Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
treliarh κοιτα πμ σε ενα λεπτο.Oταν λες βιτσια τι εννοεις?Γιατι πχ οταν τους ζηταω footjob ελαχιστες μου το κανουν.Αλλες ζητανε παραπανω φραγκα και αλλες λενε οχι.
WTF δηλαδη,στην Αθηνα να τα κανουν με 15 ευρω και στη Θεσσαλονικη ουτε με 40...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής το πρόγραμμα της κωλλέτη για αύριο παρασκευή; Δεν έχω κρατήσει τηλέφωνα για να τους πάρω. Ξέρουμε επίσης αν οι τάνες έχουν πρόβλημα με τα τοιχόν μικρά <<βίτσια>> μας;
γαμησι με σουτια +50Ε,απαγχονισμος +100,παρεχεται και σκοινι...
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
καλησπερα
θελω επειγοντοσ πληροφοριες για την Σαρα!την ξανθια ρωσιδα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Η Χριστίνα στο Καροβάγκου είναι μια ξανθιά Ελληνίδα που παλιά δούλευε στο Κεφαλληνίας;
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Oχι.Κανε εναν κοπο να κοιταξεις τις κριτικες η καναδυο σελιδες πισω στο θρεντ.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
μη ψαχνετε στο λουβρο ουτε και στον ολυμπο η Θεα Αφρουλα βρισκεται στην Ι.Κωλετη και σας περιμενει!!! :smitten:
 

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
208
Like
49
Πόντοι
1
Βραδυνη βολτα μετα απο απαιτηση αθηναιου συναδελφου να γνωρισει τη μπουρδελοσκηνη   της πολης
βαρδαρης (μπαζοθυελλα κυριολεκτικα)
προμηθεως ψηλα-Gilf για πολυ ιδιαιτερα γουστα (ανετα θα μπορουσε να ειναι και τσατσα -30ε
μπλε σπιτι-μαιρη η κατασπρη αλβανιδουλα 40ε
προμηθεως χαμηλα -τρελοτζενη 40ε
σαπφους γωνια - υβετ,πιο αδυνατη απο ποτε δινει την εντυπωση πως αν την αγγιξεις θα σκορπισει -40ε
ανορθωγραφο -μαυρη μετρια 35ε
απεναντι - Σαντρα(η γνωστη μαυρη)40ε
πρασινο σπιτι-μαυρη βαρεων βαρων,θυληκος king kong-35ε
μαρινοσπιτο-ελληνιδα θειτσα μπαζο -35ε
ερως-μπαζο εις το τετραγωνο
αλουμινατο-ειρηνη μικροσκοπικη ουκρανεζα 30ε (Μ-Α-Κ-Ρ-Υ-Α)

κατεχακη - αδιαφορη καστανη milf 30e
κουρουβαγκου - η γνωστη με τα γυαλια και το σοφιστικε υφος 40ε
κεφαλληνιας -κλειστα
κωλεττη -Εφη 40ε(γεματα δωματια και 5 στο σαλονι.Μονο εγω εφυγα.Τρελο σουξε η πολωνεζα.Ειμαι περιεργος ποσο θα αντεξει σε αυτους τους ρυθμους)
la femme - η κατασπρη σουηδεζα ,ξινισμενη και ξενερωτη 40ε
ανδ.γεωργιου - μαρια η τσεχα 35ε
Ερως 16 -Σαρα η ξανθια ρωσιδα,κουκλα οπως παντα αλλα πλεον στα 50ε :idiot:


 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Μπράβο! επιτέλους,μετά αππό καιρό, μια καλή ενημέρωση. τελικά τί προτείνεις?
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Βραδυνη βολτα μετα απο απαιτηση αθηναιου συναδελφου να γνωρισει τη μπουρδελοσκηνη   της πολης
βαρδαρης (μπαζοθυελλα κυριολεκτικα)
προμηθεως ψηλα-Gilf για πολυ ιδιαιτερα γουστα (ανετα θα μπορουσε να ειναι και τσατσα -30ε
μπλε σπιτι-μαιρη η κατασπρη αλβανιδουλα 40ε
προμηθεως χαμηλα -τρελοτζενη 40ε
σαπφους γωνια - υβετ,πιο αδυνατη απο ποτε δινει την εντυπωση πως αν την αγγιξεις θα σκορπισει -40ε
ανορθωγραφο -μαυρη μετρια 35ε
απεναντι - Σαντρα(η γνωστη μαυρη)40ε
πρασινο σπιτι-μαυρη βαρεων βαρων,θυληκος king kong-35ε
μαρινοσπιτο-ελληνιδα θειτσα μπαζο -35ε
ερως-μπαζο εις το τετραγωνο
αλουμινατο-ειρηνη μικροσκοπικη ουκρανεζα 30ε (Μ-Α-Κ-Ρ-Υ-Α)

κατεχακη - αδιαφορη καστανη milf 30e
κουρουβαγκου - η γνωστη με τα γυαλια και το σοφιστικε υφος 40ε
κεφαλληνιας -κλειστα
κωλεττη -Εφη 40ε(γεματα δωματια και 5 στο σαλονι.Μονο εγω εφυγα.Τρελο σουξε η πολωνεζα.Ειμαι περιεργος ποσο θα αντεξει σε αυτους τους ρυθμους)
la femme - η κατασπρη σουηδεζα ,ξινισμενη και ξενερωτη 40ε
ανδ.γεωργιου - μαρια η τσεχα 35ε
Ερως 16 -Σαρα η ξανθια ρωσιδα,κουκλα οπως παντα αλλα πλεον στα 50ε :idiot:
Φιλε,τζαμπα παιδευτηκες και παιδεψες και το φιλο σου,πρωτα ξεκιναμε απο τα εγγυημενα και σιγουρα(οι συναγωνιστες να'ναι καλα)και μετα παμε για αλλα....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Συναγωνιστές θα πρότεινα όσοι πρόκειται ν' ανεβούμε το σ/κ για επαγγελματικούς λόγους (ΔΕΘ) στην όμορφη Θεσ/κη να οργανώσουμε μια συνάντηση με τους εκεί συναδέλφους για καμιά κρασοκατάνυξη ή/και τσάρκα... τι λέτε ??? (θα εκτιμηθούν και όσες καλές προτάσεις σταλούν σε PM)
 

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
208
Like
49
Πόντοι
1
Φιλε,τζαμπα παιδευτηκες και παιδεψες και το φιλο σου,πρωτα ξεκιναμε απο τα εγγυημενα και σιγουρα(οι συναγωνιστες να'ναι καλα)και μετα παμε για αλλα....
Τα εγγυημενα ειναι λιγο πολυ γνωστα. Η βολτα ειχε ομως χαρακτηρα ξεναγησης και δεν υπηρχε αμεση αναγκη για καταθεση επομενως δεν καταλαβαινω για ποιο παιδεμα μιλας.
(παιδεμα θα θεωρουσα να γυρισω ολα τα μαγαζια της RLD και  οχι τα μετρημενα στα δαχτυλα σπιτια της θεσσαλονικης).
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Συναγωνιστές θα πρότεινα όσοι πρόκειται ν' ανεβούμε το σ/κ για επαγγελματικούς λόγους (ΔΕΘ) στην όμορφη Θεσ/κη να οργανώσουμε μια συνάντηση με τους εκεί συναδέλφους για καμιά κρασοκατάνυξη ή/και τσάρκα... τι λέτε ??? (θα εκτιμηθούν και όσες καλές προτάσεις σταλούν σε PM)

Οχι γμτ,τοσοι συναγωνιστες θα ειναι Θεσσαλονικη αυτες τις μερες και εγω οχι.Να πηγαιναμε για τρελη τσαρκα. :headbang: :headbang: :headbang: :'( :'( :'(
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
μακρυα απο μπουρδελα αυτη την βδομαδα ολοι οι βλαχοι ερχοντε να πηδηξουνε και ειναι τινγκα ολα, οι κοπελες ψοφανε και κανουν αγγαρια κ στο 2λεπτο σε στελνουν για να χωρεσουν ολοι. οι χειροτερες εποχες τωρα και τον Μαιο απο τις 5ημερες
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Τα εγγυημενα ειναι λιγο πολυ γνωστα. Η βολτα ειχε ομως χαρακτηρα ξεναγησης και δεν υπηρχε αμεση αναγκη για καταθεση επομενως δεν καταλαβαινω για ποιο παιδεμα μιλας.
(παιδεμα θα θεωρουσα να γυρισω ολα τα μαγαζια της RLD και  οχι τα μετρημενα στα δαχτυλα σπιτια της θεσσαλονικης).
Αν ειναι ετσι,παω πασσο,κι εγω γουσταρω ξεναγηση πολλες φορες,ειχα την εντυπωση οτι τον εβγαλες για καμια βολη...οχι για πορεια-βολη,χα χα.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Εγώ μάλλον θα είμαι με ανδροπαρέα το ΣΚ... βολτίτσες, ρετσινούλα κλπ...
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
γεια σε όλους, μετά απο καιρό σαν επισκέπτης έγινε κ εγώ μέλος στο πιο τρελλιάρικο site...χτες πήγα κ κατέθεσα στην έφη...
δεν έχω λόγια....τώρα ετοιμάζομαι για μαρίνα κ αφρούλα...αν κάποιος συνάδελφος γνωρίζει που εδρεύουν ακριβώς ασ βοηθήσει παρακαλώ....
 

hrs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας. Αν και γραφω πρωτη φορα, γνωριζω το site σχεδον απο την αρχη του.
Την Εφη ακομα πιο παλια! Χθες βραδι ομως ηταν η τελευταια. Για πρωτη φορα δεν μπορεσα να "λειτουργησω" μαζι της. Δεν μπορεσα να την δω σαν μηχανη του sex, αλλα σαν αγγελο! Σαν αγγελο που ηρθε για να μου χαρισει στιγμες ανειπωτης ευτυχιας, τρια χρονια τωρα. Εκει ηταν και το λαθος μου.Η Εφη δεν ηρθε για να χαρισει ευτυχια μονον σε εναν, αλλα σε ολους.
Ποτε δεν καταλαβα πως μια τετοια γυναικα γινεται ιεροδουλος.
Γιατι τα γραφω αυτα? Ποιος ξερει, ισως για να εχω μια ασφαλιστικη δεικλιδα να μην την ξαναδω. Ισως για να το πιστεψω οτι δεν θα την ξαναδω. Σε καθε περιπτωση συγχωρεστε με για τον χωρο που πηρα.
Να την σεβεστε και να την αγαπατε!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Κάποια ψιλοσχόλια από μένα..

βαρδαρης (μπαζοθυελλα κυριολεκτικα)
προμηθεως ψηλα-Gilf για πολυ ιδιαιτερα γουστα (ανετα θα μπορουσε να ειναι και τσατσα -30ε Αυτή είναι η Τζώρτζια εξ Ιταλίας, 50+ ετών. Όπως λέει και ο προλαλήσας, για πολύ ιδιαίτερα γούστα.
μπλε σπιτι-μαιρη η κατασπρη αλβανιδουλα 40ε Κάνει και ακάπωτο τσιμπούκι με 60ε. Συμπαθητική κοπέλα, με κλασσικό ελληνικό look, ωραίος χώρος για standards Βαρδάρη.
προμηθεως χαμηλα -τρελοτζενη 40ε Δίνει κώλο με 80ε. Έχει χαβαλέ και είναι σέξυ γκόμενα, αλλά δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ. Συνήθως ανοίγει κουβέντα έξω με τους υποψήφιους πελάτες. Στα υπόψην μου, αλλά εχούν γραφτεί κατά καιρούς αρνητικά πράγματα γι αυτήν εδώ.
σαπφους γωνια - υβετ,πιο αδυνατη απο ποτε δινει την εντυπωση πως αν την αγγιξεις θα σκορπισει -40ε Ώραία ψηλούτσικη και λεπτή Ουγγαρέζα, σου δίνει την εντύπωση ότι δεν πολυαποδίδει μέσα.
ανορθωγραφο -μαυρη μετρια 35ε
απεναντι - Σαντρα(η γνωστη μαυρη)40ε
πρασινο σπιτι-μαυρη βαρεων βαρων,θυληκος king kong-35ε Από τις τρεις μαύρες στη σειρά, η καλύτερη κατά τη γνώμη μου εμφανισιακά είναι αυτή στο ανορθόγραφο, δε θυμάμαι όνομα. Αυτή στο πράσινο είναι χάλια.
μαρινοσπιτο-ελληνιδα θειτσα μπαζο -35ε Αν εννοούμε την ίδια, δεν είναι στο μαρινόσπιτο, αλλά σε αυτό παρακάτω. Μακράν η χειρότερη εμφανισιακά στο Βαρδάρη, πολύ ακραίο φετίχ να πληρώσεις για σεξ μαζί της.
ερως-μπαζο εις το τετραγωνο
αλουμινατο-ειρηνη μικροσκοπικη ουκρανεζα 30ε (Μ-Α-Κ-Ρ-Υ-Α)
 

g45cm

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα . χτες το βραδυ πηρα την σαρα . την καλη σαρα . οχι την πατατα στην  κωλλετη . στο ερως την βρηκα. 40 ευρω . οχι 50 .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom