Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.294
Πόντοι
10.647
Όσοι πήγατε λωρετα και σας άρεσε και είδατε και φώτα και αγγελακια εχω έναν καλό οφθαλμιατρο...Που το είδατε ρε το πρόσωπο το ΥΠΕΡΟΧΟ;το ότι θυμίζει ζωή Λάσκαρη ρε τυφλοί δεν το σχολιάζω...μάλλον σε λυκουρεζο φέρνει....

Πηγα χτες, σαν 1η ματια δεν μου αρεσε, αλλα περασα, εμενα μου θυμισε Τζενη θεωνα, εχει το μακροστερο προσωπο. Στο δωματιο το μωρο εχει μπιμπελο σωματακι αψεγαδιαστο, τα βυζακια του μικρα βυσικα αρχισαν απο τωρα να τα τραβαει η βαρυτητα και να σακουλιαζουν, η πιπα της αργη βασανιστικη, μονο το κεφαλακι εβαζε μεσα, στα υπολοιπα, πτωματικες διαθεσεις, γιατι τα κομοδινα αν τα σπρωξεις κανουν και θορυβο, μηδεν συμετοχη, ουτε ενα βαχ, αλλα την εχυσα μεσα σε βρισιδια που δεν καταλαβαινε. Θα ακολουθησει κριτικη, μαζι με αλλες που χρωσταω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ολοι το λεμε ότι Αθήνα είναι χιλιες φορες καλυτερα αλλα ποιος παιρνει το τραινακι να ταξιδεψει 10 ωρες πηγαινελα για να γαμησει?

παντα ηταν καλυτερα στην Αθηνα και παντα δικαιως θα διαμαρτυρόμαστε.


λυση είναι η μονιμη πορνομεταναστευση. αλλα μαζικα τιποτα δεν γινεται.


εδώ ανθρωποι ζουν με τα χρονια αγαμητοι επειδή ζουν σε νησι ή βουνο χωρις μπουρδελο και κάθονται και παρακαλανε την ψηλομυτα χοντροκωλα και δεν μεταναστευουν.


θα μετανστευσει ο θεσσαλονικιος ή ο λαρισαιος στην αθηνα για καλυτερες επιλογες που τουλάχιστον εχει να γαμησει?!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Πηγα χτες, σαν 1η ματια δεν μου αρεσε, αλλα περασα, εμενα μου θυμισε Τζενη θεωνα, εχει το μακροστερο προσωπο. Στο δωματιο το μωρο εχει μπιμπελο σωματακι αψεγαδιαστο, τα βυζακια του μικρα βυσικα αρχισαν απο τωρα να τα τραβαει η βαρυτητα και να σακουλιαζουν, η πιπα της αργη βασανιστικη, μονο το κεφαλακι εβαζε μεσα, στα υπολοιπα, πτωματικες διαθεσεις, γιατι τα κομοδινα αν τα σπρωξεις κανουν και θορυβο, μηδεν συμετοχη, ουτε ενα βαχ, αλλα την εχυσα μεσα σε βρισιδια που δεν καταλαβαινε. Θα ακολουθησει κριτικη, μαζι με αλλες που χρωσταω.
συμφωνώ φίλος και επαυξάνω..τα έχω γράψει στη κριτική μου με μπόλικη δόση χιούμορ..Όπως το πες πτωματικες διαθέσεις..
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.978
Κριτικές
10
Like
4.855
Πόντοι
4.895
Ένα τεράστιο respect στον karaman για τις κριτικές του.

Και φέτος, μου φαίνεται ή είναι η πρώτη φορά που δεν είχαμε την καθιερωμένη ασπροβάλτα al?
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Χαιρετώ τα πλήθη. Προς έγκριση κριτική για την Ήρα στό Φρίξου 15Β. Σε γενικές γραμμές καλά θα έλεγα, όμως όχι κάτι το αξέχαστο.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Εν τω μεταξύ θα γράψω κριτικές όταν βρω χρόνο για τις νέες πιτσιρικό-αφίξεις , όπως ο σύντροφος Κάραμαν, γιατί εδώ τα γράφω , αλλά ακόμη και ο Πρόεδρας τα ξεχνάει...ως μια πρόγευση σε μερικάς θα ξαναπάω όταν πάρει Πρωτάθλημα ο παοκ ....δηλαδή ποτέ  (συμπάθα με Πρόεδρα...)  :headbaning2: :headbaning2:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Ένα τεράστιο respect στον karaman για τις κριτικές του.

Και φέτος, μου φαίνεται ή είναι η πρώτη φορά που δεν είχαμε την καθιερωμένη ασπροβάλτα al?
:2funny: :2funny: όχι ρε εκεί είμαι απλώς κατεβηκα κάνα δυο μέρες Θεσσαλονίκη

Και μάλιστα έκανα και το καθιερωμένο πέρασμα από το καφέ Τσουναμι με τις Βουλγάρες  ;)
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα geoz. Αυτή η Ήρα που λες στην Φρίξου τέρμα πάνω δεξιά είναι μία ψηλή, ξανθιά milfara αδύνατη και λίγο νευρική? Μια φορά την έκανα μία ερώτηση (την ρώτησα πως την λένε
) και απάντησε:άστο, κάνε την βόλτα σου αγόρι μου, καλύτερα. Μου την έσπασε, δεν θέλω η κοπέλα να είναι νευρόσπασμα!! Πρέπει να τη γαμούσα παλιά στο Βαρδάρη, εαν είναι η ίδια γιατί το όνομα αυτό είναι γνωστό από το Βαρδάρη.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Εν τω μεταξύ θα γράψω κριτικές όταν βρω χρόνο για τις νέες πιτσιρικό-αφίξεις , όπως ο σύντροφος Κάραμαν, γιατί εδώ τα γράφω , αλλά ακόμη και ο Πρόεδρας τα ξεχνάει...ως μια πρόγευση σε μερικάς θα ξαναπάω όταν πάρει Πρωτάθλημα ο παοκ ....δηλαδή ποτέ  (συμπάθα με Πρόεδρα...)  :headbaning2: :headbaning2:
Κάποιες άλλες δείχνουν μάλλον καλές μεταγραφές .....αλλά θέλουν το χρόνο τους και ίσως αποδειχτούν καλά χαρτιά ...Βλέπε όπως ο Μεγάλος Άρης  :kneel: :kneel: :kneel:
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Καλησπέρα geoz. Αυτή η Ήρα που λες στην Φρίξου τέρμα πάνω δεξιά είναι μία ψηλή, ξανθιά milfara αδύνατη και λίγο νευρική? Μια φορά την έκανα μία ερώτηση (την ρώτησα πως την λένε
) και απάντησε:άστο, κάνε την βόλτα σου αγόρι μου, καλύτερα. Μου την έσπασε, δεν θέλω η κοπέλα να είναι νευρόσπασμα!! Πρέπει να τη γαμούσα παλιά στο Βαρδάρη, εαν είναι η ίδια γιατί το όνομα αυτό είναι γνωστό από το Βαρδάρη.
Καλησπέρα φίλε μου. Όχι δεν νομίζω να λέμε την ίδια, δεν είναι milf η συγκεκριμένη και γενικότερα δεν φάνηκε να έχει τέτοιο τσαμπουκά.
 

El_Buitre

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα geoz. Αυτή η Ήρα που λες στην Φρίξου τέρμα πάνω δεξιά είναι μία ψηλή, ξανθιά milfara αδύνατη και λίγο νευρική? Μια φορά την έκανα μία ερώτηση (την ρώτησα πως την λένε
) και απάντησε:άστο, κάνε την βόλτα σου αγόρι μου, καλύτερα. Μου την έσπασε, δεν θέλω η κοπέλα να είναι νευρόσπασμα!! Πρέπει να τη γαμούσα παλιά στο Βαρδάρη, εαν είναι η ίδια γιατί το όνομα αυτό είναι γνωστό από το Βαρδάρη.

Αυτή η Ήρα που λες φίλε έχει σταματήσει εδώ και μια 8ετία τουλάχιστον, δούλευε συνήθως στο Σαπφούς με  Προμηθέως γωνία και φορούσε αλυσίδα στη μέση, μέτριες  υπηρεσίες γενικά,από την περιγραφή του geozz νόμιζα εννοούσε τη Μπιάνκα που είχε ανεβάσει κριτικές ο Al, όμως τα ονόματα δεν κολλάνε μεταξύ τους. Αν είχε στο δεξί της κωλομέρι τατού από φιλάκι, αν θυμάται τέτοια λεπτομέρεια ο φίλος, είναι η παλιά Πάολα που δούλευε στις βίλες.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Η Ηρα αυτη ειναι ενα λεπτουτσικο κ κοντο τσιγγανακι! Με μαυρο ισιο μαλλακι! :grin:
 

TRELOSPONTIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες helparete να οργανώσω το batchelor που θέλω Θεσσαλονίκη να μου βγει κάπως οικονομικά!!!  Καμια κοπελα οικονομική ξέρεται?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
α επέστρεψε και συντρόφισσα Κατερίνα εκ Ουκρανίας που πρωτοστατούσε στους λαϊκούς αγώνες στο Βιλλά Ερώτικα , τώρα στην κολεκτίβα  Φρίξου 12
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom