Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
To κορμί της πως σου φάνηκε? Ήταν σφιχτή?

Βρε μια χαρά κοπέλα. Σφιχτό κορμί και ωραίο κώλος. Άβυζη σχετικά. Χαμογελαστή και πρόσχαρη αλλά στο κυρίως έργο δεν το κατέχει πολύ. Τουλάχιστον όταν είχα πάει και ήταν καινούργια, τώρα δεν ξέρω! Πίπα πολύ καλή...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Λοιπόν... άρτι αφιχθείς από τσάρκα μεγάλου βεληνεκούς και σχετικά μικρής διάρκειας στις γειτονιές του έρωτα... με τον τζουτζούκο, πουτανίτσα deker! Όπου δεν έχει ονόματα ζητούμε την κατανόησή σας γιατί φύγαμε γελώντας... Αυτό δεν ήταν τσάρκα κύριοι... Περιφερόμενος θίασος γέλιου είμασταν!

Μαντζάρου 1 - Κλειστό
Μαντζάρου 10 - Δεν μπήκαμε
Κατεχάκη 13 - Αλίνα
Κωλέττη - Δεν σταματήσαμε
Εκκλησία - Δεν σταματήσαμε επίσης...
Φρίξου 9 - Το Candyλι μου μέσα...
Φρίξου 14 - Κλειστό

Ερημίτου από μακρυά φαινόταν κλειστό...

Και μετά...

Σαπφούς 20 - Κέλυ... Ξινισμένη μούρη... τζάμπα το βυζί πατριώτη!
Ταντάλου 9 - Μαρτίνα η πορνοστάρ με άριστο σαλονάρισμα μιας που είμασταν οι δυο μας... ο τζουτζούκος και εγώ!
Αλουμινάτο - Δεν μάθαμε όνομα...
Μαρινόσπιτο - Η Ζωή
Πράσινο - Η Αλίσα. Εκεί και αν έπεσε το γέλιο...
Ανορθόγραφο - Όνομα δεν μάθαμε ποτέ. Όσο για την διαχυτικότητά της και το γέλιο με τον στύλο... ότι να 'ναι λέμε! Ανακαινισούλα είδαμε ε??? Για τα δωμάτια δεν ξέρω αλλά στο σαλόνι μπήκε στύλος και βάφτηκε, έξω μπήκαν κάτι γύψινα και μια πινακίδα 'Καλώς Ήλθατε'.
Σαπφούς 7 - Δεν περιμέναμε
Σαπφούς 5 - Μιρέλλα η μοντελίσια
Προμηθέως 11 - Βερόνικα μάλλον γιατί δεν μπήκαμε.
Προμηθέως 14 - Κατερίνα (Για πείτε γι' αυτήν αν ξέρετε... καλή???)
Μπλε στην Προμηθέως - Η ξανθιά με το αγορέ μαλλί...
Προμηθέως 25 - Η μιλφ Άννα

Αυτά...


Αφιερωμένο στον πουτανιτσοτζουτζούκο deker!
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ελειπα καιρο απο Θεσσαλονικη και θα χρειαστω την βοηθεια σας. Ειχα πετυχει μια στο μπουρδελο διπλα απο το Butique στο στενακι και ειχε στο προγραμμα καταθεση στο στομα. Ειχε τατουαζ στον αστραγαλο και στην πλατη νομιζω. Την ειχα ξαναπετυχει βαρδαρη αλλα δεν θυμαμαι που. Γνωριζει κανεις αν υπαρχει πουθενα και αν ναι που?
Ευχαριστω τους συναδελφους.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Μια μικρή βόλτα στα μαγαζιά του μύλου έκανα σήμερα.

Στην Κωλλέτη αναζήτησα την Έφη που ήταν και ο βασικός μου στόχος για σήμερα, αλλά δυστυχώς δουλεύει βραδινή μετά τις 7 για όσους ενδιαφέρονται. Πρωινή η Αγάπη.

Στο Λαφαμ πρωινή η Χριστίνα, άκυρο και από εκεί.

Κοραβάγκου, Φρίξου 14, Φρίξου 9, 26ης Οκτωβρίου 52, Ανδρ. Γεωργίου 16 κλειστά. Από τα υπόλοιπα δεν πέρασα μιας που δεν περίμενα να βρω κάτι το ιδιαίτερο παρά κατευθύνθηκα καρφί για το τσίρκο όπου περίμενα να βρω τη Ρωξάνη, όπως και έγινε, και είχα μια πολύ επιτυχημένη κατάθεση.

Λεπτομέρειες στην κριτική. ;)
 

tamtiriri

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια αναφερατε για μια μαυρουλα στο Τανταλου 8.. Την εχει τιμησει κανεις?? εχουμε καμια πληροφορια για τα ωραρια τις?????
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Παιδια αναφερατε για μια μαυρουλα στο Τανταλου 8.. Την εχει τιμησει κανεις?? εχουμε καμια πληροφορια για τα ωραρια τις?????

Χθες το βράδυ δεν υπήρχε μαυρούλα πουθενά...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Λοιπόν... άρτι αφιχθείς από τσάρκα μεγάλου βεληνεκούς και σχετικά μικρής διάρκειας στις γειτονιές του έρωτα... με τον τζουτζούκο, πουτανίτσα deker! Όπου δεν έχει ονόματα ζητούμε την κατανόησή σας γιατί φύγαμε γελώντας... Αυτό δεν ήταν τσάρκα κύριοι... Περιφερόμενος θίασος γέλιου είμασταν!

Μαντζάρου 1 - Κλειστό
Μαντζάρου 10 - Δεν μπήκαμε
Κατεχάκη 13 - Αλίνα
Κωλέττη - Δεν σταματήσαμε
Εκκλησία - Δεν σταματήσαμε επίσης...
Φρίξου 9 - Το Candyλι μου μέσα...
Φρίξου 14 - Κλειστό

Ερημίτου από μακρυά φαινόταν κλειστό...

Και μετά...

Σαπφούς 20 - Κέλυ... Ξινισμένη μούρη... τζάμπα το βυζί πατριώτη!
Ταντάλου 9 - Μαρτίνα η πορνοστάρ με άριστο σαλονάρισμα μιας που είμασταν οι δυο μας... ο τζουτζούκος και εγώ!
Αλουμινάτο - Δεν μάθαμε όνομα...
Μαρινόσπιτο - Η Ζωή
Πράσινο - Η Αλίσα. Εκεί και αν έπεσε το γέλιο...
Ανορθόγραφο - Όνομα δεν μάθαμε ποτέ. Όσο για την διαχυτικότητά της και το γέλιο με τον στύλο... ότι να 'ναι λέμε! Ανακαινισούλα είδαμε ε??? Για τα δωμάτια δεν ξέρω αλλά στο σαλόνι μπήκε στύλος και βάφτηκε, έξω μπήκαν κάτι γύψινα και μια πινακίδα 'Καλώς Ήλθατε'.
Σαπφούς 7 - Δεν περιμέναμε
Σαπφούς 5 - Μιρέλλα η μοντελίσια
Προμηθέως 11 - Βερόνικα μάλλον γιατί δεν μπήκαμε.
Προμηθέως 14 - Κατερίνα (Για πείτε γι' αυτήν αν ξέρετε... καλή???)
Μπλε στην Προμηθέως - Η ξανθιά με το αγορέ μαλλί...
Προμηθέως 25 - Η μιλφ Άννα

Αυτά...


Αφιερωμένο στον πουτανιτσοτζουτζούκο deker!
εχω πεθανει στα γελια
εχω πεθανει
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Καλησπερα κ σορυ για το σπαμ κ παλι..!

Πριν κανα χρονο ειχα βαλει αγγελια για κατι παλιες βιντεοκασετες, που εχω..
Επειδη ο καιρος εχει περασει κι εχω αρχισει ηδη να ξεφορτωνομαι μερικες κασετες, οποιος ενδιαφερεται του τις χαριζω..!
Για λιγο καιρο ακομα, καθως τις περισσοτερες θα τις πεταξω..
Αν καποιος μενει Θεσ/νικη κι εχει βιντεο ακομα, δε θα χασει..
Ειναι καλα θεματακια οι πιο πολλες..!

 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια ελειπα καιρο απο Θεσσαλονικη και θα χρειαστω την βοηθεια σας. Ειχα πετυχει μια στο μπουρδελο διπλα απο το Butique στο στενακι και ειχε στο προγραμμα καταθεση στο στομα. Ειχε τατουαζ στον αστραγαλο και στην πλατη νομιζω. Την ειχα ξαναπετυχει βαρδαρη αλλα δεν θυμαμαι που. Γνωριζει κανεις αν υπαρχει πουθενα και αν ναι που?
Ευχαριστω τους συναδελφους.

Πρέπει να λες τη Λάουρα από Ουγγαρία. Διάβασε μερικές σελίδες πίσω, έχει καμιά εβδομάδα που δεν τη βλέπουμε, ίσως είναι οι μέρες της, ίσως κάποια άσεια...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Πρέπει να λες τη Λάουρα από Ουγγαρία. Διάβασε μερικές σελίδες πίσω, έχει καμιά εβδομάδα που δεν τη βλέπουμε, ίσως είναι οι μέρες της, ίσως κάποια άσεια...

Η Λάουρα δυστυχώς ακολούθησε την φιλενάδα της την Βίκυ, μας κούνησε μαντήλι και αναχώρησε για άλλες πολιτείες και θα αργήσουμε να την ξαναδούμε στην καλύτερη, και στην χειρότερη ίσως να μην την ξαναδούμε ποτέ. :S

Τσεκαρισμένο. :( :'(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Πρέπει να λες τη Λάουρα από Ουγγαρία. Διάβασε μερικές σελίδες πίσω, έχει καμιά εβδομάδα που δεν τη βλέπουμε, ίσως είναι οι μέρες της, ίσως κάποια άσεια...
δουλεψε η λαουρα κατεχακη; :think: :think: :think:
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Η Λάουρα δυστυχώς ακολούθησε την φιλενάδα της την Βίκυ, μας κούνησε μαντήλι και αναχώρησε για άλλες πολιτείες και θα αργήσουμε να την ξαναδούμε στην καλύτερη, και στην χειρότερη ίσως να μην την ξαναδούμε ποτέ. :S

Τσεκαρισμένο. :( :'(


ε ξεκολλα δεν ειναι αστεια αυτα :'(
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπόν... άρτι αφιχθείς από τσάρκα μεγάλου βεληνεκούς και σχετικά μικρής διάρκειας στις γειτονιές του έρωτα...

:rockon: :rockon: :rockon:

Μια μικρή βόλτα στα μαγαζιά του μύλου έκανα σήμερα.

Κοραβάγκου, Φρίξου 14, Φρίξου 9, 26ης Οκτωβρίου 52, Ανδρ. Γεωργίου 16 κλειστά. Από τα υπόλοιπα δεν πέρασα μιας που δεν περίμενα να βρω κάτι το ιδιαίτερο παρά κατευθύνθηκα καρφί για το τσίρκο όπου περίμενα να βρω τη Ρωξάνη, όπως και έγινε, και είχα μια πολύ επιτυχημένη κατάθεση.

Λεπτομέρειες στην κριτική. ;)

Κοραβάγκου, εμεινε απο γκομενες
Φρίξου 14, δε ξερουμε απο τι εμεινε αλλα ειναι κλειστο εδω και δυο τρεις βδομαδες
Φρίξου 9, Ανοιξε με Καντυ  :-*
26ης Οκτωβρίου 52, Ανδρ. Γεωργίου 16 Αυτα ανοιγουν απογευμα το πρωτο με  μια εμμανουελα και το δευτερο με την Τσαρινα


 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Η Λάουρα δυστυχώς ακολούθησε την φιλενάδα της την Βίκυ, μας κούνησε μαντήλι και αναχώρησε για άλλες πολιτείες και θα αργήσουμε να την ξαναδούμε στην καλύτερη, και στην χειρότερη ίσως να μην την ξαναδούμε ποτέ. :S

Τσεκαρισμένο. :( :'(

Είπαμε να κάνουμε πλάκα αλλά όχι με σοβαρά θέματα..... :tickedoff:
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Aν λεμε την ιδια και εφυγε οντως μεγαλη μαλακια. Καμια καλη προταση εχουμε να κανουμε για σημερα το βραδυ αδερφια?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.092
Κριτικές
89
Like
10.541
Πόντοι
25.015
Εγω λεω να πεταχτω να δοκιμασω Σαρα στο κοροβαγκου. Ελπιζω να μην ειναι μουφα.
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
δεν λειπει σε αδεια? ποτε γυρισε κιολας??
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
στην κοροβαγκου πηρες? και δουλευε βραδυ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom