Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Επιστροφή της Ζανέτ, που είχε έρθει και το καλοκαίρι, στις Βίλες βλέπω
Όχι φίλε άλλη Ζανέτ είναι αυτή είναι Ρωσίδα 23 χρονών όπως λεεί και το γνωστό site των βιλλών ενώ η Ζανέτ που ήταν το καλοκαίρι είναι Γερμανό-τουρκάλα στα 29 περίπου που την είδα αρκετά καλή απο εμφάνιση και σώμα αλλα δεν μπήκα γι να δω αν είναι καλή στο δωμάτιο.Αν χτηπήσεις το όνομα του site χωρίς το com και Ζανέτ  στο google θα δείς και συ οτι ειναι δυο διαφορετικές.
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Και επίσης θέλω να πώ οτι για να λές επιστροφή της Ζανέτ σημαίνει οτι και σύ μπήκες στο site και είδες οτι στα κοριτσία των βιλλών για θεσσαλονίκη έχει μια καινούργια που την λένε Ζανέτ και υπέθεσες οτι είναι εκείνη απ το καλόκαιρι.Επειδή την είδα και γώ σήμερα (την Ρωσσίδα)δεν μου φάνηκε να είναι η ίδια με του καλοκαιρίου  γι αύτο μέτα το έψαξα στο google Ainigma.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Εικόνα των μπουρδέλων σήμερα ώρα 05:00 (κανονική αυτή τη φορά)

Ερημίτη: Μίρα, Νικόλ
Περιοχή Βέγκας: μόνο η Χριστίνα  :tits2:
Φρίξου: Λεπτή κοντή και ασχημούλα Μπιάνκα. Χωρίς λεφτά δεν έχω κανένα πρόβλημα να περάσω... και άλλο ένα ανοιχτο, με Μιρέλα.
Τρίδυμα: Εβελίνα.
Ουρανού: Αντρίανα, Τζαστίν (αντί Καρίνας για λίγο καιρό) και Έλενα Ρουμάνα.

Τιμήθηκαν η Αντριάνα και η Έλενα.
Αντριάνα φιλότιμη αλλά έχει ακόμα πράγματα να μάθει. Το σώμα της δεν με ενθουσίασε. Σίγουρα ούτε και σ' αυτήν το δικό μου με τα κιλά που έβαλα...  :S και από φάτσα δεν έναι ακριβως 10ρι. Νομίζω πάντως αν ταιριάξει κάποιος μαζί της δεν θα φύγει δυσαρεστημένος. Προσέχει τους πελάτες της.

Έλενα...... Έσωσε τη βραδυά. Δε γράφω άλλα θα γίνει review.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
332
Πόντοι
36
Ρε παιδιά τη Justine τη ψάχνω εδώ και καιρό και όποτε πάω δε μπορώ να τη βρω, για βοηθήστε με λίγο κάποιος  :think:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Πόσο πιο πολύ να σε βοηθήσουμε ρε φίλε?
Ακριβώς από πάνω σου ο άνθρωπος γραφει  πού και πότε θα την βρεις τουλάχιστον για το επόμενο διάστημα
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ελπίζω η Justine να είναι η Τζαστιν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
332
Πόντοι
36
Πόσο πιο πολύ να σε βοηθήσουμε ρε φίλε?
Ακριβώς από πάνω σου ο άνθρωπος γραφει  πού και πότε θα την βρεις τουλάχιστον για το επόμενο διάστημα
Ναι ρε φίλε ανέφερε νικηφόρου ουρανού σε ποιο απ όλα να τα πάρω όλα σίρι κορδόνι για να τη πετύχω?
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ρε παίχτη μου σιγά μη σου κάνω και interactive map από το σπίτι σου μέχρι την πόρτα του μπουρδέλου....  :tickedoff:


Στης Καρίνας είναι. Μπες στον χάρτη του site να δεις που δουλεύει..

κ χωρίς παρεξήγηση τις αναφορές δεν τις κάνουμε από βίτσιο. Τις κάνουμε για να βοηθήσουμε και περιμένουμε αντίστοιχα να βοηθηθούμε κι εμείς καμιά φορά......
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
332
Πόντοι
36
Χωρίς να θέλω ούτε να στη πω ούτε να στη βγω όπως εσυ, αλλά έχω γράψει και γω αναφορές, τώρα αν έτυχε και δε μπήκες η το άφησαν οι άλλοι ασχολίαστο δε φταίω εγώ.
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
Μια Γκέρυ με πολλά τατουάζ που δουλευε πριν κανα μήνα στο Las Vegas δουλευει ακομα; Πηγα 2-3 φορες τωρα τελευταια και δεν τη βρηκα.
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Μια Γκέρυ με πολλά τατουάζ που δουλευε πριν κανα μήνα στο Las Vegas δουλευει ακομα; Πηγα 2-3 φορες τωρα τελευταια και δεν τη βρηκα.

Τύπε είναι στο ξύλινο στη μινοταύρου!!την τίμησα πριν από λίγο θα ανεβάσω κριτική αύριο!!φοβερό μουνί!
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
ένα μπούγιο που μπήκαμε χθές στα las vegas...ήταν κανένας από΄εδώ? το βραδάκι κατά τις 10 ???
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Καλσηπερααα στην παρεα.3ημερο θα βρισκομαι Κοζανη για καρναβαλο-μπουρδελιαρικη βολτα,ξερει κανεις αν υπαρχει τιποτα εκει περα;;;;...στο σαιτ δεν βρισκω κατι.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Καλσηπερααα στην παρεα.3ημερο θα βρισκομαι Κοζανη για καρναβαλο-μπουρδελιαρικη βολτα,ξερει κανεις αν υπαρχει τιποτα εκει περα;;;;...στο σαιτ δεν βρισκω κατι.
Φιλε η θεια Μονικα που τωρα δουλευει πρωινη βαρδια στα FREE HOUSE πριν ερθει Θεσσαλονικη δουλευε σε μπουρδελο στην Κοζανη.Αν εχεις χρονο πηγαινε απο το μαγαζι που δουλευει ριξτης ενα μανικι και μετα ζητα της πληροφορίες για Κοζανη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom