Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (6 μέλη και 36 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Μπουχό μπήκες και στη Λίλιαν ρε θηρίο? Κρίμα τα 40ρια ρε, ξέρεις πόσα πιτόγυρα είναι 40 ευρώ? Άμα το σκεφτείς έτσι σε πιάνει κατάθληψη. :P Εγώ δεν την ήξερα από παλιά και την πάτησα. Μου είπε δούλευε σε κάτι μαγαζιά δίπλα στο Caligula και στη Φρίξου.
Δε γίνεται να παίζουν μπάλα στην ίδια κατηγορία με μεγαθήρια. Ζητώ αυτόματο υποβιβασμό πριν καν την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος.. Ή έστω να κατέβουν στα 30 κάτι τέτοιες. Δλδ η Μιλάνα πως ζητούσε 30 και αυτή στις βίλες δούλευε και ήταν πολύ πιο άξια.
όχι φιλέ δεν πήγα με το γνωστό κομοδινο ποτέ! :grin: Μόνο Αντζελλα χ2! :kneel: Μπορώ να πω ποια Τζέσυ? Και Ποια Έλενα (Βιλλων)? ... :wanker:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
δηλαδη ποσο πλυση εγκεφαλου επρεπε να σε κανω για να την δοκιμασεις;και τελικα πηγες μονοοος;καλα να παθεις γιατι τοσο καιρο δεν ακουγες και την εχανες!!!
Σιγα τη γκομενα ρε μαν
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
όχι φιλέ δεν πήγα με το γνωστό κομοδινο ποτέ! :grin: Μόνο Αντζελλα χ2! :kneel: Μπορώ να πω ποια Τζέσυ? Και Ποια Έλενα (Βιλλων)? ... :wanker:
Ουτε στα ποιο τρελα της ονειρα δε την πιανει την τζεσυ η αντζελα μαν
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
Μπουχό μπήκες και στη Λίλιαν ρε θηρίο? Κρίμα τα 40ρια ρε, ξέρεις πόσα πιτόγυρα είναι 40 ευρώ? Άμα το σκεφτείς έτσι σε πιάνει κατάθληψη. :P Εγώ δεν την ήξερα από παλιά και την πάτησα. Μου είπε δούλευε σε κάτι μαγαζιά δίπλα στο Caligula και στη Φρίξου.
Δε γίνεται να παίζουν μπάλα στην ίδια κατηγορία με μεγαθήρια. Ζητώ αυτόματο υποβιβασμό πριν καν την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος.. Ή έστω να κατέβουν στα 30 κάτι τέτοιες. Δλδ η Μιλάνα πως ζητούσε 30 και αυτή στις βίλες δούλευε και ήταν πολύ πιο άξια.

Χθες έκανα κάτι βόλτες και κατέληξα στην Αλίνα (Ν.Ουρανού 26 για όσους δεν ξέρουν). Τιμιότατη κατάθεση που άξιζε τα λεφτά της.

Αλλά το σημαντικότερο που έχω να προσφέρω είναι ένα μίνι-review για Τζέσυ. Η κοπέλα δεν υπάρχει. Σαν καλός μλκς κι εγώ ενώ άκουγα από παντού καλά λόγια δεν περνούσα γιατί δεν είναι το "στυλ" μου ξανθιές μικρούλες άβυζες... :idiot: Δεν είναι και πολύ μικροκαμωμένη όμως και έχει ωραίο σώμα και αγγελικό προσωπάκι που δε φαίνεται στις φωτογραφίες του site. Η κοπέλα έχει τρόπους και φωνή ερωτεύσιμη. Μπορώ να πω έφτασε την κορυφή ως ερωτική ανάφτρα γυναίκα. Είναι απλά τα πραγματάκια, που έλεγε και ο Άγγελος, άμα σε κάνει η γκόμενα να αισθανθείς άνετα, γίνεσαι πύραυλος. Μεγαλύτερη διάρκεια και ποιότητα σε προκαταρκτικά δύσκολα θα βρει κανείς. Μόνο φιλιά στο στόμα δαν έπαιξαν εκτός από ένα αποχαιρετιστήριο που αυτό το σώζει λιγάκι οκ. Στον αγώνα τώρα ανέβηκε πρώτα αυτή και συμμετείχε πλήρως και άφηνε και εμένα να συμμετέχω. Αλλάξαμε άλλες 3 στάσεις. Πρέπει να κάθησα μέσα για κανέναν αιώνα με το απλό. Κανένα ξίνισμα από τη μεριά της. Καμία στιγή αμηχανίας. Κατατάσσεται στην κατηγορία γυναικών που κάνουν έρωτα.
Τυπε η τζεσυ ειναι κατηγορια απο μονη της δεν υπαρχει η κοπελα αξιζει μεχρι και το τελευταιο λεπτο που δινεις γ αυτην
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
καλή και η Τζέσυ δεν λέω!  :grin: Αστο το χθεσινο ήταν κάτι....Τρελό - Δαιμονισμενο!
Η τυπισσα ειναι για οσκαρ ερμηνιας και σε μενα εκανε κατι τετοιες μαλακιες να χτυπιεται σα χταποδι υποψιν το κανει σε πολλους και πεθανα στο γελιο δε μπορεσα να κρατηθω εν τελη την ευχαριστησα για το ποσο με εκανε να γελασω γιατι για να χυσω δεν υπηρχε περιπτωση την ειχα παρει και οταν δουλευε αν.γεωργιου πριν κανει μεταγραφη στις βιλες τα ιδια σκατα αλλα με τη Τζεσυ καμια σχεση εκει ευχαριστιεμαι τα παντα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.221
Πόντοι
3.820
Ουτε στα ποιο τρελα της ονειρα δε την πιανει την τζεσυ η αντζελα μαν
παραφερεσαι και θα σε μαλωσωωωωω...  :s&m_2: :s&m_2: μαλλον το αντιθετο συμβαινει...τις εχω παρει πανω απο 40 φορες και τις 2!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.197
Κριτικές
35
Like
4.532
Πόντοι
2.046
παραφερεσαι και θα σε μαλωσωωωωω...  :s&m_2: :s&m_2: μαλλον το αντιθετο συμβαινει...τις εχω παρει πανω απο 40 φορες και τις 2!!
δε παραφερομαι καθολου η τζεσυ ειναι κλασης ανωτερη
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Παιδες για αυτη την αντζελα που λετε,εννοειτε την παλια αντζελα που χτυιοταν στο γλυφομουνι??? μια ψηλη με πολυ ωραιο κορμι.βυζι μικρο κτλ.αυτη τελοσπαντων που δουλευε παλια και ανδ.γεωργιου και γενικα χτυπιεται στο γλυφομουνι(ετσι την ξεχωριζαμε απο τις αλλες αντζελες).αυτη νομιζω ειχε χαθει ενα διαστημα.επεστρεψε δυναμικα?
εδώ ήταν πάντα ! :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Ο viking αν θυμαμαι καλα ειναι οπαδος του γλαρου(μπαοκτζης) οποτε δεν ειναι ο γαμαινακος .οσο για τον αλλο τον αγαπουλη δε ξερω και δε με νοιαζει κιολας
δεν είμαι αγαπουλης. Βαθυμαλακας είμαι! :grin: :2funny:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Σας τσακωσα???χεχε Και καποια στιγμη θα ρωτουσα που να χαθηκε και αυτος.Θυμαμαι ακομα που ειχες κυρηξει αποχη απο τα μπουρδελα χαχα.επανηλθες δριμυτερος.γιατι αλλαγη των nickname?? σας κυνηγανε ρε? χεχε τεσπα off topic.αν εχεις ψηλε καμια πληροφορια για αυτα που ρωτησα 'η οποιος αλλος ασ πει τιποτα.καλο βραδυ gyes
ξέρεις γιατί γελαω, γιατί μου το πε κι άλλος αυτό από κοντά! :2funny:
Δεν είμαι κλώνος!  :hi:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Παιδες για αυτη την αντζελα που λετε,εννοειτε την παλια αντζελα που χτυιοταν στο γλυφομουνι??? μια ψηλη με πολυ ωραιο κορμι.βυζι μικρο κτλ.αυτη τελοσπαντων που δουλευε παλια και ανδ.γεωργιου και γενικα χτυπιεται στο γλυφομουνι(ετσι την ξεχωριζαμε απο τις αλλες αντζελες).αυτη νομιζω ειχε χαθει ενα διαστημα.επεστρεψε δυναμικα?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Μια ερωτηση επισης:  Εχει πετυχει κανεις την λαουρα την ξανθια,μια μιλφ σαπια μπαζολα που δουλευε στο κεφαλληνιας?εκανε βρωμικο γαμησι.την εχει εχει πετυχει κανεις?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Ερωτηση 3:  Ρε μαφιες?  viking=γαμαικανος(ο παλιος)  και mpouxos=deker(o παλιος) ?????  Θα χει γουστο...?
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Ερωτηση 3:  Ρε μαφιες?  viking=γαμαικανος(ο παλιος)  και mpouxos=deker(o παλιος) ?????  Θα χει γουστο...?

Ο viking αν θυμαμαι καλα ειναι οπαδος του γλαρου(μπαοκτζης) οποτε δεν ειναι ο γαμαινακος .οσο για τον αλλο τον αγαπουλη δε ξερω και δε με νοιαζει κιολας
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300

Σας τσακωσα???χεχε Και καποια στιγμη θα ρωτουσα που να χαθηκε και αυτος.Θυμαμαι ακομα που ειχες κυρηξει αποχη απο τα μπουρδελα χαχα.επανηλθες δριμυτερος.γιατι αλλαγη των nickname?? σας κυνηγανε ρε? χεχε τεσπα off topic.αν εχεις ψηλε καμια πληροφορια για αυτα που ρωτησα 'η οποιος αλλος ασ πει τιποτα.καλο βραδυ gyes
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom