Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
κατεβηκα χτες να βρω τη Νατασα αλλα ηταν κλειστα,οποτε εχουμε:
Ανδρεου Γεωργιου 16 Ερως κλειστα.
Ανδρεου Γεωργιου 24.Χριστινα .μελαχροινη ρουμανα ,πολυ καλο σωματακι..
Ανδρεου Γεωργιου 30 .Συλβια .καραμιλφαρα
Ανδρεου Γεωργιου 32 Μελισσες,Μερτσυ
Ανδρεου Γεωργιου 34 La Femme.Σονια μιλφ για τους λατρεις του ειδους
Ανδρεου Γεωργιου 38 .Λαουρα.αδιαφορη..
Ανδρεου Γεωργιου 19 .Κορινα .η γνωστη πετιτ
Κοροβαγκου η Καρμεν.
Νικ.ουρανου 6 .Τζενη.ψηλη,ξανθια.κλασσικα δυνατη γκομενα των Βιλλων.10 κλασεις παραπανω σε σχεση με τις αλλες απο τα ''στουντιο'' της περιοχης,που θελουν να λεγονται και στουντιο
Φριξου 9.Αφροδιτη.καλη γκομενα και αυτη.

Ηθελα να παω στο Φριξου 13 να ρωτησω για την Εμμα,αλλα θα μου εβγαινε καμια ξινο-Μιραμπέλα και θα ξενερωνα απο τη ζωη μου,χωρια που θα με εκραζε γιατι ρωταω και δεν μπαινω με την ιδια,παναθεμα της...δεν παιρνει τον πουλο η καριολα
 

pasta

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα,μήπως γνωρίζει κανείς  αν η βικη η ουκρανή είναι ακόμα κατεχακη και αν ναι από τι ώρα ?
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
ναι η ακαποτη πιπα ειναι ΝΟΜΙΜΗ, πουθενα η νομοθεσια δεν αναφερει υποχρεωτικη χρηση προφυλακτικου κατα το στοματικο, ουτε καν αναφορα για στοματικο δεν υπαρχει στον νομο. αντιθετα η υπαρξη δευτερου εκδιδομενου προσωπου να δουλευει παραλληλα στον ιδιο χωρο ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΡΗΤΑ. απλα διαβαστε τον νομο, και εγω διαφωνω με τον νομο, αλλα μεταφερω τι θυμαμαι για να σας φυγει η απορια. επειδη λοιπον στην θεσσαλονικη γινονται εφοδοι απο την ασφαλεια και σκαλιζουν τα χαρτια να δουν αν ειναι ολες ελεγμενες και δηλωμενες αν πετυχουν δευτερη απλα θα κλεισουν το μαγαζι, στο βαρδαρη που τελευταια ηταν παρανομα ετσι και αλλιως εκλειναν το μαγαζι και καναν προσαγωγη οποτε ειτε 1 ειτε 2 δεν τους ενοιαζε
Νομος 2734/1999 αρθρο 4 "απαγορευση επαγγελματικου ομαδικου εταιρισμου"

Σωστός  :rockon:  και δεν το κλείνουν απλά το μαγαζί αλλά το σφραγίζουν την πρώτη φόρα για 1 μήνα την δεύτερη για 2 μίνες κ μετά ανακαλούν την άδεια εντελώς .....  κ κάθε αυτόφωρο κοστίζει 200 ευρώ ανά άτομο .....μακάρι να ήταν αλλιώς αλλά δεν είναι ... >:(
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0

κατεβηκα χτες να βρω τη Νατασα αλλα ηταν κλειστα,οποτε εχουμε:
Ανδρεου Γεωργιου 16 Ερως κλειστα.
Ανδρεου Γεωργιου 24.Χριστινα .μελαχροινη ρουμανα ,πολυ καλο σωματακι..
Ανδρεου Γεωργιου 30 .Συλβια .καραμιλφαρα
Ανδρεου Γεωργιου 32 Μελισσες,Μερτσυ
Ανδρεου Γεωργιου 34 La Femme.Σονια μιλφ για τους λατρεις του ειδους
Ανδρεου Γεωργιου 38 .Λαουρα.αδιαφορη..
Ανδρεου Γεωργιου 19 .Κορινα .η γνωστη πετιτ
Κοροβαγκου η Καρμεν.
Νικ.ουρανου 6 .Τζενη.ψηλη,ξανθια.κλασσικα δυνατη γκομενα των Βιλλων.10 κλασεις παραπανω σε σχεση με τις αλλες απο τα ''στουντιο'' της περιοχης,που θελουν να λεγονται και στουντιο
Φριξου 9.Αφροδιτη.καλη γκομενα και αυτη.

Ηθελα να παω στο Φριξου 13 να ρωτησω για την Εμμα,αλλα θα μου εβγαινε καμια ξινο-Μιραμπέλα και θα ξενερωνα απο τη ζωη μου,χωρια που θα με εκραζε γιατι ρωταω και δεν μπαινω με την ιδια,παναθεμα της...δεν παιρνει τον πουλο η καριολα

όχι κ μιλφ η Σόνια  24 χρόνων είναι  :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
κατεβηκα χτες να βρω τη Νατασα αλλα ηταν κλειστα,οποτε εχουμε:
Ανδρεου Γεωργιου 16 Ερως κλειστα.
Ανδρεου Γεωργιου 24.Χριστινα .μελαχροινη ρουμανα ,πολυ καλο σωματακι..
Ανδρεου Γεωργιου 30 .Συλβια .καραμιλφαρα
Ανδρεου Γεωργιου 32 Μελισσες,Μερτσυ
Ανδρεου Γεωργιου 34 La Femme.Σονια μιλφ για τους λατρεις του ειδους
Ανδρεου Γεωργιου 38 .Λαουρα.αδιαφορη..
Ανδρεου Γεωργιου 19 .Κορινα .η γνωστη πετιτ
Κοροβαγκου η Καρμεν.
Νικ.ουρανου 6 .Τζενη.ψηλη,ξανθια.κλασσικα δυνατη γκομενα των Βιλλων.10 κλασεις παραπανω σε σχεση με τις αλλες απο τα ''στουντιο'' της περιοχης,που θελουν να λεγονται και στουντιο
Φριξου 9.Αφροδιτη.καλη γκομενα και αυτη.

Ηθελα να παω στο Φριξου 13 να ρωτησω για την Εμμα,αλλα θα μου εβγαινε καμια ξινο-Μιραμπέλα και θα ξενερωνα απο τη ζωη μου,χωρια που θα με εκραζε γιατι ρωταω και δεν μπαινω με την ιδια,παναθεμα της...δεν παιρνει τον πουλο η καριολα
Ευχαριστούμε για την αναφορά, αλλα επέτρεψε μου δυο παρατηρήσεις :
1. Προφανως καποιο κόλλημα εχεις με τη Μιραμπελα, δεν εξηγείται αλλιως. Κατανταει κουραστικο...
2. Για τη δεύτερη παρατήρηση, Σονια,  βλέπω με προλαβαν ηδη.
Φιλικά.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
1)εχω κολλημα με οσους εχουν υπεροπτικο υφος και μου την λενε.εγω αποφασιζω που θα δωσω τα λεφτα μου και με ποια θα περασω δεν χρειαζομαι τις συστασεις τις και τα ξενερωτα σχολια της οτι κανω βολτες κτλ..οταν ακουω τετοια πραγματα νευριαζω.δεν μπορουν να καταλαβουν οτι ειναι απλα μια ερευνα αγορας,,αν δε μου αρεσει κατι δεν ψωνιζω .απλο ειναι.μια φορα ειχαμε μπει μια παρεα μεσα και ενα παληκαρι ειχε πιαστει μαζι της λογοεφερε και τον εφτυσε οταν εφυγε..
2)δεν εχω περασει με την κοπελα αλλα μου φανηκε μεγαλυτερη..δεν ειπα οτι δεν ειναι ωραια.μια χαρα ηταν αλλα δεν ηταν του γουστου μου
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
2)δεν εχω περασει με την κοπελα αλλα μου φανηκε μεγαλυτερη..δεν ειπα οτι δεν ειναι ωραια.μια χαρα ηταν αλλα δεν ηταν του γουστου μου

απλά το έγραψα για να το ξέρετε από εκεί και πέρα όπως λες γούστα είναι
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
1)εχω κολλημα με οσους εχουν υπεροπτικο υφος και μου την λενε.εγω αποφασιζω που θα δωσω τα λεφτα μου και με ποια θα περασω δεν χρειαζομαι τις συστασεις τις και τα ξενερωτα σχολια της οτι κανω βολτες κτλ..οταν ακουω τετοια πραγματα νευριαζω.δεν μπορουν να καταλαβουν οτι ειναι απλα μια ερευνα αγορας,,αν δε μου αρεσει κατι δεν ψωνιζω .απλο ειναι.μια φορα ειχαμε μπει μια παρεα μεσα και ενα παληκαρι ειχε πιαστει μαζι της λογοεφερε και τον εφτυσε οταν εφυγε..
2)δεν εχω περασει με την κοπελα αλλα μου φανηκε μεγαλυτερη..δεν ειπα οτι δεν ειναι ωραια.μια χαρα ηταν αλλα δεν ηταν του γουστου μου
E καλα, συμφωνω φυσικα. Εχω μαλωσει απειρες φορες με τσατσαδες, τοσο που οταν τις βλεπω κανω μεταβολη.
Αλλαζουν και μαγαζια παναθεμα τις.
Για την επαναληψη το ειπα.
 

ticklefetish

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καμια κορασιδα που να γαργαλιεται απ την μπουρδελοκατασταση ξερετε?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Ρωτησα τη συναδελφισσα της με την οποια συγκατοικουσαν και μου ειπε οτι δεν παιζει να ξαναερθει Ελλαδα στα κοντα. Ισως και ποτε. Θα ξαναγυρισει οταν της τελειωσουν τα φραγκα πιστευω εγω
με ποια συγκατοικουσε ετσι από περιεργεια  :think:
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
132
Like
58
Πόντοι
1
Νέα κριτική. Πέρασμα προ ημερών απο νικηφόρου ουρανού 6. Νομιζω λεγόταν red light κατι. Μεσα η Βίκη εξ Μολδαβιας. Ψήουτςικο μελαχρινό με απιςτευτο κορμί.Τρελό μωρο. 2 γαματα τατουάζ ενα στο πόδι κι ενα στην πλάτη. Πολυ καλό σέρβις. Γεμάτη ενέργεια. Έδειχνε να το γουστάρει αυτο που κάνει. Αρνητικό η πίπα με καποτα. Μου κάνε εντύπωση οτι μετα το σκηνικό κάθισε μαζι μου, μου κάνε μασαζ κτλ... Πρώτη φορα σε Ντελο μου συμβαίνει αυτο. Γενικη εικόνα πολυ θετική. Θα ξαναπηγαίνα άνετα.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Σωστός  :rockon:  και δεν το κλείνουν απλά το μαγαζί αλλά το σφραγίζουν την πρώτη φόρα για 1 μήνα την δεύτερη για 2 μίνες κ μετά ανακαλούν την άδεια εντελώς .....  κ κάθε αυτόφωρο κοστίζει 200 ευρώ ανά άτομο .....μακάρι να ήταν αλλιώς αλλά δεν είναι ... >:(
να κανουμε κινηση για την νομιμοποιηση της παρτουζας  :rockon:, να μαζεψουμε υπογραφες να στειλουμε διαμαρτυριες, τι στο διαολο στο μεσαιωνα ζουμε να απαγορευεται η παρτουζα? και συμπαρασταση σε κατι σκανδιναυικες και αλλες χωρες που ειναι παρανομη η πορνεια. οι γκεοι κανουν παρελασεις και εμεις καθομαστε με σταυρωμενα τα χερια.  :tickedoff: :tickedoff: ειμαστε μπουρδελιαριδες και ειμαστε υπερηφανοι και εχουμε απαιτησεις
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
175
Like
195
Πόντοι
1
να κανουμε κινηση για την νομιμοποιηση της παρτουζας  :rockon:, να μαζεψουμε υπογραφες να στειλουμε διαμαρτυριες, τι στο διαολο στο μεσαιωνα ζουμε να απαγορευεται η παρτουζα? και συμπαρασταση σε κατι σκανδιναυικες και αλλες χωρες που ειναι παρανομη η πορνεια. οι γκεοι κανουν παρελασεις και εμεις καθομαστε με σταυρωμενα τα χερια.  :tickedoff: :tickedoff: ειμαστε μπουρδελιαριδες και ειμαστε υπερηφανοι και εχουμε απαιτησεις

και τρεις! μετά τις 12.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.162
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Ρε μαγκες για την Αντριανα την πιπινα κανενας δε ξερει κατι?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
κατεβηκα χτες να βρω τη Νατασα αλλα ηταν κλειστα,οποτε εχουμε:
Ανδρεου Γεωργιου 16 Ερως κλειστα.
Ανδρεου Γεωργιου 24.Χριστινα .μελαχροινη ρουμανα ,πολυ καλο σωματακι..
Ανδρεου Γεωργιου 30 .Συλβια .καραμιλφαρα
Ανδρεου Γεωργιου 32 Μελισσες,Μερτσυ
Ανδρεου Γεωργιου 34 La Femme.Σονια μιλφ για τους λατρεις του ειδους
Ανδρεου Γεωργιου 38 .Λαουρα.αδιαφορη..
Ανδρεου Γεωργιου 19 .Κορινα .η γνωστη πετιτ
Κοροβαγκου η Καρμεν.
Νικ.ουρανου 6 .Τζενη.ψηλη,ξανθια.κλασσικα δυνατη γκομενα των Βιλλων.10 κλασεις παραπανω σε σχεση με τις αλλες απο τα ''στουντιο'' της περιοχης,που θελουν να λεγονται και στουντιο
Φριξου 9.Αφροδιτη.καλη γκομενα και αυτη.

Ηθελα να παω στο Φριξου 13 να ρωτησω για την Εμμα,αλλα θα μου εβγαινε καμια ξινο-Μιραμπέλα και θα ξενερωνα απο τη ζωη μου,χωρια που θα με εκραζε γιατι ρωταω και δεν μπαινω με την ιδια,παναθεμα της...δεν παιρνει τον πουλο η καριολα
Να συμπληρωσω τον συναδελφο για να βγει μια σχεδον ολοκληρωμενη εικονα για το μεσημερι της κυριακης, ανδρεου γεωργιου 21 ηταν η τζουλια η πιτσιρικα με τον φαρδυ ποπο και στο στενο μεσα στο σπιτι της ειρηνης μια ξανθια ελληνιδα δεν θυμαμαι το ονομα της . Μολις εγραψα και της δυο κριτικες για της δυο απογοητευτικες καταθεσης που ειχα το πσκ. Απλα θα επαναλαβω εδω για τους πιπινολατρες κυριος, προσοχη στην τζουλι στο μινωταυρου ειναι μεγαλο κομοδινο.

* Στο α.γεωργιου 38 εγω πετυχα την λουιζα που δουλευε παλια στο βαρδαρη πανω στο π.25 δεν ξερω αν στον συναδελφο συστηθηκε με αλλο ονομα.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
812
Κριτικές
3
Like
539
Πόντοι
306
Καλησπερα στη μπουρδελοκατασταση...Εχει λιγες ωρες που γυρισαμε απο οδικη πορνοεκδρομη με 2 ακομα φιλαρακια,πηγαμε Λαρισα και Αθηνα...Η Λαρισα δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο,ειχε ιδιες τιμες με τη Θεσσαλονικη,μετριες κοπελες,μονο 1-2 μας εκαναν το κλικ π.χ μια Αμαλια στο Villa Eros,μελαχροινη ψηλη,μακρια μαλλια,ομορφο προσωπο και κορμαρα με φοβερα πιασιματα κυριως μπουτια-κωλος,αλλα και μια Λαρίσα στον οικο εποχης σουλα,ξανθια με αγορε μαλλι(πανακριβη η σουλα...100 ευρω τα 20 λεπτα ειπε...τεσπα).Καθισαμε ενα βραδυ Λαρισα,ξεκουραση,σαββατο πρωι οδικως για την Πρωτευουσα του αγοραιου ερωτα,την Αθηνα.Πηγαμε σε παρα πολλα μαγαζια,πανω απο 40 σιγουρα,πηγαμε στη Λιοσιων,Εξηκιου,Βεργας,Διδυμου,Γωκαιας και φυσικα στη Φυλης.Συνολικη ωρα τσαρκας μαζι με τις καταθεσεις οι 5 ωρες...!!! Ψοφησαμε στο περπατημα,αλλα αξιζε πραγματικα.Οποιος δεν εχει καταφερει να παει Αθηνα για αυτο τον σκοπο,μακαρι να μπορεσει να παει.Τιμε παντου 20 ευρω και μερικες φορες 15 ευρω.Παρτουζα 2 κοπελες με ακαποτο τσιμπουκι 30 ευρω...ΝΑΙ καλα βλεπετε 30 ευρω,σε πολλα μαγαζια ειχαν μεσα 2 κοπελες...Ωραιες παρουσιες οι περισσοτερες,κυριως Ρουμανια-Βουλγαρια-Ρωσια  ειχε το μενου,πιπινια,μιλφ,γκιλφ οτι τραβαει η ορεξη σας,συνολο καταθεσεων απο 3 ο καθενας μας,εκ των οποιων ο ενας πηρε και μια ''υπηρεσια'' η οποια ηταν καλυτερη απο την κοπελα στη Λιοσιων...15 ευρω με ακαποτη πιπα και σεξ...Τρομερα πραγματα...Μας εκανε εντυπωση η ευγενια των υπηρεσιων , η ευγενια των κοριτσιων και η καθαριοτητα των δωματιων,καθως αν και παλια τα περισσοτερα μαγαζια σε αυτες τις οδους που προανεφερα,η καθαριοτητα βρισκοταν σε υψηλα επιπεδα.Για τις καταθεσεις θα γραφτουν κριτικες στα αναλογα μαγαζια.Οποιος εχει αποριες ή ετοιμαζει συντομα τετοια εκδρομη αν θελει στελνει πμ για βοηθεια.

ημουνα τελευταια βδομαδα Αθηνα...Ιάσωνος πήγατε;; μιλαμε με 10€ εχει ωραια κομματια..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
ημουνα τελευταια βδομαδα Αθηνα...Ιάσωνος πήγατε;; μιλαμε με 10€ εχει ωραια κομματια..
Στις αναφορες των Αθηναιων φιλως διαβαζουμε πολλες φορες για πολύ σαβουρα στο Μεταξι...
Τοσο διαφορα ποιοτητας αναμεσα στις δυο πολεις?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Στις αναφορες των Αθηναιων φιλως διαβαζουμε πολλες φορες για πολύ σαβουρα στο Μεταξι...
Τοσο διαφορα ποιοτητας αναμεσα στις δυο πολεις?

Τι δουλεια εχεις εσυ με Αθηνα,κατσε στ αυγα σου στη Θεσσαλονικη,μεσα στα κολπα εισαι εξαλλου  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom