Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Σημερα εκανα και εγω μια τσαρκα μετα τις 10. Δεν ειχε και τιποτα τρελα πραγματα!  Ομως τελικα πηγα στο paradise 2 στην beatris. Αυτη ρε παιδια λεει οτι ειναι απο τσεχια δεν ξερω αλλα εγω το ψιλο πιστευω οτι λεει αληθεια. Παντω για ρωσσιδα η απο βαλκανια δεν φανετε να ειναι με τιποτα.

Και η πλακα πια ειναι, τελιωνο εγω και δεν φευγει απο το δωματιο εμεινε στο κρεβατι για 15 λεπτα ακομα και με επιασε στην παρλα! Μου λεει παντρεμενος εισαι; Την λεω  απα πα μακρια απο μας αυτα, οχι φυσικα δεν ειμαι. Μετα την λεω εσυ παντρεμενη εισαι; Και μου λεει οχι αλλα θελω να παντρευτω και να κανω οικογενεια και να αφησω αυτην την δουλεια! 
Μετα την ρωταο που βγαινεις σαλονικα με τις φιλες-φιλους σου και μου λεει δεν βγαινω εξω! Την λεω γιατι δεν βγαινεις; Και μου λεει δεν εχω ουτε φιλες ουτε φιλους. Καλα καλα την λεω βγες σε κανενα μπαρακι η για καφε και θα δεις τι φιλους θα κανεις! Και μετα τι μου λεει και μου ριχνη τα μαλλια!
Με λεει βγηκα 2 φορες εξω  και με κοιτουσαν αρκετη περιεργα (την αναγνωριζαν απο το στουντιο μου ειπε) ενω καπιοι πηγαιναν και την χεραιτουσαν την λεγανε αν δουλευει και τετια! Και τωρα μου λεει ντρεπετε να βγει εξω για αυτον τον λογο! Και μετα μου το ξαναγυρναει στο γαμο, μου λεει εσυ γιατι δεν θελεις να παντρευτεις ; Την λεω δεν μαρεσει ο γαμος. Μου λεει εσεις οι ελληνες δεν πατε καλα που δεν θελετε να παντρυτειτε κ να κανετε οικογενεια! (Αααστο διαολοο λεω απο μεσα μου αυτη μας δουλευει)Και μου λεει μηπως δεν εχεις βρει την καταληλη ακομα . Και της λεω ναι ειναι και αυτο αλλα η ελληνιδες ειναι εντελος καριολες και θελουν μεγαλεια! Εκτος αν παρεις καμια φακλανα κανενα μπαζο που θα ειναι για σπιτι! Και μου λεει μετα ελα παρε εμενα να παντρευτεις!
Αχαχαχαχ  πλακα εχεισς τις λεω!

Τωρα δεν ξερω αν αυτα που μου ειπε τα ειπε για να ξαναπαω αλλα εγω νομιζω οτι οντως τα ενουοσε ! Τωρα σχετικα με αυτο που ειπε να την παντρευτω απλα γελαω! Ρε  μηπως νομισε οτι ειμαι κανενας γιατρος η κανας επιχηριαμτιας;

10 λεπτα γαμουσα και αλλα 20 μιλουσαμε. Χααχαχχ κοριτσι για σπιτι η μπεατρις!
Υπαρχουν κριτικες για το κοριτσι? Τι ωρες την βρισκουμε?
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Κριτικες δεν ξερω αν υπρχουν για το κοριτσι, αλλα το ποτε δουλευει θα το δεις sto ***** εχει αναλυτικα το προγραμα και τι ωρες δουλευει!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Σημερα εκανα και εγω μια τσαρκα μετα τις 10. Δεν ειχε και τιποτα τρελα πραγματα!  Ομως τελικα πηγα στο paradise 2 στην beatris. Αυτη ρε παιδια λεει οτι ειναι απο τσεχια δεν ξερω αλλα εγω το ψιλο πιστευω οτι λεει αληθεια. Παντω για ρωσσιδα η απο βαλκανια δεν φανετε να ειναι με τιποτα.

Και η πλακα πια ειναι, τελιωνο εγω και δεν φευγει απο το δωματιο εμεινε στο κρεβατι για 15 λεπτα ακομα και με επιασε στην παρλα! Μου λεει παντρεμενος εισαι; Την λεω  απα πα μακρια απο μας αυτα, οχι φυσικα δεν ειμαι. Μετα την λεω εσυ παντρεμενη εισαι; Και μου λεει οχι αλλα θελω να παντρευτω και να κανω οικογενεια και να αφησω αυτην την δουλεια! 
Μετα την ρωταο που βγαινεις σαλονικα με τις φιλες-φιλους σου και μου λεει δεν βγαινω εξω! Την λεω γιατι δεν βγαινεις; Και μου λεει δεν εχω ουτε φιλες ουτε φιλους. Καλα καλα την λεω βγες σε κανενα μπαρακι η για καφε και θα δεις τι φιλους θα κανεις! Και μετα τι μου λεει και μου ριχνη τα μαλλια!
Με λεει βγηκα 2 φορες εξω  και με κοιτουσαν αρκετη περιεργα (την αναγνωριζαν απο το στουντιο μου ειπε) ενω καπιοι πηγαιναν και την χεραιτουσαν την λεγανε αν δουλευει και τετια! Και τωρα μου λεει ντρεπετε να βγει εξω για αυτον τον λογο! Και μετα μου το ξαναγυρναει στο γαμο, μου λεει εσυ γιατι δεν θελεις να παντρευτεις ; Την λεω δεν μαρεσει ο γαμος. Μου λεει εσεις οι ελληνες δεν πατε καλα που δεν θελετε να παντρυτειτε κ να κανετε οικογενεια! (Αααστο διαολοο λεω απο μεσα μου αυτη μας δουλευει)Και μου λεει μηπως δεν εχεις βρει την καταληλη ακομα . Και της λεω ναι ειναι και αυτο αλλα η ελληνιδες ειναι εντελος καριολες και θελουν μεγαλεια! Εκτος αν παρεις καμια φακλανα κανενα μπαζο που θα ειναι για σπιτι! Και μου λεει μετα ελα παρε εμενα να παντρευτεις!
Αχαχαχαχ  πλακα εχεισς τις λεω!

Τωρα δεν ξερω αν αυτα που μου ειπε τα ειπε για να ξαναπαω αλλα εγω νομιζω οτι οντως τα ενουοσε ! Τωρα σχετικα με αυτο που ειπε να την παντρευτω απλα γελαω! Ρε  μηπως νομισε οτι ειμαι κανενας γιατρος η κανας επιχηριαμτιας;

10 λεπτα γαμουσα και αλλα 20 μιλουσαμε. Χααχαχχ κοριτσι για σπιτι η μπεατρις!
Φιλε μου πριν εναμηνα ειχα παει στην Μπεατρις και τα ιδια μου ειχε πει οτι ειναι αποΤσεχια αλλα ζούσε στην Γερμανια.Και μενα μου ειχε πει οτι δεν βγαίνει εξω.Σε αντίθεση με σενα σε μενα εκατσε κανα δεκαλεπτο δεν προλαβα να τελειοσω τραβηχτηκα για να αλαξουμε στάση και μου λεει να τελειωσες.Μαλακιες μάλλον βιαζοταν να σχολασει καθώς ειχα παει κατα της εφτα το απόγευμα. Τελειος απειρη γκομενα δεν το πολυγουσταρει αυτο που κανει.Το μονο που λυπαμε ειναι που δεν την εχυσα στα γυαλια για να νομιζει οτι νυχτωσε και ήρθε η ωρα να σχολασει.
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Αχαχσχαχααχαχ , εμενα παντως οταν μπηκε ατο δωματιο τα ειχε βγαλει τα γυαλια!
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
Παίζει κάτι καλό πρωινή βάρδια ?
Ή να περιμένω απόγευμα Καρίνα Νικ. Ουρ 26 ή Λιλιάνα Μιν.3
Έχει κάτι ανάλογο πρωινή βάρδια ???
Και κάτι ακόμα, αναφέρθηκε κάτι για Νικόλ (Γαλλίδα) δουλεύει αυτό το μιλφ ??? Θα ήθελα να την τιμήσω ακόμα μια φορά :)
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Αν τις φερθεις καλα με τρυφεροτητα θα περασεις καλα με την μπεατρις δεν βιαζετε κανει καλες σταστεις
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
Παίζει κάτι καλό πρωινή βάρδια ?
Ή να περιμένω απόγευμα Καρίνα Νικ. Ουρ 26 ή Λιλιάνα Μιν.3
Έχει κάτι ανάλογο πρωινή βάρδια ???
Και κάτι ακόμα, αναφέρθηκε κάτι για Νικόλ (Γαλλίδα) δουλεύει αυτό το μιλφ ??? Θα ήθελα να την τιμήσω ακόμα μια φορά :)
Αφου δεν είχα καμιά πρόταση, έκανα την τσάρκα και κατέληξα Μόνικα (Μιλφ) στο Φρίξου 12.
Άξια εργάτρια με υπομονή και κέφι, ακολουθεί κριτική.
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1

Μιας και αναφέρθηκε η Μπεατρίς και επειδή δεν βρίσκω το μαγαζί στον κατάλογο για να ανεβάσω κριτική, θα γράψω δυο πραγματάκια εδώ για την μια φορά που πέρασα μαζί της.
Είναι μια χαλαρή κατάσταση, σχετικά ok. Σαφέστατα δεν είναι πορνοσταρική εμπειρία, αλλά gfe. Η κοπέλα είναι κάπως μαζεμένη, αλλά και ανοιχτή ταυτόχρονα. Δηλαδή, δεν παίρνει πρωτοβουλίες. Έχει το μυαλό της αλλού πχ με ρώταγε και μένα αν είμαι παντρεμένος, αν είμαι Έλληνας κλπ, αλλά δεν μου έκανε πρόταση γάμου (μάλλον θα κόπηκα στα προφορικά ή ίσως στα του κρεβατιού χαχαχα). Δεν είναι όμως μη και μη όλη την ώρα όπως κάνουν κάποιες άλλες (μη με χουφτώνεις, μην μου πιάνεις τα βυζιά κλπ). Είναι ευγενική και πρόσχαρη. Στην πίπα έφερε το σώμα της πλάι και παράλληλα στο δικό μου, δεν στάθηκε μακριά για να μην την φτάνω (@@ δεν έγλειψε). Ανέβηκε από πάνω αδιαμαρτύρητα και κατέβηκε μόνο όταν της το ζήτησα εγώ για να αλλάξουμε στάση.
Γενικά είναι μια όμορφη, ευχάριστη, δροσερή, νεανική παρουσία, με ωραίο σώμα μοντέλας και ήρεμη αύρα, αλλά δεν είναι για πολλά-πολλά. Δεν ξετρελάθηκα, αλλά μάλλον κάποια στιγμή στο μέλλον, θα ξαναπεράσω μαζί της.

 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
πριν απο λιγο περασμα απο Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού και συναντηση με τον αγγελο του ερωτα την αγγελικη οτι και να πω γι αυτο το κοριτσι ειναι λιγα το  :zfuck: :fuck2: :knockinb: εχει γελιο παιδιαρισματα κουβεντουλα και απεριοριστο χρονο και στο τελος δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου πραγματικα ενα τρελοκοριτσο με ωραιο σωμα και πετακτω κωλαρακι,πριν καταλυσω στην αγγελικη περασμα απο τρυδιμα μου εκανε κλικ η ντονα αλλα δεν και στο ξυλινο ηταν η ιζαμπελλα αλλα παλι δεν ισως εαν δεν πετυχαινα την αγγελικη ισως να ρισκαρα μια εκ των δυο!!!!!!!
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
Πρωινή ζώνη , Χαλια κατάσταση.. πήγαινα σήμερα το μεσημέρι φουλ για θεία Μόνικα, μπαίνω στο σπιτάκι, βγαίνει η Τζάστιν. Ένταξει, δε λέω, πολύ δελεαστική πρόταση αλλά οι μέτριες κριτικές της με κρατάνε πίσω. Η Μόνικα λέει έφυγε για κανένα μήνα , είπε η τσατσά.

Τελευταία έχω επισκεφτεί Μόνικα στη Φρίξου και Ιζαμπέλα..τιμιες επιλογες. Η Μόνικα δεν μιλάει καθόλου ελληνικά και σχεδόν ελάχιστα αγγλικά.. πράγμα που κάνει ακατόρθωτη τη συνεννόηση. Στιγμή καλτιλας το άρωμα του κοριτσιού σε αυτό το σάπιο μπουρδέλο.( Ήταν σαν το σπίτι στην Σαπφούς που είχε σκαλάκια και πάντα βρομουσε.. )

Ιζαμπέλα την δοκίμασα μετά από πολύ σκέψη, πολύ καλό μωρό, δυνατό κορμί με καλή διάθεση.. αλλά τυπικά πράγματα, ούτε φιλιά δέχεται ούτε δαχτυλιασματα.. καμιά άλλη πρόταση έχουμε;; Ή να περιμένω Ιωάννα;;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
759
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Πότε γυρνάει η Ιωαννα?
 

Stavriadis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Άκουσα για πιπινι Ηλιάννα κ χτύπησε πορνοσυναγερμος!
Πήγα στο κατάστημα αλλά ήταν η Μιρελα! Respect. Λίγο κοντοσταθηκα να μην ορμηξω. Κράτησα δυνάμεις.. Πέτρου Ερημίτη 2: Ελένα κ δίπλα 2α Αντελίνα.  Αν την εντοπισει κάνεις την Ηλιαννα αύριο ας ρίξει σύρμα.
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
Σημερα γυρισα απο Αθηνα που ημουν για δουλεια. Τις μερες που εμεινα εκει γαμησα ενα απιστευτο πιπινι απο κωλο με 20 ευρω κ την επομενη μερα εκανα παρτουζα με 2 πολυ ωραιες ξανθιες με 30 ευρω. Συνολο 50 ευρω κ ευχαριστηθηκα γαμησι. Στην Φυλης ολα αυτα. Αντε καντα αυτα με αυτα τα λεφτα στη Θεσσαλονικη.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Kαταθεση σημερα στην καινουργια την Ηλιανα ενα εχω να πω αν δε χαλασει η δεν την χαλασουν ειναι ενα ανερχομενο αστερι στο βοθρο της Θεσσαλονικης
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.505
Πόντοι
7.636
Kαταθεση σημερα στην καινουργια την Ηλιανα ενα εχω να πω αν δε χαλασει η δεν την χαλασουν ειναι ενα ανερχομενο αστερι στο βοθρο της Θεσσαλονικης

Ηλιάννα?
που είναι, σε ποιο?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Άκουσα για πιπινι Ηλιάννα κ χτύπησε πορνοσυναγερμος!
Πήγα στο κατάστημα αλλά ήταν η Μιρελα! Respect. Λίγο κοντοσταθηκα να μην ορμηξω. Κράτησα δυνάμεις.. Πέτρου Ερημίτη 2: Ελένα κ δίπλα 2α Αντελίνα.  Αν την εντοπισει κάνεις την Ηλιαννα αύριο ας ρίξει σύρμα.
Ποια Έλενα φίλε?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
έτσι μοιάζει η Ήλιαννα ....όπισθεν
 

Συνημμένα

  • 24478_1.jpg
    24478_1.jpg
    18,1 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom