Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Λοιπον παδια εγω θα σας εξομολογηθω κατι, τον αυγουστο πηγα στην ελληνοβραζιλιανα Ελενα και μετα διαβασα απο εσας εδω οτι ηταν αντρας παλιοτερα,
απο τοτε επαθα ασχημο ψυχολογικο σταματησα να πηγαινω στα σπιτακια και γενικα με πειραξε παρα πολυ γτ δεν ειμαι αυτου του ειδους (trans),

δεν ειναι δυνατον να πασαρουνε αντρες για γυναικες !! θα μου πειτε δεν το καταλαβες? ε οχι δεν το καταλαβα! λιγο αν εχεις πιει,λιγο το σκοταδι δεν θελει και πολυ.

εγω χαλαστηκα πολυ ομως , με πειραξε και ειναι ο λογος που εκοψα γενικα, ελπιζω τουλαχιστον να εξεταζεται η συγκεκριμενη/νος και γενικα το συγκεκριμενο στουντιο να ασχολειται με το θεμα των ιατρικων εξετασεων για τις κοπελες, αν καποιος ξερει κατι παραπανω θα με καθησυχαζε λιγο γτ εχω αναπτυξει φοβια μετα το σκηνικο και γενικα οτι δεν ξερουμε τι μας σερβιρουν.

Ειμαστε πελατες και αφηνουμε τα λεφτα μας θα επρεπε να υπαρχει εστω ενας επαγγελματισμος και οχι αυτα τα πραματα, δυστυχως παιδια.

την/τον ειχα πετυχει στο στουντιο φριξου 14Β ειναι αυτο διπλα απο το sex and the city.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
black φίλε μου αυτή η λίλυ ειναι η παλιά λίλυ που ητανε στα ξύλινα?αν ειναι αυτη σπευδω σφαίρα για να συμπληρώσω διπλό για απόψε! ;)
αυτη η Αλινα που αναφερθηκε στο free house ειναι η Αλινα που δουλευε νικ. Ουρανου 26 η ρουμανα?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
λοιπον επισκεψη μεσα στην βδομαδα μετα απο παρότρυνση Μπουχου σε Χριστινα - Παουλινα...Βεβαια ειχα παει και οταν ειχε ερθει παλιοτερα...ωραιο μωρο το ηξερα, Θα γραψω κριτικη αργοτερα...αλλα το μωρο ειναι πια σαν την Καρλα (3δυμα-Λας βεγκας) οχι απο προσπαθεια τοσο αλλα απο μουτρα, μεσα στο δωματιο, ξινα, αδιαφορα (και μαλιστα με προσπαθεια), και ετσι δηθεν χωρις λογο
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
876
Like
592
Πόντοι
86
Λοιπον παδια εγω θα σας εξομολογηθω κατι, τον αυγουστο πηγα στην ελληνοβραζιλιανα Ελενα και μετα διαβασα απο εσας εδω οτι ηταν αντρας παλιοτερα,
απο τοτε επαθα ασχημο ψυχολογικο σταματησα να πηγαινω στα σπιτακια και γενικα με πειραξε παρα πολυ γτ δεν ειμαι αυτου του ειδους (trans),

δεν ειναι δυνατον να πασαρουνε αντρες για γυναικες !! θα μου πειτε δεν το καταλαβες? ε οχι δεν το καταλαβα! λιγο αν εχεις πιει,λιγο το σκοταδι δεν θελει και πολυ.

εγω χαλαστηκα πολυ ομως , με πειραξε και ειναι ο λογος που εκοψα γενικα, ελπιζω τουλαχιστον να εξεταζεται η συγκεκριμενη/νος και γενικα το συγκεκριμενο στουντιο να ασχολειται με το θεμα των ιατρικων εξετασεων για τις κοπελες, αν καποιος ξερει κατι παραπανω θα με καθησυχαζε λιγο γτ εχω αναπτυξει φοβια μετα το σκηνικο και γενικα οτι δεν ξερουμε τι μας σερβιρουν.

Ειμαστε πελατες και αφηνουμε τα λεφτα μας θα επρεπε να υπαρχει εστω ενας επαγγελματισμος και οχι αυτα τα πραματα, δυστυχως παιδια.

την/τον ειχα πετυχει στο στουντιο φριξου 14Β ειναι αυτο διπλα απο το sex and the city.

Και άλλοι δεν την καταλαβαν, αλλα περασαν καλά μαζί της.
Μην σε περνει από κάτω.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.217
Πόντοι
35.697
αυτη η Αλινα που αναφερθηκε στο free house ειναι η Αλινα που δουλευε νικ. Ουρανου 26 η ρουμανα?

Όχι,καμια σχεση,αυτη ειναι τσουβαλα,σαν αυτές που γαμανε μονο οι μαύροι,με ενα κωλο 7 στρέμματα  :vomit:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Λοιπον παδια εγω θα σας εξομολογηθω κατι, τον αυγουστο πηγα στην ελληνοβραζιλιανα Ελενα και μετα διαβασα απο εσας εδω οτι ηταν αντρας παλιοτερα,
Μύστη μου εγω παραλιγο να την πατησω σε κλαμπ ετσι
Ημουν 18-19 χρονων τοτε και μου το ειπε η ιδια οταν χορευαμε
Με λυπηθηκε γιατι με ειδε μικρο και αθώο :grin:
 

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
10
παιδιά υπάρχει κανά κορίτσι που να τα παίρνει στο στόμα ή να δίνει κώλο σε καλή τιμή;  :pipa3: :fuck1:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
λοιπον επισκεψη μεσα στην βδομαδα μετα απο παρότρυνση Μπουχου σε Χριστινα - Παουλινα...Βεβαια ειχα παει και οταν ειχε ερθει παλιοτερα...ωραιο μωρο το ηξερα, Θα γραψω κριτικη αργοτερα...αλλα το μωρο ειναι πια σαν την Καρλα (3δυμα-Λας βεγκας) οχι απο προσπαθεια τοσο αλλα απο μουτρα, μεσα στο δωματιο, ξινα, αδιαφορα (και μαλιστα με προσπαθεια), και ετσι δηθεν χωρις λογο
κριμα ρε γαμωτο στο σαλοναρισμα αλλη εντυπωση δινει το μωρο! :S
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
επειδη εχω μπερδευτει ολιγον με τις τσαρκες και τα ωραρια...  για πρωινη βαρδια ποιες δινουν ρεστα?? μπουξε? ποια ειναι τα πουλεν σου πρωι-μεσημερι?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
επειδη εχω μπερδευτει ολιγον με τις τσαρκες και τα ωραρια...  για πρωινη βαρδια ποιες δινουν ρεστα?? μπουξε? ποια ειναι τα πουλεν σου πρωι-μεσημερι?
Βαλεντινα-Βαλια( :2on1:) , Ελενα απο Βιλλες( :kissass2:) , Σουζανα Μινωταυρου 16( :tits2:) κ Νικη( :tits:) βγαζω γουστα μαζι της! :grin:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Λοιπον παδια εγω θα σας εξομολογηθω κατι, τον αυγουστο πηγα στην ελληνοβραζιλιανα Ελενα και μετα διαβασα απο εσας εδω οτι ηταν αντρας παλιοτερα,
απο τοτε επαθα ασχημο ψυχολογικο σταματησα να πηγαινω στα σπιτακια και γενικα με πειραξε παρα πολυ γτ δεν ειμαι αυτου του ειδους (trans),

δεν ειναι δυνατον να πασαρουνε αντρες για γυναικες !! θα μου πειτε δεν το καταλαβες? ε οχι δεν το καταλαβα! λιγο αν εχεις πιει,λιγο το σκοταδι δεν θελει και πολυ.

εγω χαλαστηκα πολυ ομως , με πειραξε και ειναι ο λογος που εκοψα γενικα, ελπιζω τουλαχιστον να εξεταζεται η συγκεκριμενη/νος και γενικα το συγκεκριμενο στουντιο να ασχολειται με το θεμα των ιατρικων εξετασεων για τις κοπελες, αν καποιος ξερει κατι παραπανω θα με καθησυχαζε λιγο γτ εχω αναπτυξει φοβια μετα το σκηνικο και γενικα οτι δεν ξερουμε τι μας σερβιρουν.

Ειμαστε πελατες και αφηνουμε τα λεφτα μας θα επρεπε να υπαρχει εστω ενας επαγγελματισμος και οχι αυτα τα πραματα, δυστυχως παιδια.

την/τον ειχα πετυχει στο στουντιο φριξου 14Β ειναι αυτο διπλα απο το sex and the city.
Μη στεναχωριέσαι μαν, δεν ήξερες.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Επιστροφή Έφης μετά της γιορτές. Μην κουράζεσαι τζάμπα.
Δεν εχω χρονο να παω απο εκει και ετσι πηρα τηλ. νωριτερα και με ειπαν οτι ειναι μια καινουργια κοπελα ονοματη μπιανκα! αν ακουσα καλα.Κριμα παντως, την εφη ηθελα για να κλεισω την χρονια με αυτην αλλα οπως ειπες για μετα της γιορτες.. ας την επισκευφτουμε τοτε με το νεο ετος να μας παει καλα και η καινουργια μπουρδελοχρονια. χαχα! Το απογευμα μπορει να κανω μια μικρη γυρα αν δεν ειμαι πολυ κουρασμενος.Την καλημερα μου σε ολους τους συναδελφους.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
κριμα ρε γαμωτο στο σαλοναρισμα αλλη εντυπωση δινει το μωρο! :S
θυμασαι πως ητανε οταν πρωτοηρθε?που σ επηρα τηλεφωνο και σου ειχα πει οτι τα σπαει και μου εκανε παπαδες μεσα;ε στην δευτερη φορα που πηγα ητανε ακριβως το αντιθετο και παρεμεινε ετσι..οποτε μαυρο γιατι δεν εχει αλλαξει!!
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Λοιπον παδια εγω θα σας εξομολογηθω κατι, τον αυγουστο πηγα στην ελληνοβραζιλιανα Ελενα και μετα διαβασα απο εσας εδω οτι ηταν αντρας παλιοτερα,
απο τοτε επαθα ασχημο ψυχολογικο σταματησα να πηγαινω στα σπιτακια και γενικα με πειραξε παρα πολυ γτ δεν ειμαι αυτου του ειδους (trans),

δεν ειναι δυνατον να πασαρουνε αντρες για γυναικες !! θα μου πειτε δεν το καταλαβες? ε οχι δεν το καταλαβα! λιγο αν εχεις πιει,λιγο το σκοταδι δεν θελει και πολυ.

εγω χαλαστηκα πολυ ομως , με πειραξε και ειναι ο λογος που εκοψα γενικα, ελπιζω τουλαχιστον να εξεταζεται η συγκεκριμενη/νος και γενικα το συγκεκριμενο στουντιο να ασχολειται με το θεμα των ιατρικων εξετασεων για τις κοπελες, αν καποιος ξερει κατι παραπανω θα με καθησυχαζε λιγο γτ εχω αναπτυξει φοβια μετα το σκηνικο και γενικα οτι δεν ξερουμε τι μας σερβιρουν.

Ειμαστε πελατες και αφηνουμε τα λεφτα μας θα επρεπε να υπαρχει εστω ενας επαγγελματισμος και οχι αυτα τα πραματα, δυστυχως παιδια.

την/τον ειχα πετυχει στο στουντιο φριξου 14Β ειναι αυτο διπλα απο το sex and the city.
Έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που γράφεις , δικαίωμα του καθενός να κάνει ότι γουστάρει με το σώμα του , υποχρέωση του μαγαζιού να ενημερώνει τον πελάτη , δυστυχώς κάνουμε το λάθος και δεν απαιτούμε τα αυτονόητα , απο την στιγμή που λειτουργούν νόμιμα ( όποια από αυτά ) οφείλουν να τηρούν βασικές αρχές , οι εξετάσεις των κοριτσιών να είναι αναρτημένες στο σαλόνι και όχι να τις ζητάς ( που δεν τις ζητάς ) Αυτό που ανέφερες δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω , ευχαριστώ το bou καθώς απο αυτό πήρα την ενημέρωση , η εικόνα πράγματι ξεγελά και αν μπεις ίσως να είναι αργά καθώς δεν μπορείς και δεν πρέπει να είσαι υποψιασμένος για κάτι τέτοιο . Δεν σέβεται τον πελάτη και δεν τιμά και την κοπέλα που εργάζεται εκεί , Νομίζω πως είναι ακόμα μια έτσι , δεν θέλω να πω όνομα γιατί μπορεί να κάνω και λάθος ( αν και δε νομίζω ) , τ όνομα έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες .
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που γράφεις , δικαίωμα του καθενός να κάνει ότι γουστάρει με το σώμα του , υποχρέωση του μαγαζιού να ενημερώνει τον πελάτη , δυστυχώς κάνουμε το λάθος και δεν απαιτούμε τα αυτονόητα , απο την στιγμή που λειτουργούν νόμιμα ( όποια από αυτά ) οφείλουν να τηρούν βασικές αρχές , οι εξετάσεις των κοριτσιών να είναι αναρτημένες στο σαλόνι και όχι να τις ζητάς ( που δεν τις ζητάς ) Αυτό που ανέφερες δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω , ευχαριστώ το bou καθώς απο αυτό πήρα την ενημέρωση , η εικόνα πράγματι ξεγελά και αν μπεις ίσως να είναι αργά καθώς δεν μπορείς και δεν πρέπει να είσαι υποψιασμένος για κάτι τέτοιο . Δεν σέβεται τον πελάτη και δεν τιμά και την κοπέλα που εργάζεται εκεί , Νομίζω πως είναι ακόμα μια έτσι , δεν θέλω να πω όνομα γιατί μπορεί να κάνω και λάθος ( αν και δε νομίζω ) , τ όνομα έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες .
αλλες 2! :grin: :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom