Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Παιδια θελω καποιος να μου κανει το GPS ειναι αναγκηηη...εχω στο δεξι μου χερι τα τριδυμα..δωστε μου μια πληρη περιγραφη για το πως θα παω στου Ερημιτη!! Ευχαριστω πολυυυυυυυ!!!  :rockon: :rockon:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Τα παιδια οντως γεμισαν καποιες σελιδες με πράγματα που θα μπορουσαν να ειχαν πει σε μηνυματα, αλλα βλέποντας τον τυπο, χάνουμε την ουσια.
Εχουν ειπωθεί πολυ σοβαροτερες ανοησιες χωρίς αντιδραση!
:thumbsup:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Παιδια θελω καποιος να μου κανει το GPS ειναι αναγκηηη...εχω στο δεξι μου χερι τα τριδυμα..δωστε μου μια πληρη περιγραφη για το πως θα παω στου Ερημιτη!! Ευχαριστω πολυυυυυυυ!!!  :rockon: :rockon:
Εκατο μέτρα πίσω σου. Μετα την αλανα.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Διάβασα επι λεξη τις λειτουργίες του forum. Και δεν είδα πουθενά οτι απαγορεύεται το chat στο τοπικ!
Σεβαστό αυτό που εγίνε και σβήστηκαν αλλά υπάρχει μια μαλάκια θρεντ " ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ the saint" εκεί τι γίνεται δεν κανουν chat?

Πιο Μπαοκ πεθαινεις.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
να πω την αλήθεια Ναι . την καψουρα να την λες με το πραγματικό όνομα .
Πασο. Ελα και καμια βολτα απο το θρεντ με αναζητησεις κωλ γκερλ θεσσαλονικης να πεις καμια γνωμη
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Πασο. Ελα και καμια βολτα απο το θρεντ με αναζητησεις κωλ γκερλ θεσσαλονικης να πεις καμια γνωμη
παιχταρα δεν το έχω και δεν ασχολούμαι!
Η Τσαρκα είναι θρησκεία την γουσταρω! Την σέβομαι! Και θα την γράφω!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Εριξα 2 πουτσες και παλι απανωτες...
Ξεκιναω πριν κανα 2ωρο να παω στη θεια μου την Αφροδιτη να χαϊδευτουμε λιγο...την ειχα πεθυμησει τοσο πολυ που δε σκεφτομουν τιποτα αλλο
Παω και ηταν κλειστος ο οικος ανοχης  :headbang: :headbang:
Και τωρα τι γινεται?σκεφτομαι λιγο,κανω μια γυρα στη Νικ.Ουρανου και τελικα καταληγω και παλι στην καψουρα μου τη Νατασσα αν και δε την ειχα πεθυμησει ακομα...πεφτει ενα 40λεπτο γαμησι φουλ στο παθος και παλι,σημερα φορουσε και ασπρο κιλοτακι με ασπρο τοπ  :bigdick:

Τελοσπαντων τελειωνω,φευγω αλλα το μυαλο μου κανει και παλι πονηρες σκεψεις αλλα θελω λιγο καλτιλα αυτη τη φορα...και καταληγω στο Τριδυμο 2 στη γυφτισσα Τζουλια που δουλευε πριν 2-3 χρονια Βαρδαρη και μετα εξαφανιστηκε.Την ειχα παρει τοτε 2 ή 3 φορες και μου ειχε αρεσει.Τελοσπαντων 40ε με γυμνο τσιμπουκι,μπολικο μπαλαμουτι,πουτσοτριψιματα,ανετη και σιγουρα πιο επικοινωνιακη απο παλιοτερα...απο εμφανιση εχει σπασει παρα πολυ ειδικα στο σωμα και στη φατσα ειναι ας απουμε μια συμπαθητικη μελαμψη γυφτοπουλα
Ενταξει εγω ευχαριστηθηκα πολυ γιατι και τωρα τελευταια ειχα κατι φαντασιωσεις με γυφτισσες και αυτη ειναι πολυ συμπαθης

Στο Τριδυμο 1 ηταν παλι η Καμελια,στο Τριδυμο 3 η μικρουλα η Χριστινα και το βραδυ η Τζαμπελα και νυχτα στο 2 θα ειναι η Εβελινα αν θυμαμαι καλα
Στο Φριξου 14 πρεπει να ηταν η Νικολ ειδα το αμαξι της
Στο Αν.Γεωργιου 52 πρεπει να ηταν η Βικαρα η Ουκρανη ειδα επισης το αμαξι της απ'εξω
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Παιδιά ο Καραμανώλης σταματησε να πηγαινει στα σπιτακια? Κοιταξα μερικες σελιδες που ειχα καιρο να διαβάσω και δεν ειδα νεα του
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χτεσινοβραδυνή βόλτα

-Casa di Irene - Πηγάσου 5 Μια ξανθιά ατσούμπαλη που έχει ριζώσει στην βραδυνή βάρδια εκεί.Παρεμπίπτοντος η ονομασία του παραπάνω studio, μου κάνει πιο πολύ για Πιτσαρία.
-Αν.Γεωργιου 24Η Αλεξάντρα η Μεξικάνα, που με τα κιλά που έχει πάρει είναι πλέον στην κατηγορία Νταρντανογυναίκα
-Αν.Γεωργιου 32 Η Άντζελα η Ουκρανή
-Αν.Γεωργιου 38Ένα καινούριο κοντοπούτανο γυφτάκι άκωλο και α-μεσο, αλλά με περισσή τσαχπινιά. Σαλοναρίστηκε με τις παντόφλες
-Αν.Γεωργιου 21Ένα κοντοπούτανο, Τζούλια νομίζω το όνομά της. Παλιότερα ήταν ξανθιά τώρα τα σκούρεινε.
-Αν.Γεωργιου 50 Μια πανύψηλη κοπέλα κι ομορφούλα, δεν παύει όμως να βγάζει αυτό το αγγουρέ. Πείτε περίεργο αλλά αυτό που δε μου άρεσε περισσότερο ήταν ότι ήταν άγαμπη :S
-Αν.Γεωργιου 52.Όνομα δεν συγκράτησα, μελαχροινή μπαμπάτσικια αλλά γυμνασμένη κοπέλα με "ποντιακή" μύτη. Μου φάνηκε αρκετά καβλιάρα. Στα υπόψιν λοιπόν.
-Αν.Γεωργιου 19.Τζαστίν όπου έγινε κι η κατάθεση. Στα νιάτα της πρέπει να ήταν φωτιά. Τώρα ένιωσα ότι πλέον τα πράγματα γίνονται μηχανικά. Έλειπε ο ερωτισμός. Ωραία γυναίκα και ευχάριστη στο δωμάτιο με χιούμορ κ.λ.π. αλλά στο κυρίως μενού δεν τρελάθηκα... Στα συν η πίπα κι η άνεση χρόνου.
-Φριξου 15.Η Τάνια που νταρντάνεψε κι άλλο!
-Φριξου 13.5β καινουριο.η Βικτώρια. Κι αυτή πρόσφατα δοκιμασμένη. Μέτριες εντυπώσεις επίσης.
-Villa Erotica. H Πάολα με ίσιο μαλλί και ευδιάθετη στο σαλονάρισμα. Πολύ τούμπανο το κορίτσι.
-Red Diamond. H skinny bitch Βίκυ. Αδυνάτησε πολύ αυτή. Από θέμα εμφάνισης δεν μου έκανε κέφι.
-ΑχελώουΗ Gilf Εύα με stockings. Με ανατρίχιασε λίγο εικόνα. Θα την προτιμούσα να έβγαινε ντυμένη σαν αγγλίδα υπηρέτρια και να μου προσφέρει τσάϊ

Αυτά τα ολίγα με αγάπη....
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Μικρη βολτιτσα πριν απο λιγο και καταθεση στην εφη, βασικα πηγαινα για νατασα αλλα δεν ηταν στο ποστο της.
Case D'Amore (Τρίδυμα)Νο1 η αδιαφορη καμελια, νο2 Η γυφτορουμανα τζουλια με ασπρο συνολο,αν και ωραια παρουσια μεσα δεν με επεισε για να την ξανα τιμησω.νο3 η πετιτ πιτσιρικα τζουλια αν δεν κανω λαθος, για τους λατρεις του ειδους νομιζω ειναι οτι πρεπει.
Ανδρέου Γεωργίου 34. Εδω ειχαν την προμιλφ ξανθια και αρκετα αδυνατη κλαουντια.
Ανδρέου Γεωργίου 24.Η ελληνιδα παολα, ομορφουλα αλλα και ψιλο αδυνατη στα ορια του πετιτ, για μεσα δεν γνωριζω.
Ανδρέου Γεωργίου 16.Δυστυχως θα ηθελα νατασα αλλα ηταν μια κορινα ψιλο αδιαφορη για εμενα.
Φρίξου 15.Και εδω φυσικα η εφη  που για ακομα μια φορα περασα τελεια. Παντως πρωτη φορα ημουν μονος στο στουντιο. Κριτικη δεν γραφω γιατι ειδη της εχω γραψει δυο φορες.
Επισης αξιζει να γραφτει οτι ειναι σχεδον στα τελειωματα τους δυο ακομα στουντιο. Το ενα βρισκεται κολλητα με το φριξου 14 και το αλλο διπλα απο το νικηφορου ουρανου 26.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Χτεσινοβραδυνή βόλτα

-ΠηγασουΜια ξανθιά ατσούμπαλη που έχει ριζώσει στην βραδυνή βάρδια εκεί.

-Αν.Γεωργιου 50 Μια πανύψηλη κοπέλα, κι ομορφούλα δεν παύει όμως να βγάζει αυτό το αγγουρέ. Πείτε περίερο αλλά αυτό που δε μου άρεσε ήταν ότι είναι άγαμπη :S
Στο πηγασου πρεπει να ηταν η νικη ελληνιδα. Στο αν.γεωργιου 50 μαλλον θα λες την καινουργια βερονικα.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Παιδια μπορει καποιος να μ πει το τηλεφωνο απο ερημιτη 2??? το κινητο που γραφει εδω στο σαιτ δεν ισχυει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom