Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Μπουχο εχεις δοκιμασει καμια εκτος απο Λαρα?

Ρε μηπως ειστε αδερφια  :grin:

Πες μου οτι κανεις πλακα και δε μιλας σοβαρα,μετα απο ενα πορνοταξιδο στην καταπληκτικη Ολλανδια ψαχνεις εδω Χριστινες?
Τρατζικ φιλαρακι  :grin:
Κλαούντια αξιζει :grin: Εστω και μια φορά...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Σε καμμια εικοσαρια αναφορες ρε ΜΠΛΑΣΤ ΜΠΙΤ,θα εχει και κανενα που να αξιζει...

Διαβασα ΟΛΕΣ τις κριτικες σου και η γενικη αισθηση που μενει είναι ΞΕΠΕΤΑ...
[/quote]

Αντε ρε τσομπανη πανε για υπνο..
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697

Επισκέπτης
Σε καμμια εικοσαρια αναφορες ρε ΜΠΛΑΣΤ ΜΠΙΤ,θα εχει και κανενα που να αξιζει...

Διαβασα ΟΛΕΣ τις κριτικες σου και η γενικη αισθηση που μενει είναι ΞΕΠΕΤΑ...


Αντε ρε τσομπανη πανε για υπνο..
Ενω εδω ρε φιλε ειναι ολες κορυφη, με τοσες επιλογες που εχουμε δεν ξερουμε σε ποια θα πρωτο παμε. :grin:
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
93
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους..μήπως γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής αν υφίσταται Αλίνα (ναι..η γνωστή ρουμανα :tits: ) σε κάποιο σπίτι; Κι επίσης έχει κάποιος να προτείνει κάτι παρεμφερές-καμπυλωτό; Ψάχνομαι για κατάθεση και το μυαλό πάει στα ίδια και τα ίδια..

ηταν χτες το βραδυ στο σπιτακι στη γεωργιου που συνηθως δουλευει η μιρελα..αυτο που μπαινεις και κατεβαινεις 3-4 σκαλακια για το σαλονι...ηταν πρωτη μερα που γυρισε..απο βδομαδα παει κανονικα στο ν.ουρανου 26..
ελαφρως αδυνατισμενη..ορεξατη!!!επειδη δε κρατηθηκα μπηκα κατευθειαν  :knockinb:
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Πολύ μικρή βόλτα στις βίλες και τα τρίδυμα μιας και πήγαινα ψιλοστοχευμένα

Erotica - Βίκυ μολδαβή..η γνωστή μουνάρα. Θα'μπαινα αλλά είπα να θυμηθώ τα παλιά..

Prive - Σαμάνθα..Σλοβάκα νταρντάνα..έχω δοκιμάσει αλλά δεν..

Diamond - Αφροδίτη σε..πρόγραμμα!

Red Light - Γαβριέλα..ωραία πιασίματα, σκυλέ φάτσα αλλά κατα το Σεπτέμβρη που την είχα πάρει..αδιάφορη!

Τρίδυμο 1 - Καρίνα..με άλμα βγήκα έξω!

Τρίδυμο 2 - Εβελίνα  :tits: όπου και κατέθεσα..ακολουθεί κριτική

Τρίδυμο 3 - Ιζαμπέλα..για λάτρεις πρωκτικού αν δεν απατώμαι..κι εδώ είχαμε αλματώδη αποχώρηση.

Στάση Posselli για πίτσα και βούρ για σπίτι!

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Ελπίζω να μη με τρολλάρεις, γιατί κι εγώ ακριβώς δίπλα καθόμουν. Έχει χρόνια βέβαια που έγινε αυτό το σκηνικό.

Παίζει να τις έχει φάει πάνω από μια φορά.  :s&m_1:   ή απλά ήμασταν στην ίδια παρέα   :rockon:
το θυμαμαι σαν χθες ρε!!!ειχα την νικολ αγκαλια και παει και τις αστραφτει μια της αλλης και η αλλη φευγωντας πρεπει να κρατηθηκε πολυ να μην δακρυσει!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Εδω δεν εχεις φαει εφη ρε μαλεα, πρεπει  να εισαι ο μοναδικος. χαχαχα
και εγω δεν εχω φαει εφη..και ουτε θελω...μπλιαααχ!!!οσο για λαρα θελει τροπο το κοριτσακι για να σας βγαλει γουστα οποτε αν πατε πρωτη φορα μην περιμενετε πολλα..βαλ τε την στα 4 να το ευχαριστηθειτε κι ολας!!!
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
379
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Εγω είχα περάσει καλά με Λαρα ,αλλά σε πρόγραμμα 60ρι , όμως διαβάζοντας άλλες κριτικές κατάλαβα οτι δεν είναι το ιδιο καλή σε απλο.
Φαίνεται με το απλό "ξεχνάει" τα ταλέντα της!  :grin:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Φαίνεται με το απλό "ξεχνάει" τα ταλέντα της!  :grin:

Και με εμένα μια από τα ίδια... Στο απλό λίγα πράγματα. Στο 5λεπτο μου πέταξε, απλό πήρες πρέπει να τελειώνεις..  :headbang:

Αλλά είναι ίσως το πιο φρέσκο κορίτσι κι έχει το πιο μπεμπέ κωλαράκι που υπάρχει. Κόλαση είναι το άτιμο.

Προφανώς την έχουν συνηθίσει στα 60άρια και γι' αυτό συμπεριφέρεται έτσι. Δεν βοηθάει κι η ηλικία της για να επιδείξει τον αντίστοιχο επαγγελματισμό.

Κοινώς αν έχετε ένα 30άρι στη τσέπη το καλύτερο θα είναι να προσπεράσετε.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Aγαπητοι συναγωνιστες, θα ειμαι Θεσσαλονικη την επομενη βδομαδα και ετοιμαζω πορνοχαρτη καταθεσεων.
Εχω μπερδευτει με τις Χριστινες που υπαρχουν πλεον στην μπουρδελοκατασταση. Αυτες οι δυο που γραψατε στα ρεπορταζ ειναι δυο διαφορετικες Χριστινες?
Επισης παιζει καποια απο τις δυο να ειναι η Χριστινα που ξεκινησε στο Μιρελοσπιτο πριν αρκετους μηνες? Αν ειναι αυτη, γκωλον δινει?  :knockinb:

Καλωσορίζω κι εγώ  την έκτακτη εμφάνισή σου στην μπουρδελοκατάσταση της πόλης μας. Με τις Χριστίνες γίνεται όντως ένας χαμός.

Μία σίγουρα είναι το χριστινάκι το μινιόν που εμφανίζεται στο Λας Βέγκας και στα τρίδυμα και δίνει γκώλον στα 50 ευρώ. Δοκιμασμένη και πολύ τίμια επιλογή.

Μια άλλη είναι αυτή από το venus  ουγγαρέζα, ανοιχτόχρωμη καστανόξανθη με ωραίο κωλαράκι. Είναι λίγο κρυόκωλει αλλά το κατέχει το άθλημα. Με εμένα στήθηκε τέλεια σε όλες τις στάσεις
και με άνεση χρόνου.

Αυτή που είπα στην ενημέρωση μου δεν την είχα ξαναδεί. Χριστίνα ρουμάνα λίγο πιο μπαμπάτσικια, αλλά μου άφησε μια θετική αύρα όπως είπα.

Και τέλος υποστηρίζω, ότι μια Χριστίνα που εμφανίζεται στο τσίρκο είναι διαφορετική από τις παραπάνω 3.

Αυτά με τις Χριστίνες. Όπου και να επενδυσεις BlastBeat208 ενημέρωσε!!
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
379
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280
Δλδ, το ενδεχόμενο να περιέχει μικρή δόση ερεθιστικων ουσιών το 20ρι και να χρειάζονται 3 για να την πιάσει.. δεν παίζει λέτε? ???  :idiot:
 

Επισκέπτης
και εγω δεν εχω φαει εφη..και ουτε θελω...μπλιαααχ!!!οσο για λαρα θελει τροπο το κοριτσακι για να σας βγαλει γουστα οποτε αν πατε πρωτη φορα μην περιμενετε πολλα..βαλ τε την στα 4 να το ευχαριστηθειτε κι ολας!!!
Δεν ξερεις τι χανεις, κλασεις ανωτερη απο κατι μιρελες,λαρες.  :grin:
 

Επισκέπτης
Και με εμένα μια από τα ίδια... Στο απλό λίγα πράγματα. Στο 5λεπτο μου πέταξε, απλό πήρες πρέπει να τελειώνεις..  :headbang:

Αλλά είναι ίσως το πιο φρέσκο κορίτσι κι έχει το πιο μπεμπέ κωλαράκι που υπάρχει. Κόλαση είναι το άτιμο.

Προφανώς την έχουν συνηθίσει στα 60άρια και γι' αυτό συμπεριφέρεται έτσι. Δεν βοηθάει κι η ηλικία της για να επιδείξει τον αντίστοιχο επαγγελματισμό.

Κοινώς αν έχετε ένα 30άρι στη τσέπη το καλύτερο θα είναι να προσπεράσετε.
Μεγα λαθος αυτο... και δεν φταει μονο η κοπελα αλλα και αυτη που τα εχουν και πεφτουν με τα μουτρα σε ενα αβγαλτο κοριτσακι δινοντας υπερβολικα ποσα σε προγραματα.Και οπως ειναι λογικο μετα η μικρη και απειρη οπως ειπες κι εσυ απαξιοι κατα καποιο τροπο το τριανταρι και φροντιζει με την παρουσια της να επιδιωκει μονο τα προγραμματα και ετσι η πλειοψηφια των πελατων της να εχει να κανει με μια ξεπετα.Αρα εμενα που ειμαι του τριανταευρου παντα (απλο)ο συναδελφος,συναγωνιστης, πειτε τον οπως θελετε που τα εχει με στερει μια αξιοπρεπεη καταθεση σε μια κοπελα που γουσταρω εμφανισιακα μονο και μονο γιατι δεν εχω την δυνατοτητα να πληρωσω παραπανω η δεν γουσταρω για δικους μου λογους να κανω προγραμμα.Βεβαια με αυτα που γραφω δεν περιμενω αυτος που τα εχει να συγκινηθει, το πολυ πολυ να με πει δικα μου οτι θελω τα κανω, δεν διαφωνω σε αυτο.Αλλα κλεινοντας να ξερετε οτι σε μια αγορα που ειναι ελευθερη για ολους και του χαμηλου στρωματος και του υψηλου, αυτος που χαλαει παντα της τιμες ειναι αυτος που βαζει παντα περισσοτερα απο αυτα που πρεπει να δοθουν για της υπηρεσιες της κοπελας, ειδικα οταν μιλαμε για συνευρεσης που δεν ξεπερνανε τα δεκα/ δεκαπεντε λεπτα.Αυτα και ελπιζω απο δευτερα να σας φορολογισει τα μισα ο συριζα, εσας τους πλουσιους.  :grin: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom