Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (10 μέλη και 43 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σύντροφοι να σας ενημερώσω πως αι συντρόφισσα Λωρέτα , είχε πρωτοεμφανιστεί στας κολεκτιβας Νικ Ουρ 28 & Πετρ Ερημ. 2 , σε πρωινούς Λαϊκούς αγώνες, αλλά με εμφάνιση Βρετανίδως Τουρίστριας ψιλοάπλυτης και απεριποίητης στας αρχάς του Καλοκαιριού, ( με άλλο όνομα) και μετά από Facelift γενικό εβελτιώθει  πλήρως εμφανησιακώς και μόνο
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Έχεις δίκιο El_Buitre, εγώ μπέρδεψα τις κοπέλες.Αντε να έρθει η Λάρα του Bella Dona  κατά τις 23 του μήνα, να της τον ακουμπήσουμε! Από τις καλύτερες επιλογές πιστεύω την δεδομένη χρονική περίοδο στην Θεσσαλονίκη, αρκεί να μην χαλάσει τις υπηρεσίες της, όπως παλιά που είχε καβαλήσει λίγο το καλάμι.
 

El_Buitre

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0

emp1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα! Ήθελα να ενημερώσω πως όσον αφορά την Κατερίνα στο Φρίξου 12, το απλό ξεκινάει ουσιαστικά στα 50, καθώς στα 40 προσφέρει είτε μόνο σεξ χωρίς πεολειχία είτε μόνο πεολειχία (με προφυλακτικό) χωρίς σεξ!!  :jerking: :jerking: :jerking: Δεν ξέρω που άκουσαν για τέτοια προγράμματα και τα θεώρησαν καλή ιδέα. Κατά την άποψή μου είναι για γέλια, ειδικά σε ένα μαγαζί που σαν χώρος είναι από τα χειρότερα της περιοχής.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα κι από μένα! Ήθελα να ενημερώσω πως όσον αφορά την Κατερίνα στο Φρίξου 12, το απλό ξεκινάει ουσιαστικά στα 50, καθώς στα 40 προσφέρει είτε μόνο σεξ χωρίς πεολειχία είτε μόνο πεολειχία (με προφυλακτικό) χωρίς σεξ!!  :jerking: :jerking: :jerking: Δεν ξέρω που άκουσαν για τέτοια προγράμματα και τα θεώρησαν καλή ιδέα. Κατά την άποψή μου είναι για γέλια, ειδικά σε ένα μαγαζί που σαν χώρος είναι από τα χειρότερα της περιοχής.
καλησπερα.εμενα το ιδιο μου ειπε η υπηρεσια για την αλισια.δηλαδη το απλο 30 χωρις πιπα.με πιπα 40.τωρα το εκαναν 50?εχουν τρελαθει μου φαινεται.
 

El_Buitre

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
Μεσημεριανή τσάρκα σήμερα, πήγα για Νατάσα αλλά ήταν κλειστό...

Στο διπλανό δούλευε μια ξανθιά μιλφ τσουβάλα ατσούμπαλη, τίποτα το ιδιαίτερο

Ν.Ουρανού 28 μια ξανθιά μιλφ με ωραίο σώμα, τα χέρια από πίσω δε γύρισε να δω κώλο, μου τη δίνει αυτό και μου βγάζει μια φολίλα

Ν.Ουρανού 26 η Ειρήνη κλασσικά

Λας Βέγκας 1 μια Ελληνίδα τσουβάλα αρχιπατσαβούρα, Βασιλική είπε από Κεραμωτή, χάλι μαύρο

Λας Βέγκας 2 η Βαλεντίνα, κομοδινάκι από τα λίγα

Λας Βέγκας 3 μια μελαχρινή ξώβυζη, η τσατσά επέμενε να μπω, δε μου έκανε κλικ έφυγα

Π. Ερημίτη το πρώτο αριστερά, μια ξανθιά με ωραίο σώμα, τατουάζ στο χέρι, ούτε αυτή γύρισε να δω κώλο, έφυγα, φορούσε και αντισέξουαλ βρακί.

Στο διπλανό δεν μπήκα, λογικά Μίρα ή Αλίσα
Bella Donna , μια Μιλάνα, ξανθιά καλούτσικη Ουκρανή μιλφ, κοντοπούτανη, μου μύρισε φόλα

Villa erotica, μια ξανθιά με αγορέ μαλλί και πολλά τατουάζ, χάλι μαύρο

Φρίξου 12, mind the gap, μια μελαχρινή σαν ρωσοπόντια έμοιαζε, χάλι μαύρο

Φρίξου 13 , μια ξανθιά κοντή γκιλφ με μαύρο καλσόν, χάλι μαύρο

Φρίξου 15, μια τσουβάλα που πέρασε από βίλες και από το διπλανό της εκκλησίας, βαριεστημένη τελείως

Φρίξου 14 , ξανθιά σχετικά ψηλή μιλφ, αδύνατη και αγενέστατη

Στα δύο στούντιο επί της Ν. Ουρανού στην αλάνα, στο αριστερό μια μελαχρινή κωλαρού , Σάντυ νομίζω και στο δεξί μια μελαχρινή αδύνατη που δούλευε στο Ν. Ουρανού 28 με 25 ευρώ και τώρα ζητούσε 40...

Bad Girls , η Λώρη, ψηλή τσουπωτή Ουκρανή, κοντό μαλλί και τατουάζ.

Κατάθεση φυσικά δεν έγινε..

Αν μπορέσω θα πάω και το βράδυ να δω τι γίνεται.
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.031
Πόντοι
1.011
Φρίξου 13 , μια ξανθιά κοντή γκιλφ με μαύρο καλσόν, χάλι μαύρο

Αυτή την έχω πετύχει κι εγώ... κλάμα! :vomit: Με κυνηγούσε μέχρι την πόρτα για να περάσουμε καλά λέει... Ε δεν άντεξα! Την ρώτησα πόσα μου δίνει για να την γαμήσω...!  :2funny:
 

z3rocool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα γιά κατάθεση στη Λίλη την τσέχα στο Λας Βέγκας, αλλά ο τσατσάς μου είπε ότι έχει άδεια και πιάνει δουλειά από δευτέρα. Έτσι πήγα απέναντι Π. Ερημίτη σε μια γεματούλα ρουμάνα κοκκινομάλα Νατάσα. Ακόμα τα κλαίω τα πρώην € μου.
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Καλησπέρα στην παρεα. Ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις σας που δουλευει η Ιωαννα απο Las Vegas? Ή η Ελενη η Ζακυνθινια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
καλησπέρα σύντροφοι , μιας και σημερα βγαίνουμε απο τα μνημόνια και ήρθε η ανάπτυξη υπάρχει καμία κριτική για την Milana την Ουκρανή στο Bella Donna ;
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Καλησπέρα στην παρεα. Ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις σας που δουλευει η Ιωαννα απο Las Vegas? Ή η Ελενη η Ζακυνθινια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
στο godiva δουλευει η ιωαννα βραδυνη.
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Μεσημεριανή τσάρκα σήμερα, πήγα για Νατάσα αλλά ήταν κλειστό...

Στο διπλανό δούλευε μια ξανθιά μιλφ τσουβάλα ατσούμπαλη, τίποτα το ιδιαίτερο

Ν.Ουρανού 28 μια ξανθιά μιλφ με ωραίο σώμα, τα χέρια από πίσω δε γύρισε να δω κώλο, μου τη δίνει αυτό και μου βγάζει μια φολίλα

Ν.Ουρανού 26 η Ειρήνη κλασσικά

Λας Βέγκας 1 μια Ελληνίδα τσουβάλα αρχιπατσαβούρα, Βασιλική είπε από Κεραμωτή, χάλι μαύρο

Λας Βέγκας 2 η Βαλεντίνα, κομοδινάκι από τα λίγα

Λας Βέγκας 3 μια μελαχρινή ξώβυζη, η τσατσά επέμενε να μπω, δε μου έκανε κλικ έφυγα

Π. Ερημίτη το πρώτο αριστερά, μια ξανθιά με ωραίο σώμα, τατουάζ στο χέρι, ούτε αυτή γύρισε να δω κώλο, έφυγα, φορούσε και αντισέξουαλ βρακί.

Στο διπλανό δεν μπήκα, λογικά Μίρα ή Αλίσα
Bella Donna , μια Μιλάνα, ξανθιά καλούτσικη Ουκρανή μιλφ, κοντοπούτανη, μου μύρισε φόλα

Villa erotica, μια ξανθιά με αγορέ μαλλί και πολλά τατουάζ, χάλι μαύρο

Φρίξου 12, mind the gap, μια μελαχρινή σαν ρωσοπόντια έμοιαζε, χάλι μαύρο

Φρίξου 13 , μια ξανθιά κοντή γκιλφ με μαύρο καλσόν, χάλι μαύρο

Φρίξου 15, μια τσουβάλα που πέρασε από βίλες και από το διπλανό της εκκλησίας, βαριεστημένη τελείως

Φρίξου 14 , ξανθιά σχετικά ψηλή μιλφ, αδύνατη και αγενέστατη

Στα δύο στούντιο επί της Ν. Ουρανού στην αλάνα, στο αριστερό μια μελαχρινή κωλαρού , Σάντυ νομίζω και στο δεξί μια μελαχρινή αδύνατη που δούλευε στο Ν. Ουρανού 28 με 25 ευρώ και τώρα ζητούσε 40...

Bad Girls , η Λώρη, ψηλή τσουπωτή Ουκρανή, κοντό μαλλί και τατουάζ.

Κατάθεση φυσικά δεν έγινε..

Αν μπορέσω θα πάω και το βράδυ να δω τι γίνεται.
Γεια σας και από μένα! Αυτήν στο Φρίξου 14 εννοούσα τις προάλλες όταν έγραψα το μήνυμα και την μπέρδεψα με την Ήρα την παλιά από τον Βαρδάρη.
Πάντως εκείνη την ημέρα που έκανα την βόλτα μου (Σάββατο μεσημεράκι), πέρασα με την γνωστή Αγγελικούλα, την Ελληνίδα από Αριδαία, όπως η ίδια δηλώνει. Κατόπιν εύκολης και γρήγορης συνεννόησσης μαζί της πέρασ με το πορνοπαράβολο των 30 ευρώ όπου έκανε γυμνό στοματικό και ικανοποιητικό γλύψιμο αρχιδιών. Λίγο η πάρλα της με χάλασε (θύμισε λίγο την πάρλα της Βαλεντίνας)αλλά σε μικρότερο και πιο υποφερτό βαθμό βέβαια!! Δεν έκλαψα τα λεφτά μου, αλλά η συνέρευση μας δεν μου δημιούργησε την ανάγκη να την επισκεφτώ ξανά, τουλάχιστον στο άμεσο μέλλον.Ααα, είναι και πολύ κοντή(μόλις 1,50).Ο Θεός να μας τον έχει πάντα ψηλά να καλογαμάμε!!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Σημερα τσαρκα στο free house....ανια δεν υπηρχε...
Μηπως γνωριζει κανεις εαν σταματησε;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom