Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.931
Πόντοι
9.591
Σημερα τσαρκα στο free house....ανια δεν υπηρχε...
Μηπως γνωριζει κανεις εαν σταματησε;;;


Την Πεμπτη πηγα φιλε για ανια και πριν ερθει σε μενα μου ειπε η τσατσα οτι της ηρθε αιμα.Κανε τους υπολογισμους και κανονισε
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Μλκς σας διαβάζω εσάς που πηγαίνετε σε γνωστά παλτά και γελάω. Καλά σας κάνουν..
Δώστε στις χωριάτισσες κι άλλη αξία.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Η Αννια γυρναει 26 του μηνος! :pipa1: :grin:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Μλκς σας διαβάζω εσάς που πηγαίνετε σε γνωστά παλτά και γελάω. Καλά σας κάνουν..
Δώστε στις χωριάτισσες κι άλλη αξία.
δεν βάζουν μυαλό + ότι μπαζωνουν κι ολας..
 

mancunian1986

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
424
Κριτικές
44
Like
4.931
Πόντοι
9.591
Μλκς σας διαβάζω εσάς που πηγαίνετε σε γνωστά παλτά και γελάω. Καλά σας κάνουν..
Δώστε στις χωριάτισσες κι άλλη αξία.
 

Φίλε μου απο αυτα που διαβαζουμε εδω μεσα η ανια μαζι με 2-3 ακομα ειναι οι καλυτερες περιπτωσεις.Μιλαω ΚΑΙ για υπηρεσιες.Ετσι κ αλλιως νομιζω οτι στα 40 ευρω αξιζει να δοκιμασεις την κοπελα με αυτα που εχουν γραφτει εδω μεσα για αυτο και πηγα ασχετα αν δεν εγινε τελικα.Αν δοκιμαστει και δεν ειναι καλη στις υπηρεσιες της θα μαυριστει οπως τοσες και τοσες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κουμαντο στην τσεπη του κανει ο καθενας.
τωρα εγω πχ για να παρω την αποφαση να παω να πηδηξω την ηλικιωμενη παλαι ποτέ θεια-ναντια επρεπε να διαβαζω 5 χρονια καλες κριτικες για να πεισθω. ομοιως για την επισης πολύ καλη χοντρουλα νταϊανα. την θεια μονικα μεξικανα που επισης γράφονται καλα αλλα δεν εχω πεισει ακομα τον εαυτο μου ότι αξιζει να πληρωσω για μια που στην λαικη αν την δω ουτε θα γυρισω να την κοιτάξω.
αντίθετα κοπελες νεες και εμφανίσιμες όπως η μιρελα η μοντελισια, η νεφελη, η εβελινα, η λωρετα, η λιλη, η λαρα, με το που τις ειδα πηρα την αποφαση, αντε αν όχι την πρωτη φορα την δευτερη ή τριτη.


στην πρωτη περιπτωση ΔΕΝ εχεις την εμφανιση που είναι το 50% και πας μηπως για το άλλο 50% αν ακουσεις κατι καλο ή για δοκιμη.

στην δευτερη περιπτωση νεες και σεξυ εχουν ηδη το 50% που είναι η εμφανιση και αμα βγει και καλη μεσα φτανεις στο 100%.


με λιγα λογια οι μιλφ, τζιλφ, τσαμπυ, bbw, β κλας, θελουν πολύ δρομο για να φτασουν σαν πουτανες αυτές που είναι 25 χρονων, λεπτες, δροσερα ομορφα κορίτσια. και ακομη περισσοτερο για να τις ξεπερασουν.


τωρα αν καποιου η νεφελη που εμενα μου φαινεται ομορφη σαν πορνοσταρ δεν του αρεσει γιατι του φαινεται πολύ πλαστικη είναι δικο του θεμα, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ η εμφανιση ενώ η αποδοση όχι.

ή η λωρετα που εμενα μου φαινεται η πιο ομορφη σε προσωπο και σωμα αυτην την στιγμη αυτουνου του φαινεται η τριτη πιο ομορφη ας μπει στην πρωτη κατα τα δικα του υποκειμενικα κριτιρια , ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.

ή η μιρελα η μοντελισια που εχει αψεγαδιαστη επιδερμιδα και φατσα σαν την βανδη, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ, αν καποιος εχει βιτσιο ή κολλημα και θελει να παει πχ με ξανθια ή δεν χωνευει την βανδη, δεν παει μαζι της.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Μπορει να μου πει κανενας αγωνιστης που γνωριζει τα πρωινα, αν βρισκουμε σημερα την Αφρο; Τοσα χρονια και δεν την εχω παρει, ευκαιρια ειναι
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.414
Πόντοι
736
Κλειστον... εκτος κι αν δε δουλευει στο γνωστο
Γνωστο ποιό εννοείς το κωλλέτη ; Γιατι εκεινο εχει κλεισει τελείως αν δεν κάνω λάθος .... Νομίζω οτι δουλευει τωρα απέναντι απο τα παρανταις αλλά δεν είμαι και σίγουρος. Κάτι τέτοιο θυμάμαι είχαν πει ... α να μάλλον αυτό που λεει ο Τάκης Μπούκας εννοώ.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Εισαι σιγουρος 100%? Το λεω γιατι οταν εχει κλειστο το κινητο της σημαινει δεν ειναι θεσσαλονικη.
Τηλ.δεν πήρα.Μελος του site πέρασε από κει κ μου είπε ότι ήταν ανοιχτό.Μπορει να κάνε κ λάθος.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Ε ας μας πει ο κριτικ τοτε που ειναι εκει και την ψαχνει.
 

sikatinavra

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και από μένα! Αυτήν στο Φρίξου 14 εννοούσα τις προάλλες όταν έγραψα το μήνυμα και την μπέρδεψα με την Ήρα την παλιά από τον Βαρδάρη.
Πάντως εκείνη την ημέρα που έκανα την βόλτα μου (Σάββατο μεσημεράκι), πέρασα με την γνωστή Αγγελικούλα, την Ελληνίδα από Αριδαία, όπως η ίδια δηλώνει. Κατόπιν εύκολης και γρήγορης συνεννόησσης μαζί της πέρασ με το πορνοπαράβολο των 30 ευρώ όπου έκανε γυμνό στοματικό και ικανοποιητικό γλύψιμο αρχιδιών. Λίγο η πάρλα της με χάλασε (θύμισε λίγο την πάρλα της Βαλεντίνας)αλλά σε μικρότερο και πιο υποφερτό βαθμό βέβαια!! Δεν έκλαψα τα λεφτά μου, αλλά η συνέρευση μας δεν μου δημιούργησε την ανάγκη να την επισκεφτώ ξανά, τουλάχιστον στο άμεσο μέλλον.Ααα, είναι και πολύ κοντή(μόλις 1,50).Ο Θεός να μας τον έχει πάντα ψηλά να καλογαμάμε!!

Η Αγγελικουλα πού και πότε δουλευει φιλε;
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Και γω νόμιζα ότι εμείς είμαστε είμαστε προβληματικοί και σε μας είναι όλα σκατα...Κατέβηκα που λέτε Αθήνα και έκανα τσάρκα,κατέληξα σε μια στην Ιασώνος.Λεει η τσα2 ελεύθερα πιασίματα,69,όλες τις στάσεις κλπ.Υποτίθεται ότι δεν κάνουν όλες και οποιες κάνουν το λένε,γι αυτό αλλιώς λένε απλό.Δινω το 10ρικο και περνάω.Ερχεται η Ρωσίδα νταρντανα η κοπέλα,της πιάνω τα κωλομερια και λέει σιγά.Δεν έκανα κάτι παράλογο,σε μπουρδελο ήμουν.Τη πιάνω μετά τα βυζια,μου χτυπάει το χέρι και μου λέει σιγά είπα θα φας ξύλο :uglystupid: Μετά μου λέει πως θες,λέω ανέβα από πάνω.Κλασσικα δεν μπορεί,ούτε 69 ούτε ισπανικό,τίποτα...Για αυτούς που παρουσιάζουν τα μπουρδελα της Αθήνας ως μπουρδελοπαραδεισο συγκριτικά με τα δικα μας,που αντί για πόρτες έχουν κουρτίνες και είναι τίνγκα στους Πακιστανούς
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Σε ένα άλλο που μπήκα,μόλις άνοιξε πρωί και η τσα2 δεν μ άφηνε να φύγω μετά.Με έσπρωχνε,με τραβουσε και τι δεν έκανε.Με έπρηξε το πουτσο και έλεγε ότι θα τη γρουσουζέψω επειδή μπήκα πρώτος και διάφορες μαλακιες.Ουτε σε εμάς αυτά...Από την άλλη τα στούντιο συγκριτικά με τα δικά μας δεν είναι τόσο λουξ,αλλά οι κοπελες που έχουν είναι πορνοσταρ μπροστά στις δικιες μας.Και με το απλό να περάσεις που εκεί ξεκινάει από 50 αξίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom