Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
οκ φιλος..........οπως θελεις :thumbsup:!!

εγω την συμβουλη μου εδωσα!! κ ελπιζω να μην την πηρες στραβα!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
βρε τζαμαικανε ρε φιλε..........
μην το κανεις αυτο το πραγμα.......εντελως φιλικα αδερφε.....κ σε παρακαλω μην με παρεξηγησεις!!
Αν εχεις να γραψεις κατι γραψτο εδω να το βλεπουμε ολοι κ να σε ευχαριστουνε κ τα παιδια γιαυτο!! Με τον τροπο που το γραφεις ετσι φερνεις μια μιστικοπαθεια λες κ θα μας πεις το γκραντε μυστικο που εχεις μονο εσυ λες κ ανακαλυψες τον τροχο!!
Αν κ παλι δεν θελεις(κ εχεις τον λογο σου φανταζομαι)τοτε μπορεις να τα στελνεις σε οσους θελεις κ θεωρεις φιλους σου κατευθειαν!!

στο λεω αδερφε για καλο δικο σου κ νομιζω οτι κανεις κακο στο ονομα σου εδω με αυτο τον τροπο που εχεις διαλεξει να κανεις αναφορες!!
εχει ενα δικο τζαμαικανε....φιλικα παντα...δεν δειχνει ωραιο... σορρυ κι ολας!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
πηγα...μολις την ειδα εκανα μεταβολη...αλλες φωτο εχει αλλιως ειναι στη πραγματικοτητα και χαλαστηκα...το ιδιο επαθα και με νελα...την βλεπω απο μπροστα αγελαστη και μολις γυρναει βλεπω και τον fake κωλο...πλαδαροοοοοοοοοοοοοοος!!!λεω καληνυχτα θα περιμενω την καντυ μου!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
σκεφτομαι να παω να δοκιμασω μιχαελα σημερα το βραδυ!!!θα μου πει κανεις αν αξιζει η θα κλοτσαω τις πετρες μολις βγω; ο καραμαν γιατι την εχει ασσο την μιχαελα στο service>?

Τωρα το διαβασα, Μιχαελα θα εννοεις στις βιλες την πρωην Αντριανα την κομοδινοπουλου, επισης διαβασα οτι την ειδες σημερα και εκανες μεταβολη, και κερδισες τα λεφτα σου, μηλαμε παγωτο η γκομενα, καλυτερα πετα τα λεφτα στο δρομο να τα βρει καποιος να τον κανεις ευτηχησμενο, εμφανησιακα παλια ηταν ποιο μουναρα, τελευταια πριν κανα χρονο ακουστηκαν κατι καλα λογια απο τοτε που πηρε μεταγραφη στις βιλες, ξεκινησα ενα βραδυ να την χωσω, αλλα εμφανησιακα παραπεμπει και ειδικα στο προσωπο και στο βλεμα της σε ενα τελειωμενο πρεζονι...οποτε και δεν ειχα περασει...
 

greekstun

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συναθλητες!!  :sunglasses: αν μπορει καποιος να μου δωσει το τηλεφωνο της Αντριανας  :kissass:  :tits2:!!! στειλτε pm  ευχαριστω!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Χθες την Νυκτα.
Αρχικα ξεκινησα για Ευα στα Τριδυμα αλλα το 3 που ειχε γραφτει πριν μερικες σελιδες πως δουλευει ηταν κλειστο  :headbang:

Ανδ.Γεωργιου 24 => Μιρελα.

Ανδ.Γεωργιου 38 => Λουιζα,καλη φανηκε με αναλογη κωλαρα αλλα ειχε φατσα ξυνισμενης ελλεεινιδας.Η τσατσα εδινε εγγυησεις στο σαλονι "30 ευρω μιση ωρα"  :P

Ανδ.Γεωργιου 50 => Η petite Κορινα.

Ανδ.Γεωργιου 52 => Η Μαρα με την κωλαρα και καβλοφατσα για τσιμπουκωμα μεχρι τελους  :pipa2:,εκανε κατι γλυκες στο σαλονι,ετοιμος ημουν.Μετα που σκεφτομουν ποσες φορες την εχω παρει τα τελευταια χρονια πεπει να ειναι πανω απο 10 :huh:

Κεφαλληνιας => Η ξανθια milf προς gilf με τις βυζαρες που ηταν Ερημιτη και τριδυμο 2,ολο την ξεχναω

Τριδυμο 1 => Η νταρντανα Αμελια.
Τριδυμο 2 => Εβελινα,ισως η καλυτερη εμφανισιακα απο ολες στην τσαρκα αλλα μεσα στο δωματιο εχει εξηγηθει την απολυτη μετριοτητα.

Golden stars => Η Χριστινα,την εχω δει απειρες φορες απο οταν δουλευε στο Βαρδαρη,ψηλη,λεπτη αλλα η φατσα δεν.Η μογγολοτσατσα ειπε πως απο Δευτερα θα εχει καινουργιο πιπινι.

Μινωταυρος => Η Μπιανκα,μαυρισμενη με την κωλαρα της.
Ερημιτη => Αλεξανδρα απο Μεξικο  :2funny:

Ουρανου 26 => Η καβλιαρα Αλινα,εδω περασα για footjob.Ολα κυλησαν ομορφα εκτος απο την ενεργεια της τσατσας στο τελος να μπουκαρει στο δωματιο ενω επλενα το εργαλειο.Λεει να βγω γρηγορα γιατι περιμενει κοσμος.Την εκραξα και βγηκα για θερμο επεισοδιο,ενας τυπος περιμενε και ηταν και τα αλλα δυο δωματια αδεια,αρχισε τα μα και μου και τις δικαιολογιες.Τελικα μαλλον ηθελε να παρει ματι,θα μπορουσε να το ζητησει αντι να κανει εφοδο.

Πολυς κοσμος γενικα και στα περισσοτερα ηταν τουλαχιστον 2 δωματια γεματα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
Τωρα το διαβασα, Μιχαελα θα εννοεις στις βιλες την πρωην Αντριανα την κομοδινοπουλου, επισης διαβασα οτι την ειδες σημερα και εκανες μεταβολη, και κερδισες τα λεφτα σου, μηλαμε παγωτο η γκομενα, καλυτερα πετα τα λεφτα στο δρομο να τα βρει καποιος να τον κανεις ευτηχησμενο, εμφανησιακα παλια ηταν ποιο μουναρα, τελευταια πριν κανα χρονο ακουστηκαν κατι καλα λογια απο τοτε που πηρε μεταγραφη στις βιλες, ξεκινησα ενα βραδυ να την χωσω, αλλα εμφανησιακα παραπεμπει και ειδικα στο προσωπο και στο βλεμα της σε ενα τελειωμενο πρεζονι...οποτε και δεν ειχα περασει...
ε ναι ρε φιλε...την ειδα και λεω τι ν τουτοοοο;λαθος φωτο εχουνε στο αλλο SITE..να τις αλλαξουνε..ασε που απο πανω μεχρι να μπει στο κουζινακι μου βγαλε ολη την αρνητικοτητα της!!!το ιδιο επαθα και με νελα...κι αυτη μια ξινιλα την βγαζει...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Χθες την Νυκτα.


Ανδ.Γεωργιου 38 => Λουιζα,καλη φανηκε με αναλογη κωλαρα αλλα ειχε φατσα ξυνισμενης ελλεεινιδας.Η τσατσα εδινε εγγυησεις στο σαλονι "30 ευρω μιση ωρα"  :P


Κεφαλληνιας => Η ξανθια milf προς gilf με τις βυζαρες που ηταν Ερημιτη και τριδυμο 2,ολο την ξεχναω
Η Λουιζα, μηπως ειναι αυτη που εχει φωτο στο casadirene???
Η δευτερη πρεπει να ειναι η Μαρινα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Χθες την Νυκτα.
Αρχικα ξεκινησα για Ευα στα Τριδυμα αλλα το 3 που ειχε γραφτει πριν μερικες σελιδες πως δουλευει ηταν κλειστο  :headbang:

Ανδ.Γεωργιου 24 => Μιρελα.

Ανδ.Γεωργιου 38 => Λουιζα,καλη φανηκε με αναλογη κωλαρα αλλα ειχε φατσα ξυνισμενης ελλεεινιδας.Η τσατσα εδινε εγγυησεις στο σαλονι "30 ευρω μιση ωρα"  :P

Ανδ.Γεωργιου 50 => Η petite Κορινα.

Ανδ.Γεωργιου 52 => Η Μαρα με την κωλαρα και καβλοφατσα για τσιμπουκωμα μεχρι τελους  :pipa2:,εκανε κατι γλυκες στο σαλονι,ετοιμος ημουν.Μετα που σκεφτομουν ποσες φορες την εχω παρει τα τελευταια χρονια πεπει να ειναι πανω απο 10 :huh:

Κεφαλληνιας => Η ξανθια milf προς gilf με τις βυζαρες που ηταν Ερημιτη και τριδυμο 2,ολο την ξεχναω

Τριδυμο 1 => Η νταρντανα Αμελια.
Τριδυμο 2 => Εβελινα,ισως η καλυτερη εμφανισιακα απο ολες στην τσαρκα αλλα μεσα στο δωματιο εχει εξηγηθει την απολυτη μετριοτητα.

Golden stars => Η Χριστινα,την εχω δει απειρες φορες απο οταν δουλευε στο Βαρδαρη,ψηλη,λεπτη αλλα η φατσα δεν.Η μογγολοτσατσα ειπε πως απο Δευτερα θα εχει καινουργιο πιπινι.

Μινωταυρος => Η Μπιανκα,μαυρισμενη με την κωλαρα της.
Ερημιτη => Αλεξανδρα απο Μεξικο  :2funny:

Ουρανου 26 => Η καβλιαρα Αλινα,εδω περασα για footjob.Ολα κυλησαν ομορφα εκτος απο την ενεργεια της τσατσας στο τελος να μπουκαρει στο δωματιο ενω επλενα το εργαλειο.Λεει να βγω γρηγορα γιατι περιμενει κοσμος.Την εκραξα και βγηκα για θερμο επεισοδιο,ενας τυπος περιμενε και ηταν και τα αλλα δυο δωματια αδεια,αρχισε τα μα και μου και τις δικαιολογιες.Τελικα μαλλον ηθελε να παρει ματι,θα μπορουσε να το ζητησει αντι να κανει εφοδο.

Πολυς κοσμος γενικα και στα περισσοτερα ηταν τουλαχιστον 2 δωματια γεματα.
Αλίνα ε? Καλή επιλογή. Θα ανεβάσεις κριτική? Για Το foot job πλήρωσες κατι εξτρα ή σε απλό πρόγραμμα  :think: Εμένα πάντως η Εβελίνα που πήρα πριν κανα διβδόμαδο μου έκανε το απόλυτο vfm γαμήσι και μάλιστα στο απλό..  :rolleyes:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Αλίνα ε? Καλή επιλογή. Θα ανεβάσεις κριτική? Για Το foot job πλήρωσες κατι εξτρα ή σε απλό πρόγραμμα  :think: Εμένα πάντως η Εβελίνα που πήρα πριν κανα διβδόμαδο μου έκανε το απόλυτο vfm γαμήσι και μάλιστα στο απλό..  :rolleyes:
Mε το 30αρι περασα,κριτικη δεν θα αναβασω γιατι δεν εχω κατι ιδιαιτερο να πω για την συγκεκριμενη πορνοδραση.
 

Witchking

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα αυτο το καινουργιο στη Γιανιτσων τι γινεται δουλευει κανονικα??  ανοιξε???
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μολις γυρισα απο Νατασα τσαρινα ..... Απιστευτη σε ολα . Τρελο κορμι και τελεια περι-ποιηση , οσο για την πιπα της δεν εχω λογια  :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
πηγα...μολις την ειδα εκανα μεταβολη...αλλες φωτο εχει αλλιως ειναι στη πραγματικοτητα και χαλαστηκα...το ιδιο επαθα και με νελα...την βλεπω απο μπροστα αγελαστη και μολις γυρναει βλεπω και τον fake κωλο...πλαδαροοοοοοοοοοοοοοος!!!λεω καληνυχτα θα περιμενω την καντυ μου!!!
:thumbsup: σωστος !
 

giannis812

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Χθες την Νυκτα.
Αρχικα ξεκινησα για Ευα στα Τριδυμα αλλα το 3 που ειχε γραφτει πριν μερικες σελιδες πως δουλευει ηταν κλειστο  :headbang:

Ανδ.Γεωργιου 24 => Μιρελα.

Ανδ.Γεωργιου 38 => Λουιζα,καλη φανηκε με αναλογη κωλαρα αλλα ειχε φατσα ξυνισμενης ελλεεινιδας.Η τσατσα εδινε εγγυησεις στο σαλονι "30 ευρω μιση ωρα"  :P

Ανδ.Γεωργιου 50 => Η petite Κορινα.

Ανδ.Γεωργιου 52 => Η Μαρα με την κωλαρα και καβλοφατσα για τσιμπουκωμα μεχρι τελους  :pipa2:,εκανε κατι γλυκες στο σαλονι,ετοιμος ημουν.Μετα που σκεφτομουν ποσες φορες την εχω παρει τα τελευταια χρονια πεπει να ειναι πανω απο 10 :huh:

Κεφαλληνιας => Η ξανθια milf προς gilf με τις βυζαρες που ηταν Ερημιτη και τριδυμο 2,ολο την ξεχναω

Τριδυμο 1 => Η νταρντανα Αμελια.
Τριδυμο 2 => Εβελινα,ισως η καλυτερη εμφανισιακα απο ολες στην τσαρκα αλλα μεσα στο δωματιο εχει εξηγηθει την απολυτη μετριοτητα.

Golden stars => Η Χριστινα,την εχω δει απειρες φορες απο οταν δουλευε στο Βαρδαρη,ψηλη,λεπτη αλλα η φατσα δεν.Η μογγολοτσατσα ειπε πως απο Δευτερα θα εχει καινουργιο πιπινι.

Μινωταυρος => Η Μπιανκα,μαυρισμενη με την κωλαρα της.
Ερημιτη => Αλεξανδρα απο Μεξικο  :2funny:

Ουρανου 26 => Η καβλιαρα Αλινα,εδω περασα για footjob.Ολα κυλησαν ομορφα εκτος απο την ενεργεια της τσατσας στο τελος να μπουκαρει στο δωματιο ενω επλενα το εργαλειο.Λεει να βγω γρηγορα γιατι περιμενει κοσμος.Την εκραξα και βγηκα για θερμο επεισοδιο,ενας τυπος περιμενε και ηταν και τα αλλα δυο δωματια αδεια,αρχισε τα μα και μου και τις δικαιολογιες.Τελικα μαλλον ηθελε να παρει ματι,θα μπορουσε να το ζητησει αντι να κανει εφοδο.

Πολυς κοσμος γενικα και στα περισσοτερα ηταν τουλαχιστον 2 δωματια γεματα.

Προς τι το γελιο στην Αλεξανδρα ; Οχι τιποτα αλλο αλλα να ξερουμε τι παιζει ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom