Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
ρε μαγκες οπως παρατηρησα και στην τελευταια μου βολτα αλλα δεν αναφερθηκε και τις τελευταιες μερες φετος δεν επαιξε καμια σεξυ Αγιοβασιλιτσα στα σπιτια

  Σωστος!!!! Μαλλον κατι τετοια μονο η Candy τα εκανε!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
ρε μαγκες οπως παρατηρησα και στην τελευταια μου βολτα αλλα δεν αναφερθηκε και τις τελευταιες μερες φετος δεν επαιξε καμια σεξυ Αγιοβασιλιτσα στα σπιτια
Εγω πετυχα την Τζούλια, στο Προμηθέως 5 :)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.538
Πόντοι
25.015
Σημερα μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα τα μπουρδελα; Κατα τις 9 θελω να χτυπησω κατι αλλα που;;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σημερα μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα τα μπουρδελα; Κατα τις 9 θελω να χτυπησω κατι αλλα που;;
σημερα μαν χτυπα κανα μελομακαρονο σε ρεβεγιον και ασε τα μπουρδελα.......καλη χρονια σε ολους τους μπουρδελομουνοπρεζακηδες σαν και μενα και του χρονου να μαστε ολοι καλα μετα την απεξαρτηση χαχα
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
ουτε μποτιτσα ε αλ? ελπιζω το 2013 να μας βρει με καμια μποτιτσα γτ αυτη ειναι η χαρα της ζωης  :rockon:  :lheel:  :cum:  :s&m_2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.302
Πόντοι
10.647
Μπουρδελιαρηδες.!!!!!!!!!!!!! σας ευχομαι η καινουρια χρονια που ειναι προ πυλων...να σας δωσει οτι σας στερησε η παλια χρονια, προ παντων ΥΓΕΙΑ να εχουμε και ....λεφτα.!!!! ....μην λεμε μαλακιες.!!!!!!!  :2funny:

Σας χερετω με ενα τραγουδακι μιας φιλης μου.... :grin:


 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
χρονια πολλα , καλη χρονια με υγεια και πολλα γαμ.... , οχι μονο :piss:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Καλή Χρονιά έύχομαι σε όλους, με υγεία και καλά μυαλά !!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Καλή Χρονιά σε όλους τους μπουρδελιάρηδες ανα την υφήλιο! Απο το Πουκέτ μέχρι την Κολοπετεινίτσα!!!!

Αρχίζουμε να ξεχνάμε τις γιορτές μου φαίνεται σχετικά με αυτό που είπε ο Αλ για τις στολές, πλέον κ τα παιδιά ούτε τα κάλαντα λενε, μόνο γύφτοι και ρωσσοποντιάκια/αλβανάκια βγαίνουν για κάλαντα. Αίσχος! Άντε εύχομαι να ανέβει η οικονομία της χώρας γιάτι όσο πέφτει τόσο αδειάζει η τσέπη μας και τόσο χειρότερες γκόμενες θα έχει στα μπουρδέλα!
 

xman3

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρονια πολλα καλη χρονια με περισσοτερα  :fuck2:
 

bakmixahl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλή Χρονία με υγεία κι ευτυχία. Μακάρι ο νέος χρόνος να μας φέρει πίσω την Σανέλ (αν γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει μέρες που είναι  ;) )
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Καλή χρονιά σε όλους. Υγεία και καλές δουλειές για να μπορούμε τα απολαμβάνουμε τα κορίτσια !!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Εύχομαι σε όλους σας Χρόνια Πολλά και καλή Χρόνιά με Υγεία, και ότι άλλο επιθυμείται. Εύχομαι και το 2013 να κρατήσουμε ψηλά την ποιότητα αυτού του θρεντ, να συμμετέχει ο καθένας μας με όσα χρόνο μπορεί να διαθέσει, προς όφελος όλων μας που θα μας βοηθήσει να γίνουμε καλύτεροι και αποτελεσματικότεροι στο χόμπι μας. Επίσης να έχουμε όλοι μας δουλειά που μετά την υγεία είναι το σημαντικότερο αγαθό μας, έτσι ώστε να μπορέσουμε να επιβιώσουμε με αξιοπρέπεια στις ζωές μας. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. :rockon: :rockon: :rockon:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
καλη χρονια σε ολους κι απο μενα :grin:

ΥΓ μαανες εγραψες κατι πολυ ασχημο...

τα παιδιά ούτε τα κάλαντα λενε, μόνο γύφτοι και ρωσσοποντιάκια/αλβανάκια βγαίνουν για κάλαντα.
 

Επισκέπτης
Και η πρώτη ενημέρωση της χρονιάς είναι γεγονός!!!

Γενικά ένα 50% των μαγαζίων ήτανε κλειστό, η βόλτα έγινε περίπου στις 6.

Απ όσα ήταν ανοιχτά έχουμε τα εξής:

Προμ 11: Η Ουγγαρέζα(?) Σουζάνα, μικρή σε ηλικία μελαχροινό καρέ μαλλί. Κανονικό σώμα με λίγο προς το έξτρα κιλάκια αλλά καλή αισθητικά.

Σαπφούς 5: Η Βουλγάρα Κάρμεν. Άτακτη υποχώρηση.

Σαπφούς 7: Η teen Γαβριέλλα.

Σαπφούς 8: Η Ξανθιά ψιλογεμάτη Μάγια με ωραίο βυζάκι.

Σαπφούς-Ταντάλου(πράσινο): Η Αντζέλικα από Πέτρου Ερημίτη μάλλον. Άτακτη υποχώρηση.

Ταντάλου 9: Η Ζωή ευγενική μεν, άτακτη υποχώρηση δε.

Και τελευταίο από bardar, Σαπφούς 20: Η Ουκρανή Τίνα. Σέξυ σγουρό μαλλί τελείως γυναικείος σωματότυπος σαν μπουκάλι coca-cola. Μικρό στήθος μεγάλη κωλάρα.

Στα νικηφόρου ουρανού είχαμε Αναστασία στην εκκλησία και στο αεροδιάδρομο η Σαμπρίνα, άτακτη υποχώρηση (όχι αυτή που συζητούσατε, την γνωστή με την βραχνή φωνή).

Φρίξου 13: Μιραμπέλα

Φρίξου 15: Τάνια, σχετικά ελκυστική.

Η καλύτερη επιλογή νομίζω θα ήτανε η Τίνα απο Σαπφούς 20.

ΥΓ μαανες εγραψες κατι πολυ ασχημο...

Σχετικό. Υπάρχουν άσχημες προεκτάσεις από αυτό που λέω και εμένα είναι κάτι που με στεναχωρεί, άλλοι το βλέπουν αλλιώς το θέμα πάντως περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.

 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Χρόνια Πολλά ... αλλά κυρίως ... Χρόνια Καλά σε όλους !!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Συνημμένα

  • Glomp big.jpg
    Glomp big.jpg
    41,8 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom