Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Ακριβώς γι'αυτό gl.
Για την Lauryn May δεν το συζητώ....Κατευθείαν εκεί τον ήθελε!!!!!!
Ας μην επεκταθώ.Η Lauryn απλώς δεν συγκρίνεται :dancing:!
 

Rick Blaine

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Ακριβώς γι'αυτό gl.
Για την Lauryn May δεν το συζητώ....Κατευθείαν εκεί τον ήθελε!!!!!!
Ας μην επεκταθώ.Η Lauryn απλώς δεν συγκρίνεται :dancing:!

Johnny την εχεις παρει σε απλο προγραμμα την Λαουρα ?
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες μηπως ειστε λιγο υπερβολικοι στο οτι πικραινονται και τα συναφη οταν δεν μπαινεις? Δηλαδη τι περιμενουν? να πηγαινεις μονο σε μια? Και σε μενα εχει τυχει στιγμη αμηχανιας αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι αυτη η φαση. By the way, εγινε καταθεση σημερα στην τιτανοτεραστια Λαουρα και μου εχουν μεινει ακομα στο μυαλο τα μουτρα αυτης της αχονευτης τσατσας. ΒΡΕ ΟΥΣΤ!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Παιδες μηπως ειστε λιγο υπερβολικοι στο οτι πικραινονται και τα συναφη οταν δεν μπαινεις? Δηλαδη τι περιμενουν? να πηγαινεις μονο σε μια? Και σε μενα εχει τυχει στιγμη αμηχανιας αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι αυτη η φαση. By the way, εγινε καταθεση σημερα στην τιτανοτεραστια Λαουρα και μου εχουν μεινει ακομα στο μυαλο τα μουτρα αυτης της αχονευτης τσατσας. ΒΡΕ ΟΥΣΤ!!!

Δεν είμαστε υπερβολικοί, έτσι είναι το παιχνίδι και οι φύλακες έχουν γνώση. ;)

Άξιος για την Λάουρα, αναμένουμε και την κριτική σου ;)
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236

Rick Blaine

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Από εκεί ξεκινάς. Test ride το ονομάζω.
Και στα υπόλοιπα Πλην τζακουζιού (τι είπα πάλι...)
Έχει μάπα σαμπάνια.........

Τι εννοεις για την σαμπανια :think: οτι σε κερασανε σαμπανια σε καποιο σπεσιαλ προγραμμα που πηρες ?

Ποτε της εκανες τεστ ραιντ ?
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είμαστε υπερβολικοί, έτσι είναι το παιχνίδι και οι φύλακες έχουν γνώση. ;)

Άξιος για την Λάουρα, αναμένουμε και την κριτική σου ;)

Δεν εχω καταλαβει ακομα πως γραφω κριτικη. Βλεπω τις κριτικες συναγωνιστων αλλα πουθενα καποια επιλογη να καταθεσω την δικη μου.
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Τι εννοεις για την σαμπανια :think: οτι σε κερασανε σαμπανια σε καποιο σπεσιαλ προγραμμα που πηρες ?

Ποτε της εκανες τεστ ραιντ ?

Ας τα ξαναγράψω πιο απλά............
Στο φουλ πρόγραμμα (βλ.τζακούζι) υπάρχει ΚΑΙ σαμπάνια.
Τώρα εγώ 1.80 και αυτή 1.60 θα χαθούμε στις σαπουνάδες. Αν αρχίσουν και οι μπουρμπουλήθρες από τη μπανιέρα.....Με την Candy δεν θα έχω πρόβλημα αρκεί να μη την πετύχω στην Κοροβάγκου. Εκείνο δεν είναι τζακούζι, κολυμβήθρα είναι!
Τώρα για πότε της έκανα το 1ο δοκιμαστικό, δυστυχώς δεν θυμάμαι  :-
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Δεν εχω καταλαβει ακομα πως γραφω κριτικη. Βλεπω τις κριτικες συναγωνιστων αλλα πουθενα καποια επιλογη να καταθεσω την δικη μου.
Αμάν ρε Εφτά αστέρων  μπίλια.....ωπ,sorry, sprite3.
Στη βαθμολογία γράφει.....Προσθέστε νέα κριτική
Μάλλον δεν το πρόσεξες!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Δεν εχω καταλαβει ακομα πως γραφω κριτικη. Βλεπω τις κριτικες συναγωνιστων αλλα πουθενα καποια επιλογη να καταθεσω την δικη μου.

Οκ, θα σου μάθουμε εμείς. Κατ΄ αρχήν για την δικιά σου ευκολία και για να είναι καλογραμμένη και χωρίς ορθογραφικά λάθη η κριτική σου, θα την γράψεις σε word.
Θα κάνεις μια εισαγωγή, που θα περιγράφεις την κοπέλα και τις υπηρεσίες της, μετά το κυρίως θέμα όπου θα περιγράφεις την συνεύρεση και τέλος τον επίλογο όπου θα γράφεις αυτό που σου άφησε, θετικό η αρνητικό κάνοντας και κάποιο σχόλιο.

Μετά θα πας στην αρχική σελίδα, θα επιλέξεις από το μενού μπουρδέλο ή στούντιο, θα επιλέξεις το κατάστημα όπου κατέθεσες και θα τσεκάρεις το κουμπί που λέει Πρόσθεσε  νέα κριτική.

Θα βάλεις τον τίτλο, το όνομα της κοπέλας, την βαθμολογία σου και τέλος θα κάνεις copy paste στα σχόλια αυτά που έγραψες στο word.

Τέλος κάνεις αποστολή και η κριτική σου σε διάστημα περίπου 2 ωρών θα έχει δημοσιευθεί.

Για να βοηθηθείς διάβασε ορισμένες κριτικές για να καταλάβεις τον τρόπο και την δομή που γράφονται.

Είμαστε στην διάθεση σου για οποιαδήποτε πρόσθετη πληροφορία.
 

Rick Blaine

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Ας τα ξαναγράψω πιο απλά............
Στο φουλ πρόγραμμα (βλ.τζακούζι) υπάρχει ΚΑΙ σαμπάνια.
Τώρα εγώ 1.80 και αυτή 1.60 θα χαθούμε στις σαπουνάδες. Αν αρχίσουν και οι μπουρμπουλήθρες από τη μπανιέρα.....Με την Candy δεν θα έχω πρόβλημα αρκεί να μη την πετύχω στην Κοροβάγκου. Εκείνο δεν είναι τζακούζι, κολυμβήθρα είναι!
Τώρα για πότε της έκανα το 1ο δοκιμαστικό, δυστυχώς δεν θυμάμαι  :-

Ησουν σαφης, θα λαβω σοβαρα υπ οψιν μου τα γραφομενα σου.
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις έστειλα την κριτική μου για τη Μαρτίνα στο Ταντάλου 9. Χρωστάω και μία για Λίλη, αλλά κλείνουν τα μάτια μου, οπότε θα τη γράψω αύριο.

Καληνύχτα σε όλους!
 

Rick Blaine

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Μόλις έστειλα την κριτική μου για τη Μαρτίνα στο Ταντάλου 9. Χρωστάω και μία για Λίλη, αλλά κλείνουν τα μάτια μου, οπότε θα τη γράψω αύριο.

Καληνύχτα σε όλους!

Καληνυχτα νεαρε. ;)
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οκ, θα σου μάθουμε εμείς. Κατ΄ αρχήν για την δικιά σου ευκολία και για να είναι καλογραμμένη και χωρίς ορθογραφικά λάθη η κριτική σου, θα την γράψεις σε word.
Θα κάνεις μια εισαγωγή, που θα περιγράφεις την κοπέλα και τις υπηρεσίες της, μετά το κυρίως θέμα όπου θα περιγράφεις την συνεύρεση και τέλος τον επίλογο όπου θα γράφεις αυτό που σου άφησε, θετικό η αρνητικό κάνοντας και κάποιο σχόλιο.

Μετά θα πας στην αρχική σελίδα, θα επιλέξεις από το μενού μπουρδέλο ή στούντιο, θα επιλέξεις το κατάστημα όπου κατέθεσες και θα τσεκάρεις το κουμπί που λέει Πρόσθεσε  νέα κριτική.

Θα βάλεις τον τίτλο, το όνομα της κοπέλας, την βαθμολογία σου και τέλος θα κάνεις copy paste στα σχόλια αυτά που έγραψες στο word.

Τέλος κάνεις αποστολή και η κριτική σου σε διάστημα περίπου 2 ωρών θα έχει δημοσιευθεί.

Για να βοηθηθείς διάβασε ορισμένες κριτικές για να καταλάβεις τον τρόπο και την δομή που γράφονται.

Είμαστε στην διάθεση σου για οποιαδήποτε πρόσθετη πληροφορία.

Sorry που σε αναγκασα να γραψεις ολοκληρο κειμενο με οδηγιες, το ειχα ηδη βρει και εγραφα την κριτικη. Την εγραψα απευθειας στο site καθως προβλημα με ορθογραφικα δεν παιζει εκτος αν μου ξεφυγε τιποτα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Sorry που σε αναγκασα να γραψεις ολοκληρο κειμενο με οδηγιες, το ειχα ηδη βρει και εγραφα την κριτικη. Την εγραψα απευθειας στο site καθως προβλημα με ορθογραφικα δεν παιζει εκτος αν μου ξεφυγε τιποτα

Δεν πειράζει, όλο και κάποιος άλλος θα το δει από τους συναθλητές που έχουν 0 κριτικές ακόμη και πιθανόν να θέλουν να κάνουν σεφτέ.

Καλωσήρθες στην παρέα συναθλητή κριτικογράφε. :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Σύμφωνα με την κριτική του νέου συναθλητή ffs επέστρεψε η Εβελίνα.


Εν μέρει το νέο  επιβεβαιώνεται και από την αναφορά του Karaman 7 μιας που ταιριάζει η περιγραφή αλλά …………..  


Καλημερα καυλιαρηδες...
Χτεσινη τσαρκα πριν της 23:00 αρχιζοντας αντιστροφα πρωτα απο τα στουντιο, κινηση χαλαρα σε ολα...
και ειχαμε...

Ν.Ουρανου 26 Ξανθια κοπελιτσα με ποιασμενα τα μαλια της μεσα σε μαυρα σεξυ εσωρουχα, αλλα απο την πορτα της κουζινας θελεις κυαλια για να την δεις καλυτερα... :headbang:

Βέβαια ο kassler λέει άλλα που δεν έρχονται βέβαια σε απόλυτη ρήξη με τα γραφόμενα του karaman 7

Νικ.Ουρανού Η Αντριάννα η ρουμάνα που για μένα ειναι απο τα πιο ωραία μουνια στα στούντιο μαζι με την Κάντυ που ηταν στο γνωστό σημείο....

Ο δοκιμαστής έκανε τη βόλτα του εκείνη τη μέρα αλλά……..


Εκκλησία - Δεν σταματήσαμε επίσης...

Αφιερωμένο στον πουτανιτσοτζουτζούκο deker!

Τι ακριβώς συμβαίνει ??? Επέστρεψε όντως η Εβελίνα ή ο νέος συναθλητής πήδησε την Αντριάννα και την πέρασε για την Εβελίνα???

Όποιος γνωρίζει σχετικά ας ενημερώσει. ;)


Στην φωτογραφία η Εβελίνα σε ένα παλιό στιγμιότυπο μετά από συνεύρεση με τον jo145. :cheesy:



 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.223
Πόντοι
266
Μόλις έστειλα την κριτική μου για τη Μαρτίνα στο Ταντάλου 9. Χρωστάω και μία για Λίλη, αλλά κλείνουν τα μάτια μου, οπότε θα τη γράψω αύριο.

Καληνύχτα σε όλους!
την λιλη περιμενουμε τοση ωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom