Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
95
Πόντοι
1
δυο πολυ ωραια μουνακια αποψε τη νυχτα,το ενα Καρολινα Ουκρανη στο Φριξου 14 και το αλλο στο Ερημιτη 2 ξανθο ομορφο αλογακι με κωλαρα...αλλα και παλι αποψε η νυχτα του παιδιου οπως και καθε φορα στις αργιες.Βγαινουν 10 μαλακες μαζι για να γαμησει ο ενας και οι υπολοιποι χαλανε τον κοσμο...

αυτα τα 2 ομως μπαινουν στη λιστα απο αυριο

επισης στα Τριδυμα ηταν Καρλα-Καρλα-Φλωριτα και στο Λας Βεγκας Χριστινα μινιον και Καρινα

Ειναι η ιδια καρολινα που εκανε ενα περασμα απο λα φαμ -βιλες και εξαφανιστηκε??ξανθια με τατουαζ πιτσιρικα??
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Ειναι η ιδια καρολινα που εκανε ενα περασμα απο λα φαμ -βιλες και εξαφανιστηκε??ξανθια με τατουαζ πιτσιρικα??

Οχι,εχω ανεβασει κριτικη γι'αυτην,ηταν παλια για ενα φεγγαρι και επεστρεψε
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Καλησπερα κ χρονια πολλα!
Ξερει κανεις το τηλεφωνο απο Vis9..;
Γιατι δυο συνεχομενες Δευτερες πηγα μετα τις 8μμ για την Αλικη κ δεν την πετυχα...
Μου 'παν οτι θα 'ναι σημερα αλλα δε νομιζω να παω..
Κι η Νικολ γυρναει την Παρασκευη μου 'πανε...
Οποτε χθες δεν πηγα πουθενα τελικα...
Την προηγουμενη Δευτερα εκανα το λαθος κ παρασυρθηκα κ πηγα με την Αθηνα την ελληνιδα λογω βυζιων, αλλα το μετανιωσα...
Πολυ μετρια πραγματα, κι απο εμφανιση περα απ' τα βυζια κι απο επιδοσεις...
Μου φανηκε οτι βαριοταν κι οτι βιαζοταν.. Ενω στο σαλονι εκανε την ζωηρη...
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Ξερει κανεις η Βανεσα που ηταν ως επι το πλειστον πρωινη στο bad girls που εξαφανιστηκε?
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ξερει κανεις η Βανεσα που ηταν ως επι το πλειστον πρωινη στο bad girls που εξαφανιστηκε?

Θα αργήσει να επιστρέψει γι' αυτό δεν υπάρχει στο site. Υπάρχουν μουνάρες που καλύπτουν το κενό όπως Έλενα και Jessy και άλλες!!!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
η βικυ που χαθηκε ομως χμ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Ειναι η ιδια καρολινα που εκανε ενα περασμα απο λα φαμ -βιλες και εξαφανιστηκε??ξανθια με τατουαζ πιτσιρικα??
οχι ειναι μελαχρινη με μακρυ ισιο μαλλι,πολυ ψηλη αδυνατη μοντελισια

Οχι,εχω ανεβασει κριτικη γι'αυτην,ηταν παλια για ενα φεγγαρι και επεστρεψε
η τσατσα ειπε οτι δουλεψε εκει πριν κανα διμηνο για 2 βδομαδες,εφυγε και τωρα επεστρεψε...παντως μες το δωματιο ηταν κανα μισαωρο με τον αλλον χθες που περιμενα
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Μια Λιλυ πρωινή στο las vegas την έχει δοκιμάσει κανείς?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
.


Μια από τα ίδια και από εμένα ,είχα περάσει με πρόγραμμα των 40€,τίποτα ιδιαίτερο και γενικώς έκλαψα τα χρήματα,μόνο βυζι και αυτό δεν στο δίνει να γουστάρεις..

Εχω πει οτι ειναι ξεπετα,ανεβασα και κριτικη,μη πετατε τα λεφτα σας ετσι ρε παιδια
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα κ χρονια πολλα!
Ξερει κανεις το τηλεφωνο απο Vis9..;
Γιατι δυο συνεχομενες Δευτερες πηγα μετα τις 8μμ για την Αλικη κ δεν την πετυχα...
Μου 'παν οτι θα 'ναι σημερα αλλα δε νομιζω να παω..
Κι η Νικολ γυρναει την Παρασκευη μου 'πανε...
Οποτε χθες δεν πηγα πουθενα τελικα...
Την προηγουμενη Δευτερα εκανα το λαθος κ παρασυρθηκα κ πηγα με την Αθηνα την ελληνιδα λογω βυζιων, αλλα το μετανιωσα...
Πολυ μετρια πραγματα, κι απο εμφανιση περα απ' τα βυζια κι απο επιδοσεις...
Μου φανηκε οτι βαριοταν κι οτι βιαζοταν.. Ενω στο σαλονι εκανε την ζωηρη...
.


Μια από τα ίδια και από εμένα ,είχα περάσει με πρόγραμμα των 40€,τίποτα ιδιαίτερο και γενικώς έκλαψα τα χρήματα,μόνο βυζι και αυτό δεν στο δίνει να γουστάρεις..
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
306
Mirampela ειναι Νο.1  :grin: :dancing: :rockon: :rockon: :knockinb: :erection: :fuck2: :fuck1: :orchestra: :orchestra:
 

Witchking

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Ποιες  κοπελες  σαν την milf Αναστασια στα Τριδυμα οπως ειπε ο φιλος ο Menathor συνηθιζουν να σαλοναριζονται με stockings ....???  να τα προτιμουν γενικοτερα...  ...(εχουμε τις αδυναμιες μας...  :sunglasses:  :sunglasses: )  :lheel:  :lheel:  :s&m_2:
 

Anal listis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
όχι είναι τόσο μαλάκες που έβαλαν δύο κοπέλες με το ίδιο όνομα 

Στο μεσαίο η μελαχρινή που είναι μόνιμη εκεί και στο ένα μια γεματουλα καστανοξανθη με μπουκλες η οποία λέει δούλευε πριν κάνα 2 χρόνια και τώρα επέστρεψε
al η μονικα απο το godiva που πηγε?
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Αδερφέ καλώς ήρθες στο fan club. :grin:
H Σουζάνα στο Ν. Ουρανού 28, η Αναστασία, η Βιολέτα Ν. Ουρανού 8, η Βίκυ στο Μινωταύρου βάζουν stockings, ενώ άλλες σπανίως.
Μερικές βάζουν δίχτυ αλλά αυτό είναι εντελώς άλλη φάση, η Εμμανουέλα, η Μέρτσυ, η Καρολίνα Φρίξου 14.
Πάρα πολλές έχουν αν το ζητήσεις, η Αφροδίτη στην Κωλέττη είναι καλή περίπτωση, η Ελένη στο Μινωταύρου, η Έφη, η Βανέσσα.... Η Βανέσσα και η Αφρο είναι οι πιο στυλάτες. Η Έφη είναι η καλύτερη στο κομμάτι ποδολαγνείας σε ολόκληρη την πόλη, για να μην πω σε ολόκληρη τη χώρα. :grin: :grin: :grin:



Προειδοποίηση για την Κοσμίνα στο Vis9.. Τεράστια φολάρα! Πρώτον έχει αυτό το εντελώς απαράδεκτο στυλάκι να προσπαθεί να τον σηκώσει παίζοντάς τον στο χέρι, να μην κάνει τίποτα άλλο από μεριάς της και να τραβιέται συνέχεια ακόμα και σε φιλιά στο λαιμό. Δεύτερον αφού βρήκα to κουράγιο και το ψυχικό σθένος να σηκώσω το πουλί μου μετά από όλα αυτά, την έβαλα ιεραποστολικά στην άκρη του κρεβατιού και αυτή τοποθέτησε τα πόδια της ανάμεσα στα σώματά μας έτσι ώστε να μην μπορώ να την γαμήσω έτσι όπως ήθελα, δηλαδή με όλη τη δύναμη, τη μανία και το μίσος που συσσωρεύτηκαν!
:pipa3: :pipa3:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ξανθιά, μικρούλα ηλικιακά, μέτριο ήψος, γενικά ομορφούλα με καλές καμπύλες. Αν έχεις λεφτά για πέταμα πήγαινε! :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
κοσμινα ?? εμφανησιακα ηλικιακα πως ειναι??
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Ξανθιά, μικρούλα ηλικιακά, μέτριο ήψος, γενικά ομορφούλα με καλές καμπύλες. Αν έχεις λεφτά για πέταμα πήγαινε! :grin:
λεφτα για πεταμα το 2016;;; δυσκολα ....περιεργεια....
 

Rookie100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πειτε ρε παιδια κανα καλο μιλφακι για εμας τους πρωταριδες!
 

thomaslar

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2008
Μηνύματα
26
Like
7
Πόντοι
0
Πέτρου εριμητη 1 η Χριστίνα η βυζαρού πολύ καλή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom