Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

tsondovolossss

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
(δεν θελω να γινω κουραστικοσ επειδη ρωταω το ιδιο πράγμα , απλα πολοι διαβαζουν μονο τιν τελευταια , αντε προτελευταια σελιδα μονο.)

γνωριζει κανεις , που/ποτε δουλευει τις τελευταιες μερες(αλλαζει σινεχεια σπιτακια ;p) η αννα μιλφ?


thnx in advance
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Η έτσι? πω ρε φίλε...πόσο καιρό είχα να το ακούσω

άσχετο, πριν λίγες μέρες στην ερημίτη σε συνεύρεση με εμμανουέλα της είπα ότι στο τσίρκο λένε πως πήρε άδεια και θα επιστρέψει σεπτέμβριο...και μου λέει ναι καλά, εδώ θα είμαι εδώ

H συγκεκριμένη πάντως θα φύγει όντως διακοπές κατά σεπτέμβριο λέει ...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
506
Πόντοι
3.250
Μικρή πρωινή βόλτα έκανα σήμερα  σε ορισμένα καταστήματα στον Βαρδάρη. Εκεί λοιπόν που πήγα, συνάντησα τις παρακάτω κοπέλες :

- Προμηθέως  25 , Η Ισαμπέλα, μελαχρινή καλοσχηματισμένη νεαρή κοπέλα, στα 30 το απλό, καλή μεν αλλά ακριβή.
- Προμηθέως 11 , η Αντζέλικα , η πολύ συμπαθής χοντρή νεαρή κοπέλα, την έχω τιμήσει τρις στο παρελθόν, στα 25 το απλό, την έβαλα στα υπ΄ όψιν και συνέχισα την τσάρκα μου. Σε συζήτηση με την μαντάμ του καταστήματος μου είπε ότι έχει το κοινό της και σίγουρα έτσι είναι μιας που πάει να κλείσει εξάμηνο η κοπελίτσα, 22 ετών παρακαλώ.
- Προμηθέως 14 , μια πάρα πολύ αδύνατη κοπελίτσα, την είχα δει και σε προηγούμενη τσάρκα μου στα 25 το απλό, για τους λάτρεις του είδους, είπαμε κάθε κοπέλα έχει το κοινό της.
- Προμηθέως 19 , δεν πέρασα , προφανώς η Μαιρούλα, δεν κατεβάζει όμως τιμές και ας είναι η αφεντικίνα του μαγαζιού, είχα περάσει τις προάλλες στα 30 το απλό.
- Προμηθέως 5 , η βραζιλιάνα Ελίζαμπεθ με τα δυσμενή σχόλια, παρόλο που έχει τα κυβικά της κάτι δεν μου κάνει κλικ πάνω της, έφυγα και από εκεί, στα 25 το απλό.
- Σαπφώς 20 , δεν πέρασα
- Σαπφώς 5 , δεν πέρασα
- Σαπφώς 7 , δεν πέρασα
- Σαπφώς 8 , η Μάγια, η πασίγνωστη μία από τις μούσες μου τον τελευταίο καιρό, στα 20 το απλό, δεν έχει πολλές μέρες που την είχα ξαναεπισκεφθεί με πάρα πολύ καλές αναμνήσεις, αποχώρησα προσωρινά, για να πάω και στο Ταντάλου 9, και ξαναγύρισα και πέρασα με τα 20 ευρώ που μου ζητούσε. Εκπτώσεις μόνο στις τιμές και όχι στις υπηρεσίες όπως αποδείχθηκε και στην πράξη με την κοπέλα, θα αναφερθώ και σε κριτική, κυρίως όμως για ιστορικούς λόγους μιας που αν καθιερωθεί το 20ρικο σίγουρα θα πνεύσει καινούργιος αέρας εν μέσω κρίσης στα καταστήματα της περιοχής.
- Ταντάλου & Σαπφώς , δεν πέρασα
- Ταντάλου 14 , η Ντέζυ, την οποία δεν είδα μιας που ήταν στο δωμάτιο, δεν την θυμόμουνα αλλά δεν κάθισα να την δω μιας που ούτως ή άλλως δεν είχα σκοπό,  έψαχνα για την κομοδινοπούλου αλλά έλειπε σε ολιγοήμερες διακοπές, θα επιστρέψει πάντως, στα 30 το απλό αλλά σίγουρα χωρούσε παζάρι. Με τα μάτια μου είχα δει τις προάλλες την Αντριάνα να παίρνει 25 για απλό πήδημα.
- Ταντάλου 8Α , δεν πέρασα
- Ταντάλου 9 , η Εύα η σκουρόχρωμη Ουγγαρέζα, στα 25 το απλό, μόλις έβγαλα το μισό πόδι μου έξω μου λέει η τσατσά  έλα πέρνα με 20 χωρίς να την πω κάτι, ξαναμπήκα μέσα και μου λέει , κάτσε να ρωτήσω την κοπέλα, αϊ σιχτίρ είπα από μέσα μου και τράβηξα για την Μάγια και δεν το μετάνιωσα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ξεκολα ρε , αυτα τα λεγαμε το 2010 .. 2012 εχουμε  :2funny:

Καλως τον ασωτο υιό! Δυο παρατηρησεις μονο jo:
Στο 21, ειδες την Αλεξάνδρα. Φρεσκο πραμα και κορμι μοντελου!
Η Μόνικα ειναι ξανθια. Με κορμι επισης μοντελου.
Στην εκκλησία, μήπως ειδες την Αναστασία, κι οχι την Αλεξάνδρα που γραφεις? Μαλλον προκειται γι αυτην που ξεκίνησε απ το la femme.

Ευχαριστω για την διευκρινηση σενιορ  :grin:
Εχω δεν εχω να σου κανω διευκρινηση , μπορει να ηταν Αναστασια  :hmm:, ισως  θυμουνται οι συνοδοιποροι...

Βρε καλώς το παληκάρι.......
Γεια σου Τζονυ  :grin:

η Βερονικα ειναι ακομα σαπφως 20 η' πηρε  καμια αδειουλα?για την συγκεκριμενη κοπελα χαλαλι της τα χιλιομετρα!αξιζει κ με το παραπανω

Απο που ηρθες φιλε ? απο το το Τοκυο ?  :cheesy: ααα οχι με μπερδεψε το νικ.. :grin:
Για Βερονικα δε ξερω να σου πω , ομως σε καλωσοριζω , εστω και καθηστεριμενα  :)
Εκει στην παγουροχωρα εχει τιποτα απο ντελα ?  :think:


Η έτσι μου? χαχαχχα ναι αυτή είναι... όπως και του Game...

Χεχεχε θα κερατωθητε αμφοτεροι  :birdman:
Μου γυαλισε η δεσποινις , ημουν σιγουρος οτι ηταν καλος χαρακτηρας και σημερα πηγε φιλος
κατοπιν περιγραφης ( βυζολαγνος) και περασε ωραια και μου το επιβεβαιωσε
του εκανε και μινι στριπτιζακι λεει ... και γενικα ηταν χαρουμενος ...
Τα ιδια ελπιζω και δια εμε  :priest:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδιά εδω ανεβάσει δυο κριτικές και δεν έχουν κοινοποιηθεί ξέρει κανείς τι παίζει. Είναι οι πρώτες που ανέβασε και δεν ξέρω τι γίνεται
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
66
Πόντοι
1
26 οκτωβρη 52 πανεμορφη κοπελα η τζουλια κ πολυ καλη επισης!
26 οκτωβρη 35 τιφανυ δεν ειναι ασχημη κ ειναι αρκετα φιλοτιμη!
 

Durocell

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2012
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζει καποιος αν δουλευει σημερα η Λιλη στο la'fame?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.714
Κριτικές
28
Like
2.466
Πόντοι
6.265
Μικρή πρωινή βόλτα έκανα σήμερα  σε ορισμένα καταστήματα στον Βαρδάρη. Εκεί λοιπόν που πήγα, συνάντησα τις παρακάτω κοπέλες :


- Σαπφώς 8 , η Μάγια, η πασίγνωστη μία από τις μούσες μου τον τελευταίο καιρό, στα 20 το απλό, δεν έχει πολλές μέρες που την είχα ξαναεπισκεφθεί με πάρα πολύ καλές αναμνήσεις, αποχώρησα προσωρινά, για να πάω και στο Ταντάλου 9, και ξαναγύρισα και πέρασα με τα 20 ευρώ που μου ζητούσε. Εκπτώσεις μόνο στις τιμές και όχι στις υπηρεσίες όπως αποδείχθηκε και στην πράξη με την κοπέλα, θα αναφερθώ και σε κριτική, κυρίως όμως για ιστορικούς λόγους μιας που αν καθιερωθεί το 20ρικο σίγουρα θα πνεύσει καινούργιος αέρας εν μέσω κρίσης στα καταστήματα της περιοχής.

πιστευω πρεπει να στηριχτει αυτη η κινηση αναλογως για να επελθει γενικως στον βαρδαρη το 20ρικο
(αν κ απο οτι εχω καταλαβει δεν προκειται για σταθερη κινηση του συγκεκριμενου μαγαζιου καθως βραδινα κ για αλλες κοπελες ζητανε 30..μαλλον ειναι με την συγκεκριμενη κοπελα)

υ.γ. τζο δεν φταιω εσυ ανεφερες το τερατινι!(καλα εκεινη πρεπει να δινει 20 ευρω για να πηγαινουμε μαζι της :2funny:
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ενταξει παιδια ξερω οτι εχει χιλιοακουστει αλλα θελω να ακουστει και απο την δικη μου μερια!!ΒΕΡΟΝΙΚΑ απλα repsect!!θα με κανεις να μετακομισω σαλονικα για παρτυ σου!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
506
Πόντοι
3.250
πιστευω πρεπει να στηριχτει αυτη η κινηση αναλογως για να επελθει γενικως στον βαρδαρη το 20ρικο
(αν κ απο οτι εχω καταλαβει δεν προκειται για σταθερη κινηση του συγκεκριμενου μαγαζιου καθως βραδινα κ για αλλες κοπελες ζητανε 30..μαλλον ειναι με την συγκεκριμενη κοπελα)

υ.γ. τζο δεν φταιω εσυ ανεφερες το τερατινι!(καλα εκεινη πρεπει να δινει 20 ευρω για να πηγαινουμε μαζι της :2funny:
Σίγουρα θα πρέπει να στηριχθεί η κίνηση, είναι ακόμη αρχή και οι τσατσάδες είναι ανεκπαίδευτες για να πλασάρουν σωστά το 20ρικο. Πάντως και στο Ταντάλου 9, αν επέμενα περνούσα με 20ρικο και στο Προμηθέως 5, το τρίτο κατάστημα της αλυσίδας έχει αναφερθεί ότι πρόσφεραν 20ρικό. Η κίνηση για να πετύχει και να ακολουθήσουν και άλλα καταστήματα πρέπει πρωτίστως να στηριχθεί από εμάς, και με το ταληράκι ή το δεκάρικο που περισεύει να ρίξουμε και κάνα πήδημα παραπάνω, τότε θα υπάρξει επιτυχία του εγχειρήματος. Όσο για τις υπόλοιπες κοπέλες που αναφέρεις, εγώ στο Τ9 έχω πάρει το αστεράκι την μικρή τη Τζούλια με 25, αν τώρα την πάρω στο Σ8 με 20 θα μιλάμε για το απόλυτο vfm. Κοντός ψαλμός..... :)
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
αφιερωμένο στον Jo καλή επιστροφή

 

Επισκέπτης
μαγκες το καινουργιο στουντιο αναμεσα απο τα φριξου 13 και φ.15 εχει ιδιοκτητρια μια πρωην γνωστη μας απο τον βαρδαρη  :boobies: για να δουμε θα την βρειτε  :2funny: επισης μου ειπε οτι σε ενα μηνα περιπου θα ανοιξει το στουντιο και φυσικα θα δουλευη και αυτη μεσα, για να βοηθησω λιγο η κοπελα ειναι αρκετα μικρη  :cheesy:
 

Επισκέπτης
μαγκες το καινουργιο στουντιο αναμεσα απο τα φριξου 13 και φ.15 εχει ιδιοκτητρια μια πρωην γνωστη μας απο τον βαρδαρη  :boobies: για να δουμε θα την βρειτε  :2funny: επισης μου ειπε οτι σε ενα μηνα περιπου θα ανοιξει το στουντιο και φυσικα θα δουλευη και αυτη μεσα, για να βοηθησω λιγο η κοπελα ειναι αρκετα μικρη  :cheesy:

Για πεεεεεεεεεεεεεες
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
να μαι παλι πισω απο τις διακοπες μου
πριν μερες κ συγκεκριμενα στις 12 του μηνα βρεθηκα θεσνικη για μια μια κ μονο μερα
ετσι ειπα κ εγω σαν γνησιος μπουρδελιαρης να δω τι παιζει
με τα πολλα με τα λιγα η καταθεση εγινε στην μονικα στο φριξου,δεν ξερω αν ειναι ακομα εκει γιατι ηταν αλλου κ επαιξε μπαλα μονο για λιγο στο φριξου
τεσπα,για να μην τα πολυλογω η κοπελα στο δωματιο ειναι αρκετα ομιλητικη,σε σημειο εκνευρισμου
ενω μου εκανε πιπα,σχετικα καλη,αρχισε να μου αναλυει για το δοντι της που εσπασε κ τωρα τι θα κανει κτλ κτλ
εκανα πως το παραβλεπω
ενω μου τον εκανε καγκελο κ λεμε να της τον καρφωσω,ξαπλωνει κ μου αναλυει την σχεση της με τους πελατες κ το πως βλεπει τα 30ε που ξοδευει ο καθενας για παρτη της,καλα τα ελεγε,δε λεω,αλλα κ εγω σαν ανθρωπος με το παπαρι καγκελο της πεταω ενα,θες να σκασεις μπας κ γαμησουμε?
δεν αντεχα αλλο
ημουν 25 λεπτα μεσα κ τα 10 μου μιλουσε,αν θελω να μιλαω παω κ στην γκομενα μου της ειπα φευγοντας
γενικοτερα δεν θα την ξανατιμουσα κ πιστευω οτι οσοι το εχουν στο μυαλο τους λογω σιλικονατων βυζαρων κ τελειου κωλου,να μην μπουνε
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ελεγα να γαμησω μαγια,βερονικα,νταϊανα και μου βγηκε ξινω ...
  η μαγια ειχε πακιστανο μεσα και επεφτε ξιλο και βρισηδη γτ δεν τελειωνε
  η βερονικα κουκου δεν υπηρχε πουθενα
  η νταίανα αδηνατησμενη με γκαυλωσε τρελα στο σαλονι αλλα μετα ειδα εναν μπιχλιαρη σε σημειο εμετου να βγενει απο το δοματιο και ειπα οχι.

πισω στην  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom