Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Έχω να δηλώσω πάντως ότι η μιλφ Μόνικα είναι εξαιρετική στη δουλειά της.  Τα υπόλοιπα νομίζω ότι τα έχουν πει όλοι οι υπόλοιποι που την προτίμησαν και έγραψαν γι' αυτήν πριν από μένα, οπότε δεν έχω να πω κάτι έξτρα.  Μια εξαιρετική επιλογή για κατάθεση, ειδικά σε απλό πρόγραμμα ή σε πρόγραμμα με παραπάνω χρόνο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.394
Κριτικές
165
Like
25.055
Πόντοι
34.168
Εγω μπορει να παω και να συνδιασο επισκεψη σε γνωστους με καμια τσαρκα.  :grin: αλλα θα θελει να μασω κανα κατοσταρι, ισως και παραπανω...με αμαξι σιγουρα διακοσαρι  :think:
Πανε στησου εξω από τα τριδυμα για ελεημοσυνη...
Αν λες το λογο που τα θες ολοι οι φιλοι θα δωσουν από 2,3,5 ευρω...
Θα τα μασεις γρηγορα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ρε φιλέ έχω καταλάβει ενα πράγμα .Αρπαχτη κανουν εδώ πέρα. Ολά είναι μια προχειρότητα! Κάνω λάθος?
γιατι αρπαχτη;50 παιρνουν απλο στην αθηνα.......40 εδω

12 πελατες στην βαρδια στην αθηνα πεντε εδω.....που ειναι η αρπαχτη;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
mpouxos-jamaican style μη μετατρέπετε το topic σε chat περικαλώ. Αρκετά σβήστηκαν.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
γιατι αρπαχτη;50 παιρνουν απλο στην αθηνα.......40 εδω

12 πελατες στην βαρδια στην αθηνα πεντε εδω.....που ειναι η αρπαχτη;
θα σου απαντήσω μονο αν εμφανιστεί ξανά η ερώτηση μου και τα άλλα!
 

Επισκέπτης
Μαλέα τα Μελέ ρε σπαστηκα :headbang: :headbang: :headbang:
εμ καναμε 8 χιλιομετρα παν κατω προχτες και τους γραψαμε και αναφορα για να μας συμπεριφερονται ετσι. Τουλαχιστον το διαβασαν τα παιδια απο δω μεσα και λες οτι δεν πηγε εντελως χαμενοι... αλλα αυτοι σε καμια περιπτωση δεν αξιζουν ουτε ενα σπιτακι να γραψεις.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
που ειναι η βικυ η ελληνιδα απο τι βιλες?
 

Επισκέπτης
Ο mpouxos έγραψε.  :grin: Τες πα. Το θέμα είναι να μη γίνεται chat το topic ρε παίδες.
ναι ξεχασαμε να στο γραψουμε επι 3  :headbang: ενταξει καταλαβαμε την επομενη θα ειμαστε ρομποτακια θα σε γραφουμε αναφορες μονο για να μην μας σβηνεις τα μνμ  :S
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
ναι ξεχασαμε να στο γραψουμε επι 3  :headbang: ενταξει καταλαβαμε την επομενη θα ειμαστε ρομποτακια θα σε γραφουμε αναφορες μονο για να μην μας σβηνεις τα μνμ  :S
Δεν είπαμε έτσι μωρέ. Με μέτρο λέμε. Είναι και άλλα άτομα εδώ που δεν τους αρέσει (και σωστά) να βλέπουν chat μεταξύ δύο για τρεις σελίδες. Αυτά. Λήξαν το θέμα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη στο γλυκό πιπινάκι Ειρήνη στο Casa di Irene της Πήγασου, παλιά συστηνόταν και ως Λίζα στου Ερημίτη, ανεβασμένη πολύ, θηλύκια, έχει έναν από του πιο σέξυ πισινούληδες της πιάτσας, ήταν η 5η επίσκεψη στην συγκεκριμένη φέτο και πέρασα πολύ καλά.

Από τα αξιοσημείωτα της μικρής μου τσάρκας, μια μπαμπατσικια στο πρώτο του Vegas ονόματι Νατάσσα  :tits: , κορίτσι με κυβικά, στα υπ΄ όψιν για άλλη φορά. :fuck1:

Παρεμπιπτόντως πριν καμιά 10ρια μέρες είχα  ρίξει και ένα εκεί στο vegas στην Χριστίνα πρώην Ισαβέλλα με θητεία σε Κατεχάκη και Α. Γεωργίου 52, πολύ θηλύκια κοπέλα και αυτή με απαλή επιδερμίδα και όμορφη κωλάρα,  :knockinb: είχα περάσει πολύ καλά και εκεί. Το μαγαζί γενικά πολύ περιποιημένο και πεντακάθαρο, παίρνεις το ντουζάκι σου και στο απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ, οι τσατσάδες ευγενέστατες και ο περιβάλλον χώρος φτιαγμένος με μεράκι,  +1 από μένα, σύντομα με βλέπω για την επανάληψη. :rockon:
 

Επισκέπτης
Δεν είπαμε έτσι μωρέ. Με μέτρο λέμε. Είναι και άλλα άτομα εδώ που δεν τους αρέσει (και σωστά) να βλέπουν chat μεταξύ δύο για τρεις σελίδες. Αυτά. Λήξαν το θέμα.
τι μετρο ρε μεγαλε εσυ τα εσβησες ολα χωρις να πεις πρωτα κατι. Τα αποφασιζουμε και διαταζουμε αλλου οχι σε μενα.Αν σε εκανε παραπονο καποιο μελος για αυτα που γραφαμε ας μας το ελεγε, εμεις ολα τα παιδια εδω τα σεβομαστε και αν εξαιρεσης κανα δυο λερες με ολους οσους τουλαχιστον μιλαμε δεν εχουμε κανενα προβλημα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Γιατί; Τί είσαι εσύ; Θα το έκανα και αλλού, αλλά εσύ ήσουν αυτός που έκανες chat. :) Αυτά και τέλος.
 

Επισκέπτης
Γιατί; Τί είσαι εσύ; Θα το έκανα και αλλού, αλλά εσύ ήσουν αυτός που έκανες chat. :) Αυτά και τέλος.
Ειμαι μελος οπως και ολοι οι αλλοι εδω μεσα και θα μαθεις να σεβεσαι τα μελη οπως και εμεις σε σεβομαστε και αν νομιζεις οτι ειμαστε λαθος σε κατι φροντισε να ενημερωνεις πρωτα πριν σβησεις.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Φρόντισε κι εσύ να μην το επαναλάβεις ώστε να γίνουν αμοιβαίες υποχωρήσεις.  :grin:
(κουράσαμε-stop)
 

Επισκέπτης
Εμ στα λογια μου ερχεσαι, πριν μιλησα για ρομποτακια  ;) αν θελεις μονο τετοιους στο σαιτ σου πες στο και δεν ξανα γραφω.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Τα παιδια οντως γεμισαν καποιες σελιδες με πράγματα που θα μπορουσαν να ειχαν πει σε μηνυματα, αλλα βλέποντας τον τυπο, χάνουμε την ουσια.
Εχουν ειπωθεί πολυ σοβαροτερες ανοησιες χωρίς αντιδραση!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.284
Κριτικές
169
Like
8.379
Πόντοι
10.326
Διάβασα επι λεξη τις λειτουργίες του forum. Και δεν είδα πουθενά οτι απαγορεύεται το chat στο τοπικ!
Σεβαστό αυτό που εγίνε και σβήστηκαν αλλά υπάρχει μια μαλάκια θρεντ " ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ the saint" εκεί τι γίνεται δεν κανουν chat?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom