Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ειναι μεγαλη σε ηλικια φιλε αφου θελεις δοκιμασετην.εντελως πληροφοριακα να πω οτι στην Πετρου ΕΡΗΜΙΤΗ διπλα στο νουμερο 2 ετοιμαζεται καινουριο σπιτακι.σε τσαρκα που εκανα εχθες στην Τσουκαλα ειδα μια καινουρια κοπελα Ρουμανα μου ειπε με βυζαρες και τατου στους ωμους.
βρε καλά κάνουν ....αλλά νομίζω ότι καλύτερα να επένδυαν σε κοπέλες παρά σε σπιτάκια....σπιτάκια έχουμε αρκετά και καλά ...στις κοπέλες πάσχουμε ,,,,
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
βρε καλά κάνουν ....αλλά νομίζω ότι καλύτερα να επένδυαν σε κοπέλες παρά σε σπιτάκια....σπιτάκια έχουμε αρκετά και καλά ...στις κοπέλες πάσχουμε ,,,,
ετσι ειναι συμφωνω μαζι σου εχθες παντως στην Πετρου Ερημιτη ηταν ολα κλειστα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
βρε καλά κάνουν ....αλλά νομίζω ότι καλύτερα να επένδυαν σε κοπέλες παρά σε σπιτάκια....σπιτάκια έχουμε αρκετά και καλά ...στις κοπέλες πάσχουμε ,,,,
H Θεσσαλονικη στον αγοραιο ερωτα ειναι βοθρος οποτε συμβιβαζομαστε με οτι εχουμε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
δεκτικη μεν πολυ τυπικη δε...εν ολιγοις αδιαφορη στο δωματιο.. παιδια γνωριζουνε αν δουλευει ακομα Νικολ "Γαλλιδα" ???
συμφωνω για Τανια...η Νικολ επανεμφανιστηκε την προηγουμενη βδομαδα νυχτα στο Φριξου 13
 

nikos254

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0

[/quote]
δεκτικη μεν πολυ τυπικη δε...εν ολιγοις αδιαφορη στο δωματιο.. παιδια γνωριζουνε αν δουλευει ακομα Νικολ "Γαλλιδα" ???


Η νικόλ δούλευε το σάββατο βράδυ στο νικηφόρου ουρανού 26. Την έχω πάρει την Νικόλ φίλε αλλα τα βυζιά της πολύ ψεύτικα και δε σηκώνει πολύ χούφτωμα. Γιαυτό ρώτησα για τη Τάνια.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.552
Πόντοι
7.636
βρε καλά κάνουν ....αλλά νομίζω ότι καλύτερα να επένδυαν σε κοπέλες παρά σε σπιτάκια....σπιτάκια έχουμε αρκετά και καλά ...στις κοπέλες πάσχουμε ,,,,

στις κοπελες πασχουμε αααααρκετααααααα μπορω να πω...
ηθελα να ξερα ρε σεις...
δε βλεπουν οι ιδιοκτητες των μπου... οτι οι περισσοτερες ειναι σαυρες?
γτ δε ψαχνονται να βρουνε καλο αιμα να κονομησουν παιρνοντας μας τα λεφτουδακια φρεσκα φρεσκα...αφου κρα κανουμε να το χωσουμε οικονομικα...χαχαχα :headbaning2:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Ας ανοιξουμε τοτε εμεις ενα μπουρδελακι και να φερουμε τοπ γκομενακια. Οχι και τιποτα αλλο θα γαμαμε και τζαμπα.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Καταδρομική σήμερα το βράδυ...Δεν μπήκα σε όλα γιατι τις τελευταίες 2-3 βδομάδες ειχα περάσει απο τα περισσότερα και με την αναδουλειά που έχει και την νέκρα που επικρατεί στα στενά του Μύλου και του Φιξ οι τσατσάδες σε πρίζουν κυριολεκτικά......
θα αναφέρω όσα μπήκα και είδα και τα υπόλοιπα που δεν είδα σήμερα απλά θα τα αναφέρω.....


-Φριξου 12 Η μικρή Νατάσσα απο Ρωσία που την πέτυχα ερημίτη 5 τελευταία.Κουμπωμένη την βλέπω...ισως να ειναι ετσι το στίλ της....
-Νικ.Ουρανου vis H Ραίσα...πίο ομορφη απο ποτέ αλλά δεν σκάλωσα

-Ερημιτη 5Ρεβέκκα απο Ρουμανία με ενα τατουάζ στον κώλο...όχι άσχημη...Απλά μετα απο χρόνια καταλαβαίνω τις προσποιητές ξεπέτες...θεώρησα οτι θα φάω γκόλ απο το 5 λέπτο και ετσι την έκανα....
-Ερημιτη 2.κλειστό....
-Ερημιτη 2α.Αναμπελ  :erection:ωραία παρουσία αλλά διαβάζοντας τις κριτικές σκέφτηκα και έφυγα...Ευχαριστώ παιδιά ήμουν έτοιμος να χάσω ακόμα ενα μάτς... :hi: :hi:..Τουλάχιστον θα το πάλευα,αλλά εδω μιλάμε για περίπτωση που και το προσποιητό χαμόγελο σε εμενα φάνηκε αληθινό....Ισως θα μπορουσα να την ερωτευτώ την συγκεκριμένη......
-Λας Βεγκας 1.Βαλεντινα με τα κοπλιμέντα της.....δεν ειναι του γούστου μου.Διάβασα και πρόσφατα την κριτική του Αλ Πατσίνο.... :hi:οπότε δεν......

-Λας Βεγκας 2-3.Μανταλινα και Χριστίνα υπέθεσα και εφυγα.....
-Νικ.Ουρανου Pardise 1 kai 2 ειδα στο ΣΑΙΤ θα εχουν και super paradise συντομα όπως στη μύκονο........στο Ενα λοιπόν ηταν η Λάουρα,δηλαδή η Τζέσυ....ομορφούλα και αδυνατισμένη προς το καλό μου φάνηκε....αλλα ψυχρή.....ετσι δεν χρειάστηκα πολύ...και πηγα δίπλα
2 Τζέσικα ομορφούλα για τα γούστα μου με μια ρόγα κόλαση.....μέσα οχι ασχημα, αλλα ουτε Τζέσυ στα καλά της δεν ειναι.....

Δεν πήγα Free House και βίλες γνωρίζοντας απο το πρόγραμμα οτι δεν έχει κατι που με ενδιαφέρει.....Χωρις να θέλω να πω πως η Άνια και η Τζάστιν δεν ειναι καλές περιπτώσεις απλά βαρέθηκα.... ,η η Σοφία η Ρουμάνα και η Αναστασία με τη φαρδιά λεκάνη .

Μινωταύρου με Ν.ουρανού Είδα μια καινούρια Julia ουκρανέζα....αυτη μου φάνηκε καλή περίπτωση και ομορφούλα με λίγο ατσουμπαλο σωματάκι αλλά οχι άσχημο.....ο συναγωνιστης βγηκε ευχαριστημενος....
Μινωταύρου απέναντι η Λιλιάνα.....πιστευω πως ειναι καλή περίπτωση αλλά δεν ξέρω αυτη τη στιγμη ψάχνω κατι διαφορετικό.....
Φρίξου  δεν μπήκα στα υποόλοιπα μη αντέχοντας την γκρίνια των τσατσάδων......Μαρίζα ,Ντάρια και Χριστίνα απο τα παλιά....Λογικά....
Η κάρλα απο το εροτικα ηταν και παλιά εδω και είναι φόλα....ωραίο μουνάκι....αλλά δεν κάνει για αυτη τη δουλειά..ΙΣΩΣ η κοπέλα να μην γουστάρει να το κάνει αυτο που κάνει..... :rolleyes:

Εφυγα άσφαιρος....Τουλάχιστον δεν χαράμισα τζάμπα σφαίρες..... :think: :helpplea:.
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους,ηθελα να ρωτησω επειδη αναφερατε για νικολ γαλλιδα,ξερει καποιος ακριβως σε ποιο στουντιο δουλευει αυτες της ημερες,για να επισκεφτω.ευχαριστω.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Η νικόλ δούλευε το σάββατο βράδυ στο νικηφόρου ουρανού 26. Την έχω πάρει την Νικόλ φίλε αλλα τα βυζιά της πολύ ψεύτικα και δε σηκώνει πολύ χούφτωμα. Γιαυτό ρώτησα για τη Τάνια.
Φιλε μου θα διαφωνήσω την εχω επισκεφτεί γύρω στις δεκα φορες ποτε δεν είχα τετοιο θεμα..
 

nikos254

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου θα διαφωνήσω την εχω επισκεφτεί γύρω στις δεκα φορες ποτε δεν είχα τετοιο θεμα..

Ίσως την πέτυχα σε άσχημη μέρα αλλά θυμάμαι οτι έλεγε για τα βυζιά της οτι είναι υπερευαίσθητα και κάτι τέτοια και δε με άφηνε να τα πιάνω πολύ πολύ. Κατα τα άλλα δεκτική, μια χαρά είναι.
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1

Πρωινή χθεσινή βόλτα. Σχεδόν όλα τα μαγαζιά ήταν ανοιχτά. Σε αρκετά φάγαμε πόρτα. Στα περισσότερα οι υπηρεσίες δεν μπήκαν στον "κόπο" να πουν ονόματα κι εγώ δεν μπήκα στη διαδικασία να ρωτήσω. Επίσης μερικές κοπέλες βγήκαν μόνες τους στο σαλόνι,αλλά ούτε κι αυτές μπήκαν στον κόπο να πουν το όνομα τους.
Οπότε θυμάμαι λίγα πράγματα και αναγκαστικά θα σας ζαλίσω με πολλά "νομίζω". Συγνώμη...

Μου άρεσε πολύ η Μαρία ή Μαίρη στο Λας Βέγκας το 2 (νομίζω). Πολύ ωραίο κορμί. Βγήκε χωρίς σουτιέν. Είναι όμορφη, με ακόμη πιο όμορφο κώλο.
Επίσης η Μπεατρίς στο Paradise 2. Νεαρούλα όμορφη, με μοντελέ σώμα. Μακριά σκούρα μαλλιά και καυλωτικά γυαλάκια γραμματέως. Έτοιμη για να την καθίσεις στα γόνατα σου και να της υπαγορεύσεις (το κάμα σούτρα ίσως).
Στο Villa Erotica (νομίζω) βγήκε μια ωραία milf με μεγάλα "χαμηλά" βυζιά, που η υπηρεσία μας ανακοίνωσε ότι ήρθε από Αθήνα. Ξανθά μακριά μαλλιά. Κι αυτή σαλονάρισε χωρίς σουτιέν.
Κάπου είδα μια Ιζαμπέλα που κι αυτή μου άρεσε πάρα πολύ (όπως και οι προηγούμενες), αλλά δυστυχώς δε θυμάμαι που ήταν. Μινώταυρου 16 ν-ο-μ-ί-ζ-ω, αλλά δεν παίρνω κι όρκο. Ψηλή, με κορμί λαμπάδα και πολύ όμορφες ματάρες. Milf (νομίζω) και τσαχπίνα (γιαυτό είμαι σίγουρος).
Αυτοί οι τέσσερις στόχοι ήταν που κλείδωσαν και τελικά πέρασα με την Μπεατρίς. Σε GFE καταστάσεις.

Μου άρεσε κάπως και η κοπέλα που ήταν στο Bella Donna, αλλά ούτε και σε αυτή την περίπτωση ανακοινώθηκε όνομα.
Οι υπόλοιπες που είδαμε (σε όσα μπήκαμε), δεν ήταν κοντά στις προτιμήσεις μας.

 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Πρωινή χθεσινή βόλτα. Σχεδόν όλα τα μαγαζιά ήταν ανοιχτά. Σε αρκετά φάγαμε πόρτα. Στα περισσότερα οι υπηρεσίες δεν μπήκαν στον "κόπο" να πουν ονόματα κι εγώ δεν μπήκα στη διαδικασία να ρωτήσω. Επίσης μερικές κοπέλες βγήκαν μόνες τους στο σαλόνι,αλλά ούτε κι αυτές μπήκαν στον κόπο να πουν το όνομα τους.
Οπότε θυμάμαι λίγα πράγματα και αναγκαστικά θα σας ζαλίσω με πολλά "νομίζω". Συγνώμη...

Μου άρεσε πολύ η Μαρία ή Μαίρη στο Λας Βέγκας το 2 (νομίζω). Πολύ ωραίο κορμί. Βγήκε χωρίς σουτιέν. Είναι όμορφη, με ακόμη πιο όμορφο κώλο.
Επίσης η Μπεατρίς στο Paradise 2. Νεαρούλα όμορφη, με μοντελέ σώμα. Μακριά σκούρα μαλλιά και καυλωτικά γυαλάκια γραμματέως. Έτοιμη για να την καθίσεις στα γόνατα σου και να της υπαγορεύσεις (το κάμα σούτρα ίσως).
Στο Villa Erotica (νομίζω) βγήκε μια ωραία milf με μεγάλα "χαμηλά" βυζιά, που η υπηρεσία μας ανακοίνωσε ότι ήρθε από Αθήνα. Ξανθά μακριά μαλλιά. Κι αυτή σαλονάρισε χωρίς σουτιέν.Ρενατα εγραψα κριτικη θα ανεβει συντομα
Κάπου είδα μια Ιζαμπέλα που κι αυτή μου άρεσε πάρα πολύ (όπως και οι προηγούμενες), αλλά δυστυχώς δε θυμάμαι που ήταν. Μινώταυρου 16 ν-ο-μ-ί-ζ-ω, αλλά δεν παίρνω κι όρκο. Ψηλή, με κορμί λαμπάδα και πολύ όμορφες ματάρες. Milf (νομίζω) και τσαχπίνα (γιαυτό είμαι σίγουρος).
Αυτοί οι τέσσερις στόχοι ήταν που κλείδωσαν και τελικά πέρασα με την Μπεατρίς. Σε GFE καταστάσεις.

Μου άρεσε κάπως και η κοπέλα που ήταν στο Bella Donna, αλλά ούτε και σε αυτή την περίπτωση ανακοινώθηκε όνομα. Λογικα η Λαρα.
Οι υπόλοιπες που είδαμε (σε όσα μπήκαμε), δεν ήταν κοντά στις προτιμήσεις μας.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.094
Κριτικές
89
Like
10.544
Πόντοι
25.015
Πρωινή χθεσινή βόλτα. Σχεδόν όλα τα μαγαζιά ήταν ανοιχτά. Σε αρκετά φάγαμε πόρτα. Στα περισσότερα οι υπηρεσίες δεν μπήκαν στον "κόπο" να πουν ονόματα κι εγώ δεν μπήκα στη διαδικασία να ρωτήσω. Επίσης μερικές κοπέλες βγήκαν μόνες τους στο σαλόνι,αλλά ούτε κι αυτές μπήκαν στον κόπο να πουν το όνομα τους.
Οπότε θυμάμαι λίγα πράγματα και αναγκαστικά θα σας ζαλίσω με πολλά "νομίζω". Συγνώμη...

Μου άρεσε πολύ η Μαρία ή Μαίρη στο Λας Βέγκας το 2 (νομίζω). Πολύ ωραίο κορμί. Βγήκε χωρίς σουτιέν. Είναι όμορφη, με ακόμη πιο όμορφο κώλο.
Επίσης η Μπεατρίς στο Paradise 2. Νεαρούλα όμορφη, με μοντελέ σώμα. Μακριά σκούρα μαλλιά και καυλωτικά γυαλάκια γραμματέως. Έτοιμη για να την καθίσεις στα γόνατα σου και να της υπαγορεύσεις (το κάμα σούτρα ίσως).
Στο Villa Erotica (νομίζω) βγήκε μια ωραία milf με μεγάλα "χαμηλά" βυζιά, που η υπηρεσία μας ανακοίνωσε ότι ήρθε από Αθήνα. Ξανθά μακριά μαλλιά. Κι αυτή σαλονάρισε χωρίς σουτιέν.
Κάπου είδα μια Ιζαμπέλα που κι αυτή μου άρεσε πάρα πολύ (όπως και οι προηγούμενες), αλλά δυστυχώς δε θυμάμαι που ήταν. Μινώταυρου 16 ν-ο-μ-ί-ζ-ω, αλλά δεν παίρνω κι όρκο. Ψηλή, με κορμί λαμπάδα και πολύ όμορφες ματάρες. Milf (νομίζω) και τσαχπίνα (γιαυτό είμαι σίγουρος).
Αυτοί οι τέσσερις στόχοι ήταν που κλείδωσαν και τελικά πέρασα με την Μπεατρίς. Σε GFE καταστάσεις.

Μου άρεσε κάπως και η κοπέλα που ήταν στο Bella Donna, αλλά ούτε και σε αυτή την περίπτωση ανακοινώθηκε όνομα.
Οι υπόλοιπες που είδαμε (σε όσα μπήκαμε), δεν ήταν κοντά στις προτιμήσεις μας.

Τι εννοεις φαγατε πορτα??
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Τι εννοεις φαγατε πορτα??

Χτυπήσαμε το κουδούνι (σε αυτά που η είσοδος γίνεται έτσι), αλλά καμία ανταπόκριση από μέσα. Το χτύπαγα και μια δεύτερη φορά (ποτέ τρίτη!) και αφού δεν μας άνοιγαν, πηγαίναμε στο επόμενο.

Επίσης με την ευκαιρία αυτή, θα ήθελα να σημειώσω ότι δεν αντιμετωπίσαμε μουρμούρα κλπ από τις υπηρεσίες των σπιτιών. Μερικές ήταν κατσούφες, αλλά ως εκεί. Δεν μας είπαν άσχημη κουβέντα.
Μοναδική παραφωνία η υπηρεσία στο Paradise 2. Αμέσως μετά τις καλημέρες (κυριολεκτικά η δεύτερη της κουβέντα) ήταν "βόλτα" κλπ. Το έκανε με κάπως διακριτικό και πλάγιο τρόπο μεν, σαφέστατα πολύ ειρωνικά δε.



 
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Μεγάλο ξένερομα... Να πας για σεξ κ να σου αρχίζουν τις εξυπνάδες κ τις ειρωνείες
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα καποιος που να πετυχε που δουλευει η νικολ αυτες της μερες γνωριζει?Κατεβηκα τεταρη αλλα τζιφος.ευχαριστω.
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
εμενα αμα μου μιλαει ασχημα η τσατσα δε μπορω να γαμησω :babycry:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.130
Πόντοι
216
Η Μαρία η Μολδαβή απο τα τρίδυμα που βρίσκεται;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom