Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Η Ρενατα δεν εχει απολυτως καμια σχεση εμφανισιακά με την Τζούλια
 

Επισκέπτης
H Τζούλια ήτανε σωματότυπος εξαιρετικά σπάνιος που έπρεπε να εκμεταλευτούμε παραπάνω γαμιώντας τον όσο λίγο καιρό κάθησε μαζί μας. Εγώ μετράω 2-3 φορές δεν θυμάμαι 100%.  :(

Η Ρενάτα είναι busty σωματότυπος η Τζούλια ήτανε petite.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
H Τζούλια ήτανε σωματότυπος εξαιρετικά σπάνιος που έπρεπε να εκμεταλευτούμε παραπάνω γαμιώντας τον όσο λίγο καιρό κάθησε μαζί μας. Εγώ μετράω 2-3 φορές δεν θυμάμαι 100%.  :(

Η Ρενάτα είναι busty σωματότυπος η Τζούλια ήτανε petite.

οντως μανεες θα συμφωνησω μαζι σου!! δεν την εκμεταλευτηκαμε οσο θα επρεπε!!
αν θυμαμαι σωστα ειχε κακες κριτικες τον τελευταιο καιρο!!βιαζοτανε κ.τ.λ.
ισως γιαυτο μας ξεφυγε!!

δεν μου ειπες τελικα τι σε χαλασε στην ρενατα???
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
κ μια μινι βολτα το μεσιμερακι!!

πεταχτικα στα τριδιμα!
-Ν1 μια ελενα-μιλενα :think: αν θυμαμαι σωστα με γαλανα ματια!(παιδια σορρυ με τα ονοματα δεν τα παω καλα!!) καλο κοματι 30-35 νορμαλ στηθος αλλα πεσμενο μου φανηκε κ γαλαζια υπεροχα ματια!! νομιζω κατι γραψανε μερικοι γιαυτην!!κ νομιζω την ειδα πριν μερες στην εκκλησια βραδυ!!

-Ν2 μια κατια...........παιδια εδω μου αρεσε πολυ(γιαυτο κ θυμαμαι ονομα!! :2funny:)!! μικρο πετιτ κοντουλικο με αρκετα για τα γουστα μου καλο  :tits:!! οχι μεγαλο αλλα για τον σωματοτυπο της ικανοποιητικο θα ελεγα!!
στην φακ λιστ!! εχουμε καμια πληροφορια ρε παιδια??

-Ν3 εδω μια ρωσιδα μου ειπε η τσατσα αδυνατη αβυζη μεε το μαλι λες κ την βαρεσε ηλεκτροσοκ!!

-μετα στο casa direne πηγασου! εκει συναντησα ενα παλικαρι που με ειπε οτι ητανε μια χριστινα!! την συγκεκριμενη στιγμη την βλεπαμε ακριβως εξω απο το μαγαζι με τα ρουχα(επερνε τα πραγματα απο το αμαξι της) κ με ειπε ο φιλος οτι ειναι πολυ καλη με απλετο χρονο!! θα την δω χωρις ρουχα κ βλεπουμε!!

γαμωτο πρεπει να ξαναδιαβασω τι εχετε γραψει στις προηγουμενες σελιδες γιατι τωρα τις βλεπω τις καινουριες κ δεν ξερω τι ρολο βαρανε!!!
 

Επισκέπτης
κ μια μινι βολτα το μεσιμερακι!!

πεταχτικα στα τριδιμα!
-Ν1 μια ελενα-μιλενα :think: αν θυμαμαι σωστα με γαλανα ματια!(παιδια σορρυ με τα ονοματα δεν τα παω καλα!!) καλο κοματι 30-35 νορμαλ στηθος αλλα πεσμενο μου φανηκε κ γαλαζια υπεροχα ματια!! νομιζω κατι γραψανε μερικοι γιαυτην!!κ νομιζω την ειδα πριν μερες στην εκκλησια βραδυ!!

-Ν2 μια κατια...........παιδια εδω μου αρεσε πολυ(γιαυτο κ θυμαμαι ονομα!! :2funny:)!! μικρο πετιτ κοντουλικο με αρκετα για τα γουστα μου καλο  :tits:!! οχι μεγαλο αλλα για τον σωματοτυπο της ικανοποιητικο θα ελεγα!!
στην φακ λιστ!! εχουμε καμια πληροφορια ρε παιδια??

-Ν3 εδω μια ρωσιδα μου ειπε η τσατσα αδυνατη αβυζη μεε το μαλι λες κ την βαρεσε ηλεκτροσοκ!!

-μετα στο casa direne πηγασου! εκει συναντησα ενα παλικαρι που με ειπε οτι ητανε μια χριστινα!! την συγκεκριμενη στιγμη την βλεπαμε ακριβως εξω απο το μαγαζι με τα ρουχα(επερνε τα πραγματα απο το αμαξι της) κ με ειπε ο φιλος οτι ειναι πολυ καλη με απλετο χρονο!! θα την δω χωρις ρουχα κ βλεπουμε!!

γαμωτο πρεπει να ξαναδιαβασω τι εχετε γραψει στις προηγουμενες σελιδες γιατι τωρα τις βλεπω τις καινουριες κ δεν ξερω τι ρολο βαρανε!!!

Στη Ρενάτα εμένα δεν με έχει χαλάσει τίποτα, ίσως μόνο το ότι κάπως μυρίζει το κεφάλι της :Ρ . Του Κάραμαν του την έχει χαλάσει.

Εγώ έλεγα ότι αυτή από το Νο2 των τριδύμων με χάλασε. Αυτή η Κάτια που είδες. Είναι τσιγγανορουμάνα προφανώς κ μου έλεγε αρλούμπες ότι είναι από Γαλλία. Μέσα ήτανε ψιλοβαριεστημένη κ πίεζε να τελειώσω επίσης έχει μπάσα φωνή που μου λειτουργεί ντεκαυλέ προσωπικά. Και υποψία μυστακίου!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Οποιοσδηποτε μπορει να γραψει. Κατι κανεις λαθος.
Βεβαια αν εφυγε και δεν εγκριθηκε
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ενα πραγμα εχω να πω. καταρχην καλησπερα.εδω και 4 μερες προσπαθω να γραψω μια κρητικη τρεις φορες συγκεκριμενα και δεν την δεχετε το σαιτ.διαβασα οτι σαν νεος δεν εχω το δικαιωμα να βαλω μεγαλες βαθμολογιες αλλα παλι παπαλα. τι γινετε ρε boys?κανω κατι λαθος γμτ μου?
πρεπει να εγκριθει απο τον administrator πρωτα
 

diefo tristan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2012
Μηνύματα
5
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
βραδυνή βόλτα, έχουμε και λέμε :

κωλέττη η γιασμίν,

εφόσπιτο μια τάνια, ψηλή ξανθιά με μάλλον καλό βυζί και μερικά κιλά παραπάνω, δε με ενθουσίασε

φρίξου 14 η γιασμίν, αισθησιακή γυναίκα, με κάρφωνε με τα μάτια της και με καύλωνε

ανδρέου γεωργίου 21 μια χριστίνα αρκετά ενδιαφέρουσα

ανδρέου γεωργίου 30 μια βίκη κάτι ανάμεσα σε καστανόξανθη και ξανθιά με λεπτό σωματότυπο και ανάλογο βυζί, εμένα μου φαίνεται πολύ γλυκιά, ξεκινάει από 25 ευρώ. αυτή θα την τιμήσω αρχές οκτώβρη μάλλον. έχει κανείς πληροφορίες?

ανδρέου γεωργίου 24 η μιρέλα

μιρέλα και βερόνικα ήταν στανταράκια για μένα κάποτε αλλά είδα μια κάπως ξεπετα συμπεριφορά και θα αργήσω να τις ξανατιμήσω

ανδρέου γεωργίου 32 μια που την πήρα παλιότερα στο εφόσπιτο, μια μόνικα, ακουμπάει την απογοήτευση

 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Στη Ρενάτα εμένα δεν με έχει χαλάσει τίποτα, ίσως μόνο το ότι κάπως μυρίζει το κεφάλι της :Ρ . Του Κάραμαν του την έχει χαλάσει.

Εγώ έλεγα ότι αυτή από το Νο2 των τριδύμων με χάλασε. Αυτή η Κάτια που είδες. Είναι τσιγγανορουμάνα προφανώς κ μου έλεγε αρλούμπες ότι είναι από Γαλλία. Μέσα ήτανε ψιλοβαριεστημένη κ πίεζε να τελειώσω επίσης έχει μπάσα φωνή που μου λειτουργεί ντεκαυλέ προσωπικά. Και υποψία μυστακίου!

μαανες σε ευχαριστω ρε φιλε.............
θα την πατουσα σηγουρα με την κατια!!!
ειμαι περιεργος να δω την ρενατα!!

αυτο το υποψια μυστακιδου δεν το καταλαβα?? :think:

το σ.κ. θα ειναι ολο δικο μου για εξορμησεις για να δουμε τι παιζει!?
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Μινι πρωινη βολτα χτες.
Πηγα να δω μηπως γυρισε η Εφη αλλα ηταν μια Βικτωρια που εχω παρει παλιοτερα χωρις να λεει τιποτα το ιδιαιτερο αλλα στη χθεσινη βολτα ηταν επιπεδο τοπ μοντελ σε σχεση με αυτες που ειδα.
Δευτερη σταση Κωλλετη να τσεκαρω την Γκρετα γιατι διαβαζοντας εδω ειδα οτι καποιοι ρωτουσαν γι αυτη. Παχουλοκομψη η κυρια  και με τετοια φατσα εγω δεν περναω μεσα με τιποτα.
Μετα λεω να παω Κοροβαγκου αλλα ηταν κλειστο οπως επισης και η Βιλλα.
Πολυ νεκρα ρε παιδια. Στο Α. Γεωργιου 21 η τσατσα ειχε βγαλει καρεκλιτσα εξω στη λιακαδα. Φευγοντας απογοητευμενος και απραγος περασα απο Μαντζαρου αλλα και εκει ολα κλειστα. Βεβαια και ανοικτα να ηταν δεν περιμενα να δω τιποτα της προκοπης.
Ενταξει δεν πηγα σε πολλα αλλα οι επιλογες εχουν περιοριστει πολυ ή μου φαινεται. Αμα λειπει η Αφρο και η Εφη διακοπες μενω με  :jerking:.
Υ.Γ Περνωντας απο το Τσιρκο ειχανε αραξει κατι θειες εξω στη σκια. Ειναι που ειναι εκτεθειμενο λογω τοποθεσιας να εχεις και τις θειαδες φατσα καρτα  :helpplea:
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
βραδυνή βόλτα, έχουμε και λέμε :

κωλέττη η γιασμίν,

εφόσπιτο μια τάνια, ψηλή ξανθιά με μάλλον καλό βυζί και μερικά κιλά παραπάνω, δε με ενθουσίασε

φρίξου 14 η γιασμίν, αισθησιακή γυναίκα, με κάρφωνε με τα μάτια της και με καύλωνε

ανδρέου γεωργίου 21 μια χριστίνα αρκετά ενδιαφέρουσα

ανδρέου γεωργίου 30 μια βίκη κάτι ανάμεσα σε καστανόξανθη και ξανθιά με λεπτό σωματότυπο και ανάλογο βυζί, εμένα μου φαίνεται πολύ γλυκιά, ξεκινάει από 25 ευρώ. αυτή θα την τιμήσω αρχές οκτώβρη μάλλον. έχει κανείς πληροφορίες?

ανδρέου γεωργίου 24 η μιρέλα

μιρέλα και βερόνικα ήταν στανταράκια για μένα κάποτε αλλά είδα μια κάπως ξεπετα συμπεριφορά και θα αργήσω να τις ξανατιμήσω

ανδρέου γεωργίου 32 μια που την πήρα παλιότερα στο εφόσπιτο, μια μόνικα, ακουμπάει την απογοήτευση

Μηπως εννοεις Ισαμπελα εκει στην Κωλλετη?????
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Eπιστρεφει η Αντριαννα η Τουμπανιεθ στη Φριξου εκει που δουλευε..Την πετυχα στο δρομο με τις εξετασεις του γιατρου ανα χειρας!!!
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Eπιστρεφει η Αντριαννα η Τουμπανιεθ στη Φριξου εκει που δουλευε..Την πετυχα στο δρομο με τις εξετασεις του γιατρου ανα χειρας!!!

Αμήν και πότε !!! :priest:

Πώ ρε φίλε με έφτιαξες τώρα...

Πέσανε κάτι λεφτά στά χέρια μου κι ήταν ποντάρω κάπου αλλού, αλλά τώρα θα περιμένω!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.294
Πόντοι
10.647
στο γκρισ λειντις λεει οτι θα ερθει μια καινουρια στις βιλες ονοματη Ζαιρα, μαλιστα βαλανε και μπανερακι το οποιο λεει Συντομα κοντας σας πρωτη φορα στην Ελλαδα

καλα ποσο μαλακες ειναι.????  :uglystupid: :jerking: :jerking:

η συγγεκριμενη δουλευει Αθηνα εδω και καιρο...

www.isminis2.com/zaira]http://www.isminis2.com/zaira[/url]

εχει και μια ξινοφατσα οπως φωτογραφιζετε, αντε να πας να την γαμησεις αυτη να...
URL]]
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
@thiseas
Σου ειπανε μηπως ποτε περιπου γυρναει η Εφαρα?

Για την Κατια που ρωτησε ο bizoholik δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο απο πλευρας αποδοσης απλα εχει σπανιο σωματοτυπο,petite με φυσικες βυζαρες που δε βρισκεις ευκολα.Κυριως το δευτερο στη Θεσσαλονικη ειναι υπο εξαφανιση.Στο δωματιο δε λεει οχι και εχει μεγαλη ανεση χρονου.
Btw ξεχασα να βαλω τη σχετικη κριτικη και κανα δυο ακομα.Αντε περιμενω τους πουτανας γιους και της πουτανας τα τσιρακια να με καταμαυρισουν παλι :rockon:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
στο γκρισ λειντις λεει οτι θα ερθει μια καινουρια στις βιλες ονοματη Ζαιρα, μαλιστα βαλανε και μπανερακι το οποιο λεει Συντομα κοντας σας πρωτη φορα στην Ελλαδα

καλα ποσο μαλακες ειναι.????  :uglystupid: :jerking: :jerking:

η συγγεκριμενη δουλευει Αθηνα εδω και καιρο...

www.isminis2.com/zaira]http://www.isminis2.com/zaira[/url]
δεν εχω παει ποτε Αθηνα σε στουντιο αλλα το παραπανω site-μαγαζι εχει η ειχε ολες αυτες τις κοπελες????????
μιλαμε η φαση ειναι 1000 επιπεδα πανω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δεν εχω παει ποτε Αθηνα σε στουντιο αλλα το παραπανω site-μαγαζι εχει η ειχε ολες αυτες τις κοπελες????????
μιλαμε η φαση ειναι 1000 επιπεδα πανω
και το φωτοσοπ κανει επισης θαυματα  :)
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
Αμήν και πότε !!! :priest:

Πώ ρε φίλε με έφτιαξες τώρα...

Πέσανε κάτι λεφτά στά χέρια μου κι ήταν ποντάρω κάπου αλλού, αλλά τώρα θα περιμένω!


Το επιβεβαιώνω και εγω!!! Μου το ειπε η τσατσα (αυτη που ειναι πολυ εξυπηρετική καθετε διπλα σου και λεει το προγραμμα μετα σου δινη και νερο αν θες) επειδη την ρωτησα γιατι αφησαν τετοιο κοριτσι να φυγη και μου ειπε οτι σε 10-15 μερες θα ξανα κανει μεροκάματο (δεν επρεπε να λεγετε σεξοκαματο?)  στο Villa
Και για τον συναδελφο που ανησυχεί για την Αφρο να ξερει οτι ειναι καθε χρονο γινετε αυτο. Σίγουρα θα ειναι εδω αρχες η μεσα οκτωμβρη (ΚΑΙ ΜΗΝ ακους την τσατσα που λεει επι 5 χρονια οταν την παίρνεις τηλ “ναι παιδι μου η Αφρουλα μας θα ειναι απο δευτερα εδω” το λεει μήπως και πας και γαμησης αυτην που εχει εύκαιρη )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom