στην από έξω θα τον είχες;  :woldman:  :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.372
Κριτικές
178
Like
40.209
Πόντοι
21.896
αφού στην χώρα αυτή όλα είναι φτιαχτά και βολεύουμε φίλους και συγγενείς, δεν γκρινιάζουμε απλώς το επισημαίνουμε, εσύ πως να μην βολέψεις το κολλητό σου Τάκη, στην από έξω θα τον είχες;  :woldman:  :grin:
colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

kai oλοι αυτοι κολλητοι μου ειναι μαν??????????
ξερεις πως δεν μενω θεσσαλονικη κ δεν με αφορα το θεμα αλλα με αυτα που γραφεις απωθεις οποιοδηπποτε σαητ να ξανακανει κληρωσει και ετσι ενω οι αθηναιοι παιρνουν φρηφακ εσεις στο σαλονικα θα παιρνετε φρη πεος

τελος

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

kai oλοι αυτοι κολλητοι μου ειναι μαν??????????
ξερεις πως δεν μενω θεσσαλονικη κ δεν με αφορα το θεμα αλλα με αυτα που γραφεις απωθεις οποιοδηπποτε σαητ να ξανακανει κληρωσει και ετσι ενω οι αθηναιοι παιρνουν φρηφακ εσεις στο σαλονικα θα παιρνετε φρη πεος

τελος

πλακα κανω μην τα περνεις στα σοβαρα αρχηγε sex volcano, ετσι για να σπασει η βαρεμαρα ειπα να πω καμια μαλακια να περασει η ωρα. ξερω οτι δεν μενεις εδω.

Υ.Γ. καλο βολι στους τυχερους  :hi:

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Είχα γράψει και πέρυσι ότι τέτοιου είδους κληρώσεις και δωράκια μπορεί να είναι και ένα άτυπο φακέλωμα, με το που θα περάσεις το κατώφλι του στούντιο και θα πεις είμαι ο τάδε που κέρδισα θα σε έχουν γράψει δέκα κάμερες θα σε μάθουν οι τσατσαδες, οι κοπέλες και ενδεχομένως να νιώσεις και την ανάγκη να γράψεις και μια θετική κριτική σαν ανταποδοση του δώρου.

Υπενθυμίζω δε σε όσους δεν γνωρίζουν ότι πριν δύο χρόνια μια βρωμερη κλικα ανθρώπων άφησε να εννοηθεί ότι εγώ τα παίρνω για να γράφω θετικές κριτικές ή ότι πάω στα μπουρδελα και λέω ποιος είμαι για να έχω ευνοϊκη μεταχείριση ή ότι καταδικαζω κοπέλες εκ των προτέρων επειδή είναι ανταγωνιστριες άλλων κοριτσιών που συμπαθώ. Βέβαια αυτοί εξαφανιστηκαν όλοι με εξαίρεση έναν βρωμερο που μπαινοβγαινει εδώ μέσα οπότε του καπνίσει μόνο για να κάνει ζημιά, σε αντίθεση με τον al pacino που συμπλήρωσε 10 χρόνια συνεχούς και αδιακοπης παρουσίας σε αυτό το σαιτ με μοναδικό σκοπό την ενημέρωση και χωρίς κλικες.

Που θέλω να καταλήξω ?Πάρτε το δώρο σας και ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΑΣ... Και μη με συμπεριλάβει ποτέ κανείς ξανά σε τέτοιου είδους γελοιοτητες και πρότεινω και στα υπόλοιπα μέλη να μην πέσουν σ'αυτη την παγίδα για 30 και 40ευρώ.
Είπαμε είναι ακριβό το σπορ αλλά αυτή είναι η χάρη του και τελοσπαντων να διατηρησουμε και λιγο την αξιοπρέπεια μας και το κιμπαριλίκι μας... για όσους ξέρουν αυτή τη λέξη  ;)
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Είχα γράψει και πέρυσι ότι τέτοιου είδους κληρώσεις και δωράκια μπορεί να είναι και ένα άτυπο φακέλωμα, με το που θα περάσεις το κατώφλι του στούντιο και θα πεις είμαι ο τάδε που κέρδισα θα σε έχουν γράψει δέκα κάμερες θα σε μάθουν οι τσατσαδες, οι κοπέλες και ενδεχομένως να νιώσεις και την ανάγκη να γράψεις και μια θετική κριτική σαν ανταποδοση του δώρου.

Υπενθυμίζω δε σε όσους δεν γνωρίζουν ότι πριν δύο χρόνια μια βρωμερη κλικα ανθρώπων άφησε να εννοηθεί ότι εγώ τα παίρνω για να γράφω θετικές κριτικές ή ότι πάω στα μπουρδελα και λέω ποιος είμαι για να έχω ευνοϊκη μεταχείριση ή ότι καταδικαζω κοπέλες εκ των προτέρων επειδή είναι ανταγωνιστριες άλλων κοριτσιών που συμπαθώ. Βέβαια αυτοί εξαφανιστηκαν όλοι με εξαίρεση έναν βρωμερο που μπαινοβγαινει εδώ μέσα οπότε του καπνίσει μόνο για να κάνει ζημιά, σε αντίθεση με τον al pacino που συμπλήρωσε 10 χρόνια συνεχούς και αδιακοπης παρουσίας σε αυτό το σαιτ με μοναδικό σκοπό την ενημέρωση και χωρίς κλικες.

Που θέλω να καταλήξω ?Πάρτε το δώρο σας και ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΑΣ... Και μη με συμπεριλάβει ποτέ κανείς ξανά σε τέτοιου είδους γελοιοτητες και πρότεινω και στα υπόλοιπα μέλη να μην πέσουν σ'αυτη την παγίδα για 30 και 40ευρώ.
Είπαμε είναι ακριβό το σπορ αλλά αυτή είναι η χάρη του και τελοσπαντων να διατηρησουμε και λιγο την αξιοπρέπεια μας και το κιμπαριλίκι μας... για όσους ξέρουν αυτή τη λέξη  ;)
Αλ να σε ρωτήσω, και τώρα καταγράφουν με κάμερες , άπλα δεν ξέρουν ποιος είναι;;;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Αλ να σε ρωτήσω, και τώρα καταγράφουν με κάμερες , άπλα δεν ξέρουν ποιος είναι;;;;
ε ναι αλλά άμα πας και πεις είμαι ένας από αυτούς που κέρδισαν, και γράψεις και την θετική κριτική δε θα μπουν στον πειρασμό να δουν ποιος είσαι ?εγώ δε λέω ότι γίνεται με αυτό το σκοπό, δε ψάχνω θεωρίες συνομωσιας αλλά λογικό είναι... Και μετά θα μπω κι εγώ και θα πω γαμησες τζάμπα και γράφεις και θετική κριτική ?Άρα τα παίρνεις κύριε Καστορα... Έεε ??και θα'χω και δίκιο... Λοιπόν μη μπλεκετε με τέτοιες μαλακιες

Και επίσης χθες τη νύχτα
Νικ.Ουρανού 8 το πολύ όμορφο μουνάκι Αναστασία
Φρίξου 12 το επίσης πολύ ωραίο μωρό Κατερίνα αλλά από 40ευρώ στο πιο άθλιο σπίτι
Φρίξου 14α η βυζαρου Χριστίνα ρουμανα... Βάλτε και το μπαρμπαδακι με τον εμετό δίπλα για να είστε μέσα  :vomit:
Φρίξου 15β Νικολέτα καινούργιο πιπινι είπε η τσατσα αλλά δεν είδα
Ερημίτη 3 Νατάσα
Ερημίτη 5 Αννα ουκρανη

Πολλά σπίτια κλειστά χθες προφανώς λόγω εορτών λείπουν οι κοπέλες
 

Kagurass

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ε ναι αλλά άμα πας και πεις είμαι ένας από αυτούς που κέρδισαν, και γράψεις και την θετική κριτική δε θα μπουν στον πειρασμό να δουν ποιος είσαι ?εγώ δε λέω ότι γίνεται με αυτό το σκοπό, δε ψάχνω θεωρίες συνομωσιας αλλά λογικό είναι... Και μετά θα μπω κι εγώ και θα πω γαμησες τζάμπα και γράφεις και θετική κριτική ?Άρα τα παίρνεις κύριε Καστορα... Έεε ??και θα'χω και δίκιο... Λοιπόν μη μπλεκετε με τέτοιες μαλακιες

Και επίσης χθες τη νύχτα
Νικ.Ουρανού 8 το πολύ όμορφο μουνάκι Αναστασία
Φρίξου 12 το επίσης πολύ ωραίο μωρό Κατερίνα αλλά από 40ευρώ στο πιο άθλιο σπίτι
Φρίξου 14α η βυζαρου Χριστίνα ρουμανα... Βάλτε και το μπαρμπαδακι με τον εμετό δίπλα για να είστε μέσα  :vomit:
Φρίξου 15β Νικολέτα καινούργιο πιπινι είπε η τσατσα αλλά δεν είδα
Ερημίτη 3 Νατάσα
Ερημίτη 5 Αννα ουκρανη

Πολλά σπίτια κλειστά χθες προφανώς λόγω εορτών λείπουν οι κοπέλες


Η Ειρήνη γύρισε Αλ;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.844
Κριτικές
379
Like
5.328
Πόντοι
10.647
ΠΡΟΣΦΟΡΑ FREEFUCK ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ     φαιντγκερλς..gr

Υστερα απο κληρωση το σαητ ενημερωσης της πολης μας για μπουρδελα και στουντιο για δευτερη συνεχομενη χρονια , οι νικητες ειναι οι ...

colonel nathan jessup
big_boy
kassler
gianpaolo
terrano
τακης μπουκας
raptoras1983
al pacino
ainigma
goldenikos
veriotis22

ας επικοινωνησουν με το σαητ οι  νικητες για να παραλαβουν τις σχετικες πληροφοριες

Τι εγινε.??? Φετος δεν εχει φρι φακ για εμενα.????  :2funny:

Ηθελα να μαθω ομως με ποια κριτιρια γινεται αυτη η κληρωση...  :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.844
Κριτικές
379
Like
5.328
Πόντοι
10.647
Είχα γράψει και πέρυσι ότι τέτοιου είδους κληρώσεις και δωράκια μπορεί να είναι και ένα άτυπο φακέλωμα, με το που θα περάσεις το κατώφλι του στούντιο και θα πεις είμαι ο τάδε που κέρδισα θα σε έχουν γράψει δέκα κάμερες θα σε μάθουν οι τσατσαδες, οι κοπέλες και ενδεχομένως να νιώσεις και την ανάγκη να γράψεις και μια θετική κριτική σαν ανταποδοση του δώρου.

Υπενθυμίζω δε σε όσους δεν γνωρίζουν ότι πριν δύο χρόνια μια βρωμερη κλικα ανθρώπων άφησε να εννοηθεί ότι εγώ τα παίρνω για να γράφω θετικές κριτικές ή ότι πάω στα μπουρδελα και λέω ποιος είμαι για να έχω ευνοϊκη μεταχείριση ή ότι καταδικαζω κοπέλες εκ των προτέρων επειδή είναι ανταγωνιστριες άλλων κοριτσιών που συμπαθώ. Βέβαια αυτοί εξαφανιστηκαν όλοι με εξαίρεση έναν βρωμερο που μπαινοβγαινει εδώ μέσα οπότε του καπνίσει μόνο για να κάνει ζημιά, σε αντίθεση με τον al pacino που συμπλήρωσε 10 χρόνια συνεχούς και αδιακοπης παρουσίας σε αυτό το σαιτ με μοναδικό σκοπό την ενημέρωση και χωρίς κλικες.

Που θέλω να καταλήξω ?Πάρτε το δώρο σας και ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΑΣ... Και μη με συμπεριλάβει ποτέ κανείς ξανά σε τέτοιου είδους γελοιοτητες και πρότεινω και στα υπόλοιπα μέλη να μην πέσουν σ'αυτη την παγίδα για 30 και 40ευρώ.
Είπαμε είναι ακριβό το σπορ αλλά αυτή είναι η χάρη του και τελοσπαντων να διατηρησουμε και λιγο την αξιοπρέπεια μας και το κιμπαριλίκι μας... για όσους ξέρουν αυτή τη λέξη  ;)

Ωρε al, κλεινουμε 10 χρονια να γαμαμε πουτανες.!!!!!!!! :rockon:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
765
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496
Χρόνια πολλά. Τι παίζει με το Free Fuck?
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.958
Κριτικές
63
Like
7.532
Πόντοι
4.766
Καλά τι έχανα τόσο καιρό με αυτή την  Λιλιανα ..θα ανεβάσω και κριτική οσονούπω.. Μόλις γύρισα.. :takethis:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom