Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Ε κάποτε θα βαρεθούν οι άτιμες και θα τη κάνουν.Παντως τα καλά κομμάτια έρχονται για μερικούς μήνες μόνο και απ αυτές που έμειναν και αξίζουν είναι μετρημένες στα δάχτυλα δυστυχώς.Θυμηθηκα πέρσι μια Ντιάνα Ταυλανδεζα,που ήταν μόνο καλοκαίρι Φρίξου 14Α.Αληθεια αυτή τι απέγινε; Να υποθέσω αν έρθει,σε καμια 10αιτια που θα ναι στα τελευταία της
Αυτη ηταν και παλιοτερα εδω
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Σε ποιο είναι 2 κοπέλες μαζί? εγώ είδα το άλλο site και δεν αναφέρει πουθενά 2 μαζί
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Σε ποιο είναι 2 κοπέλες μαζί? εγώ είδα το άλλο site και δεν αναφέρει πουθενά 2 μαζί

Το καινούργιο,το Paradise έχει 2 στούντιο κολλητά.Αν όχι πάντα,μερικές φορές είναι ενεργά και τα 2.Δεν μπορείς να τις πάρεις βέβαια και τις 2 μαζί.Στο ΕΡΩΣ,στους κινέζους μια φορα πέτυχα 2 μαζί που μπορούσες να τις πάρεις με ένα 50αρικο σύνολο,αλλά η μια ήταν ένα gilf για τα μπάζα
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Πολύ χρήσιμη η ενημέρωση σου φίλος! Δεν βρήκα χρόνο αυτές τις μέρες για επίσκεψη αλλά πλέον και να βρω χρόνο δεν θα ρισκάρω. Ενημέρωσε μας για τα νέα της υγείας σου όταν είσαι έτοιμος.

Λοιπόν έχουμε και λέμε.Σημερα πήρα τα αποτελέσματα της καλλιέργειας σπέρματος,η οποία βγήκε θετική.Εχω 2 σταφυλόκοκκους,μόνιμη προστατιτιδα και πλεματοουρια ή όπως το πε τέλος πάντων ο γιατρός.Και 39 πυρετό ανέβασα σήμερα.Τρεις αντιβιωσεις(+ άλλες τρεις,μια για το έντερο,παναντολ και σιρλοτον όποτε θα ανεβάζω πυρετό) επι 2 μήνες και ξανά καλλιέργεια σπέρματος όταν τελειώσω τις αντιβιωσεις για να δούμε αν εξαλιφθηκαν τα μικρόβια.Και όλα αυτά από ένα γυμνό στοματικό,από την Καρινα όπου δυστυχώς τσίμπησα στο 40αρι με χυσιμο στο στόμα.Οποτε μαύρο σ αυτήν,μη τσιμπήσετε και σεις.Ειναι βραδινή και θα τη βρείτε ή στο πρωτελευταιο,το κόκκινο της Νικηφόρου Ουρανού ή στο καινούργιο το μικρό στη Πέτρου Ερημίτη 5.Ψηλη Ουκρανή,μαύρα μαλλιά,ασπουλιαρικο δέρμα και περίπου καμια 25αρια ηλικία
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Λοιπόν έχουμε και λέμε.Σημερα πήρα τα αποτελέσματα της καλλιέργειας σπέρματος,η οποία βγήκε θετική.Εχω 2 σταφυλόκοκκους,μόνιμη προστατιτιδα και πλεματοουρια ή όπως το πε τέλος πάντων ο γιατρός.Και 39 πυρετό ανέβασα σήμερα.Τρεις αντιβιωσεις(+ άλλες τρεις,μια για το έντερο,παναντολ και σιρλοτον όποτε θα ανεβάζω πυρετό) επι 2 μήνες και ξανά καλλιέργεια σπέρματος όταν τελειώσω τις αντιβιωσεις για να δούμε αν εξαλιφθηκαν τα μικρόβια.Και όλα αυτά από ένα γυμνό στοματικό,από την Καρινα όπου δυστυχώς τσίμπησα στο 40αρι με χυσιμο στο στόμα.Οποτε μαύρο σ αυτήν,μη τσιμπήσετε και σεις.Ειναι βραδινή και θα τη βρείτε ή στο πρωτελευταιο,το κόκκινο της Νικηφόρου Ουρανού ή στο καινούργιο το μικρό στη Πέτρου Ερημίτη 5.Ψηλη Ουκρανή,μαύρα μαλλιά,ασπουλιαρικο δέρμα και περίπου καμια 25αρια ηλικία
την μονιμη προστατιτιδα φιλος μπορει να την εχεις απο παλιοτερα ...να ξερεις πια το 80% των νεων ανδρων την εχουν λεει ...
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
και εγω ψηνομουν γεια καρινα αλλα ευτυχως δεν.περαστικα στο φιλο και να προσεχουμε.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
την μονιμη προστατιτιδα φιλος μπορει να την εχεις απο παλιοτερα ...να ξερεις πια το 80% των νεων ανδρων την εχουν λεει ...

Έκανα κάτι εξετάσεις πριν 2 χρόνια και ο γιατρός μου είπε μια χαρά είναι ο προστάτης.Αυτος που με δώσε τώρα τις αντιβιωσεις,με είπε απ αυτο είναι.Εκτος αν μπορεί να προκληθεί από οποιαδήποτε σεξουαλικη επαφή και να την απέκτησα ενδιάμεσα
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Πιν λιγες μερες περασα με την Τζεσυ στις Βιλες με 60 ε καλο κορμι γλυκο κοριτσι ξερει να σε ευχαριστει
 

Οντως και γω εχω μεινει ικανοποιημενος με τις υπηρεσίες της αν και περασα με το απλο(40ευρω).αληθεια με 60ευρω τι προγραμμα κανει?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Έκανα κάτι εξετάσεις πριν 2 χρόνια και ο γιατρός μου είπε μια χαρά είναι ο προστάτης.Αυτος που με δώσε τώρα τις αντιβιωσεις,με είπε απ αυτο είναι.Εκτος αν μπορεί να προκληθεί από οποιαδήποτε σεξουαλικη επαφή και να την απέκτησα ενδιάμεσα
Αρθρα λενε παντος οτι δεν μεταδιδετε με το σεξ η προστατιτιδα
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.299
Κριτικές
169
Like
8.433
Πόντοι
10.326
   

Οντως και γω εχω μεινει ικανοποιημενος με τις υπηρεσίες της αν και περασα με το απλο(40ευρω).αληθεια με 60ευρω τι προγραμμα κανει?
κανα 69 , καμια ακα πιπα ( :pipa1:) μπορει κ κατι ακομη αλλα να μου διαφευγει! :grin:
 

str19mak69

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη ακα δέν κάνει.Ούτε δάχτυλα αφήνει, αλλά πάντα περνάω καλά μαζί της.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
γενικα θελει πολυ προσοχη γτ κυκλοφορουνε διαφορα ΣΜΝ.. εγω κολλησα πριν 1,5 μηνα περιπου, βαλανοποσθητιδα εγραψε ο γιατρος για να μην καρφωθουμε και στην γκομενα, απο θεια Μονικα. Γυμνη πιπα και μετα απο 4-5 μερες ετρεχα σε ουρολογο.. αντιβιωση μετα για 7 μερες κτλ..
Ψαξου αλλου φιλε . Πάω κάθε βδομάδα με την θεια σε πρόγραμμα ακα πίπα και είμαι μια χαρά , έκανα εξετάσεις αυτή την βδομάδα. !
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.577
Πόντοι
25.015
Δοκιμασε κανεις κατι καινουριες στις βιλλες? Μια εμμα βλεπω και μια ελεωνορα που φαινοντε τουλαχιστον απο τις φωτος καλα τεμαχια
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Δοκιμασε κανεις κατι καινουριες στις βιλλες? Μια εμμα βλεπω και μια ελεωνορα που φαινοντε τουλαχιστον απο τις φωτος καλα τεμαχια
εμμα ειναι η παλια που ειχε φωτο με το γλειφιτζούρι ,για την αλλη οταν κανω αυτοψια 
 

vagg90

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καμια καλη επιλογή μπορει να μου πει καποιος?
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
36
Like
4.438
Πόντοι
2.846
πηγα σημερα ειδα ελεωνορα. δυνατο μουνακι τσαχπινικο σαλοναρισμα.θα επενα αν εκανε ακα πιπα αλλα δεν την ειχε στο προγραμμα κ δεν την πηρα για να σασ δωσω ενημερωση.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
πηγα σημερα ειδα ελεωνορα. δυνατο μουνακι τσαχπινικο σαλοναρισμα.θα επενα αν εκανε ακα πιπα αλλα δεν την ειχε στο προγραμμα κ δεν την πηρα για να σασ δωσω ενημερωση.
λοιπον την ειδα και εγω ...ναι καλουτσικη είναι, αλλα 60 ευρω για καποτενιο 69 του 10λεπτου, σορρυ αλλα πας στα 120 την ωρα των γραφειων , σιτυτουρακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom