Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
μεγαλη στουντιοτσαρκα νωρις σχετικα το πρωι και η κατασταση στην πολη ειχε ως εξης

-26ηςοκτ 52 κλειστο
-κωλετη χριστινα
-κοροβαγκου βιλα πριβε η σαρα
-φριξου 9 βιλα εροτικα η καντυ αδυνατισμενη και με αλλαγμενο μελι μαλλι
-φριξου 14 η βυζαρου ρουμανα χριστινα
-φριξου 15 η ιταλιδα προμιλφ στεφη ,καλο σωματακι,κουλουρι στα 80 ευρω
-πετρου ερημιτου η ναντια που εμφανισιακα δεν αλλαξε καθολου
-ουρανου 26 η ειρηνη που καποτε εγω και ο πατσινο την αναδειξαμε σε τοπ κρεβατι της πολης αν και εμφανισιακα μετρια
-ουρανου 1β η σεξι και καυλιαρα αναστασια με τις θεσπεσιες βυζαρες.....
-ουρανου 1α η μιλφ μελιτα κι αυτη με πλουσια βυζοπροσοντα διαγραφομενα κατω απο το διαφανο σετακι
-κεφαλληνιας μια ψηλη ξανθια μοντελε,ξεχασα το ονομα αλλα καινουρια νομιζω
-κατεχακη ειρηνη που δεν ειδα,ειχε πελατη....
-ματζαρου 14 η πετιτ ισπανιδουλα φλωρη....ομορφο προσωπακι....μελαχρινη σγουρο μαλλι
-ερως 16 κλειστο στην ματζαρου 1 και λαφαμ δεν πηγα
-ανδρεου γεωργιου 4 η μιλφ χριστινα
-ανδρεου γεωργιου 30 θα ερχοταν η μερτσυ
-ανδρεου γεωργιου 24 μια ευσωμη ψηλη με μαυρο μαλλι,προφανως η σανταλ;
-ανδρεου γεωργιου 21 νομιζω η βικτωρια ηταν,μια μιλφ ξανθια εν πασει περιπτωση που η τσατσα παινευε για βαθυ λαρυγγι :pipa1:
-το καινουριο που εμφανιζεται η βικυ η ουκρανη ηταν επισης κλειστο πρωι που περασα εγω τουλαχιστον

τωρα που κατεθεσα το αφηνω για λιγο στην φαντασια σας μεχρι να δημοσιευτουν οι κριτικες μου

καλησπέρα παιδιά ..gl.. να ρωτήσω η ειρήνη δουλεύει πρωινή βάρδια  ..για να την  :fuck2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλησπέρα παιδιά ..gl.. να ρωτήσω η ειρήνη δουλεύει πρωινή βάρδια  ..για να την  :fuck2:

Άστα αυτά και τράβα προς βαρδάρι μεριά, μόνο πρόσεξε καλά μην ξαναταρακουνήσεις την πόλη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πιο γλυκιά και πιο όμορφη από ποτέ ήταν η Λούση που είχα την τιμή και την τύχη να την επισκεφτώ προ ολίγων μόλις ωρών στο Ταντάλου 8Α.
Πολύ σέξι με κάνα διό κιλάκια παραπάνω που της πήγαν μιας που τα έβαλε στα επίμαχα σημεία και έγινε πάρα πολύ καυτή, με πολύ  σέξι εσώρουχα  κόκκινο σουτιέν που τόνιζε το πανέμορφο στήθος της και μαυροκόκκινο τάνγκα που αναδείκνυε το υπέροχο κωλαράκι της, το κοίταζα με πάθος και την έκανα να κομπλάρει, και μαύρες μπότες ψηλοτάκουνες που έφταναν μέχρι τα γόνατα της , ήταν πολύ δυνατή η συνεύρεση, άκρως ερωτική, σε πολύ μεγάλη φόρμα ήταν η μικρή με  απογείωσε, καλύτερη από ποτέ, εμπειρία μοναδική η συνεύρεση μαζί της που αξίζει να την ζήσει ο καθένας, για μένα ήταν μία από τις πολλοστές φορές που την επισκέφτηκα και σίγουρα όχι η τελευταία.
Αυτά έχω να αποτυπώσω φίλτατοι, θα τα δημοσιεύσω και ως κριτική για να μείνουν ιστορικά, μακάρι η ζωή μας να ήταν πάντοτε έτσι.
:)
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Η Λούση έφυγε Ρουμανία και θα επιστρέψει από χρόνου σύμφωνα με την Καρίνα. :/
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αλλη μια αποτυχημενη αποπειρα συναντησης με την εμμα!!!μπαινω μεσα μου ερχετε η τσατσα κ μου λεει ρεβεκκα το κοριτσι μας σουπερ.ρωταω η εμμα παλι αρρωστη ειναι...και μου λεει οχι απλα δεν δουλεύει πια εδω!!τελικα κατεληξα σε ενα απο το στανταρ μου νικολ!!γυμνο στα 35!!
 

baroufas777

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερουμε εαν και αυτη την εβδομαδα δουλευει πρωι/μεσημερι η Φλωρη?
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
παιδες αν κάποιος ξέρει το facebook της Έμμας ασ μου το στείλει σε pm παρακαλώ πολύ γιατι κ εγώ την ψάχνω.thanks.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ξερουμε εαν και αυτη την εβδομαδα δουλευει πρωι/μεσημερι η Φλωρη?

Νομίζω δουλεύει πρωί βράδυ.
Χτες που πέρασα από Μαντζάρου 14 βράδυ την γύρεψα κι η τσατσά μου λέει πως δούλευε πρωινή.
Πάω πιο κάτω στο Μαντζάρου 1Α και την βλέπω εκεί.
Φορούσε 3 νούμερα μεγαλύτερα τακούνια κι έμοιαζε σαν παπουτσομένος γάτος!

Παρεπιπτόντως κατάθεση χτες στη Γιασμίν ...Επιτυχημένη χλωμό να την πεις! Έβγαλε όλη την αρνητική ενέργεια της πάνω μου.
Πιο στραβωμένη τάνα δεν μου έχει ξανατύχει ρε πούστη :headbang:
Ανεβαίνει τουλάχιστον πεντασέλιδος κριτική γροθιά στο κατεστημένο... :s&m_1: (Αν δεν βαρεθώ βέβαια...)
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
αλλη μια αποτυχημενη αποπειρα συναντησης με την εμμα!!!μπαινω μεσα μου ερχετε η τσατσα κ μου λεει ρεβεκκα το κοριτσι μας σουπερ.ρωταω η εμμα παλι αρρωστη ειναι...και μου λεει οχι απλα δεν δουλεύει πια εδω!!τελικα κατεληξα σε ενα απο το στανταρ μου νικολ!!γυμνο στα 35!!
Δεν ρωτησες/σου ειπε που δουλευει? γιατι και εγω ετοιμαζομουν για αποψε για εμμα και τωρα δισταζω
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ρωτησες/σου ειπε που δουλευει? γιατι και εγω ετοιμαζομουν για αποψε για εμμα και τωρα δισταζω
oxi δεν μου ειπε κ αν εκρινα απο τον τονο της φωνης της μαλλον τσακωθηκαν με το εν λογο μαγαζι
 

baroufas777

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στοχευμενη βολτα σημερα το μεσημερι στη Μαντζαρου και Κωλετη.
-Μαντζαρου 1Α: Η Αννα με το tattoo χαμηλα στη μεση αν θυμαμαι καλα.
-Μαντζαρου 14: Η σταλιτσα η Φλωρη.Πολυ ωραιο και αθωο προσωπακι.
-Κωλετη 17: Η θεα Αφροδιτη.
 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
Άστα αυτά και τράβα προς βαρδάρι μεριά, μόνο πρόσεξε καλά μην ξαναταρακουνήσεις την πόλη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Έχω κάνει ιδιαίτερη συμφωνία με τον Εγκέλαδο. Στο σημείο κορύφωσης να μείνει ήρεμος για να το καταλάβω ότι εγώ είμαι ο σεισμός της Ειρήνης  :knockinb:
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Νομίζω δουλεύει πρωί βράδυ.
Χτες που πέρασα από Μαντζάρου 14 βράδυ την γύρεψα κι η τσατσά μου λέει πως δούλευε πρωινή.
Πάω πιο κάτω στο Μαντζάρου 1Α και την βλέπω εκεί.
Φορούσε 3 νούμερα μεγαλύτερα τακούνια κι έμοιαζε σαν παπουτσομένος γάτος!

Παρεπιπτόντως κατάθεση χτες στη Γιασμίν ...Επιτυχημένη χλωμό να την πεις! Έβγαλε όλη την αρνητική ενέργεια της πάνω μου.
Πιο στραβωμένη τάνα δεν μου έχει ξανατύχει ρε πούστη :headbang:
Ανεβαίνει τουλάχιστον πεντασέλιδος κριτική γροθιά στο κατεστημένο... :s&m_1: (Αν δεν βαρεθώ βέβαια...)

Γράψε φίλε κριτική γιατί νόμιζα η συγκεκριμένη ήταν αρνητική μόνο με μένα επειδή δεν ήμουν σε φόρμα. Μάλλον έτσι πρέπει να είναι μ όλους.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Χτεσινοβραδυνη τσαρκα προς μυλο μερια. Γενικα νεκρα φυσικα ειχε και "το κρυο"...
Κωλλετη Μονικα με ζαρτιερες και πολυ ωραιο σωματακι αλλα προσωπικα δεν μου αρεσε η φατσα κατα τα αλλα ανετα
Φριξου 15 Τανια
Απεναντι Χριστινα με τις φυζαρες χυμα φορα
Φριζου 13 μεταγραφη η ΕΜΜΑ απο κατεχακη για οσους την ψαχνουν, επειδη περασα απο κατεχακη και η τσατσα δεν ηξερε τπτ, δεν ρωτησα την κοπελα βεβαια... επειδη εχει 3 μερες που πηγε εκει και θα δουλευει καθε βραδυ. Αν δεν καναμε βολτα ουτε θα ηξερα οτι ηρθε απο αυτην τη μερια. Ανανεωμενη με ωραιο μαλακι και ζαρτιερες περασα ακομη μια φορα υπεροχα.
Βιλα ερωτικα Αντριαννα
Εκκλησια ενα ρωσιδακι περισσοτερο για ρωσοποντιακι μου εκανε απο τις παρουσιες που εκαναν κλικ περνει και 2 ατομα
διπλα στην εκκλησια μας την πλασαρε για βραζιλιανα αν δεν κανω λαθος αλλα τπτ το ιδιαιτερο ενα αβυζο μπαζο
Κοροβαγκου Καρμεν
ερως αν δεν κανω λαθος ενα πραγμα σαν φιλιππινεζακι 15χρονο αβυζο και ακωλο, αυτος που την βγαζει στην πιατσα δεν παει καλα...
και πιο πισω δεν θυμαμαι νουμερο μια τεραστιων διαστασεων για πολυ τεραστιων ομως σαν μικρη ντουλαπιτσα ας πουμε, η τσατσα μας τρελανε για το τι κοριτσι εχει βγαινει και αυτο προς τα εξω και προφανως οποιος περιμενε μονο τοιχους δεν γκρεμισε για να φυγει.... παλι απορω με το αφεντικο ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom