Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
Φίλε τζιμ χαιρομαι που συμφωνείς με την κριτική μου και πιστεύω ότι είναι προς το συμφέρον όλων των μερακλίδων να μείνει στην πόλη τέτοιο κομμάτι που συνδυάζει υψηλού επιπέδου ομορφιά μαζί με τέτοιο ζωηρό ταπεραμέντο στο δωμάτιο. Ποιά άλλη υπάρχει που συνδυάζει και τα δυό; οι ωραίες στην πιάτσα είναι συνήθως κομοδίνα (δεν χρειάζεται να αναφέρω ονόματα τις ξέρουμε όλοι)και τα καλά γαμήσια τα κάνουν κάποιες εμφανισιακά μέτριες.Η τζεση προσφερει όλο το πακέτο και αν μεινει μπορεί να ανεβάσει το επίπεδο του ανταγωνισμου συνολικά.
Ήδη με τις νέες αφίξεις στην αλυσίδα φαίνεται ότι κάτι πάει να αλλάξει. Μακάρι να αποδειχθουν καλές και στο δωμάτιο

μου ειχε πει πως ηρθε απο την αθηνα και δουλευε σε ενα στουντιο στην καλιθεα. Τελικα απο ποιοτητα πασχουμε εδω στον βορρα. Φευγοντας απο το δωματιο χαμογελουσα σαν χαζος, οποτε αυτο δειχνει πως η κοπελα εκανε κατι σωστα μεσα.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Πέρασα και την είδα την Τζέσσυ προ ολίγου, συμπαθητική ξανθιά petite κοπελίτσα, μ΄αρέσει αυτός ο τύπος. Δεν δοκίμασα γιατί είχα άλλο προκαθορισμένο αντικειμενικό σκοπό όπου σίγουρα η Τζέσσυ δεν με κάλυπτε :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
Βραδινη τσαρκα με Φακιρη(τσουβαλιαρη)και τον υπερμεγιστο γιορκη.
Μετα απο αλκοολοπαρτυ με μπινελικια ειπαμε να κανουμε τσαρκα,σε καποια φαση χασαμε το Φακιρη που εψαχνε τη θεια Ευα να γαμησει αλλα τελικα τον πετυχαμε στην τσουβαλοισπανιδα Τανια.Δε θα πω πολλα,τα περισσοτερα σπιτια ειχαν τα ιδια και τα ιδια.Ενα θεμα εγινε στη γνωστη Ελενα οπου 4 αλβαναραδες γαμπροι θελαν να σπιτωσουν την κοπελα μαλλον στο Γκοριτσα αλλα δεν τους εκανε τη χαρη  :thefinge:
Το αλλο θεμα στο Ανδρέου Γεωργίου 34 (λα φαμ) οπου δε μας ανοιξαν την πορτα(καλυτερα γιατι θα ακουγαν καντηλια)  :wanker:
Οσο για την Ιουλια που λεγονται πολλα,για μενα ειναι μια κλασικη ελλεινιδα βλαχοχωριατα της μετριοτητας,για μια φορα και μονο καλη ειναι η επαναληψη σκοτωνει!!!

Υ.Γ Γιορκη νομιζω θα κανεις αρκετο καιρο να κανεις ταξιδι πλεον  :grin:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
να δω yorkie να πίνει και τι στον κόσμο  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525
Γαμησα τη Ντανιελα χθες τη νυχτα στο Νικ.Ουρανου 26...δεν ξερω γιατι αλλα την ειχα στη λιστα μου τον τελευταιο καιρο.
Τελοσπαντων περα απο το ειναι μικρο,χαριτωμενο,λαχταριστο λουκουμακι και πονηροφατσα,κατα τ'αλλα ειναι μια εντελως τυπικη περιπτωση αλλα εν τελει αποτεμεσματικη γιατι μετα απο κατι ποτα και μια πιπα που εδωσα στο Fever μ'εκανε μια πουτσα καγκελο,εκανε την υπομονη της και την εχυσα δυνατα...]

Αλλα μην ακουμπας το μουνι μου,μην πιασεις το προφυλακτικο με το χερι σου,καλη πιπα κανει,ο,τι την λες σου λεει ευχαριστω σαν κανενα καθυστερημενο...
Για συλλεκτικους λογους και μονο για μια φορα η συνευρεση κρινεται τυπικα θετικη
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Γαμησα τη Ντανιελα χθες τη νυχτα στο Νικ.Ουρανου 26...δεν ξερω γιατι αλλα την ειχα στη λιστα μου τον τελευταιο καιρο.
Τελοσπαντων περα απο το ειναι μικρο,χαριτωμενο,λαχταριστο λουκουμακι και πονηροφατσα,κατα τ'αλλα ειναι μια εντελως τυπικη περιπτωση αλλα εν τελει αποτεμεσματικη γιατι μετα απο κατι ποτα και μια πιπα που εδωσα στο Fever μ'εκανε μια πουτσα καγκελο,εκανε την υπομονη της και την εχυσα δυνατα...]

Αλλα μην ακουμπας το μουνι μου,μην πιασεις το προφυλακτικο με το χερι σου,καλη πιπα κανει,ο,τι την λες σου λεει ευχαριστω σαν κανενα καθυστερημενο...
Για συλλεκτικους λογους και μονο για μια φορα η συνευρεση κρινεται τυπικα θετικη
Αν η τανα δεν κανει εξτραδακια ,κανει τη μιση δουλεια.... :headbang:
Κριμα παντως τετοιο κορμι να μην μπορεις να το απολαυσεις πληρως....
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
ταλαιπωρια εφαγεσ φιλαρακι ε και εγω οταν πηγα στη συγκεκριμενη ολο μη και μη ητανε και γυμνο τσιμπουκι μεχρι τη μεση εκανε και καλα εκανε πως δε μπορουσε ολο μαλακιες :jerking:
εγω ξερω και που φωναζουμε οτι ειναι κομοδινο σε μερικους γυρναει αντιστροφα αυτα και εχουνε περιεργια να δουνε ποσο κομοδινο ειναι...τελικα η δυσφημιση ειναι η καλυτερη διαφημιση!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Mινι τσαρκα πριν απο λιγο με τον μποτομυστη.

Αρχικα πηγαμε στο Ερως να δουμε την Ιουλια, ωραιο μωρακι copy paste της Μαιρης, βυζαρες και λεπτο πορνοσωμα αλλα πολυ μαγκια εβγαλε στο σαλονι και προσπαθωντας να βρω τον πορνοεαυτο μου στην κριτικη του game τελικα δεν θα την δοκιμασω.
Ακολουθησε περασμα απο τα πορνοχαλασματα του Μινωταυρου και περιξ. Στο Venus η Σισυ, μελαχρινη καβλαρα αλλα κακοτροπη συν οτι εχει αρνητικες κριτικες οποτε ακυρο.
Ερημιτη 1 ηταν η Μονικα που παραδοξως σημερα μου αρεσε πολυ και ειχε καβλωτικο πορνοαρωμα
Ερημιτη 2 η Λουιζα, καθε φορα που την βλεπω μου φαινεται σαν να αλλαζει εμφανιση wtf? καποια στιγμη θα περασω να της δωσω μονο χαλκινο στο καβλοπροσωπο της  :pipa1:
...η κορυφη ομως βρισκοταν στο πρωτο πορνοσπιτι του las vegas και ακουει στο ονομα ΚΑΜΕΛΙΑ, βγηκε απο το δωματιο καβλωμενη και επιτεθηκε στον μυστη μας που τα εχασε τελειως. Καβλωσαμε και οι δυο και μπηκε στην λιστα για το επομενο παρτουζωμα  :fuck2: :fuck1: :pipa3:
 

Επισκέπτης
Mινι τσαρκα πριν απο λιγο με τον μποτομυστη.

Αρχικα πηγαμε στο Ερως να δουμε την Ιουλια, ωραιο μωρακι copy paste της Μαιρης, βυζαρες και λεπτο πορνοσωμα αλλα πολυ μαγκια εβγαλε στο σαλονι και προσπαθωντας να βρω τον πορνοεαυτο μου στην κριτικη του game τελικα δεν θα την δοκιμασω.
Ακολουθησε περασμα απο τα πορνοχαλασματα του Μινωταυρου και περιξ. Στο Venus η Σισυ, μελαχρινη καβλαρα αλλα κακοτροπη συν οτι εχει αρνητικες κριτικες οποτε ακυρο.
Ερημιτη 1 ηταν η Μονικα που παραδοξως σημερα μου αρεσε πολυ και ειχε καβλωτικο πορνοαρωμα
Ερημιτη 2 η Λουιζα, καθε φορα που την βλεπω μου φαινεται σαν να αλλαζει εμφανιση wtf? καποια στιγμη θα περασω να της δωσω μονο χαλκινο στο καβλοπροσωπο της  :pipa1:
...η κορυφη ομως βρισκοταν στο πρωτο πορνοσπιτι του las vegas και ακουει στο ονομα ΚΑΜΕΛΙΑ, βγηκε απο το δωματιο καβλωμενη και επιτεθηκε στον μυστη μας που τα εχασε τελειως. Καβλωσαμε και οι δυο και μπηκε στην λιστα για το επομενο παρτουζωμα  :fuck2: :fuck1: :pipa3:

:2funny: :2funny: :2funny: ειστε ωραιοι
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Γαμησα τη Ντανιελα χθες τη νυχτα στο Νικ.Ουρανου 26...δεν ξερω γιατι αλλα την ειχα στη λιστα μου τον τελευταιο καιρο.
Τελοσπαντων περα απο το ειναι μικρο,χαριτωμενο,λαχταριστο λουκουμακι και πονηροφατσα,κατα τ'αλλα ειναι μια εντελως τυπικη περιπτωση αλλα εν τελει αποτεμεσματικη γιατι μετα απο κατι ποτα και μια πιπα που εδωσα στο Fever μ'εκανε μια πουτσα καγκελο,εκανε την υπομονη της και την εχυσα δυνατα...]

Αλλα μην ακουμπας το μουνι μου,μην πιασεις το προφυλακτικο με το χερι σου,καλη πιπα κανει,ο,τι την λες σου λεει ευχαριστω σαν κανενα καθυστερημενο...
Για συλλεκτικους λογους και μονο για μια φορα η συνευρεση κρινεται τυπικα θετικη
Την Ντανιέλα γάμησες ή την Αλίνα?  :think:
 

Zeus81

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2015
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα παιδες!

Νεος στις τσαρκες κ μεχρι τωρα με καλες εντιπωσεις αφου εχω περασει τις τελευταιες εβδομαδες απο Ελενα, Εμμανουελα, Εβελινα κ Αλεξανδρα.
Η καθε μια με τα + και με τα - τις.

Θα ειθελα να ξερω αν αξιζει και η Αλινα στο Νικ.Ουρανου.
Γλωσσοφιλα δεινει η μηπως κανει τιποτα αλλα κολπακια;  :rockon:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
e8ls79.png


Εχθες με τον Γιορκη βρηκαμε αυτη την καρτα στο μεσο της τσαρκας μας,γνωριζει κανεις τιποτα?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
δεν πας να πνιξεις τον πονο σου στις πουτανες ......η ομαδα σου καταφερε να παρει το χ στην ελευθερουπολη....κριμα που δεν βαλαμε στοιχημα να εβγαζα τα εξοδα της επομενης μπουρδελοτσαρκας....ο αρης γ εθνικη :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.289
Πόντοι
35.697
δεν πας να πνιξεις τον πονο σου στις πουτανες ......η ομαδα σου καταφερε να παρει το χ στην ελευθερουπολη....κριμα που δεν βαλαμε στοιχημα να εβγαζα τα εξοδα της επομενης μπουρδελοτσαρκας....ο αρης γ εθνικη :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Ετσι να νομιζεις,οτι του χρονου θα παιζουμε στη Γ' (δεν ξερεις το παρασκηνιο οποτε λεγε οτι θες)  :thefinge:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Γαμησα τη Ντανιελα χθες τη νυχτα στο Νικ.Ουρανου 26...δεν ξερω γιατι αλλα την ειχα στη λιστα μου τον τελευταιο καιρο.
Τελοσπαντων περα απο το ειναι μικρο,χαριτωμενο,λαχταριστο λουκουμακι και πονηροφατσα,κατα τ'αλλα ειναι μια εντελως τυπικη περιπτωση αλλα εν τελει αποτεμεσματικη γιατι μετα απο κατι ποτα και μια πιπα που εδωσα στο Fever μ'εκανε μια πουτσα καγκελο,εκανε την υπομονη της και την εχυσα δυνατα...]

Αλλα μην ακουμπας το μουνι μου,μην πιασεις το προφυλακτικο με το χερι σου,καλη πιπα κανει,ο,τι την λες σου λεει ευχαριστω σαν κανενα καθυστερημενο...
Για συλλεκτικους λογους και μονο για μια φορα η συνευρεση κρινεται τυπικα θετικη
Δεν είναι για μας αυτές Αλ , καλά έκανες και πήγες, αλλά μόνο για την δοκιμή.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
οι φιλοι σας οι γαυροι σας διδαξαν πως μπορεις να παρεις πρωταθλημα στα χαρτια....για να δουμε ειστε καλοι μαθητες;;;;;;;;;καλησπερα φιλαρακι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom