Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Aγαπητοί συνάδελφοι, διαβάζω τώρα τελευταία μια διαφωνία για την παροχή υπηρεσιών και το πώς φαίνετε κάποιοι  έμπειροι αγωνιστές να  περνάμε  καλά και κάποιοι κάπως άσχημα.
Αποψη μου είναι πως αν δεν τα στάξεις  δεν θα σου κάνουν οι κοπέλες αυτά που θες εκτός αν είσαι συχνός αιμοδότης κάποιον καταστημάτων και για τους λόγους τους σου κάνουν τα έξτρα με 20-30 ευρώ.
Προσωπικά επέλεγα μόνο στούντιο και πλήρωνα περισσότερα και έτσι είχα πάντα αυτό που ήθελα, ναι μπορεί να πήγαινα  λιγότερο σε σχέση με άλλους αλλά προτιμώ την ποιότητα από την ποσότητα.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Δεν ειναι ετσι παντου. Πχ Βερονικα πανε 2-3φορες τακτικα και μετα ασε ενα διαστημα να περασει. Επιστρεφει στην αρχικη επαφη. Κ το λεω γτ εχω παει μαζι της 30φορες και βαλε τα τελευταια χρονια. Αλλα γενικα ναι ισχυει αυτο που λες...
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ναι ειμαι δυσκολος, καποτε περισσευαν κ δεν με ενοιαζε. Τωρα αν δεν περασω καλα θα το πω. Σε ολους αυτους που δεν καιγονται για ποιοτητα κ βολευονται  με μετριοτητες κ κατω δεν μ απασχολει τι θα πουν. Μπορει να μη γραφω συχνα κ να μη γεμιζω κριτικες γτ παω σε στανταρντ που θα μ κανουν τα κεφια μου αλλα οταν πεσω σε κατι τετοιο θα το πω. Φτιαξτε το κρεβατι βαλε παθος στ φιλια σου ρουφα κανα δονητη γ εξασκηση γτ τωρα κανεις αεροπιπες κοψε κ τη κρεμα στο μουνι αν κ παλι πιστευω πηγαδι θασαι. Εως τοτε τον πουλο.
Πολυ σωστα :thumbsup: :thumbsup:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Εγω δεν βλεπω κατι κακο στην κριτικη του βουρβου, εγραψε αυτο που εζησε και ισως οχι αυτο που θα περημενε να ζησει...  ;) και για να τα εγραψε αυτα δεν περασε καλα....και διαβαζοντας σημερα μερικες κριτικες για Νατασσα, που δεν ειχα διαβασει, απλα οτι ειχα διαβασει μονο στο θεμα που υπερτιμηθηκε αρκετα, μια κοπελα της σειρας την κοβω...με ισαριθμες αναλαμπες, με αυτων των μετριων.

Κι εγώ είμαι πιο κοντά στα λόγια του Karaman.
Ανέφερε κάποια γεγονότα ο συναθλητής και ο καθένας τα αξιολογεί ανάλογα για τη πάρτη του.
Με την ίδια απόδοση μπορεί κάποιος να περάσει τέλεια κι άλλος χάλια.
Βλέπουμε με ποιον από 'δω μέσα κολλάνε τα γούστα μας κι αναλόγως κρίνουμε και πράττουμε.

Εγώ ας πούμε εχτές πέρασα για 2η φορά τέλεια με την Αλίνα πού είχε 2 μέτριες προς κακές κριτικές ως τώρα.
Και μάλιστα ενώ σπάνια περνάω 2η και 3η φορά με την ίδια κοπέλα (το έχω κάνει μόνο άλλες 2 φορές ως τώρα).
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
παιδια χαλαρωστε λιγο...δεν ειπαμε οτι η Νατασα ειναι ουτε η νεα Σιμονα ουτε η νεα Λαουρα.Αυτες αλλωστε κανανε και βρωμικα κολπα γι'αυτο τις γουσταραμε και λιγο παραπανω  ;)
Τηρουμενων των αναλογιων και δεδομενης της καταστασης που επικρατει ειναι μια τελοσπαντων ανεκτη περιπτωση που αν μη τι αλλο δε σε εκνευριζει και οπως ειπα στην κριτικη μου θετει τα ορια της με ευγενικο τροπο

Δηλαδη στη βραδυνη βαρδια μετα τη Βερονικα και την Εμμα δεν μπορω να σκεφτω κατι που εστω να πλησιαζει σε αποδοση.Οποτε αυτη η μικρουλα δειχνει τουλαχιστον μια διαθεση και οτι σεβεται τον πελατη

Οταν σας λεω γαμηστε την Ειρηνη ή τη Νικολ αμα θελετε τα καλα τα γουστα μου λετε ειναι μεγαλες.Ε τι κανουμε...πακετο με εμφανιση Βικυς-ανεκτιτοτητα Ειρηνης-αισθησιασμο Βερονικας και προσωπικοτητα Νταϊανας δεν υπαρχει.Μακαρι να υπηρχε...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
λοιπόν βόλτα μετά απο καιρό στα μαγαζία της πόλης ως επι το πλείστον είναι όπως τα λέτε για το βράδυ με τις μόνες αξιοπρόσεκτες για μένα να ειναι η Ισαμπέλα απο Κωλέτη που μπορεί κάλλιστα να θεωρηθεί ως νέα σιμόνα ,είναι πολύ ευδιάθετη και κάνει τα πάντα σε πολύ καλό βαθμό αλλά δεν είναι Σιμόνα απλά το πάει πολύ καλά....

Πέρασα απο Ανδ. γεωργίου 52 και 50 αντίστοιχα είδα Αλίνα και Άντζελα στα .Δεν μου έκανε καμία το κλικ καθώς την Αλίνα την έχω δεί πολλές φορές σε Νικ ουρανού και φρίξου 13 και νομίζω πως δεν....
πέρασα απο μαντζάρου 14 και 1Α και είδα Νίνα και Κάρμεν μεταγραφές απο Ανδ.γεωργίου και οι 2
Κράτησα Αν Γεωργίου 24την  Χριστίνα νέο αίμα τούμπανο σιλικονάτο βυζί σγουρό μαλλί και μεσήλικη .Δέν έλεγε για τα δικά μου γούστα πολλά μέσα αν και πρόθυμη χωρίς δεν και μή.
Είδα και Νατάσσα ,Μιρέλα και Λουίζα σε βαρδάρη όσων αφορά τις 2 π΄ρωτες θεωρώ πως έχουν διάθεση και προσπαθούν να σε κάνουν να περάσεις καλά,αλλά δεν θεωρώ πως είναι τοπ.....απλά η μικρή Νατάσσα αν μάθει μερικά πράγματα ακόμα καλύτερα μπορεί να γίνει πολύ καλή.....Η Μιρέλα είναι γυναικάρα αλλά δεν θεωρώ πως θα σε αφήσει να έχεις τον έλεγχο.....
Η Λουίζα ειναι για τα γούστα μου αλλά δεν δοκίμασα.

Αξιοπρόσεκτη επίσης η Ελένη απο τα τρίδυμα, φαινόταν ευδιάθετη και πιστευω πως θα περάσει καλά κανείς μαζί της.....

Ημουν Αθήνα πριν λίγες μέρες ,παιδιά δεν το συζητώ εμείς εδώ είμαστε αν όχι γ εθνική τουλάχιστον β.....εκτός απο τα μουνιά που έχει υπάρχει θέληση και διάθεση για τρελά γούστα και όχι απόλυτα σε 50 στούντιο αλλα και σε απλά μαγαζιά.....
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ημουν Αθήνα πριν λίγες μέρες ,παιδιά δεν το συζητώ εμείς εδώ είμαστε αν όχι γ εθνική τουλάχιστον β.....εκτός απο τα μουνιά που έχει υπάρχει θέληση και διάθεση για τρελά γούστα και όχι απόλυτα σε 50 στούντιο αλλα και σε απλά μαγαζιά.....
πεστα ρε τυπε το φωναζο τοσο καιρο μας περνανε για μαλακες εδω
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Πρωϊνή παρέλαση κατά τις 10.30

Κωλέτη : Χριστίνα
Ανδρ. Γεωργίου 21 : η ταϋλανδή Ντιάνα ή Μία που δούλευε και Έρως 16
Φρίξου 15 : Γκρέτα
Μινωταύρου : Μπιάνκα
La Femme : Λάρα
Villa Erotica, Prive κλειστά
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
[quote author=mpozanis  link=topic=125.msg4439484#msg4439484 date=1364197582]
πεστα ρε τυπε το φωναζο τοσο καιρο μας περνανε για μαλακες εδω
[/quote]
Καταρχην ολες οι γκομενες ειναι μουναρες, και στα περισσοτερα στουντιο εχει δυο και τρεις που μπουρεις να επιλεξεις και παρτουζα.
Ασε που σου την πεφτουν απο το σαλονι με καθισματα στην αγκαλια σου, ακομα και γλωσοφιλα. Αντε μετα να φυγεις.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Καταρχην ολες οι γκομενες ειναι μουναρες, και στα περισσοτερα στουντιο εχει δυο και τρεις που μπουρεις να επιλεξεις και παρτουζα.
Ασε που σου την πεφτουν απο το σαλονι με καθισματα στην αγκαλια σου, ακομα και γλωσοφιλα. Αντε μετα να φυγεις.
λες απο κει να πηρε ιδεες ο ροναλντινιο και η μερτσυ?χαχα
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Πήγα μια βόλτα κατά το μεσημεράκι και η κίνηση ήταν ανύπαρκτη. Α. Γεωργίου 21 που ήταν η ξινόφατσα Μία/Νταιάνα η τσατσά μου είπε ότι ήμουν ο πρώτος που μπήκε μέσα από το πρωι και πλάκα πλάκα την πιστεύω. Κατέθεσα Μαντζάρου 1 στην Άννα, θα κάτσει 3 μέρες ακόμα και μετά φεύγει πίσω Ρουμανία για μεγάλο διάστημα. Να πω ότι το καταευχαριστήθηκα για άλλη μια φορά. Στο περίπου 20λεπτο που ήμουν μέσα δεν μπήκε κανένας στο μαγαζί. Άλλα αξιοσημείωτα από την μικρή μου βόλτα: στη θέση της Νατάσας που έχει ρεπό Δευτέρες και Πέμπτες ήταν μια ψηλή ασουλούπωτη ξανθιά ονόματι Τζούλια που πρώτη φορά την βλέπω και όχι η Κασσάνδρα. Α. Γεωργίου 24 έχει μια καινούργια μελαχρινή κοπέλα από Βουλγαρία, Ράγια, δεν μιλάει γρι ελληνικά, κοντή, καλό σώμα,την βρήκα αρκετά όμορφη. Πολλά κλειστά μαγαζιά, τα μισά περίπου δεν έχουν πλέον πρωινές βάρδιες. 
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
λες απο κει να πηρε ιδεες ο ροναλντινιο και η μερτσυ?χαχα
Κι η Καμελια, την οποια συναντησα σημερα μετα απο καιρό στο πρασινο. Χρειάστηκε να εφαρμόσω ανεπτυγμενες τακτικες ελιγμών για να διαφυγω :)
Κατα τ αλλα:
Προμηθεως 11 ο Ροναλντίνιο. Ααααχχχχχ Τζοαννα :(
Σαπφούς 7. Μια μελαχρινη που συνηθως ειναι στο 5
Μαντζαρου 14 η μικροσκοπική Φλωριτα, που σημερα ακουσα και την κοριτσιστικη φωνουλα της :)
Τριδυμα 1 Μια που πρωτη φορα βλεπω. Βικτώρια, ξανθια, καλο σωμα, αδιαφορα πρόσωπο. Καλη ηταν...
Τριδυμα 2 η milf Ζωή
Τριδυμα 3 Αλλη μια Ζωή. Την ειχα πετυχει μια φορα στο Αν. Γεωργίου 4
La Femme, ηπανεμορφη Λαρα, που υπο προϋποθέσεις θα μπορουσε να γραψει τη δικη της ιστορια. Στη δικια μου λιστα ετσι κι αλλιως εχει μπει, με την πεμπτη επισκεψη θαρρώ σημερα.
Υπηρεσια η ευγενεστατη κυρια Λυδια.
Αννα που εισαι????????????...μονο να εισαι καλα...
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Καταρχην ολες οι γκομενες ειναι μουναρες, και στα περισσοτερα στουντιο εχει δυο και τρεις που μπουρεις να επιλεξεις και παρτουζα.
Ασε που σου την πεφτουν απο το σαλονι με καθισματα στην αγκαλια σου, ακομα και γλωσοφιλα. Αντε μετα να φυγεις.
τα ξερω φιλε σεμενα μν τα λες  ;)
 
Εγγρ.
12 Νοε 2011
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
η μερτυ μεγαλε σε ποιο δουλευει?
περιπου πριν 1 εβδομαδα η μερτσυ ηταν στο κεφαλινίας.
Ομως η μαρια  η πιπινα  :kissass:που ηταν πριν κανα 2μηνο στο αν.γεωργιου52 ακόμα να εμφανιστει  :(
 

ametavlhtos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναδελφοι γεια σας

Η σημερινη κατασταση (μεσημέρι)  στα σπιτια της Θεσνικης εχει ως εξης - τα ευχαριστα νέα που μπορω να επιβεβαι'ώσω και εγω είναι οτι τα σπιτια ξανα ανοιξαν - σημερα λειτουργουσαν καμια 10αρια. Και τα πολυ καλα νεα ειναι οτι επεστρεψε και το αστερακι μας - για μενα ανηκει στη λιστα των all time best - η Πωλονέζα Μαρίνα που δουλέυει στη Ταντάλου στο δεύτερο σπιτι (αριστερα απο το πρασινο) - 22αρα περιπου με καστανο μαλλι στο 1.65, τρελο λεπτο σφιχτο κορμακι, πολυ γλυκο προσωπακι, και φοβερη στο δωματιο και σε συμπεριφορα αλλα και σε συμμετοχη. Αυτο το καιρο δουλευει διπλη βαρδια λόγω διακοπών. Μπορει να υπάρχει αναμονη για να τη πάρετε αλλα ειναι προτιμοτερο να περιμενετε, απο το να γυρνατε μες στη ζεστη τα υπολοιπα σπιτια και να καταληξετε σε καποιο μπαζο.

Απο κει και περα εχουμε
thl apo studios thessalonikhs please

Κοροβάγκου, 26ης Οκτ. - και τα δυο κλειστα

Κεφαλληνιας - εφεραν μια πληθωρική βυζαρου Ιταλίδα, δεν ειναι του γουστου μου. Οποιος γουσταρει βυζια ας περασει και ας δοκιμασει και το προγραμμα των 50 που περιλαμβανει σπανικο.

Ανδ Γεωργιου4 - εφεραν ενα γλυκο σλοβενακι - ωραιο κορμι δεν περασα υπαρχουν καποια σχολια για τη συγκεκριμένη στις καταχωρισεις των μπουρδελων οποιος δοκιμασει ας μας πει - πρεπει να ειναι ευχαριστη περιπτωση

Προμηθεος πανω απο Μοναστηριου - δουλευε μια Ελληνιδα 45αρα με τα κιλακια της - φαινετει πολυ ευδιαθετη ισως αξιζει η φαση εχω προσεξει οτι εχει αρκετη πελατεια

Προμηθεος 25 - δουλευε το επιτελειο (Τσατσα και πουτανα) γνωστο απο Κατεχακη - μακρια παιδια αυτες ειναι καριολες

Προμηθεος 19 - απο τα αγαπημενα μου σπιτια - παραδοσιακα φερνει καλα κομματια (και προσφερει και πιπα ανευ) σημερα δουλευε μια όμορφη μεν, πολυ κρυοκωλη ομως κοπέλα και δεν περασα

Γενικως και αλλα σπιτια ανοιχτα στους γυρω δρομους, η αποκορυφωση ηταν μια τσατσα που μου λεει εχω νεα ρουμανα μολις 7 μερες στη χωρα φοβερη συμμετοχή, και μιλαμε βγηκε ενα μπαζο που το βλέπω εδω και εξι μηνες

by the way η τριανταρα ταριφα καθιερώθηκε για τα καλά....
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
:rolleyes: καλιο αργα παρα ποτε  :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.286
Πόντοι
35.697
Ποτε θα δουμε κανενα καλο μουνι ρε παιδια και ΄δω στη Θεσσαλονικη?
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Ποτε θα δουμε κανενα καλο μουνι ρε παιδια και ΄δω στη Θεσσαλονικη?
ωραίο nickname !!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
xexe κάποια στιγμή είχα και εγώ το ίδιο το nick με ένα αριθμό από πίσω (δεν θυμάμαι ακριβώς) σε αυτό το site... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom