Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
στο γκρισ λειντις λεει οτι θα ερθει μια καινουρια στις βιλες ονοματη Ζαιρα, μαλιστα βαλανε και μπανερακι το οποιο λεει Συντομα κοντας σας πρωτη φορα στην Ελλαδα

καλα ποσο μαλακες ειναι.????  :uglystupid: :jerking: :jerking:

η συγγεκριμενη δουλευει Αθηνα εδω και καιρο...

www.isminis2.com/zaira]http://www.isminis2.com/zaira[/url]

εχει και μια ξινοφατσα οπως φωτογραφιζετε, αντε να πας να την γαμησεις αυτη να...

Μαλλον ο φωτογράφος πρεπει να εφαγε πολυ βρώμικο ξυλο την ημερα της φωτογράφησης. Η τυπισα εινια μεστα νευρα και στην ξινιλα και να πω την γνωμη(κακια μπορεις να πεις αλλα η “γνωμη “ ειναι πιο ελεγκαντ) μου πρεπει να εχει πεσει πολλες ωρες photoshop πανω στο κορμη της
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
στο γκρισ λειντις λεει οτι θα ερθει μια καινουρια στις βιλες ονοματη Ζαιρα, μαλιστα βαλανε και μπανερακι το οποιο λεει Συντομα κοντας σας πρωτη φορα στην Ελλαδα

καλα ποσο μαλακες ειναι.????  :uglystupid: :jerking: :jerking:

η συγγεκριμενη δουλευει Αθηνα εδω και καιρο...

www.isminis2.com/zaira]http://www.isminis2.com/zaira[/url]

εχει και μια ξινοφατσα οπως φωτογραφιζετε, αντε να πας να την γαμησεις αυτη να...
http://[URL unfurl="true"]www.isminis2.com/images/pictures/zaira/12.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Τι σόι κριτικές έχει αυτή από Αθήνα  :think: Καλή ή πατάτα?
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Τι μωρό είναι αυτό ρε παιδιά?
Ξυνό ή όχι,το βάζεις στα τέσσερα καικάνεις τη δουλειά σου!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
@thiseas
Σου ειπανε μηπως ποτε περιπου γυρναει η Εφαρα?

Για την Κατια που ρωτησε ο bizoholik δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο απο πλευρας αποδοσης απλα εχει σπανιο σωματοτυπο,petite με φυσικες βυζαρες που δε βρισκεις ευκολα.Κυριως το δευτερο στη Θεσσαλονικη ειναι υπο εξαφανιση.Στο δωματιο δε λεει οχι και εχει μεγαλη ανεση χρονου.
Btw ξεχασα να βαλω τη σχετικη κριτικη και κανα δυο ακομα.Αντε περιμενω τους πουτανας γιους και της πουτανας τα τσιρακια να με καταμαυρισουν παλι :rockon:

αστα ρε blastbeat αστα να πανε.............
οντως ειναι υπο εξαφανιση!! τι να κανω ρε φιλε που ειμαι βυζακιας!! δεν μπορω τα κοριτσακια χωρις  :tits: που νομιζωντας οτι μονο απο την εμφανιση τους θα μας γινει τουρμπο το πουλι μας χωρις να κανουν τιποτα!! βεβαια γουστα ειναι αυτα σε αλους αρεσει κ σεβαστο..........την κοροιδια δεν μπορω ομως!!
τες πα!!
να δω τι θα γινει σημερα στην πολη μας με τα επισοδια το βραδυ κ ηθελα να βγω τσαρκα ρε γμτ!!! αλλα δεν το βλεπω!!
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Σήμερα δεν είναι και η καλύτερη μέρα για βόλτα...

Γενικά όταν είναι η έκθεση στη πόλη μας γίνεται ένας ψιλοχαμός στα σπιτάκια
 

Επισκέπτης
Βραδυνη αναφορα  06-09-2013  γενικα μια απ τα ιδια τα πραγματα στην γυρα που εκανα εχθες το βραδυ. Αρκετα καλες εντυπωσεις μου αφησε η καινουργια κοπελα, η βικτωρια (κοροβαγκου 5 διπλα απ τον μυλο)αλλα τελικα δεν περασα εκει, την εχω στην λιστα σαν επομενο στοχο εκτος συγκλονιστικου απροοπτου.Στα υπολοιπα που επισκευτηκα..

ΦΡΙΞΟΥ 13. Παλι συναντησα οπως και την προηγουμενη εβδομαδα, την ιταλιδα απ' τα τιρανα αλβανιας ΑΝΙΤΑ θα τα ξανα γραφουμε μπας και γλιτωσουμε κανενα.. οτι εμφανισιακα ξεγελαει αλλα μεσα δεν λεει και πολλα.

ΦΡΙΞΟΥ 14. Καινουργια κοπελα με ειπαν θα δεις απ' την γαλλια μερια, Μπραβο ακρες λεω το μαγαζι. Η κοπελα Κατια την λενε, αρκετα κοντη, μελαψη με ωραιο βυζακια, αυτα. οταν θα δοκιμαστει θα εχω και γνωμη για τα του δωματιου.

ΦΡΙΞΟΥ 15. Αρκετο λαο συναντησα μεσα, με τα βιας εκατσα διπλα στην ΠΑΟΚΤΣΟΥ τσατσα. Η κοπελα που ειχε ηταν η αρκετα γνωστη ισπανιδα ΤΑΝΙΑ βαρβατη πιτσιρικα με καλες εντυπωσεις οταν ειχε δοκιμαστει πριν απο περιπου ενα χρονο.

ΚΟΡΟΒΑΓΚΟΥ 5 (Villa Prive). Εδω ειχαμε ενα απο τα ποιο δυνατα κομματια που συναντησα εχθες στην τσαρκα μου, καινουργια κοπελα η ΒΙΚΤΩΡΙΑ ψιλη μαυρομαλα με πολυ καλο σωμα, παρατηρησα οτι εχει και ενα μεγαλο τατουαζ, αυτα για πρωτη φορα που την ειδα.

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52. Πολυ λαθος μου φερθηκε εδω η τσατσα, λεγοντας μου οταν μπηκα μεσα οτι εχει την ΜΟΝΙΚΑ 'την ξερεις εσυ και δεν περνας μεσα' ε και μπορει να αλλαξω γνωμη και να περασω της λεω... τι μου την κρυβεις μεσα στο δωματιο. τελικα για να μην τα πολυ λογο εφυγα χωρις καν να δω την κοπελα.

ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50. ανεβενοντας τα πολλα σκαλια σκευτομουνα αν πετυχω την παλια μου γνωστη απ τον βαρδαρη την βερα θα περασω να δω πως ειναι μαζι της σε στουντιο. Τελικα ηταν μια ξανθια ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ οχι και κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα.

26ΗΣ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ 35Α ( Golden Stars Of Sex ). Εδω η ξανθια πιτσιρικα ΣΟΦΙΑ οπου εγινε και η καταθεση με αρκετα καλλες εντυπωσεις της οποιες θα γραψω αργοτερα στην κριτικη μου.

 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Βραδυνη αναφορα  06-09-2013  γενικα μια απ τα ιδια τα πραγματα στην γυρα που εκανα εχθες το βραδυ. 

ΦΡΙΞΟΥ 14. Καινουργια κοπελα με ειπαν θα δεις απ' την γαλλια μερια, Μπραβο ακρες λεω το μαγαζι. Η κοπελα Κατια την λενε, αρκετα κοντη, μελαψη με ωραιο βυζακια, αυτα. οταν θα δοκιμαστει θα εχω και γνωμη για τα του δωματιου.
Ωραιος!!  :rockon:
Η Κατια ειναι αυτη που στις προηγουμενες σελιδες γραφτηκε για τα Τριδυμα. Την αντικατεστησε η Εβελινα στο 2
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Ωραιος!!  :rockon:
Η Κατια ειναι αυτη που στις προηγουμενες σελιδες γραφτηκε για τα Τριδυμα. Την αντικατεστησε η Εβελινα στο 2

καλησπερα στην παρεα....
hagem εισαι σιγουρος η μηπως μας επεστρεψε η ρενατα στα τριδυμα Ν2???? λεω εγω τωρα.....
μακαρι δηλαδη μπας κ κανουμε καμια βολτα!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Ωραιος!!  :rockon:
Η Κατια ειναι αυτη που στις προηγουμενες σελιδες γραφτηκε για τα Τριδυμα. Την αντικατεστησε η Εβελινα στο 2


Κατια το λενε το μωρο...οντως δυνατο φενετε, την ειχα πετυχει ενα βραδυ, στο πισω απο τα τριδυμα, τοπλεσσ, συμπερανα οτι εχει σιλικονατο βυζι, αλλα στο προσωπο αν δεν με γελαει η μνημη μου ειναι ψιλοσπασμενη...

 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
καλησπερα στην παρεα....
hagem εισαι σιγουρος η μηπως μας επεστρεψε η ρενατα στα τριδυμα Ν2???? λεω εγω τωρα.....
μακαρι δηλαδη μπας κ κανουμε καμια βολτα!!
Ναι χθες βραδυ ηταν η Εβελινα
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
που δουλευει μια μουναρα τσατσα που ειχε πει καποιος πριν καιρο;  :think: :think: :think:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.398
Κριτικές
216
Like
17.307
Πόντοι
35.697
καλησπερα συντροφοι.τι γινετε κατω? να παμε η δεν λεει λογο μερας?


Σημερα το μονο που λεει ειναι να κατσεις σπιτακι σου,γιατι με αυτα που θα γινουν στην εκθεση και στο Υ.Μ.Α.Θ δεν ξερεις αμα θα εισαι ασφαλης.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1

tsondovoloC

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχουν τιπατα φημες για την γαλλιδα( η γαλλιδο ;P ) Νικολ ?
 

Rantis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
και το φωτοσοπ κανει επισης θαυματα  :)

Τα υπάρχοντα δεδομένα της αγοράς εδώ δε με γλυτώνουν απο το πορνοτουρισμό στη Αθήνα ότι και να λέμε..
Αμά σκάσει η Αντριάνα ή ένα διαστημόπλοιο σαν αυτή μπορεί να γλυτώσουμε τα σούρτα φέρτα για κανα δυο τρία γαμήσια της προκοπής. Μόνο τα λεφτά που ήθελες εδώ για την Αλεξάνδρα που τώρα
πλέον ως Κάντυ πέφτουν στο ήμισυ με κάνουν και τρελαίνομαι. Άσε που η αλυσίδα στέλνει εδώ τις δεύτερες και μας χρυσώνουν με κάτι guest star που και που. Το photoshop μπορεί να το δουλεύουν καλά και εκεί και εδώ αλλά τα ματάκια μου εμπιστεύομαι. :new_shocked:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Eπιστρεφει η Αντριαννα η Τουμπανιεθ στη Φριξου εκει που δουλευε..Την πετυχα στο δρομο με τις εξετασεις του γιατρου ανα χειρας!!!
Αντέ ρε επιτέλους. Να είσαι καλά φίλε με έφτιαξες!!!
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα
ξερει καποιος για το στουντιο στην εδεσσα?
το βρηκα κλειστο 6-7 φορες που περασα
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Μετά από βραδυνή έξοδο στο κέντρο χθες το βράδυ όπου είχα πρήξει τα @@@@ από τα φιλαράκια μου στην παρέα να περάσουμε από τις βίλες για να δούμε αυτή την Βικτώρια που έχει γίνει ένας χαμός εδώ μέσα απογοητευτήκαμε πλήρως από το σώμα  :( Άκωλη τελείως.
Το γυμναστήριο και τα squats πρέπει να είναι λέξεις άγνωστες μου φαίνεται.  >:(

 

Συνημμένα

  • nosquat.png
    nosquat.png
    276,9 KB · Εμφανίσεις: 42

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom