Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
χθες 1/02 ηταν η εφη πρωινη
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Έκανα μια επισκεψούλα στην Ελίζα προχθές
Τούμπανο η κοπέλα,πολύ βυζί,ωραίο κωλαράκι,ζουμπουρλούδικο μωρό
Απο υπηρεσίες καλούτσικα,δεν απογειώθηκα κιόλας,αλλά ικανοποιητικά
Πάντως παίζει ρόλο και η κίνηση,οι περισότερες κοπέλες (κακώς) όταν περιμένει κόσμος έξω βιάζονται να σε ξεπετάξουν
Θέλει ίσως μεθοδικότητα για να πηγαίνεις ώρες κ μέρες που θα έχεις μια κάποια 'αποκλειστικότητα'
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Πάντως παίζει ρόλο και η κίνηση,οι περισότερες κοπέλες (κακώς) όταν περιμένει κόσμος έξω βιάζονται να σε ξεπετάξουν
Θέλει ίσως μεθοδικότητα για να πηγαίνεις ώρες κ μέρες που θα έχεις μια κάποια 'αποκλειστικότητα'
χτες πηγα στις 19 και κατι στην βερονικα, με το που μπηκε κοσμος και στα αλλα 2 δωματια, στο πρωτο χτυπημα της πορτας χτυπιόταν για να τελειώνουμε...
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
απο όλες τις κοπέλες που έχω δοκιμάσει πάνω απο 2 και 3 φορές, αλλες πανω απο 20 η μόνη μου δεν είναι με τις μέρες τις είναι η Εφη. Σταθερή αξία τόσα χρόνια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
χτες πηγα στις 19 και κατι στην βερονικα, με το που μπηκε κοσμος και στα αλλα 2 δωματια, στο πρωτο χτυπημα της πορτας χτυπιόταν για να τελειώνουμε...
απαραδεκτη συμπεριφορα και τσατσας και τανας....ετσι να τα λεμε εδω να τρωνε μαυρο για κανεναν μηνα μπας και στρωσουν χαρακτηρα που πηραν και αερα εν μεσω κρισης ολες.....
 

fakelomenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παλουκαρια
το προτο μου post διαβαζω σηχνα και ενημερωνομε απο εδω μεσα αλλα δεν με αξιοσε ο θεοσ να κανω acount
εχω πολλες κριτικες να γραψω ολα στο χρονο τους, επισης πολλα juice news απο τα κοριτσια τησ θεσσαλονικης μας ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλωσηλθες :rockon:  περιμενουμε ενημερωσεις
 

polis2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια.Σημερα που δεν εχει πολυ κρυο ειπα να παω Νικολ στο γωνιακο Σαπφους 5 ομως ελειπε και ηταν η Καμελια Η κοπελα ευγενικη κ αδυνατισμενη με ειπε πως με 30Ευ θα περνουσα καλα.Μπηκα και δεν το μετανιωσα πολυ καλη στα προκαταρκτικα με φιλακια παντου πιπιλησα τα βυζακια της μεγεθος 3 για οσους αρεσουν τα μεγαλα και φυσικα μετα με ξαπλωσε στο κρεββατι με εκανε ισπανικο,συνεχισα με γλυφομουνι, εγω αρχισα να γινομαιτουρμπο οποτε της ζητησα να μου κανει πιπα.Και στη πιπα πολυ καλη μετα την πηρα στα τεσσερα οπου δεν κρατηθηκα και τελειωσα.Η κοπελα εκατσε μου ειπε οτι δουλευε σημερα πρωτη μερα απο διακοπες που ηταν πατριδα της μιλησαμε και αλλα και αφου μου εδωσε ενα φιλακι αποχωρησε.Περασα πολυ καλα θα την ξαναεπισκεφτω την συνιστω σε ολους ειναι απο τις κοπελες που τιμουν τα λεφτα που παιρνουν απο τον πελατη.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
καλησπερα παλουκαρια
το προτο μου post διαβαζω σηχνα και ενημερωνομε απο εδω μεσα αλλα δεν με αξιοσε ο θεοσ να κανω acount
εχω πολλες κριτικες να γραψω ολα στο χρονο τους, επισης πολλα juice news απο τα κοριτσια τησ θεσσαλονικης μας ;)
Mμμμ... ενδιαφερον ακουγεται. Περιμενουμε....
 

Επισκέπτης
αν και περασαν αρκετεσ ωρεσ απο τιν μπουρδελοτσαρκα που εκανα σημερα και τα κοριτσια μαλλον θα αλλαξαν, η κατασταση ειχε οσ εξεισ.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 25: καρμεν το κομοδινο με τα κρεμαστα  :tits:και τιν γκαυλιαρα φατσα.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 19: παλια πουτανα στο βαρδαρη κοντο μαυρο μαλι, δεν τιν εχο παρει ποτε και δεν θυμαμαι και το ονομα τησ.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ: 14 αντριανα  που ειταν στο πρασινο με λιγα κυλακια παραπανο.
ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ: 11 τζοανα το μικρο πιπινακι απο τιν ρουμανια :cheesy:
ΣΑΠΦΩΣ: 5 καμελια εμφανισιακα αδιαφορη, μεσα στο δωματιο δεν ξερο τι κανει και ουτε προκειτε να δοκιμασω.
ΣΑΠΦΩΣ:7 εδω δεν θυμαμαικαλα νομιζω ειταν η βιολετα ξανθια πρεπει να τιν εχω παρει παλιοτερα στο Π11
ΣΑΠΦΩΣ:8 ενα χτικιαρικο σε σημειο που νομιζεισ οτι πασχει απο νευρικη ανορεξια τι εκανα αμεσωσ απο εκει.
ΠΡΑΣΙΝΟ:σουζανα, εδω εχουμε τραμπα με τιν αντριανα ετσι για να αλλαζουν τα κοριτσια περιβαλον και να μπορουν να αποδοσουν καλυτερα  :o εγινε και η καταθεση.
ΣΑΠΦΩΣ: 20 εμανουελα μου ειπε η τσατσα αλλα ειταν στο δοματιο και εφυγα.
ΜΑΡΙΝΟΣΠΙΤΟ: μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα αντε γεια. :rolleyes:
ΤΑΝΤΑΛΟΥ: 14 δεν μπηκα αλλα καποιοσ εξω ειπε οτι η τανα μεσα του επιασε τα αρχιδια :2funny:αρα καταλαβατε ποια θα ειταν μεσα >:(  στο  απεναντι δεν μπηκα.
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Σαπφους 8 αυτο το χτηκιαρικο που λεει ειναι η γνωστη λαουρα?
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290

Χθες μετά από μια επιτυχημένη κατάθεση στην μαντζαρου 10 στη Λάουρα από την Λάρισα και μιας μου είπε πως θα είναι εδώ μέχρι την δεύτερα, σκέφτηκα αμέσως τον Maaneskyggen μιας και του αρέσουν τα πιπίνια να του το πω να προλάβει  γιατί μετά θα τραβάει τα μαλλιά του.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.223
Πόντοι
266
Χθες μετά από μια επιτυχημένη κατάθεση στην μαντζαρου 10 στη Λάουρα από την Λάρισα και μιας μου είπε πως θα είναι εδώ μέχρι την δεύτερα, σκέφτηκα αμέσως τον Maaneskyggen μιας και του αρέσουν τα πιπίνια να του το πω να προλάβει  γιατί μετά θα τραβάει τα μαλλιά του.
τοσο καλη ειναι;
ποσο χρονων ειναι;
 

Επισκέπτης
Χθες μετά από μια επιτυχημένη κατάθεση στην μαντζαρου 10 στη Λάουρα από την Λάρισα και μιας μου είπε πως θα είναι εδώ μέχρι την δεύτερα, σκέφτηκα αμέσως τον Maaneskyggen μιας και του αρέσουν τα πιπίνια να του το πω να προλάβει  γιατί μετά θα τραβάει τα μαλλιά του.

<3 Θα μεριμνήσω! Ευχαριστώ!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Λοιπον, μια που ο καιρος ζεστανε σημερα, βγηκα απ΄το καβουκι μου,
κι εκανα μια μεσημεριανη βολτα στο μυλο.
Η κατασταση εχει ως εξης:

Ερημιτου, Νικ. Ουρανου 26, Φριξου 13, Φριξου 14, Ερως, κλειστα  :tickedoff:
Κριμα τα καινουρια σπιτια. Τι θα κανουν οι αγροτες που γεμισαν την περιοχη γυρω
απ΄ την εκθεση με τα 4χ4?

Κωλεττη Επιτελους ειδα την Μαγια! Βυζαρες!!! Αν και δεν ειναι ομορφη, θα περνουσα, αλλα ειχα
ορεξη για βολτες σημερα. Ειπα να ξαναπερασω αργοτερα, αλλα τα σχεδια αλλαξαν απροοπτα και δεν...

Φριξου 9 Η Μαντυ. Δεν ξερω γιατι δεν πηγα ποτε, αλλα σημερα ηταν πολυ γυναικαρα
με το εφαρμοστο φορεμα που φορουσε!

Νικ. Ουρανου 1 Η Αντριαννα, γνωστη σε ολους. Γυναικαρα, αλλα ειναι σε αλλο κοσμο.

Αν. Γεωργιου 30 Η Ναντια. Δεν την ειδα, αλλα ειχε αφησει χαρτι στην πορτα στο προηγουμενο της
που εδινε το στιγμα της  :2funny: :2funny:

Αν. Γεωργιου 25 Η Καρμεν. Μια φορα ηταν αρκετη. Φιλοτιμη ομως ειναι, το τιμαει το παραβολο.

26 Οκτωβριου 52 Η αγελαδιτσα Νταιζη. Η χαρα του βυζολατρη νομιζω. Με γνωρισε απ΄ τις προηγουμενες
συναντησεις μας, αλλα εγω ειχα το μυαλο μου σε αλλα βυζια  :grin: Αμ δε...

26 Οκτωβριου 35Α Απ΄το τηλεφωνο η αφεντικινα Μισελ. Μετα τις εξι η -πολυ καλη- Νασια.
Απο αυριο ειπε νεες αφιξεις!

Μαντζαρου 14 Απ΄το θυροτηλεφωνο μου ειπε οτι η Γιαννα ειναι σε προγραμμα.
Την πρωτη φορα που θα βγει στο σαλονι με χαμογελο η Γιαννα, υποσχομαι οτι θα περασω!

Μαντζαρου 1Α Τελευταια σταση, με το ζορι ανεβηκα τις σκαλες, αφου στο μυαλο μου ειχα τα βυζια της Μαγιας  :grin:
Ο συναγωνιστης που εβγαινε απ΄το δωματιο ρωτησε με τα σαλια να τρεχουν  :grin: ποτε δουλευει η Βερονικα. Λες λεω?
Βγηκε ενα πολυ αδυνατο κοριτσακι, οχι φυσικα η γνωστη Βερονικα, καμια σαρανταρια κιλα ολα κι ολα...αλλα μ΄ενα χαμογελο...
Υπεροχο! Αφηνω λοιπον στην ακρη τα βυζια της Μαγιας και βουρ στο δωματιο..προς χαριν της ενημερωσης φυσικα  :2funny: :2funny: :2funny:
Περασα υπεροχα!! Ακολουθει κριτικη.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Ερημιτου, Νικ. Ουρανου 26, Φριξου 13, Φριξου 14, Ερως, κλειστα  :tickedoff:
Μία μικρή διόρθωση. Φρίξου 15 ήταν κλειστό το πρωϊ και όχι Φρίξου 13.

Στο Μαντζάρου 1Α όντως η κοπέλα είναι πολύ αδύνατη και έχει ένα μεγάλο τατουάζ στο δεξί της μπράτσο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom