Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Εχει κανεις κριτικη για βυζαρου Αντριαννα απο Venus angels ??
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Μολις την διαβασα, καλα ε... ρε συ Blast εισαι μεγαλος πορνοποιητης πως τα γραφεις ετσι?? Καυλωσαα!! χαχαχα!! θα δοκιμαστει η τουμπανιαρα συντομα!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.118
Κριτικές
89
Like
10.599
Πόντοι
25.015
Αν δεν κανω λαθος κωλετη κλειστα. Οποτε το στανταρακι μου παειι. Καμια τιμια προταση για πρωινη βαρδια ξερει κανεις? Κανα ωραιο πιπινι με ωραιο σωμα..  Για σημερα ρωταο.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Αν δεν κανω λαθος κωλετη κλειστα. Οποτε το στανταρακι μου παειι. Καμια τιμια προταση για πρωινη βαρδια ξερει κανεις? Κανα ωραιο πιπινι με ωραιο σωμα..  Για σημερα ρωταο.
η βικυ η ουκρανη στο ανδ γεωρ...52 νομιζω ειναι...εγω για εκει τραβαω σε λιγο!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.118
Κριτικές
89
Like
10.599
Πόντοι
25.015
η βικυ η ουκρανη στο ανδ γεωρ...52 νομιζω ειναι...εγω για εκει τραβαω σε λιγο!!
Μολις περασα μια μελαχροινη παχουλη ητανε. Μια βικυ στο 50 ξανθια σταματησε? Εκεινη ηταν καλη.. Παω να τσεκ στο 16 μπας κ ειναι η καβαλιοτισα η καινουρια.μπα κλειστο κ αυτο. Παω να τσεκ για εφαρα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.079
Κριτικές
46
Like
3.225
Πόντοι
3.820
Μολις περασα μια μελαχροινη παχουλη ητανε. Μια βικυ στο 50 ξανθια σταματησε? Εκεινη ηταν καλη.. Παω να τσεκ στο 16 μπας κ ειναι η καβαλιοτισα η καινουρια.μπα κλειστο κ αυτο. Παω να τσεκ για εφαρα
κι εγω για βικυ πηγα αλλα γιοκ...
 

Επισκέπτης
Μολις περασα μια μελαχροινη παχουλη ητανε. Μια βικυ στο 50 ξανθια σταματησε? Εκεινη ηταν καλη.. Παω να τσεκ στο 16 μπας κ ειναι η καβαλιοτισα η καινουρια.μπα κλειστο κ αυτο. Παω να τσεκ για εφαρα
Δεν δουλευει η εφη τριτη απο πεπμτη μεχρι κυριακη πρωινα την βρισκεις.
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Μολις περασα μια μελαχροινη παχουλη ητανε. Μια βικυ στο 50 ξανθια σταματησε? Εκεινη ηταν καλη.. Παω να τσεκ στο 16 μπας κ ειναι η καβαλιοτισα η καινουρια.μπα κλειστο κ αυτο. Παω να τσεκ για εφαρα
ποια ειναι η καβαλιωτισσα ρε τετσουο;η δαναη ;
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Μολις την διαβασα, καλα ε... ρε συ Blast εισαι μεγαλος πορνοποιητης πως τα γραφεις ετσι?? Καυλωσαα!! χαχαχα!! θα δοκιμαστει η τουμπανιαρα συντομα!!

χαχαχαχαχα ετσι μυστη μου, να μας πεις την πορνοεμπειρια σου  :knockinb:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.118
Κριτικές
89
Like
10.599
Πόντοι
25.015
ποια ειναι η καβαλιωτισσα ρε τετσουο;η δαναη ;
μια καινουρια στο ερως 16. Ιουλια. Τεσπα εγινε καταθεση στο Venus με πολυ χαλια εντυπωσεις. Οταν εχω χρονο ισως ανεβασω κριτικη. Μια ξανθια με ωραιους βυζους ητανε αλλα δεν το κατεχει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.558
Πόντοι
12.525
πηγα εριξα ενα κωλοξεσκισμα σημερα στη θεια Μονικα ισως το δυνατοτερο πηδημα μας μεχρι τωρα...η γυναικα δεν παιζεται ειναι λυσσαρα αποκλειεται να φυγεις δυσαρεστημενος


σημερα το πρωι ομως συνεβη ενα αλλο γεγονος...ηρθα τετ α τετ με την Ιωαννα Λιλη  :bigdick: :bigdick: :bigdick:..μιλαμε για τον ορισμο της μιλφαρας
οποτε δεν ξερω αν υποσυνειδητα τα 2 γεγονοτα συνδεονται τελικα  :grin:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
πηγα εριξα ενα κωλοξεσκισμα σημερα στη θεια Μονικα ισως το δυνατοτερο πηδημα μας μεχρι τωρα...η γυναικα δεν παιζεται ειναι λυσσαρα αποκλειεται να φυγεις δυσαρεστημενος


σημερα το πρωι ομως συνεβη ενα αλλο γεγονος...ηρθα τετ α τετ με την Ιωαννα Λιλη  :bigdick: :bigdick: :bigdick:..μιλαμε για τον ορισμο της μιλφαρας
οποτε δεν ξερω αν υποσυνειδητα τα 2 γεγονοτα συνδεονται τελικα  :grin:
Παλιόπαιδο δεν άντεξες ε ?  :kissass:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.118
Κριτικές
89
Like
10.599
Πόντοι
25.015
Και εγω την ειδα την ιωαννα λιλη στο κοσμος τις προαλλες. Εχει χαλασει παρα πολυ κ το μαλλι αθλιο. Αλλα ναι δεν θα με χαλαγε γιατι μαζι της θα γινοντουσαν επικα γαμισια.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
μπορει καποιος να με πει που ειναι αυτη η Μελινα η μιλφ που εθεαθη στο νικ ουρανου 26 να δουλευει βραδυ? ο scorpios την ειχε βρει οταν εγραψε αναφορα, πηγα την επομενη το βραδυ και ηταν κλειστο το καταστημα τωρα βλεπω στις αναφορες τις βραδυνες δεν ειναι πουθενα
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
μια καινουρια στο ερως 16. Ιουλια. Τεσπα εγινε καταθεση στο Venus με πολυ χαλια εντυπωσεις. Οταν εχω χρονο ισως ανεβασω κριτικη. Μια ξανθια με ωραιους βυζους ητανε αλλα δεν το κατεχει.

Τη Χριστινα την Ουγγαρεζα λες..; Η δικη μου εντυπωση ειναι θετικη γενικα, αν κ με ξεπεταξε γρηγορα, αλλα οχι βιαστικα.. Απλα οταν ανεβηκε απο πανω ανεβασε ενα ρυθμο που δεν μπορουσα να κρατηθω για πολυ..!
Κ γι' αυτην πρεπει να γραψω κριτικη μαλλον..
Ξερει κανεις αν θα 'ναι η Ιουλια αυριο πρωι στο Ερως..;
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Και εγω την ειδα την ιωαννα λιλη στο κοσμος τις προαλλες. Εχει χαλασει παρα πολυ κ το μαλλι αθλιο. Αλλα ναι δεν θα με χαλαγε γιατι μαζι της θα γινοντουσαν επικα γαμισια.

Ασχετο αλλα πριν παρα πολλα χρονια την ειχα γνωρισει..! Τοτε ηταν φοιτητρια στα ΤΕΙ νομιζω.. Της ειχα παρει κ τηλεφωνο, αλλα δε βγηκαμε τελικα... Πριν παει στα πλεϊμεϊτ δουλευε κ στα Ζαρα στην Τσιμισκη...
Τωρα εχω παρα πολλα χρονια να τη δω απο κοντα..
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Τη Χριστινα την Ουγγαρεζα λες..; Η δικη μου εντυπωση ειναι θετικη γενικα, αν κ με ξεπεταξε γρηγορα, αλλα οχι βιαστικα.. Απλα οταν ανεβηκε απο πανω ανεβασε ενα ρυθμο που δεν μπορουσα να κρατηθω για πολυ..!
Κ γι' αυτην πρεπει να γραψω κριτικη μαλλον..
Ξερει κανεις αν θα 'ναι η Ιουλια αυριο πρωι στο Ερως..;

Συμφωνώ για τη Χριστίνα. Αν και η εμπειρία μου στο συγκεκριμένο χώρο είναι νηπιακή.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Η Αντζελλα η Ουκρανίδα σε Φότο στο άλλο σιτε!  :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Φούρναρη ορμά να ξεροχυσεις! :wanker:  :wanker:  :kissass2:  :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom