Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Παναθεμα σε ανορθογραφαι!!!! :)
...μαζι πανε αυτα τα δυο. Αρα να περιμενουμε και στο Τανταλου 9
Ομίλησες ως βαθύς γνώστης του πολύπλοκου Corporate World of Delo. :rockon:
Αν συνεχίσεις έτσι... Σε λίγα χρόνια οι πιτσιρικάδες συναγωνιστές θα σε αποκαλούν.. Γκουρού  :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
που παρκαρεις ευκολα;
στην ουρανου,ερημιτου,κατεχακη,ματζαρου.....ανδρεου γεωργιου μονο σε ωρες και μερες μη εργασιμες και σιγουρα οχι νυχτερινες λογω κεντρων διασκεδασης
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
στην ουρανου,ερημιτου,κατεχακη,ματζαρου.....ανδρεου γεωργιου μονο σε ωρες και μερες μη εργασιμες και σιγουρα οχι νυχτερινες λογω κεντρων διασκεδασης
Καλά μη το λές... αυτές τις μέρες παρκάρεις παντού ειδικά τη νύχτα :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
[size=11pt]Ανακαλύπτοντας τους οίκους ανοχής στη Θεσσαλονίκη...[/size]
Καλως τον πορνοτουριστα , δηλαδι τι καλως τον ... καλη του ωρα τωρα πια

Προμηθέως 11
Εισερχόμενος στο ευρύχωρο σαλόνι βρήκα την υπηρεσία με την κοπέλα δίπλα δίπλα.
Η κοπέλα ήταν χοντρή με μεγάλο στήθος, κοιλιά και μπουτάρες με κυτταρίτιδα. Φορούσε ένα μεσοφόρι.
Το δε χαμογελαστό πρόσωπό της ήταν μέτριο, ενώ διέθετε και προγουλάκι. Το μαλλί της ξανθωπό μακρύ έως τους ώμους.

Τι ευρηχωρο βρε Φανουρη ? Στρουμφακι εισαι ?  :cheesy:
Με μια ευσωμη κοπελα και μια τσατσα διπλα ειδικα , μαλλον πληρες θα το χαρακτηριζα

Σαπφούς 8
Η υπηρεσία μόλις είχε ψωνίσει σταφύλια από ένα γύφτο μανάβη, ο οποίος επέμενε να κεράσει ένα τσαμπί και την κοπέλα, αλλά ήθελε να το προσφέρει ο ίδιος.

Α τον πουστη ... "Ντοσει τσαμπι , πιασει βυζι"  ..α τον πουστη ρε  :2funny:

5:
25 το απλό, 30 παραπάνω χρόνος (το "χαλαρό" όπως τ' ονομάζουν), 40 γλειφομούνι, 50 στάση 69.

ΧαΛαρουπολη για  :grin: ολα χαλαρα ειναι εδω σε λεω  :grin:

Τ και Σ:
30 το απλό, 40 το χαλαρό, ελεύθερο στοματικό 60 (!) με την έκπτωση 50 (!) Οταν έφευγα το γυμνό μου το άφηνε στα 40...
Λένε μία τιμή και ό,τι πιάσουν... >:(

Τσατσομαρκετινγκ ! :jerking: Πιστευω να το πηρες το μαθημα ;)
πατωνς χαμπαρι τους πηρες  :idiot:

Για πες μας , τι διαφορες ειδες με την Αθηνα σε συμπεριφορα κλτ  :think:
ειδες κατι που σε παραξενεψε ? ειναι κατι που θα σου λειψει ?
Παντως το μουνι κι εδω μουνι το λενε , ουτε σουβλακια ουτε καλαμακια ουτε λοιπες σαχλαμαρες για να μπερδευτεις  :grin:


Αααα σ αυτο το ντελακι ειχα την πρωτη μου μπουρδελοεμπειρια με την δεσποινις Εφη
αναγνωρισα δε και το δωματιο απ τις φωτογραφιες σου , οφειλω να σε ευχαριστησω γιαυτο.
Εχει ευπρεπιστει , τοτε ηταν χειροτερο , δε διεθετε καν σεντονι,
Μονο ενα χαλασμενο στρωμα ασπρο με μαυρα λαγουδακια τυπου playboy ...
Ειμαι σιγουρος οτι ακομη αυτο εχουν . Παρακαλω αν παει καποιος ας ριξει μια ματια
Ειχε κι εναν ανεμιστηρα τοτε ....
Μιλαω για το δεξι δωματιο που μοιραζετε τον τοιχο με το σαλονι

Ταντάλου και Σαπφούς
Αλλο ενα σπιτι στο οποιο εχω καταθεσει τον οβολο μου
η Χριστινα η Ελληνιδα ηταν η τυχερη στα τελη του 2010 ...  :rolleyes:
Απο τοτε δε θυμαμαι αν ξαναπηγα σε αυτη την γειτονια , οποτε δεν εχω καποιο σχολιο για την υπολοιπη τσαρκα σου
τα εχω σχεδων ξεχασει τα σπιτακια , ενω σε μερικα δεν εχω μπει καν ...
Πολυ καλο το φωτορεπορταζ σου ομως , μπραβο  :dancing:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπον η επισκεψη του Φανουρη με εκανε να ξεθαψω το ξυραφι του πολεμου
κι ετσι βγηκα παγανια σπαζοντας το ¨εμπαρκγο" που ειχα κυριξει για λογος κορεσμου ..
Δε πειραζει , ειχα σκοπο να το κρατησω κανα μηνα αλλα εστω κι ετσι ηταν ωραια
ειχε καταντησει ρουτινα η ολη φασηςςςς

Ειχαμε λοιπον

Ερημητη την Θεια Ναντια .. Τοταλυ κλασικ περιπτωση . Βραδυ η κουμπαρα η ΒυζοΕμμανουελλα
Ν ουρανου 26 μαλλον η Ειρηνη εντος δωματιου ενω βραδυνη θα πηγαινε η πιπιΕρρικα
οπως μου ειπε η ιδια αυτοπρωσωπος , εξω απο το ντελο της Κατεχακη που την πετυχα
ψιλολιγνο μοντελε πιπινι για οσους δε την ξερουν ...
Κατεχακη ηταν καποια Γιαννα με μακρουλα βυζια , δεν ειδα περισσοτερα βγηκα να προλαβω πιπινερρικα ...
Εκκλησια μια Αλεξανδρα αν θυμαμαι καλα ,κι αυτη με μακρυα βυζια σωστη η παρομοιωση με μελιτζανα του κυριου Καραμαν ...
Δεν ηταν ασχημα , απλα τετοιου σχηματος ... δεν μου εκαν κλικ η κορασις ...
Κοροβαγκου η Παλια μου αγαπη η Χριστινα η Γερμανιδα  :smitten: Στιλ λοβινγκ γιου που λεει και το τραγουδι ...
Κεφαλληνιας , Α Γεω 52 -50 - 30 - 24 - 4 κλειστα
Στο 21 ενα μελανουρι με μακρυ μαλλι αδυνατο σχετικα ... ωραιο γενικα
Μονικα και αλεξανδρα ειπε η τσατσα αν θυμαμαι καλα η μια ηταν αυτη και η αλλη πηγαινε το βραδυ
θα ηθελα να μαθω ποια ειδα , αν καταλαβε κανεις :-|
Στο Λαφαμ η Λιλη .. μμμμμ βγηκε με μαλλι κομμωτηριου , μεση δαχτυλιδι , κορμι ισιο και κουνημα πουτανισιο
ετοιμος ημουν ... Δε πειραζει την αλλη φορα , κι οτι βγει
Στο Ερως .. "η ΑΑΑγορι μου, πολυ καλη κοπελα εχω για σενα  " φαφουτα καπνιζουσα κυρα τσατσα
ενω η Νατασσα ηταν στο δωματιο , βραδυνη θα πηγαινε καποια Αννα ... Ρωσιδα νομιζω
Στο 52 διπλα στην μπουγατσα  η Νταισυ ( καλα το ειπα ? ) μμμ μμμμ και ξανα μμμμ
αφρατουλα , αλλα οχι γεματουλα , βυζι να φαν και κοτες ( αν και δεν ειμαι φαν )
εμφανιστηκε στο αδειο σαλονι με μαυρα ... τετοια και ακουσα κλιιικ Ω ναι
αν και δεν ειναι αυτος ο σωματοτυπος ο αγαπημενος μου ειχε πολυ καλη διαθεση και μια αυρα που με κερδισε
Εφυγα σχεδων σιγουρος οτι θα ξαναπαω ... ( Δοκιμαζος , αυτη ειναι η ετσι σου ? )
Τσιρκο η Τιφανι καλη ... απλα καλη , εχει φωτογραφιες στη σελιδα του μαγαζιου δειτε εκει . Ξανθια κοντο μαλλι, μαυρισμενη, στρουμπουλη
Κωλετη μια Τερεζα ? Τεσα ? Τεζα παντως  κοντεψα να μεινω οταν γυρισε να φυγει ... φουλ κυταριτις :(
Γενικα μετρια προς το αδιαφορο , εδειχνε να εχει καλο χαρακτηρα ομως ... (σκονακι απο Καραμαν Γκρετα την λεγανε χοχοχο)
Μαντζαρου στο 1 ηταν η Καρμεν η οποια μου θυμηζει μιλφονι ενω δεν ειναι και θελω να της τον σφυριξω
Στο 10-14 τι ειναι η Σευλα Ψιλη κοπελια γεμισε η πορτα οταν βγηκε , εχει ενα αθωο βλεμα πολυ μυστηριο,,, υποθαλπτει προστυχια
σαν να φαρδαινει λιγο κατω απο την μεση αλλα .. λεπτομεριες μπηκε στην φακ λιστ καθοτι ομορφουλα
Βιλλα επεστρεψε μαυρισμενη η Τουμπανιεθ ενω 4 αγαπουληδες σπευσαν να την υποδετουν και να γευτουν το αλατι Μυκονου
που εχει μεινει στο κορμι της ...  χρωσταω  Ρεβανς ...
Στο 14 και στο 15 Χριστινες δε μπηκα .  το 13 κλειστο ( που δεν ειναι 13 ... Θα δειτε )
Αυτα δεν ειναι ? πρεπει να τελιωσαμε ....

Αποφασιζω λοιπον να πω στην Νταισυ λογο διαθεσης και αυρας που με κερδισαν
παω ορεξατος , μου λεει κατσε η τσατσα ετοιμαζεται η κοπελα ...
Τι ετοιμαζεται ? Νυφη θα ντυθει ? περιμενω λιγο και βγαινειειειει
Βγαινει το το 1/3 σε μαζα απο αυτο που περιμενα ! Ενα πιπινι πολυ μικρο με δυο βυζουμπες να !
αν τις εβλεπες αυτονομα δε θα πιστευες οτι της ανοικουν , μεγαλες γενικα , και ειδικα για το σωμα της
το μεγαλυτερο προσων της ομως που με κερδισε κιολας ηταν η φατσουλα της , ενα  χαμογελαστο πιπινομουτρο
που αποτελεσε και το αντικειμενο θαυμασμου μου καθ ολη την διαρκεια της συνευρεσης ...
Ναι μπηκα και δε το μετανοιωσα 30 γιουροους εδωκα και αξιζαν :)
Ενος δωματιου εμαθα οτι την λενε Τζουλια Ουγκαρο-Πολωνεζα δηλωσε ομως Πολωνικα δε ξερει γρι ...χεχε
Tην ξεσκεπασα χοχοχο οχι θα μου ξεφευγε . Τζαμπα τα τρωμε τα pawetek ?

Τελικα καταλαβα οτι ειναι μια Τζουλια που ειχε κανει εναν σχετικο ντορο πριν κανα δυο μηνες
Επισης καταλαβα οτι οσο λιγοτερα ξερεις τοσο το καλυτερο  :think:
Η μπουρδελιακη ξερωλιαση βλαπτει σοβαρα τις καταθεσεις...

Καλες βουτιες σε οσους δεν εκαναν και καλο υπολοιπο καλοκαιριου  :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χτεσινη αμαρτωλη βολτα χτες στα φαρδυα στενα του μυλου...

Ρε χαμενε ! κοριους μου εχεις βαλει ? τι wifi ψωλο-επικοινωνια ηταν αυτη παλι ? :boobies:

Κατεχακη. Η Γιαννα/Τζοανα,
Καμια σχεση με την Γιαννα την χορευταρου απο Μαντζαρου την Ρωσσιδα , για σους την ψαχνουν....
Κωλετη. Γκρετα την λεγανε την κοπελια, μαυρομαλα με μαυρο μπειμπντολ, βλαχοφατσα...κωλαρακι καλο μονο.
Ωραια κωλαρακι ναι , αλλα αν εβγαζες τα μαυρα σου γυαλια θα εβλεπες οτι δεν ηταν και τοσο λειο ... :rolleyes:
Κοροβαγκου.  η γνωστη μαυρησμενη καργα Σαρα η Σλοβακα...
Σαρα Κοροβάγκοβα - Σφιχτομουνιέσκου , εδω θα πηγαινα αν δεν εβρισκα κατι
Α.Γεωργιου 21. Μεξικανα πιπινα μου την συστησε η τσατσα,
Χαχαχαχα , φορουσε και σομπρερο ?  :grin:
μπααααα καμια βουλγαροτζιγγαννα την εκοψα,
Μαλλον ... Δε μπορεσα να καταλαβω αν ηταν αυτη που ειδα ομως ... τι φορουσε η δικια σου ? Η δικια μου κατι κοκκινα
Α.Γεωργιου 30. δεν κρατηθηκα με εποιασε σπαστικο γελιο και την εκανα ...
Χαχαχαχαχα αρε χαμενεεεε χαχαχα , α να χαθεις αναγωγε
26ης Οκτωβρη 52. Η πιπινα Τζουλια με της τεραστειες βυζαρουγγες, χαμογελαστη...  :tits: :tits: πολυ χαμογελαστη  :tits: :tits:
Εεεεμμ ! Aν την ρωτουσες με ποιον ηταν λιγο πριν θα καταλαβαινες απο που πηγαζει  τοσο χαμογελο  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Απορω πως δεν του την επεσε κανεις με τοσες φωτογραφιες που βγαζει.
...
Υπήρξαν κάποιες λίγες..."παρατηρήσεις" όλους αυτούς τους μήνες, αλλά τίποτε το σπουδαίο.
Μέχρι στιγμής είμαι τυχερός... :grin:

...
Αξιος παντως για την κριτικη παρουσιαση των ναων του ερωτος
Σ' ευχαριστω πολύ.

...
Για πες μας , τι διαφορες ειδες με την Αθηνα σε συμπεριφορα κλτ  :think:
ειδες κατι που σε παραξενεψε ? ειναι κατι που θα σου λειψει ?
Παντως το μουνι κι εδω μουνι το λενε , ουτε σουβλακια ουτε καλαμακια ουτε λοιπες σαχλαμαρες για να μπερδευτεις  :grin:
...
:2funny: :2funny:
Οπως πάντα απολαυστικός...
Σε γενικές γραμμές δε διαπίστωσα σημαντικές διαφορές.
Εχετε βέβαια πιο ακριβές τιμές στα μπουρδέλα, όπως επίσης και εκείνη την τιμολόγηση, 25,30,40,50, που μου θύμιζε studios...
Σίγουρα θα μου λείψει το..."χαλαρά"

...
Πολυ καλο το φωτορεπορταζ σου ομως , μπραβο  :dancing:
Σ' ευχαριστώ ;)
Θα κάνω και αυτό που μου πρότεινες.

Λοιπον η επισκεψη του Φανουρη με εκανε να ξεθαψω το ξυραφι του πολεμου
κι ετσι βγηκα παγανια
...
Βγήκαμε παγανιά... :sunglasses:
Να 'σαι καλά τόσο εσύ, όσο και ο GAMEOVER, που με ξεναγήσατε στα studios της πόλης.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.724
Κριτικές
28
Like
2.507
Πόντοι
6.265
20 ευρακι στον βαρδαρη χωρις παζαρια  :huh:

Eιναι τραγικο και ειρωνικο να δινεις 30 ευρω για το μπουντρουμι του πρασινου στον βαρδαρη και 30 για το λαφαμ(και ας μας φτυνει η λαφαμαινα τελευταια και μας εχει παρει την λουση  :tickedoff:) :2funny:

ενταξει δεν γινεται πρεπει 30 στα στουντιο και 20 στον βαρδαρη ουτε 25 20 και τελος
αλλα τι να λεμε τωρα η φασιστικη κυβερνηση του γκειμ πολεμαει του μπουρδελοπρολεταριους :2funny:

και παπαρια ποτε δεν θα αδειασει ο βαρδαρης νομιζαν θα καναν την περιοχη εμπορικο κεντρο φιλετο κ παπαρια μεντολες ακομα εκει ειναι π κ καλα δεν θα ηταν αυτο το καλοκαιρι

αυτη η τσαρινα που λετε στην αρχη της ανδ γεωργιου θα ειναι αυριο?γιατι παιζει να περασω.. :think:(να την απαξιωσω και αυτην) :2funny:

υ.γ. τζο αυτη η τερατογενεση ο χρισταρας ακομα υπαρχει? :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Καλως τον ασωτο υιό! Δυο παρατηρησεις μονο jo:
Στο 21, ειδες την Αλεξάνδρα. Φρεσκο πραμα και κορμι μοντελου!
Η Μόνικα ειναι ξανθια. Με κορμι επισης μοντελου.
Στην εκκλησία, μήπως ειδες την Αναστασία, κι οχι την Αλεξάνδρα που γραφεις? Μαλλον προκειται γι αυτην που ξεκίνησε απ το la femme.
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Βρε καλώς το παληκάρι.......τελείωσαν οι μκράς διαρκείας διακοπές σου?
Άντε να γυρίσει και ο Al Pacino να συγκεντρωνόμαστε σιγά-σιγά.... :rockon: :rockon:
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η Βερονικα ειναι ακομα σαπφως 20 η' πηρε  καμια αδειουλα?για την συγκεκριμενη κοπελα χαλαλι της τα χιλιομετρα!αξιζει κ με το παραπανω
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Επίσκεψη χθες στην Ειρήνη, Ν.Ουρανού 26 και Χριστίνα Α.Γεωργίου 4. Είχα χρονια να ασχοληθώ με το άθλημα και είπα να ξεκινήσω απο στανταρακια βαση κριτικων.Πέρασα καλα με δυο τριανταρια.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Eιναι τραγικο και ειρωνικο να δινεις 30 ευρω για το μπουντρουμι του πρασινου στον βαρδαρη και 30 για το λαφαμ

Όσο υπάρχουν μπουρδελιάριδες που θα τα δίνουν, τόσο θα το έχουν, είναι ο νόμος της αγοράς  :dunno:


(και ας μας φτυνει η λαφαμαινα τελευταια και μας εχει παρει την λουση  :tickedoff:) :2funny:

Την Λούση δεν στην πήρε καμιά Λαφάμαινα, αν την θέλεις τόσο πας μια ώρα δρόμο μέχρι την Έδεσσα. Εκεί είναι το κορίτσι  :birdman:




ενταξει δεν γινεται πρεπει 30 στα στουντιο και 20 στον βαρδαρη ουτε 25 20 και τελος
αλλα τι να λεμε τωρα η φασιστικη κυβερνηση του γκειμ πολεμαει του μπουρδελοπρολεταριους :2funny:

Η κυβέρνηση του Game δεν είναι κυβέρνηση αλλά μια αταξική μπουρδελοκοινωνία που στηρίζεται αποκλειστικά και μόνο στα ισότιμα και ομότιμα μέλη της, και που κάθε μπουρδελιάρης συνεισφέρει σε αυτήν σύμφωνα τις δυνατότητες του και με τον χρόνο που έχει να διαθέσει. :birdman: :birdman: :birdman:

και παπαρια ποτε δεν θα αδειασει ο βαρδαρης νομιζαν θα καναν την περιοχη εμπορικο κεντρο φιλετο κ παπαρια μεντολες ακομα εκει ειναι π κ καλα δεν θα ηταν αυτο το καλοκαιρι

Εύχομαι και εγώ ότι ο Βαρδάρης θα μείνει  εκεί όπως είναι, και να είναι στους αιώνες των αιώνων..αμήν….. :priest: , αν και τα πράγματα έχουν σκουρύνει λίγο, και δεν τον βλέπω καλά τελευταία, και το λέω αυτό κυρίως λόγω του ότι ήδη υπάρχουν στον μύλο 6 μπουρδέλα έτοιμα να λειτουργήσουν, κοντός ψαλμός, μέχρι το τέλος της χρονιάς το τοπίο θα έχει ξεκαθαρίσει, μάλλον όμως (και δυστυχώς) ο κύβος ερίφθει…..



αυτη η τσαρινα που λετε στην αρχη της ανδ γεωργιου θα ειναι αυριο?γιατι παιζει να περασω.. :think:(να την απαξιωσω και αυτην) :2funny:

Καλά καλά …..ακόμη χρωστάς την απαξίωση της Μιρέλας.  :birdman: :birdman: :birdman:


υ.γ. τζο αυτη η τερατογενεση ο χρισταρας ακομα υπαρχει? :think: :2funny: :2funny: :2funny:

Εδώ δίνω σκυτάλη στον jo  :grin: :grin:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.888
Πόντοι
4.895
Η έτσι? πω ρε φίλε...πόσο καιρό είχα να το ακούσω

άσχετο, πριν λίγες μέρες στην ερημίτη σε συνεύρεση με εμμανουέλα της είπα ότι στο τσίρκο λένε πως πήρε άδεια και θα επιστρέψει σεπτέμβριο...και μου λέει ναι καλά, εδώ θα είμαι εδώ

επ΄σης πριν 20 μέρες η φαφούτα έκραζε την τσαρίνα στο έρως ότι την κοπάνησε χωρίς να ειδοποιήσει...ενώ η τσαρίνα είναι πάλι έρως

άρα το να πιστεύεις τσατσά είναι μαλακία
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Μήπως ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Βερονικα και που;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom