Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
ποιος σε μιλησε εσενα και πεταγεσαι σαν πουτσα συνεχεια. Μην ασχολεισαι μαζι μου απο την στιγμη που δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου... κατανοητο αυτο η να στο σπασω σε ταλιρα.
σε ποιον αναφερθηκες και ειπες τραγικος ο τυπος?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
σε οποιον γουσταρω ρε τυπε δλδ λογαριασμο θα σε δωσω, ασε με και θελω να παω γηπεδο τωρα.
αν δεν αναφεροσουν σε εμενα πες το για να σβησω τα προηγουμενα μηνυματα μου που σου απανταω για να μη γεμιζσουμε τις σελιδες μαλακιες...σεβασου και λιγο τα αλλα μελη δηλαδη
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπέρα στην παρέα......
Αν και καιρο εχω να σας γράψω θα ήθελα να μοιραστω τις σκεψεις που περάσανε από το μυαλο μου σήμερα μετα από μια γρηγορη βολτα που εκανα στα στουντιο (ο θεος να τα κανει στουντιο) στα καινουρια κ παλια της πολης μας!!
Κ συγκεκριμενα αφου φευγοντας από τα καινουρια στουντιο που γινανε τωρα στην ερημίτη......

Οσο κ να φτιαξουνε τα καλυτερα μαγαζια στην πολη μας, Οσο κ να παρουσιάζουνε το καλυτερο προιον με την καλυτερη συσκευασια......
Συγνωμη ρε μαγκες αλλα τα ιδια σκατα μας πασάρουνε εδώ κ πολύ καιρο.....απλα μας αλλαζουνε την συσκευασια!!!
Οσο για τις υπηρεσίες κ τις τιμες δεν νομιζω να αλλαξουνε πολλα.........τα ιδια κ εκει!!!

παλι καλα που υπαρχουνε κοπελες που κανουνε την δουλεια αυτή αυχαριστα κ παμε κ ξεσκαμε!!
κ μερικες κοπελες από ότι μαθαινω θελουνε να κανουνε δικο τους μαγαζι(βεβαια δεν ξερω ποσο ευκολο είναι αυτό)

τωρα βλεπω φαγονεστε εσεις μεταξυ σας κ δεν μπορο να καταλαβω τον λογο.................

 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
Πρωινο-μεσημεριανο περασμα απο ξε-κωλλετη για αφροδιτη
αλλα κλασικα σαν γνωστος γκαντεμης ενω υπηρχε εξω ανοιχτο το Open Και το φως στην λαμπα η πορτα ηταν κλειδωμενη
χτυπουσα φωναζα κλπ :2funny: αλλα τιποτα ακομα δεν ειχαν ανοιξει

ημουν προετοιμασμενος για αυτο το ενδεχομενο και πηγα στην δευτερη επιλογη που ηταν η αντριανα τουμπανιεθ στο
Red diamond Νικηφόρου Ουρανού 6
πραγματι ηταν εκει οπου και περασα

ωραιος χωρος αλλα δεν προειδοποιουν οτι πρεπει να ανεβεις 3-4 οροφους σκαλοπατια μεχρι να φτασεις στο σαλονι
πρεπει να εισαι αθλητης στο δεκαθλο για να φτασεις στην κορυφη καρδιακο κοντεψα να παθω
κανενας παππους δεν υπαρχει περιπτωση θα το παθει και θα μεινει στον τοπο καθως ανεβαινει
βαλτε κανενα μικρο ασανσερακια

θα συμφωνήσω με τον Στελιο...
25 το 8ωρο βγαζουμε...
Αθηνα πιο φθηνα ειναι...
οχι θα δωσω 40!!!!


το δωματιο ωραιο αλλα αυτο το στυλ με την μουσικη να ακουγεται απο ηχεια μεσα στο δωματιο δεν μ'αρεσει
κατι house τυπου αυτα που εχει σε γραμμες 090,επειδη περιμενα και ωρα ειχα αρχισει να κανω χορευτικα ξεχνας και που βρισκεσαι νομιζεις εισαι σε κανα house club
σε μια φαση που εκανε αλλαγη το κομματι ακουστηκε  η αντριανα απο διπλανο δωματιο να ουρλιαζει
οποτε προτιμω 1000 φορες να ακουω αυτο παρα τα κομματια κοψτε την μουσικη

η τιμη που ξεκιναει απο 40 με τα σημερινα δεδομενα ειναι απαραδεκτη
40 δεν βγαζεις πια μεροκαματο που σκιζεσαι 8 και βαλε ωρες και θελουν να τα σκας για 10-15 λεπτα?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306

θα συμφωνήσω με τον Στελιο...
25 το 8ωρο βγαζουμε...
Αθηνα πιο φθηνα ειναι...
οχι θα δωσω 40!!!!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
3
Like
559
Πόντοι
306
εγω έχω σταματήσει προ πολλού να πηγαινω σε Studios...
παιδια πεταμενα λεφτα ειναι...40,50,60...
τερμα...
1,5 μηνα απληρωτος ειμαι αυτα δεν τα κοιτανε αυτες!!!
μαγκες θα τους κανουμε;;;
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Και βλακες και ανωμαλαρες...
Το πρωτο βέβαια μάλλον τελικα ισχύει, μια που ο βλακας περιμενα μια συγνώμη τουλάχιστον
Να τον χαίρεστε Κυριοι!!!
(χωρις να παιρνω το μερος κανενος)το να μπεις σε ενα μπουρδελο και να σου πει η τσατσα οτι η γκομενα ηταν καποτε αρσενικος δε προκειτε να το συναντησεις και να γινει ποτε.
1ον γιατι ειναι αντιεπιχειρηματικο.θα διωξει πιθανους πελατες.
2ον ειναι αντιαισθητικο.φαντασου μολις μπαινεις να σου πει ''να ξερεις η γκομενα ειναι τρανς'' γινετε? δε γινετε..

Σορρυ που εχω καιρο να γραψω αναφορα αλλα λογο οικονμικης στενοτητας παω στα σιγουρα..Δευτερα ημουν στην Αφρο στη Κωλλετη.απλα περασα τελεια..και μιση ωρα συζητηση ετσι για το χαβαλε μας..
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγώ πάντως ούτε μια στο εκατομμυριο. καλά κάνω και βλέπω τον λαιμό και τα χέρια και το σωματότυπο για να σιγουρεύουμε όσο μπορώ βεβαία. βρε ουστ γάμο τα κολοτραβελα του κερατά (για κάνα ένα μουνάκι πάμε και αυτό πάνε να μας το χαλάσουν!!!! ) 
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κάποτε παρακαλουσανε τα κολοτραβελα του κερατά.να τα γαμήσουμε(όχι εγώ) τζάμπα τα πουσταριά και τώρα θα πληρώνουμε πλάκα μας κάνουνε μας τα βάλανε και στα μαγαζιά.ΟΥΣΤ
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΘΑ μας τρελάνουν???? :headbang: :S Να τον χαίρεστε Κύριοι!!!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
10
Like
5.103
Πόντοι
4.895
Βιλλομαγαζα βερα,καρμεν,λουση,αφροδιτη
Βεγκας δυο μετριες για μενα και το κομοδινο αλλα μουναρα ντανιελα
Ερημιτη αλεξανδρα μεξικανα
Α.γ 52 βικη ουκρανη απο κατεχακη
Α.γ. 38 μια μιλφαρα που στο 30ρι εκανε κ ισπανικο ελεγε...αν μου εδινε 30 εμπαινα

Τσιγκουνευτηκα...δε μπηκα σε καμια
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Βιλλομαγαζα βερα,καρμεν,λουση,αφροδιτη
Βεγκας δυο μετριες για μενα και το κομοδινο αλλα μουναρα ντανιελα
Ερημιτη αλεξανδρα μεξικανα
Α.γ 52 βικη ουκρανη απο κατεχακη
Α.γ. 38 μια μιλφαρα που στο 30ρι εκανε κ ισπανικο ελεγε...αν μου εδινε 30 εμπαινα

Τσιγκουνευτηκα...δε μπηκα σε καμια

Προσοχή στη Ντανιελα(κατι πήραν τ'αυτια μου)ύποπτη η απότομη απώλεια κιλών.  :think:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Αδερφε αν γνωριζεις κατι καλο θα ηταν να το πεις πιστευω...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
Αδερφε αν γνωριζεις κατι καλο θα ηταν να το πεις πιστευω...

Πρεπει να το διασταυρωσω,με ενδείξεις δε βρίσκεις το δολοφόνο.
Απλα πάρτε τις προφυλάξεις σας σε πιθανή συνάντηση μαζι της για να εχουμε τα κεφαλιά μας ήσυχα.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.130
Κριτικές
53
Like
3.982
Πόντοι
6.050
Η Αντζελα απο la Femme και Godiva που χαθηκε ρε παιδια; την εχει δει κανεις;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Πρεπει να το διασταυρωσω,με ενδείξεις δε βρίσκεις το δολοφόνο.
Απλα πάρτε τις προφυλάξεις σας σε πιθανή συνάντηση μαζι της για να εχουμε τα κεφαλιά μας ήσυχα.

Οκ αλλα μπορει απλα να αδυνατισε γτ ειχε περισια κιλα.. τωρα αν ειναι αρρωστη κ δουλευει θα πρεπει να πανε να τα κλεισουν ολα κ τελος!! δε μπορει να μας βαζουν κ σε κινδυνο για ενα γαμησι.. ελεος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom