Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

pboy178

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2015
Μηνύματα
116
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:tickedoff: :tickedoff:

Καλημερα οχι πολυ νεος εδω αλλα τωρα εκανα εγγραφη για να σχολιασω..
πηγα πετρου ερημιτη 1 μπαινω βγαινει η κοπελα (ΣΙμονα) ...και με κολαζει ουτε ονομα ρωτησα (μεγαλη βλακεια)
δινω 40 για ελευθερο+69 μετα απο συμφωνια με τσατσα..
μετα απο 15 λεπτα ερχετε η κοπελα πολυ τυπικη κουβεντα...ξαπλωνει και μου λεει...αντε γρηγορα να κανουμε γιατι διαλεξες 3
προγραμματα (σεξ+69+ελευθερο) και περιμενουν αλλοι 2 πελατες....
της λεω πλακα κανεις εε...στα αγγλικα η συνενοηση...μετα πολλα αρχιζουμε ....τπτ το ιδιατερο σε ολα...μετα απο τετοιο ξενερωμα..
και μου το ανεφερε αλλη μια φορα...οτι περιμενει κοσμος....της λεω αστον να περιμενει...και πηγε να μου πιασει την κουβεντα..οποτες της λεω γυρνα μην καθυστερουμε...
πιπα καλη αλλα αυτος ο κωλος κολαση....για αυτο θολωσα και μπηκα μεσα...
απλα απαραδεκτη...δν την συνηστω σε κανενα φιλο
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Βραδυνη  Τσαρκα με τον Υπερ-Μπακαγιοκο jamaican!!! :rockon:

Case direne: Νικη. Ελληνιδα ξανθια... :tits:!
Ανδρ.19: Αντζελλα. Ξανθιά Πολωνέζα γεματουλα με κωλαρα.  :grin:
Ανδρ.21: Τζούλια. Το νεαρό μαυριδερό κωλαροπουτανο! :grin:
Ανδρ.34: Λαρα.  :kissass: :kissass:.... :boobies: !
Villa prive: Μέριλυν. Ξανθία γύρω στα 40. Για τους Μιλφολαγνους! :grin:
Bad girls: Σάρα. ..  :kissass: :kissass: ! Εδώ να πω περιμέναμε την κοπελα κανά 20 λεπτο να βγει απο το πρόγραμμα που είχε! :grin:
Studio Lux Νικ.1α: Εμμανουέλα. Ξανθία λεπτουλα!  :grin:
Νικ.1β(Εκκλησιά): Βερόνικα. Μονο αυτό  :kissass2: αξίζει! :grin:
Φρίξου 15: Τανία. Εδώ η τσατσά ηταν ολά τα λεφτά! Ε ! Μαλέα? :2funny:
Φρίξου 14: Νικόλ. Ξανθία Μιλφοτζιλφ με  :tits:!
Φρίξου 13: Γωγώ.  :kissass: Άλλα  :s&m_1: :s&m_1:!
Φρίξου 13α: Λούνα. Αυτό το ταττου το playboy το φιλησα 2 φορες Μαλέα  :wanker: :wanker:! :grin:
Red light: Βίκυ. Βγήκε απο το δωμάτιο με τα  :boobies: :boobies: εξω! Εδώ ένας Μπακαγιοκος απο την αναμονή. Μπερδεψε την εξοδο και πηγε να βγει απο ενα απο τα δωμάτια! :kneel: :2funny: :2funny:
Villa erotika: Κατερίνα. Μαυριδερό κωλαροπουτανο! :grin:
Red diamond: Αντζελλα. Μινιόν Βουλγαρακι που δούλευε στο Ανδρ.16! :grin:
Venus angels: Αντριάννα. Καρρέ μαλλί μελαχρινο πολλά ταττου και βυζαρες! Νέα αφιξη :dancing:
Αδερφακι venus: Γκαμπριέλα.  :tits: :tits: Ξανθία λεπτή χωριατοπούλα! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 2: Αλεξάνδρα. Σκουρωχρομη κωλαρα  :erection: με 25 ξεκινάει!
Πέτρου Ερημίτη 1: Εμμα. :pipa2: :pipa2:! :grin:
Ανδρ. 38: Έλενα. Ρουμάνα Μιλφαρα με κρεμαστές βυζαρες και κωλαρα κολαση :wanker: :wanker:!
Νικ.8: Βιολέττα. Ξανθιά λεπτουλα μετρίου αναστήματος ! Εδώ τον Λεώ τον jamaican οτι αυτή δούλευε και τσατσά στο Ανδρέου 30  και δεν με πιστευε! :grin:
Las vegas: Σίσσυ.Εχεις κωλαρα μωρή  :fuck1: :fuck1:!
Las vegas: Φλωριτα. Εδώ όλοι την κάναμε οπου φύγει φύγει! :grin:
Las vegas: Χριστίνα. Μαυρομαλλα με τα περίεργα δόντια αλλά κ :fuck2: ωλαρα! :grin:

Το μενού είχε περασμα απο Βαρδαρακο! Αναβαθμίστηκε μεν άλλα δεν σου κανει η καρδία πλεον να μπεις στα 4 σπιτάκια που απέμειναν! :headbang: Και μπυρονια στην πορνοκαντινα μας ! Λιωσανε οι σόλες μας Μαλέα jamaican!!! :rockon:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
Μπουχο τζάμπα με κουβαλησες στον Ερημίτη....... Η Εμμα είναι στη Ρουμανία μου είπε η τσατσα  :orchestra:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
Μπουχο τζάμπα με κουβαλησες στον Ερημίτη....... Η Εμμα είναι στη Ρουμανία μου είπε η τσατσα  :orchestra:
Τελικά δούλευε η Σιμονα! :grin: Sorry κι απο εδώ λοιπον σε 1 σπιτάκι δεν μπήκαμε κι εγίνε η στραβη. :hi:
 

Επισκέπτης
Τελικα πηγες στο γιουβαρλακι!  :2funny: Μονο εσυ θα περνουσες σε αυτην, θα μου πεις εδω πηγες με την ξενια σε αυτη θα κολουσες.  :grin: Μπαζωνεις αβερτα τον τελευταιο καιρο  :P
 

Επισκέπτης
Μπουχο τζάμπα με κουβαλησες στον Ερημίτη....... Η Εμμα είναι στη Ρουμανία μου είπε η τσατσα  :orchestra:
Κατσε να δωσω στεγνα τον μπουχο τωρα  :grin: να ταν μονο αυτο που δεν μπηκαμε καλα θα ταν.. αλλα ειναι δυο τρια ακομη  :cheesy: φ.15 υποθεσαμε οτι ειναι η νικολ γιατι ηταν το αμαξι απ εξω, μπατ γκερλ υποθεσαμε οτι ειναι η σαρα, μπηκαμε ομως και μολις ειδαμε την μαλακω την τσατσα φυγαμε, α.γ21 εγω δεν πηγα καθολου δεν ξερω αν πηγε μετα ο μπακαγιοκος παντως οταν περασαμε απο εκει υποθεσαμε οτι μπορει να ειναι η τζουλια και δεν μπηκαμε. :grin:




ΥΓ. Τελικα ουτε η καντυ ηταν στις βιλλες προχθες ουτε 30 εκαναν το απλο ετσι ξαφνικα :grin: Παντως σοβαρα τωρα αν εξαιρεσης βικυ αντε και σαρα ολες η αλλες που ειδαμε στις βιλες δεν αξιζουν ουτε για 20  :S ειδικα μια θεια ξανθια που ειχαν κοροβαγκου που με ηθελε και 40 :o  :S
 

Jura194

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Sto studio lux i emmanouela ola ta lefta.ke koukla ke se anevazi psila. :erection:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
ΗΤΤΑ..... :headbang: :headbang:οταν εχεις λεφτα για πεταμα και λειτουργεις με το κατω κεφαλι μερικες φορες η μαλακια σπαει κοντερ....ορεξατος καυλομενος κανω μια γυρα..τιποτα ενδιαφερον...βαρεθικα και κατεληξα...villa erotika...σαρα....αρχιζουμε απο τα θετικα...χωρος πεντακαθαρος 10 υοδοχη ευγεναστατη χαμογελαστη 10....Σαρα...μετρια εμφανιση οχι του γουστου μου...αλλα να γαμησουμε θελαμε... :jerking: τι προγραμμα θα παρεις;;80 ευρω ακαποτο και 69.. :grin: :grin: μπαινει το κοριτσι....λεπτο τριφερο αλλα ...εντελως μηχανικη πιπα...ουτε deep throt ουτε καραμελωμα κατω περιοχης ...μην μου βαζεις δακτυλο μην με ρουφας  το μουνι δυνατα...μη-μη- μη....στο τελος γυρισμα στα 4 και καταθεση...το κοριτσι δεν φταιει...μαλλον εκανε οτι μπορουσε ..με 40 ευρω επιπλεον επαιρνα στανταρακι βιζιτα και θα εκανε μονοζυγο στον πουτσο μου...υπηρεσιες κοπελας....5-6....ηττα...τα λεω να τα ακουω πρωτος εγω προς γνωσην αυτα... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.306
Κριτικές
169
Like
8.478
Πόντοι
10.326
ΗΤΤΑ..... :headbang: :headbang:οταν εχεις λεφτα για πεταμα και λειτουργεις με το κατω κεφαλι μερικες φορες η μαλακια σπαει κοντερ....ορεξατος καυλομενος κανω μια γυρα..τιποτα ενδιαφερον...βαρεθικα και κατεληξα...villa erotika...σαρα....αρχιζουμε απο τα θετικα...χωρος πεντακαθαρος 10 υοδοχη ευγεναστατη χαμογελαστη 10....Σαρα...μετρια εμφανιση οχι του γουστου μου...αλλα να γαμησουμε θελαμε... :jerking: τι προγραμμα θα παρεις;;80 ευρω ακαποτο και 69.. :grin: :grin: μπαινει το κοριτσι....λεπτο τριφερο αλλα ...εντελως μηχανικη πιπα...ουτε deep throt ουτε καραμελωμα κατω περιοχης ...μην μου βαζεις δακτυλο μην με ρουφας  το μουνι δυνατα...μη-μη- μη....στο τελος γυρισμα στα 4 και καταθεση...το κοριτσι δεν φταιει...μαλλον εκανε οτι μπορουσε ..με 40 ευρω επιπλεον επαιρνα στανταρακι βιζιτα και θα εκανε μονοζυγο στον πουτσο μου...υπηρεσιες κοπελας....5-6....ηττα...τα λεω να τα ακουω πρωτος εγω προς γνωσην αυτα... :grin: :grin: :grin: :grin:
:kneel: Σε κανά Μπουρδελο-Λαγνο παιχταρα μου :rockon:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
:kneel: Σε κανά Μπουρδελο-Λαγνο παιχταρα μου :rockon:
φιλαρακι επρεπε να σε ακουσω...οταν σε πηρα τηλεφωνο μου ελεγες αν θυμασαι οτι το βραδυ ειναι τα καλα....αλλα εγω ειχα λεφτα για πεταμα....
 

baxed

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
σημερνή κατάθεση σε αννα, κοροβάγκου 5 αξιοπρεπεστατη.
το βυζί πεσμένο αλλά ο αφράτος κώλος και ποδάρες με πείσανε να κάτσω.
η τσατσά ομιλητική,όχι σπαστικιά. 45 ευρόπουλα με σεντόνι μιας χρήσεως.ακαποτο δεν έπαιζε σε κανένα πρόγραμμα.
Μπήκε χαμογελαστή και πολύ χαλαρη.είχε όρεξη και δεν τσιγκουνεύτηκε τον χρόνο.
καραμέλωμα μερακλιδικο και πέρασμα καπότας συνεχίζοντας με καλή πίπα deep throat χωρίς βιασύνη καιχωρίς δόντι.παραλληλα άνοιξε μπούτια κι έχωνα δάχτυλα άνετα χωρίς να γκρινιάξει
αφού το δούλεψε αρκετή ώρα στήθηκε στα 4 και έπαιξε στον ρυθμό με κέφι. Έπιτα την ανέβασα από πάνω με τα κωλομέρια γυρισμένα σε εμένα.έμπαινε βαθιά και ορεξάτα.
τελική στάση στο πλάι όπου και ξεφόρτωσα χτυπώντας πάνω στα κωλομέρια της. Το καλύτερο ήτα ότι πάνω που έχυνα πέταξε ένα όχι, είχαμε να κάνουμε κι άλλα που έδειξε ότι ήθελε πραγματικά να γουστάρω.
συνολικός χρόνος στο 20λεπτο






 

Επισκέπτης
ΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!

Γεμησαμε ακόμα μια χιλιάρα σελίδων!!!!
Μπηκαμε στις 3.000!!! Αλλες 1.000 σελιδές γεμάτες νέα, χαζομάρες, κριτικές και τσακομών!  :orchestra:  :orchestra:
Happy 3k pages all!!
Παμε δυανμικα για άλλες 1.000!!!
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:


Υ.Γ. Και ελπίζω με πιο πολλά  :tits:  :tits:
Χρονια καλα τυπε, αμ γραφαμε σαν κι εσενα ουτε στα 100 δεν θα ειμασταν τωρα  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
216
Like
17.309
Πόντοι
35.697
ΗΤΤΑ..... :headbang: :headbang:οταν εχεις λεφτα για πεταμα και λειτουργεις με το κατω κεφαλι μερικες φορες η μαλακια σπαει κοντερ....ορεξατος καυλομενος κανω μια γυρα..τιποτα ενδιαφερον...βαρεθικα και κατεληξα...villa erotika...σαρα....αρχιζουμε απο τα θετικα...χωρος πεντακαθαρος 10 υοδοχη ευγεναστατη χαμογελαστη 10....Σαρα...μετρια εμφανιση οχι του γουστου μου...αλλα να γαμησουμε θελαμε... :jerking: τι προγραμμα θα παρεις;;80 ευρω ακαποτο και 69.. :grin: :grin: μπαινει το κοριτσι....λεπτο τριφερο αλλα ...εντελως μηχανικη πιπα...ουτε deep throt ουτε καραμελωμα κατω περιοχης ...μην μου βαζεις δακτυλο μην με ρουφας  το μουνι δυνατα...μη-μη- μη....στο τελος γυρισμα στα 4 και καταθεση...το κοριτσι δεν φταιει...μαλλον εκανε οτι μπορουσε ..με 40 ευρω επιπλεον επαιρνα στανταρακι βιζιτα και θα εκανε μονοζυγο στον πουτσο μου...υπηρεσιες κοπελας....5-6....ηττα...τα λεω να τα ακουω πρωτος εγω προς γνωσην αυτα... :grin: :grin: :grin: :grin:

Για πες  :grin:
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
ok jamaican style, εχεις δικιο, i deserved it... :hi:
δεν εχω πολυ χρονο και οταν γραφω θα ειναι κατι ουσιαστικο  :grin:  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom