Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Καλησπερα σας.
Ρε παιδια, πηρα πριν λιγο στο Αν Γεωργίου 50, αυτο με τις σκαλες, μια Ρεβέκκα Ρουμανα, κοντουλα ξανθια, με τελειο σωματακι...
Ειναι αυτη που λεγαμε χτες?????
Χαρακτηριστικό της μια πεταλουδα στο αριστερο στηθος.
...περασα καλα!! Ανετα της εβαζα ενα 8/10. Καμια βιασυνη, τελεια στησιματα, πεντε λεπτα προκαταρκτικά...πολυ καλα!
Στο τελος μου πεταξε οτι Δευτέρα και Πέμπτη ειναι στο Ερως και το συνδιασα. Την ειχα δει μια φορα ντυμενη αλλα δεν ειμαι σιγουρος..
  Κι αλλος ειχε πει οτι περασε καλα...Maanes εσυ??? Ειναι αυτη???
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Καλησπερα σας.
Ρε παιδια, πηρα πριν λιγο στο Αν Γεωργίου 50, αυτο με τις σκαλες, μια Ρεβέκκα Ρουμανα, κοντουλα ξανθια, με τελειο σωματακι...
Ειναι αυτη που λεγαμε χτες?????
Χαρακτηριστικό της μια πεταλουδα στο αριστερο στηθος.
...περασα καλα!! Ανετα της εβαζα ενα 8/10. Καμια βιασυνη, τελεια στησιματα, πεντε λεπτα προκαταρκτικά...πολυ καλα!
Στο τελος μου πεταξε οτι Δευτέρα και Πέμπτη ειναι στο Ερως και το συνδιασα. Την ειχα δει μια φορα ντυμενη αλλα δεν ειμαι σιγουρος..
   Κι αλλος ειχε πει οτι περασε καλα...Maanes εσυ??? Ειναι αυτη???
Αυτή είναι.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Μετά από αυτά που πέρασε πείρε ένα γερό μάθημα πως πρέπει να γίνει επιτέλους επαγγελματίας γιατί το καλό το μονοπάτι ξέρει και άλλο παλικάρι :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Μετά από αυτά που πέρασε πείρε ένα γερό μάθημα πως πρέπει να γίνει επιτέλους επαγγελματίας γιατί το καλό το μονοπάτι ξέρει και άλλο παλικάρι :2funny:
Ναι, ηθελα να το γραψω κι εγω οτι ισως αυτος να ειναι ο λογος...
Η αληθεια ειναι οτι μπαινοντας πεταξε ενα "ξαπλωσε" αλλα με τους καταλληλους διπλωματικους χειρισμους :) ακολουθησαμε το δικο μου σχεδιο...χααχαχα...sorry, αν δεν πουμε καμια ανοησια εδω και στο καφενειο, που θα την πουμε??? :)
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Μπράβο βρε παίδες ... χαίρομαι πραγματικά που τελικά κάποιοι πέρασαν καλά μαζί της ... μάλλον είναι με τις ώρες της ... αλλά εγώ σίγουρα δεν το ξαναεπιχειρώ ... τώρα που είδα και τις φωτό από τις νέες (ειδικά την σοφία) στο τσίρκο και αν έχουν και απόδοση όπως της γιούλης ... μάλλον βρήκα στανταράκι μαγαζί πλέον ... άντε να δούμε
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Φτυσε με μη με ματιασεις :) τελευταια μου βγαινουν ολα.
Ασε που αυτην την πηρα χωρις να την γνωρισω :)
Εφυγε κριτικη...
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλησπερα,καμια ''GFE'' κοπελα της προκοπης υπαρχει???? :think: :think: να κανει καλο μπαλαμουτι και καλο γαμησι η ροταω ψηλα πραγματα?? μην παει χαμενο το 30αρικο,γενικα να ειναι θερμη,οχι ξενερωτη,ανοργασμικια,κρυοπλαστη,κομοδινο κλπ,κλπ (ζητω πολλα)????
 

Επισκέπτης
Καλησπερα,καμια ''GFE'' κοπελα της προκοπης υπαρχει???? :think: :think: να κανει καλο μπαλαμουτι και καλο γαμησι η ροταω ψηλα πραγματα?? μην παει χαμενο το 30αρικο,γενικα να ειναι θερμη,οχι ξενερωτη,ανοργασμικια,κρυοπλαστη,κομοδινο κλπ,κλπ (ζητω πολλα)????
ισσαβελα,ι.κωλεττη 17...αν και εμφανισιακα δεν λεει και πολλα, μεσα ειναι hot  :grin:
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Φίλε girlfriend experience σε μπουρδέλα σε ένα τέταρτο μέσα τι να καταλάβεις,  :think:  άσε που άμα κάνει και ακάποτα η πουτάνα και έρχεται από δωμάτιο σε δωμάτιο τι girlfriend experience να κάνεις…  :pipa1: να φας το σπέρμα του προηγούμενου …. Δώσε 100-150 ευρώ και κλείσε ένα call girl καμία ώρα σε ξενοδοχείο και φασόσου…  Τώρα σε μπουρδέλο με 30-40 ευρώ πάει πηδάει ο άλλος εσύ θέλεις να κάνεις girlfriend experience… στα μπουρδέλα πάνε για να φύγουν τα χοντρά δεν πάνε να βρούνε girlfriend…  ;)
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Γιατί στο Νικ. Ουρανού 26 δεν υπάρχει καμία κριτική για Αλίνα  :think: Είχα την εντύπωση οτί παλιά υπήρχαν. Τις βγάλανε?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Φίλε girlfriend experience σε μπουρδέλα σε ένα τέταρτο μέσα τι να καταλάβεις,  :think:  άσε που άμα κάνει και ακάποτα η πουτάνα και έρχεται από δωμάτιο σε δωμάτιο τι girlfriend experience να κάνεις…   :pipa1: να φας το σπέρμα του προηγούμενου …. Δώσε 100-150 ευρώ και κλείσε ένα call girl καμία ώρα σε ξενοδοχείο και φασόσου…   Τώρα σε μπουρδέλο με 30-40 ευρώ πάει πηδάει ο άλλος εσύ θέλεις να κάνεις girlfriend experience… στα μπουρδέλα πάνε για να φύγουν τα χοντρά δεν πάνε να βρούνε girlfriend…  ;)

Δηλ το callgirl πριν ερθει σε εσενα δεν ρουφαγε τα σπορια του αλονου πριν καμια ωρα εεεεε.??? :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Δηλ το callgirl πριν ερθει σε εσενα δεν ρουφαγε τα σπορια του αλονου πριν καμια ωρα εεεεε.??? :uglystupid:

Αυτό ακρίβως..!  :2funny: :2funny: :2funny: Το ότι δίνεις 150Ε σου δημιουργεί την ψευδαίσθηση της καθαριότητας και της ασφάλειας. Μάλλον καμία σχέση όμως!
 

Επισκέπτης
Hagem με την ρεβέκα έχω πανηγυρικά 2/2 10άρι σε απόδοση της. Φτου μην αυτοματιαστώ!
 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
14
Like
639
Πόντοι
3.025
Γεια σασ,μαγκες....ξερουμε τι βαρδια ειναι η Αφρουλα καη η Ισαβελλα απο Κωλλετη???υπαρχει καποιο site(οπως μερικα studio των Αθηνων οπου μπορουμε να δουμε φωτο και βαρδιες κοριτσιων)για Studio Θεσσαλονικης???
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Γεια σασ,μαγκες....ξερουμε τι βαρδια ειναι η Αφρουλα καη η Ισαβελλα απο Κωλλετη???υπαρχει καποιο site(οπως μερικα studio των Αθηνων οπου μπορουμε να δουμε φωτο και βαρδιες κοριτσιων)για Studio Θεσσαλονικης???

η αφρο ειναι αδεια, η ισαβελα λογικα δουλευει παντα βραδυνη, αν εχεις υποψην σου το γκρισ λειντις εκει εχει φωτογραφιες, αλλα το προγραμμα μην το εμπιστευεσε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom