Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
συμφωνα με τον νομο, τα καταστηματα ταυτα δεν υποχρεούνται να μας πληροφορουν αν διαθετουν μηχανημα POS?? 
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Η Ζανέτ σημερα μεχρι τις 20:00 θα ειναι για τελευταία μερα,οπως μου ειπε η τσατσα!!!
Φυσικα και υπαρχει αναμονή 3 δωματίων δλδ κάπου στη μια ωρα.αυριο φεύγει για Αθηνα,δεν άντεξε..

οχι ρε τυπε! Μετα απο τις κριτικές που διάβασα πηγά και την τιμησα την Τρίτη.
Η κοπέλα έχει πολυ αρμονικό και ωραίο σωμα για δικα μου τουλάχιστον γούστα και ειναι πολυ σωστή επαγγελματίας. Μου είχε πει οτι θα κατσει 10 μερες και σκεφτόμουν απο εβδομάδα να βγάλω γούστα. Το μονο αρνητικό ειναι οτι έχει ουρά και ισως λογω πολυ χρησης ... το μουνι πηγάδι ειδικά οταν την πήρα προς το τέλος της βάρδιας
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Επισης για τους φαν της Νατάσας η υπηρεσια με ενημέρωσε οτι δουλεύει πρωινή Παρασκευή μεχρι και την  Δευτέρα.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Το πολύ περίεργο είναι ότι κάποιες κοπέλες στην αθήνα δουλεύουν και με ραντεβού εκτός σπιτιών ενώ εδώ το παίζουν αποκλειστικά τιμιες εκδιδόμενες στον οίκο ανοχής
Κι εδω το κανουν αυτο.Αρκετα τηλ. εχω παρει ολα αυτα τα χρονια που γυρναω σε μπουρδελα/στουντιο απο κοπελες που δουλευουν η δουλευαν παλιοτερα στην πολης μας.Αλλα ποτε δεν δοκιμασα να παω μαζι τους εκτος μπουρδελων.Επισης εχω ακουσει οτι μερικες απο αυτες πανε σε ραντεβου που κανονιζουν τα αφεντικα τους.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
Επισης για τους φαν της Νατάσας η υπηρεσια με ενημέρωσε οτι δουλεύει πρωινή Παρασκευή μεχρι και την  Δευτέρα.
εμενα φιλος μου ειπαν οτι μονο δευτερα θα δουλεψει...
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Επισης για τους φαν της Νατάσας η υπηρεσια με ενημέρωσε οτι δουλεύει πρωινή Παρασκευή μεχρι και την  Δευτέρα.

Την Δευτερα θα ξανα επιστρεψει,σημερα εμαθα οτι ηταν αρρωστη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Live από το μέτωπο για όλους τους καυλιαρηδες...



-Τριδυμο 1. Τάνια
-Τριδυμο 2.Εβελίνα
-Τριδυμο 3.αννα τσεχα καινούριο
-Las Vegas 1.σαμπρινα τρομακτικό γυφτακι
-Las Vegas 2. Ντόνα
-Las Vegas 3.Αφροδιτη
-Godiva. Βικτώρια ξανθιά βαρεμενη
-Νικ.Ουρανού 28. Σαντρα μελαχρινή μικρή με κωλάρα... Μπορεί να τη γαμησα το καλοκαίρι
-Νικ.Ουρανού 26.τζαστιν μιλφ
-Νικ.Ουρανού 24. Ντεα μελανουρι με πεσμενο κωλο
-Νικ.Ουρανού 20 vis69.λιζα μελαχρινή μιλφ της διπλανής πόρτας
-Νικ.Ουρανού 8.αθηνα Ελληνίδα βυζάρες
-Μινωταυραύρου 3.Χριστίνα ρουμανα η παλιά με βυζάρες
-Μινωταύρου 1.Χριστινα μελαχρινή κορμάρα που είχα δει Las Vegas
-Φριξου 13α.μπιανκα ρουμανα
-Φριξου 14. Σοφία Ουκρανή
-Φριξου 14β.φλωριτα μινιον
-Φριξου 15.ελενα ρωσσιδα ξανθιά μουνάρα
-Ερημίτη 3.η γνωστή μιλφ Νικόλ
-Νικ.Ουρανού 1.ρουμανα Καμέλια,ψηλή ατσουμπαλη δούλεψε σε πολλά σπίτια
 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Live από το μέτωπο για όλους τους καυλιαρηδες...



-Τριδυμο 1. Τάνια
-Τριδυμο 2.Εβελίνα
-Τριδυμο 3.αννα τσεχα καινούριο
-Las Vegas 1.σαμπρινα τρομακτικό γυφτακι
-Las Vegas 2. Ντόνα
-Las Vegas 3.Αφροδιτη
-Godiva. Βικτώρια ξανθιά βαρεμενη
-Νικ.Ουρανού 28. Σαντρα μελαχρινή μικρή με κωλάρα... Μπορεί να τη γαμησα το καλοκαίρι
-Νικ.Ουρανού 26.τζαστιν μιλφ
-Νικ.Ουρανού 24. Ντεα μελανουρι με πεσμενο κωλο
-Νικ.Ουρανού 20 vis69.λιζα μελαχρινή μιλφ της διπλανής πόρτας
-Νικ.Ουρανού 8.αθηνα Ελληνίδα βυζάρες
-Μινωταυραύρου 3.Χριστίνα ρουμανα η παλιά με βυζάρες
-Μινωταύρου 1.Χριστινα μελαχρινή κορμάρα που είχα δει Las Vegas
-Φριξου 13α.μπιανκα ρουμανα
-Φριξου 14. Σοφία Ουκρανή
-Φριξου 14β.φλωριτα μινιον
-Φριξου 15.ελενα ρωσσιδα ξανθιά μουνάρα
-Ερημίτη 3.η γνωστή μιλφ Νικόλ
-Νικ.Ουρανού 1.ρουμανα Καμέλια,ψηλή ατσουμπαλη δούλεψε σε πολλά σπίτια
Βραδυνή βάρδια?
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.575
Πόντοι
25.015
επειδη μονο σημερα πρωι μπορω να τσαρκαρω. μπορει καποιος να σιγουρεψει αν δουλευει η νατασα η οχι σημερα το πρωι. ευχαριστω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Καλή εμφάνιση αλλά μέσα στο δωμάτιο δεν ιδρώνει τη φανέλα!
κριμα γιατι μ'αρεσε και επεμενε πολυ και η τσατσα...

ποια αλλη αξιζει?
νταξει...τωρα αυτο θελει κουβεντα...
Η Μιρελα ειναι γυναικα που σπανια βλεπεις αλλου,βεβαια μεσα θελει ειδικη μεταχειριση αλλα ειναι τοσο μουναρα που καποια στιγμη θα μπεις

Η Τζαστιν η Ολλανδεζα μιλφ,καλη μουναρα και με δικο της φαν κλαμπ τοσα χρονια

Η Νικολ η μιλφαρα φιρμα εδω και χρονια

Η πιτσιρικα η Αντριαννα πολυ δυνατη μεσα αλλα θα φυγει τωρα εμαθα για καποιες μερες

Η Ρουμανα Χριστινα βυζαρου,παλια αγαπημενη του gl αν θυμαμαι καλα ηταν παντα μια αξιοπρεπης περιπτωση

Η Ελενα η ρουμανα μπορει να σε απογειωσει αν θελει

Ωραιο μουνι η Αφροδιτη στα Βεγκας

Ωραιο μελαχρινο μουνι η Χριστινα στο Venus

ετσι σε γενικες σου λεω σου λεω απ'αυτα που ειδα και ξερω στις δυο τελευταιες τσαρκες μου
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Live από το μέτωπο για όλους τους καυλιαρηδες...

-Godiva. Βικτώρια ξανθιά βαρεμενη
τωρα το θυμηθηκα  :think: αυτη μαλλον ειναι εκεινο το μαλακιστηρι που γαμησα το καλοκαιρι στο Φριξου 15 και ηταν για τις κλωτσιες...
Εντυπωση μου'κανε η συμπεριφορα της παντα ευγενικης τσατσας που χθες ηταν απαθης εως και ειρωνικη αλλα προφανως δε δουλευει καθολου μ'αυτο το μπαζο

Το Godiva ειναι για μενα το καλυτερο στουντιο της πολης,εχω ριξει φοβερα γαμησια εκει μεσα με Νταϊανα,Μονικα,Νατασα και ειναι κριμα να δουλευει με τετοιες κοπελες...
Ελπιζω να το καταλαβουν γρηγορα,να φερουν κανα καλο κοριτσι για να γραφουμε παλι τις θετικες κριτικες οπως αρμοζει σε ενα τετοιο στουντιο
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
καλησπερα ρε τυποι.Να κανω μια ερωτηση θελω.:πριν κανα μηνα περιπου ειχα παει στο βεγκας και μανικοσα μια Σαρα με μεγαλα βυζια (γερμανιδα) μου ειπε ειναι.αλλα δεν εχω ακουσει κατι για την κοπελα.ξερει κανεις κατι?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
και δυο παρατηρησεις για να μη σας ζαλιζω αλλο και τ'αρχιδια  :grin: :grin:

το κλιμα ειναι πολυ υποτονικο γενικα...Παρασκευη νυχτα χθες και γενικα δε κυκλοφορουσε κοσμος εξω,οχι μονο στα μπουρδελα
Με παλιες τσατσαδες που μιλησαμε λιγο το λεν ξεκαθαρα οτι δεν εχει δουλεια και οτι ο συνεχως αυξανομενος αριθμος των σπιτιων δεν εχει νοημα...35 σπιτια ειναι πολλα

Σε σχεση με το σαϊτ επισης βλεπω οτι δεν υπαρχει ενδιαφερον,οποτε απο καιρο αναρωτιομουν αν εχει νοημα η μπουρδελοτσαρκα με σκοπο την ενημερωση γι'αυτο και δεν εγραφα.
Τελοσπαντων εγω συνηθιζα να γραφω τσαρκα την επομενη μερα,με πιο πολλες λεπτομερειες και σχολια και παντα τονιζα με κοκκινα γραμματα το καθε σπιτι.
Τωρα τις 2 τελευταιες βραδιες γραφω τα ονοματα κοριτσιων στις ετοιμες φορμες που εχω δημιουργησει στο σημειωματαριο του κινητου και μετα απο λιγο κανω κοπυ παστε στο σαϊτ ωστε καποιος που θελει να παει εκεινη την ωρα να μπορει να δει τι παιζει.
Ειναι πιο απλα γραμμενα αλλα πιστευω πιο ζωντανο ετσι και σκεφτομαι να το καθιερωσω...




 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Το προγραμμα ξεκιναει απο 40€ και εχει τα πάντα εκτος απο κωλο!!!
Θα ξανα ερθει μου ειπε σε 3 βδομάδες αλλα υπάρχουν διαφορες απο την τελευταία φορα που την είχα δει,πριν απο 2 χρονια.τα υπόλοιπα στην κριτική.
ε για αυτο στο λεω...εδω κανει τα παντα με 40..κατω δεν κανει τιποτα στα 50..εσυ τι θα διαλεγες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom