Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
-Κωλετη.η Ιζαμπελα που μεσα απ'το δωματιο ακουγονταν σα να το γκρεμιζουν.Βγηκε και δε μπορουσε να περπατησει.80ε κωλαρακι λεει  :jerking: :jerking: η τσατσα πουλαει πολυ μαγκια και θα τη φορτωσει κανενας καποια στιγμη
μαλλον αυτος που ηταν μεσα την πηρε απο κωλο οσο για την τσατσα  εχεις δικιο ειναι μια με γυαλια και μαλλι κοντο φουντωτο  για τρελη τιν κοβω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
[quote author=mpozanis  link=topic=125.msg4434466#msg4434466 date=1363982076]
εκει δουλευει βραδυνη
[/quote]δεν ειναι η Νικολ δεν εχει επιστρεψει ακομα.Ποια βλεπεις?
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
αυτη η ιζαμπελα που δουλευει σημερα βραδυνη στο προμ.5 ειναι καινουρια? υπαρχει καμια κριτηκη γι αυτην?  τα κωλοσκαμπιλα που ετρωγε απο συναγωνιστη και ακουγονταν μεχρι το σαλονι με αναψαν  :grin: , αλλα τελικα την επισκεψη την εκανα ΓΙΑ ΑΛΛΗ μια φορα στην μιρελα που δεν την βαριεμαι με τιποτα. αν και στεναχωρεθηκα που οταν με ειδε η νατασσα στο προμ.11 περιμενε να περασω και οταν με ειδε να φευγω μου λεει "τι? δεν θα περασεις?"
εντυπωση μου εκανε και το οτι οταν ειπα στη μιρελλα παω να φερω κι εναν φιλο μου, μου λεει : ποιον ? αυτον που ειχαμε κανει την ταδε πλακα?" απο εκει περναν 50 ατομα την μερα και απ το σκηνικο αυτο εχουν περασει 7-8 μηνες κι ομως το θυμοταν
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
δεν ειναι η Νικολ δεν εχει επιστρεψει ακομα.Ποια βλεπεις?
στο Γεωργίου 4  που πηγα με ειπε η τσατσα ειναι η Νικολ στο δωματιο  και υπεθεσα αυτην γιατι εκει δουλευε η νικολ για ενα διαστημα και δεν ξερω αλλη κοπελα με αυτο το ονομα. δεν περιμενα να βγει !!
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
εντυπωση μου εκανε και το οτι οταν ειπα στη μιρελλα παω να φερω κι εναν φιλο μου, μου λεει : ποιον ? αυτον που ειχαμε κανει την ταδε πλακα?" απο εκει περναν 50 ατομα την μερα και απ το σκηνικο αυτο εχουν περασει 7-8 μηνες κι ομως το θυμοταν

Ναι ρε γαμώτο πως θυμούνται έτσι οι "πουτάνες"!  :grin:

Μάλλον έχει πέσει αναδουλειά και συγκρατούν πλέον φάτσες!
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=mpozanis  link=topic=125.msg4434898#msg4434898 date=1363990588]
στο Γεωργίου 4  που πηγα με ειπε η τσατσα ειναι η Νικολ στο δωματιο  και υπεθεσα αυτην γιατι εκει δουλευε η νικολ για ενα διαστημα και δεν ξερω αλλη κοπελα με αυτο το ονομα. δεν περιμενα να βγει !!
[/quote]καποιος ειχε αναφερει οτι επεστρεψε στο 4 αλλα κανενας δεν την εχει αναφερει σαν παρουσια
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
καποιος ειχε αναφερει οτι επεστρεψε στο 4 αλλα κανενας δεν την εχει αναφερει σαν παρουσια
Λαβετε υποψιν οτι τσατσα στο Αν.γεωργιου 4 ειναι η μαλακισμενη η ξανθια με τα γυαλια που μ'εκανε να χαλαστω με την Αννα τελευταια φορα στο Προμηθεως 19

Ειναι η ιδια που παλιοτερα δουλευε μονιμα νυχτα στο Αλιακμωνος και αργοτερα στο Λαφαμ και οταν επαιρνες τηλ ποτε δε σου ελεγε ποια δουλευει.Μη ψαχνετε συννενοηση δηλαδη και δε μου κανει εντυπωσει αν πεταει το ονομα Νικολ για να κλεβει πελατες
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Ναι ρε γαμώτο πως θυμούνται έτσι οι "πουτάνες"!  :grin:

Μάλλον έχει πέσει αναδουλειά και συγκρατούν πλέον φάτσες!
μπα, χθες τουλαχιστον και τις δυο φορες που περασα απο την μιρελα και τα τρια δωματια ηταν γεματα, κακο αυτο βεβαια γιατι μπορει να την ψωνισει οπως και πολλες αλλες  :idiot:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Επειδή διαβάζω μια σύγχυση σχετικά με την Νικόλ στη Α.Γεωργίου 4 και επειδή την έχω δει τουλάχιστον δυο φορές το τελευταίο διάστημα σας λέω πως-αν και δεν την έχω δοκιμάσει-είναι μια ξανθιά σχετικά αδύνατη και γυμνασμένη με κάποιες σχετικές καμπύλες ιδιαίτερα στα οπίσθια, κοντούλα μιλφ χαμογελαστή που δηλώνει και ιδιοκτήτρια κατά τα λεγόμενα της τσατσάς.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
μπα, χθες τουλαχιστον και τις δυο φορες που περασα απο την μιρελα και τα τρια δωματια ηταν γεματα, κακο αυτο βεβαια γιατι μπορει να την ψωνισει οπως και πολλες αλλες  :idiot:

Μπααα, έχει βάλει μυαλό πλέον η Μιρέλα το εχω διαπιστώσει προσωπικά τις τελευταίες φορές που πέρασα μαζί της, το 25αρι που ζητά είναι value για την κλάση της και τις υπηρσίες που παρέχει  :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Επειδή διαβάζω μια σύγχυση σχετικά με την Νικόλ στη Α.Γεωργίου 4 και επειδή την έχω δει τουλάχιστον δυο φορές το τελευταίο διάστημα σας λέω πως-αν και δεν την έχω δοκιμάσει-είναι μια ξανθιά σχετικά αδύνατη και γυμνασμένη με κάποιες σχετικές καμπύλες ιδιαίτερα στα οπίσθια, κοντούλα μιλφ χαμογελαστή που δηλώνει και ιδιοκτήτρια κατά τα λεγόμενα της τσατσάς.

Μην μπερδευεσαι, άλλη είναι, έχει τοποθετηθεί και ο al, μάλλον κόλπα της τσατσάς είναι για να τραβήξει πελατεία  :uglystupid:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Από ότι φαίνεται λοιπόν περνάμε στην εποχή του 20άρικου, Αθήνα θα γίνουμε σε λιγάκι.  :grin: :grin: :grin:

Χθες το απόγευμα έκανα μια τσάρκα από το Βαρδάρη, ήθελα κάτι γρήγορο, σίγουρο και κυρίως φτηνό. Ξεκίνησα να βολτάρω στο χαβαλέ και πολύ άνετα και με χαρά διαπίστωσα ότι στα 4 στα 5 σπίτια με περνούσανε με 20ρικο. Τελικά κατέληξα στην όμορφη μελαχρινή πιπίνα Ρουμάνα Τζούλια στο Σαπφούς 8, με 20 ευρώ το απλό, με άνεση χρόνου, προκαταρτικά φουλ, και υπηρεσίες υψηλού επιπέδου, ήταν καλά, και βρήκα αυτό που ήθελα. :tits: :fuck1: :fuck2: :kissass: :pipa1:

Το 20ρικο βέβαια δεν σου το λένε στα ίσια στο σαλόνι αλλά ένα χαρακτηριστικός διάλογος για να το εκμαιεύσεις είναι ο παρακάτω :

- τσατσα : αυτή είναι η κοπέλα, πολύ καλή στο δωμάτιο, κάνει ….κλπ κλπ…………
- αθλητής : πόσο πάει το απλό ??
- τσατσα : 25 ευρώ το απλό, 30 πιο χαλαρά, κλπ κλπ
- αθλητής : σας ευχαριστώ πολύ, μου αρέσει η κοπέλα αλλά έχω ακούσει ότι σε κάποιο μαγαζί έχουν 20 το απλό, θα κάνω μια βόλτα και αν είναι θα ξαναπεράσω.
- τσατσα : έλα θα σε περάσω με 20 και εδώ


βγάζεις το 20ρικο και περνάς

Τόσο απλά, θα έχει και τις εξαιρέσεις του βέβαια το πράγμα, όπως Βερόνικα κλπ, αλλά σε γενικές γραμμές εκεί πάει το πράμα, και πολύ καλά κάνουν τα μαγαζιά που ακολουθούν αυτή τη πολιτική γιατί τα πράγματα δεν πάνε καθόλου καλά με τα οικονομικά, :jerking: α ρε κρίση …..καταραμένη ……. :tickedoff:
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Μπααα, έχει βάλει μυαλό πλέον η Μιρέλα το εχω διαπιστώσει προσωπικά τις τελευταίες φορές που πέρασα μαζί της, το 25αρι που ζητά είναι value για την κλάση της και τις υπηρσίες που παρέχει  :)
σιγουρα εχει βαλει μυαλο, θυμησου λιγο πριν 3-4 χρονια την συμπεριφορα της στο δωματιο, τοτε δεν αφηνε ουτε να την ακουμπησεις.
αυτη την εποχη πιστευω οτι ειναι η καλυτερη κοπελα και την ακολουθει η νατασσα στο διπλανο (σε αυτη την τιμη παντα συγκρινω)
ελπιζω να μην ακολουθησουν την πορεια της λαουρας οριτζιναλ, εμμας κ.α.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
σιγουρα εχει βαλει μυαλο, θυμησου λιγο πριν 3-4 χρονια την συμπεριφορα της στο δωματιο, τοτε δεν αφηνε ουτε να την ακουμπησεις.
αυτη την εποχη πιστευω οτι ειναι η καλυτερη κοπελα και την ακολουθει η νατασσα στο διπλανο (σε αυτη την τιμη παντα συγκρινω)
ελπιζω να μην ακολουθησουν την πορεια της λαουρας οριτζιναλ, εμμας κ.α.

την θυμάμαι και από παλιά, και είναι έτσι όπως τα λες, την έχω και εγώ την εμπειρία, τώρα τι θα απογίνουν και αυτή και η νατάσσα δίπλα, είναι άγνωστο, το άθλημα είναι δύσκολο και για εμάς αλλά κυρίως και για αυτές, τώρα όμως είναι και οι διό τους κορυφαίες και αυτά είναι που μετράει  :)
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Από ότι φαίνεται λοιπόν περνάμε στην εποχή του 20άρικου, Αθήνα θα γίνουμε σε λιγάκι.  :grin: :grin: :grin:

Το 20ρικο βέβαια δεν σου το λένε στα ίσια στο σαλόνι αλλά ένα χαρακτηριστικός διάλογος για να το εκμαιεύσεις είναι ο παρακάτω :

- τσατσα : αυτή είναι η κοπέλα, πολύ καλή στο δωμάτιο, κάνει ….κλπ κλπ…………
- αθλητής : πόσο πάει το απλό ??
- τσατσα : 25 ευρώ το απλό, 30 πιο χαλαρά, κλπ κλπ
- αθλητής : σας ευχαριστώ πολύ, μου αρέσει η κοπέλα αλλά έχω ακούσει ότι σε κάποιο μαγαζί έχουν 20 το απλό, θα κάνω μια βόλτα και αν είναι θα ξαναπεράσω.
- τσατσα : έλα θα σε περάσω με 20 και εδώ


βγάζεις το 20ρικο και περνάς

Πολυ ΣΩΣΤΟΣ.θα εφαρμοσω την τακτικη σου σε επομενη επισκεψη.
καιρος να παρει το ευρω την αξια που επρεπε να εχει απο την 1η μερα που μπηκε σε κυκλοφορια το 2002.Μαθανε ολες 30€..και για κατι παραπανω 60 και 70! Ξερουν ποσο παει το μεροκαματο  εξω στην πιατσα και πως σκιζεσε για να βγαλεις 20€?
 

coie414

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2013
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μπα, χθες τουλαχιστον και τις δυο φορες που περασα απο την μιρελα και τα τρια δωματια ηταν γεματα, κακο αυτο βεβαια γιατι μπορει να την ψωνισει οπως και πολλες αλλες  :idiot:
:)παισιά πεσανε οι τιμες στα μπουρδελάκια της θεσσαλονικης,αξιζει να ερθω απο κοντινό νομό?αν ναι ποια ειναι πιο φθηνά/
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:)παισιά πεσανε οι τιμες στα μπουρδελάκια της θεσσαλονικης,αξιζει να ερθω απο κοντινό νομό?αν ναι ποια ειναι πιο φθηνά/
τις βενζινες που θα πληρωσεις φιλε δεν τις υπολογιζεις; :think:

το θεμα ειναι αν  ερχεσαι απο μακρια να κανεις και μια καλη καταθεση οχι απαραιτητα μια φτηνη και που θα την κλαις μετα στην επιστροφη

παρακολουθα το θρεντ για να εχεις αποψη για καποιες κοπελες....πεντε πανω πεντε κατω θα τα βρεις τα λεφτα.....μην φας καμια φολα για ενα ταληρο λιγοτερο

πχ την νατασα στο ερως και σαραντα να δωσεις τουλαχιστον θα θυμασαι το γαμησι και την πιπα που θα σου κανει για μια βδομαδα......
 

coie414

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2013
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τις βενζινες που θα πληρωσεις φιλε δεν τις υπολογιζεις; :think:

το θεμα ειναι αν  ερχεσαι απο μακρια να κανεις και μια καλη καταθεση οχι απαραιτητα μια φτηνη και που θα την κλαις μετα στην επιστροφη

παρακολουθα το θρεντ για να εχεις αποψη για καποιες κοπελες....πεντε πανω πεντε κατω θα τα βρεις τα λεφτα.....μην φας καμια φολα για ενα ταληρο λιγοτερο

πχ την νατασα στο ερως και σαραντα να δωσεις τουλαχιστον θα θυμασαι το γαμησι και την πιπα που θα σου κανει για μια βδομαδα......
δηλαδη απο 30 το κανανε 25 η 20 το απλο?αυτο να ξερω!
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και το 25ρι πιστευω ειναι παρα πολυ καλο.το θεμα ειναι αν πεσει στο 20 μην πεσει κ η σχεση τιμης-αποδοσης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom