Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Ξεκιναω την πρωτη μου αναφορα με μερικα στουντιο που επισκευτηκα εχθες το βραδυ.

Case D' Amore  (τριδυμα). Περασα με σκοπο να μπω και στα τρια αλλα ξενερωσα απο το πρωτο κιολλας! εκει συναντησα την καρινα γνωστη απο τον βαρδαρη και ποιο συγκεκρημενα απο το μαρινοσπιτο.Εμφανισιακα εχει αλλαξει λιγο και ο κωλο φαρδυνε λιγο αλλα αν δεν διαβασω καλα λογια για αυτην μεσα στο δωματιο δεν ξαναπερναω μαζι της.

ΦΡΙΞΟΥ 13. Ενταξει μπαινεις μεσα και το πρωτο πραγμα που σκευτεσαι ειναι αν η τσατσα σου κατσει, μιλαμε φοβερο κομματι ειναι οτι πρεπει για τους λατρεις του ειδους. Απο κοπελα δυστυχως ηταν η ανιτα η γνωστη γυρολογος ιταλιδα, που σιγουρα σε ξεγελαει εμφανισιακα.

La casa d' irene. To καινουργιο στουντιο που βρισκετε στον ποιο σκοτεινο δρομο της περιοχης, αλλα μεσα το εχουν κανει λες και ειναι ντισκο δεκαετιας 80 η κοπελα που βρηκα εκει ηταν η χριστινα η ρουμανα αν δεν κανω καποιο σοβαρο λαθος, εμφανισιακα καλοστεκουμενη αλλα μεσα ειχα μια ασχημη εμπειρια στο φριξου 15 και απο τοτε δυσταζω να ξανα μπω.

GODIVA (Αχελωου 10). Ενα απο τα καλυτερα στουντιο της πολης, πραγματικα τεραστιο μιας και στεγαζετε σε ενα πρωην γνωστο μαγαζι της περιοχης. Μεσα η βικυ απο την μολδαβια παλια γνωστη απο το μπλε στον βαρδαρη, οχι ομως και κατι το ιδιαιτερο.

Golden star of sex (26ης οκτωβριου 35Α).Σαν τσιρκο εχει γινει γνωστο το εν λογο στουντιο. εδω ηταν η μπελα οπως μου την παρουσιασε η τσατσα του μαγαζιου. η κοπελα δοκιμαστηκε και η λεπτομερειες θα γραφουν στην πρωτη μου κριτικη.

Aνδρεου γεωργιου 16 ΕΡΩΣ. Εδω ηταν η ποιο ομορφη κοπελα που συναντησα εχθες το βραδυ, η ντανιελα με τα πολλα τατουαζ. Πραγματικα πολυ ομορφη και πολυ ωραιο σωμα, αλλα εμενα με χαλανε λιγο τα πολλα τατουαζ.
Τακτικη και περιποιημένη η αναφορα :) Να ειχε και καλυτερα νεα...
Περιμενουμε την κριτικη μπας και ξεκαθαρισει το τοπιο για την Ιζαμπέλα, γιατι γραφτηκαν αμφιλεγομενα απο καλους παικτες.:)
Για την Ντάνιελα τα τατου ειναι μαλλον το λιγοτερο...:)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
ημουν τις προαλλες για καφε στη παραλια με πουτ@ν@ απο τον Μυλο και μετα πηγαμε για ξεσκισμα (ολα επι πληρωμη ενοειται.....)και καποιος συναδελφος αγαπουλης την πηρε τηλεφωνο και εσταζε μελια...."μωρο μου , τι κανεις?","μωρο μου μου λειπεις,ποτε θα σε δω?"....ακουσα ολη τη συζητηση.στο τελος αυτη του ειπε οτι ειναι αρρωστη..με κοιταξε και γελουσε...
σκεφτηκα τον κακομοιρο τον αγαπουλη-μαλακα και για αλλη μια φορα επιβεβαιωσα την γνωμη μου
η οποια ειναι.???
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Καλώς ήλθες και από μένα.
Καλό χειμώνα να έχουμε.
Δοκιμάστηκε σε μια φάση η Βικτώρια της Βίλας, θα ανέβει κριτική εντός της ημέρας.
Είχαμε καμιά εμφάνιση της Αντριάνας Τουμπάνιεθ; Γιατί εκεί που ήμουν δεν είχα νετ και έχω χάσει πολλά επεισόδια.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Παιδες...καλο Χειμωνα να εχουμε... 1η μερα φθινοπωρου και το καλοκαιρι μας εχει αποχερετησει...ειμαι αβασταχτα θλιμενος, εχω ενα κομπο στο στομαχι που εφυγε το καλοκαιρι, και αυτο ισως με ριξει σημερα στην αγκαλεια καποιας πουτανας..... :'(
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Ρε φατε τη γλωσσα σας που θα πειτε καλο χειμώνα απο τωρα!!!
Εγω παω για μπανιο...εσυ Καραμαν να πας στις πουτανες αλητοπαιδο!!!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Ρε φατε τη γλωσσα σας που θα πειτε καλο χειμώνα απο τωρα!!!
Εγω παω για μπανιο...εσυ Καραμαν να πας στις πουτανες αλητοπαιδο!!!!!

Διπλο εξοδο, μετα το μπανακι θα θες επειγοντος εκτονωση  :knockinb:.....  :grin:

 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
ημουν τις προαλλες για καφε στη παραλια με πουτ@ν@ απο τον Μυλο και μετα πηγαμε για ξεσκισμα (ολα επι πληρωμη ενοειται.....)και καποιος συναδελφος αγαπουλης την πηρε τηλεφωνο και εσταζε μελια...."μωρο μου , τι κανεις?","μωρο μου μου λειπεις,ποτε θα σε δω?"....ακουσα ολη τη συζητηση.στο τελος αυτη του ειπε οτι ειναι αρρωστη..με κοιταξε και γελουσε...
σκεφτηκα τον κακομοιρο τον αγαπουλη-μαλακα και για αλλη μια φορα επιβεβαιωσα την γνωμη μου
Τάνα από Μύλο για καφέ κ γαμήσι?  Πόσο βγήκε το μαλλί τύπε  :think: Κι αν θες ποια ήταν η Τάνα με πμ..? ;)
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα .... αυτη η Νασια που χαθηκε???
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Φίλε girlfriend experience σε μπουρδέλα σε ένα τέταρτο μέσα τι να καταλάβεις,  :think:  άσε που άμα κάνει και ακάποτα η πουτάνα και έρχεται από δωμάτιο σε δωμάτιο τι girlfriend experience να κάνεις…   :pipa1: να φας το σπέρμα του προηγούμενου …. Δώσε 100-150 ευρώ και κλείσε ένα call girl καμία ώρα σε ξενοδοχείο και φασόσου…   Τώρα σε μπουρδέλο με 30-40 ευρώ πάει πηδάει ο άλλος εσύ θέλεις να κάνεις girlfriend experience… στα μπουρδέλα πάνε για να φύγουν τα χοντρά δεν πάνε να βρούνε girlfriend…  ;)
Κανεις λαθος τυπε!!!! υπηρχαν κοπελες που με 25-30€ (με το απλο προγραμμα και μονο) σε κανανε αεροπλανο με τα προκαταρκτικα τους σε Βαρδαρη και Μυλο παλαιοτερα, αλλα δυστηχως για μενα εφυγαν απο Ελλαδα η σταματησαν την δουλεια :headbang: :headbang:....την μυριστηκαν την δουλεια φαινεται και την κοπανησαν....δεν ειναι αναγκη να δωσω τοσα πολλα λεφτα εστω για 1-2 ωρες σε ξενοδοχειο η και στο σπιτι,με λιγα λεφτα ρωτησα αν υπαρχει καποια καλη περιπτωση οπως και ποιο παλια.....αυτο μονο.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Τάνα από Μύλο για καφέ κ γαμήσι?  Πόσο βγήκε το μαλλί τύπε  :think: Κι αν θες ποια ήταν η Τάνα με πμ..? ;)
ονομα παιδια δε μπορω να πω γιατι ο κοσμος ειναι πολυ μικρος..θα το μαθει η ιδια και μετα τελος τα δωρακια...100€ ξαλαφρωσα.το εχω ξανακανει αρκετες φορες κιολας..αλλα να ακουγατε τον δυσμοιρο ρε παιδια που την πηρε τηλεφωνο και σκεφτομαι ποσο λουληδες γινομαστε για μια γυναικα...
και να πω οτι ηταν μια γκομενα απο εξω οκ.και εγω εχω κανει πολλες τετοιες μαλακιες για γυναικες..αλλα να λες γλυκολογα σε μια γυναικα που εχει παει με την μιση σαλονικη αυτο τοτε σε κατατασει στους ψυχολογικα αρρωστους. :s&m_3:
 

diefo tristan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2012
Μηνύματα
5
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
βραδυνή βόλτα στον μύλο.
έχουμε και λέμε,
φρίξου 15 χριστίνα, πάνω από 35 ξανθιά με κοντό μαλλί και μικρό στήθος, πήγα μαζί της μια φορά πριν μήνες, δεν ενθουσιάστηκα

φρίξου 14 γιασμίν, όμορφη, αρκετά πρόστυχη, θα με ενδιέφερε...

βίλλα ερώτικα λάρα, επίσης πολύ ωραία γυναίκα με πολύ ωραίο σώμα, πολλά τατού, βυζί με σιλικόνη που εμένα η σιλικόνη δε μου αρέσει καθόλου, ξανθό κοντό μαλλί και όμορφο πρόσωπο. την πήρα μια φορά πριν μήνες και μου άρεσε αρκετά

βίλλα πριβέ, βικτώρια, ΝΑΙ η ανάφτρα της βραδυάς, σίγουρα τους επόμενους μήνες θα δοκιμαστεί, όπως λένε οι περιγραφές ψηλή, μελαχρινή με μακρύ μαλλί και χαρακτηριστικό τατού με λουλούδια στο δεξί μπουτι

λα φαμ λάρα, ξανθιά με μαλλιά μέχρι τον ώμο λεπτό όμορφο σώμα και μικρό αλλά όμορφο βυζάκι.

ανδρέου γεωργίου 32 τζέσσικα, μελαχρινή με μακρύ μαλλί όμορφο σώμα, θεσπέσιο κώλο και μικρό βυζί

ανδρέου γεωργίου 30 βίκυ, ξανθιά προς καστανόξανθη με λίγες μπούκλες στο τέλος των μαλλιών της και ωραίο σώμα, χαρωπή παρουσία, ελληνίδα είπε η τσατσα και ξεκινάει από τα 25. μου άρεσε πολύ και θα τη δοκιμάσω κάποια στιγμή

κωλεττη μια ιζαμπέλλα, κοντή άσχημη, λογικά όχι η γνωστή για την οποία υπάρχουν πολλές καλές κριτικές

υ.γ. πως κάνω σχόλιο ? μόνο ως απάντηση σε κάτι μπορώ να γράψω

 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Πατα το "παραθεση" στο μήνυμα που θες να σχολιασεις
Γράφεις κατω απ το quote...δοκιμασε με το δικο μου αν θες.

Δεν θα μας συστηθεις? :)
 

diefo tristan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2012
Μηνύματα
5
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
thanx hagem, δεν είμαι πρωτάρης, έχω αλλάξει 3 λογαρισμούς μέχρι σήμερα, αλλά είχα και καιρό να γράψω στο φόρουμ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
thanx hagem, δεν είμαι πρωτάρης, έχω αλλάξει 3 λογαρισμούς μέχρι σήμερα, αλλά είχα και καιρό να γράψω στο φόρουμ
δεν φαινεται καθολου μαν......ο κοζα νοστρα εισαι μηπως; :)
 

diefo tristan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2012
Μηνύματα
5
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
όχι gl,  cesc ήταν ένα username  το άλλο δε το θυμάμαι, αλλά δε νομίζω να έχει και τόση σημασία. Η Βίκυ από Ανδρέου Γεωργίου 30 (μάλλλον) δεν υπάρχει στις κριτικές. εγώ θα την τιμήσω αλλά θα αργήσω
 

kapoios1975

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
πολυ χαλια πηδημα η γιασμιν αδερφε διαβασα οτι εγραψες και πηγα οπως ειπε προστυχη αλλα ξεπετα μεγαλη :jerking: :jerking: :jerking:
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
πολυ χαλια πηδημα η γιασμιν αδερφε διαβασα οτι εγραψες και πηγα οπως ειπε προστυχη αλλα ξεπετα μεγαλη :jerking: :jerking: :jerking:

Μαζι σου φιλε......και γω το ιδιο....για το πηδημα δεν λεω αλλα ηταν ξεπετα...τα'γραψα στην κριτικη μου....
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
Περασα  πριν κανα 2 ωρες απο Κωλλετη και ρωτησα για την Αφρουλα...Περιεργα πραγματα....μαλλον λενε την αλλη εβδομαδα θα φανει αλλα δεν ειναι και πολυ σιγουρο...Πεπλο μυστηριου καλυπτει την υποθεση......δεν ξερω,.,,,να δουμε..εχω την αισθηση οτι μπορει και να μην την δουμε για αρκετο καιρο την Αφρο...τελος παντων....τωρα εκει ητανε μια Γκρετα η Γκρεκα....καινουργια ειναι αυτη??δεν μπηκα στον κοπο καν να την δω.....το βραδυ ειναι η Ισαμπελλα
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
για καντυ πηγαινα αλλα ακυρο σημερα. Απο αυριο παλι. Οποτε δοκιμασα σοφια στο γκολντεν σταρς και περασα σουπερ. Ολα τα κεφια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom