Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Βόλτα και εγω χθες βράδυν στα στούντιο της πόλης.
Λαφάμ η Αννίτα ιτ. , Λούση δεν βλέπω να δουλεύει ξανα...αυτο κατάλαβα.Το κακό είναι πως αυτη η Αννίτα δεν κάνει ούτε για αντικατάσταση της Κορίνας...
Ανδρεου Γεωργιου απέναντι απο την πύλη αξιου ...Ηταν η μικρη η βουλγάρα Κάρμεν που είναι πολυ καλή και φιλότιμη μέσα.

Ανδρεου Γεωργίου Φανάρι..η Λίλη...δεν την ξέρω καθόλου αλλα δεν ειναι στα γούστα μου.
Νικ.Ουρανού Η Αντριάννα η ρουμάνα που για μένα ειναι απο τα πιο ωραία μουνια στα στούντιο μαζι με την Κάντυ που ηταν στο γνωστό σημείο....
Φριξου 14 Κλειστό, Φρίξου 9 είπα πρίν λίγο...
Κοροβάγκου και 26ης δεν πήγα σε κανένα.....
Κεφαλληνίας μπήκα....δεν ρώτησα όνομα ,αλλα δεν μπήκα αν και ημουν μόνος μου.Διαφήμιζε για τελειώματα στο στόμα και φοβήθηκα....μηοως ηταν η Μέρτσυ...και τελικά εμαθα απο τα παιδια πως ηταν η Λαουρα...
Και τέλος Ερημίτου η Μιραμπέλα που είναι πολυ καλή και βελτιωμένη σε σχεση με την πρωτη φορα που την πήρα πριν 2 χρόνια.....
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναθλητεσ την μαρια και ιβον απο κατερινη τισ εχει παρει κανεισ  :helpplea:,  η λαουρα αλλαξε στουντιο απο οτι διαβασα η πιπινοβυκη :-* μηπωσ ξερουμε που  ειναι.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
σαν να μπηκε η καρδια μου στη θεση της :smitten: :smitten: :smitten:

η καταθλιψη αρχισε να υποχωρει :bounce-glasses:

προσεχετε ρε τι ξεφουρνιζετε ετσι απερισκεπτα στον χιλιοταλαιπωρημενο κοσμο :tickedoff:


ΥΓ: :smitten:
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν δουλευει και σημερα η Λαουρα στην Κεφαληνιας?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.223
Πόντοι
266
Βόλτα και εγω χθες βράδυν στα στούντιο της πόλης.
Λαφάμ η Αννίτα ιτ. , Λούση δεν βλέπω να δουλεύει ξανα...αυτο κατάλαβα.Το κακό είναι πως αυτη η Αννίτα δεν κάνει ούτε για αντικατάσταση της Κορίνας...
Ανδρεου Γεωργιου απέναντι απο την πύλη αξιου ...Ηταν η μικρη η βουλγάρα Κάρμεν που είναι πολυ καλή και φιλότιμη μέσα.

Ανδρεου Γεωργίου Φανάρι..η Λίλη...δεν την ξέρω καθόλου αλλα δεν ειναι στα γούστα μου.
Νικ.Ουρανού Η Αντριάννα η ρουμάνα που για μένα ειναι απο τα πιο ωραία μουνια στα στούντιο μαζι με την Κάντυ που ηταν στο γνωστό σημείο....
Φριξου 14 Κλειστό, Φρίξου 9 είπα πρίν λίγο...
Κοροβάγκου και 26ης δεν πήγα σε κανένα.....
Κεφαλληνίας μπήκα....δεν ρώτησα όνομα ,αλλα δεν μπήκα αν και ημουν μόνος μου.Διαφήμιζε για τελειώματα στο στόμα και φοβήθηκα....μηοως ηταν η Μέρτσυ...και τελικά εμαθα απο τα παιδια πως ηταν η Λαουρα...
Και τέλος Ερημίτου η Μιραμπέλα που είναι πολυ καλή και βελτιωμένη σε σχεση με την πρωτη φορα που την πήρα πριν 2 χρόνια.....
καλα αυτοι στο λαφαμ διωχνουν οτι καλυτερο διαθετουν  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
τι μαλακες ειναι...
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Καλά το είπα εγώ ότι δε μου κάνει κλικ η Μαρτίνα! Τι το ήθελα το σημερινό;

Κριτική σύντομα...

 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
5ημερως Στερηση Σεξοδου.!!  :s&m_1: :2funny:
Συμβαινουν και αυτα...μην μασας.!  :grin:

Τι στέρηση εξόδου.......ΕΔΕ θα περάσεις...... :cussing:
-Την ΕΣΑ γρήγορα  :police:
-Όχι,πάρτε τον μέσα  :knuppel: :knuppel: :knuppel:
-Εις θάνατον  :ak:
-Να εκτελεστεί η ποινή δημοσίως δια απανγχονισμού......
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Αυτο ρε συ το ξεχασα  :idiot: ηθελα να το σχολιασω ξεχωριστα
ΣΤΥΛΟΣ ? τσσσσσσσσ τι λε ρε ... ρε τον Βαρδαρη ρε .. εβαλε τα γυαλια στα "Στουντιο"

Αντε να ανεβαινουμε επιπεδο σιγα σιγα .. εσεις με τα μεγαλα σαλονια ειδικα   :cool2:


Εκεί Jo δεν χρειάζεται στύλος. 2 εστίες θέλει για 5χ5........ :referee:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
22
Πόντοι
1
Καλημερα καυλιαρηδες...
Χτεσινη τσαρκα πριν της 23:00 αρχιζοντας αντιστροφα πρωτα απο τα στουντιο, κινηση χαλαρα σε ολα...
και ειχαμε...

...2 συμετεχοντες
...29 σπιτια συνολικα
...21 επισκεψεις
...12 μιζαρισματα
...4 μπαζα
...5 Μουναρες
...3 κομοδινα
...1+2+2 Top of the Top
...4 καταθεσεις


Μαντζαρου 10 Ανοιχτο
Μαντζαρου 1Α Δεν περασαμε
Κατεχακη 13 Η ξανθοκαστανη Αλινα οπως υποθηκε το ονομα της, εγω την κοβω απο 20 και πανω, βγαζει μια αθωωτητα, οπως και μια ξυνιλα βαρεμαρα με τα μουτρα χαμο που με αποθησε χτες, βυζακι εχει μικρο απο οτι ειδα, κωλαρα στρογγυλη γαματη και προσοπακι ωραιο...
Κωλετη Λαικο προσκυνημα.!! :rockon: Η θεα Εφη μεσα και να περημενουμε εξω αρκετα, περημενα να βγει γιατι εχω καιρο να την δω, εβαψε το μαλι της σκουρο, το σωματακι της παραμενει ποθητο, καποια στιγμη πρεπει να την επισκευτω  :knockinb:
Ν.Ουρανου 1Β Ανοιχτο αλλα δεν μπηκαμε, μαλλον ή η κομοδινοπουλο θα ηταν ή η αλλη η τουρκοτσιγγανα νταρντανα Λαρα, ή στην τελικη η αχωνευτη μπιτζοτσατσα, οποτε ενα μιζαρισμα λιγοτερο  :grin:
Φριξου 14 Κλειστο
Φριξου 9 Ωχχχ καρδια μου...Καντυ.!!  :rockon: Μεσα σε ενα μαυρο φορεματακι, μαυρη καλτσα εως το γονατο, μπουτααααααααρες.!! το ολο συνολο εκανε γαματη αντιθεση με το ξανθο μαλακι της... :cum:
Ν.Ουρανου 26 Ξανθια κοπελιτσα με ποιασμενα τα μαλια της μεσα σε μαυρα σεξυ εσωρουχα, αλλα απο την πορτα της κουζινας θελεις κυαλια για να την δεις καλυτερα... :headbang:
Πετρου εριμητη Ανοιχτο, υπεθεσα Μιραμπελα, δεν ηθελα να μπω για ευνοητους λογους που αποφευγω την κοπελια τελευταια... ;)
Κοροβαγκου Αχχχχχ κααααρδια μου Νο2.! Σαρα...το απολυτο κορμι στα ματια μου.!! Απιστευο προσωπακι και χαμογελο, μου θυμιζει Θεοδωριδου...μεσα στο μαυρο κολητο φορεματακι της, κρατηθηκα με το ζορι...
Κεφαληνιας Στην γη την εψαχνα στον ουρανο την βρηκα, η Λαουρα.! ο Μεσι της μπουρδελοσαλονικας.!  :humpleg:
αλαξε λουκ, τρομαξα να την γνωρισω, ξανθο κοντο ψιλομπουκλωτο μαλακι, εχει μια βδομαδα λεει εκει, ο βαρδαρης δεν της αρεσε, θα ειναι εκει λεει εως ποτε.?? ποιος ξερει.??
Α.Γεωργιου 34 Ανοιχτο
Α.Γεωργιου 24 Η μπαζοξανθια, αποφευγω να μαθω το ονομα της, επιτηδες.??  :think:
Α.Γεωργιου 4 Η Καυλιτσα Λιλη, μεσα σε ασπρα εσωρουχα, υπερτατη προσπαθεια απο την μικρη 19χρονη...ειναι μαστ θα ελεγα αυτον τον καιρο...
26ης Οκτωβρη 52 Η Αχωνευτη ξανθια Εμμανουελα, πριν μια βδομαδα ηταν κωλετη, το κοριτσι βαριετε να σαλοναρει, ποσο μαλλον να μπει μεσα στο δωματιο... :headbang:
26ης Οκτωβρη 35Α Η πιπινα Νικολ που βαρουσε και αυτη στη Κωλετη, με τα μεγαλα μουνοχειλα, εβαψε το μαλι μαυρο και πλασαρετε σαν καινουρια, δεν ξερω αν αλαξε ονομα...

και παμε βαρδαρη, χαμος απο κινηση ολοι μεσα σε μερικα σπιτια δεν χωρουσαμε...

Τανταλου 9 Η μελαχρινη Μιχο, δυνατη παρουσια, απο σωμα λαμπαδα.! κολααααση.! απο προσωπο μετριο, σκυλοφατσα θα ελεγα, βγηκε περπατοντας ξερχαβαλομενη, με της θυλες της εξω απο το σουτιεν, η εξωπορτα ειναι στανταρ απο το Αλιακμωνως.!!  :2funny:
Τανταλου 14 Η κορινα η γνωστη...
Τανταλου 8 Μελαχρινη μιλφ μπαζοχοντρη... :headbang: :headbang:
Τανταλου και Σαπφως γωνια 15 ατομα μεσα στο μπουρδελο, η γυφτοτσατσα να εχει παθει πλακα και η Αλισια να βγενει απο το δωματιο...μαζι με την Κελυ την κατατασω στις μουναρες του βαρδαρη... :cum:
Σαπφως 20 Η Κελυ...παταταααααα.! χτες δεν την ειδα τοσο ευδιαθετη στο σαλονακι, φανταστητε πως θα ηταν μεσα στο δωματιο... :badair:
Σαπφως 7 Η Νικολ ακα Γαλιδα, τοπλεςς,  :tits: βυζαρες λεμε.!! ...ρεσεις σαν να ομορφυνε αυτη.???  :think: ισιο μαλι, ευγενικη αλλα δεν δεν δεν...
Σαπφως 8 Η ξανθια Λαουρα με τις βυζαρες τις, χωρις να κανει σβουρα στον στυλο που μπηκε στο σαλονι, δεν το εχει, και μιας που λενε οτι ειναι πατατα θα την αποφυγω...αλλα πρεπει να ειχε βυζαρες  :tits: Βγενοντας βλεπω ριξανε λιγο τσιμεντο εξω απο το μπουρδελο ειχανε και ενα ξυλο για να προσεχουν οι μπουρδελιαρηδες, και σαν κολοπαιδο πατησα με την φτερνα μου.!!  :grin:  ηθελα να γραψω και το ονομα μου αλλα θα τις μαζεβα  :s&m_1: οποτε... :2funny:
Σαπφως 5 Η μελαχρινη Μιρελα, σωμα λαμπαδα, αβυζη σκετη πλακα, για εμενα δεν λεει πολλα, δεν προτιθεμε να την δωσω 2η ευκαιρια δεν με συγγινει...
Προμηθεως 11 Ανοιχτο, μαλλον Βερονικα, δεν μπηκαμε...
Προμηθεους 14 Η πιπινα Κατερινα, με τις βυζαρες της, βαριεστημενο λουκ... :headbang: :headbang: :headbang:
Προμηθεως 19 Η Ουκρανεζα Βικη, επιδυκνειωντας την κωλαρα της αλλη μια φορα...
Προμηθεους 25 Περημενα να βρω την Καρμεν να τα ακουσει και αυτη, τελικα ηταν η μιλφ Αννα...


αυτααααα.!
Καταθεσεις.??? Ο συνμπουρδελιαρης μου πηγε Λιλη και ξανα Καντυ, και στις δυο περασε σουπερ...εγω προτιμησα για αλλη μια φορα την Λαουρα στο κεφαληνιας περασα γαματα αλλη μια φορα και αργοτερα ηθελα και την πατατα μου.!!  :2funny: Ειπα να δωσω μια 2η ευκαιρια στα βυζια της Κατερινας αλλα ατυχησα, καλυτερα να πηγαινα Σααααααρα γαμω την πατατοχυσια μου.!!  :2funny:

  μακραν το αναλυτικοτερο ποστ που εχω δει στο σαιτ!Μια μονο απορεια!Δεν γυρναω αλλα τελευταια πηγα στην Μιραμπελλα και μου αρεσε και σε μια εβδομαδα ξαναπηα και μου ξανααρεσε!!Αραγε ποιοι ειναι οι "γνωστοι λογοι που την αποφευγεις?????    :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βόλτα και εγω χθες βράδυν στα στούντιο της πόλης.
Λαφάμ η Αννίτα ιτ. , Λούση δεν βλέπω να δουλεύει ξανα...αυτο κατάλαβα.Το κακό είναι πως αυτη η Αννίτα δεν κάνει ούτε για αντικατάσταση της Κορίνας...

Αννιτα.it ?  :think: 
Αντε ρε αννα κατεβα να τελιωνουμε , αντε ρε πουλακι μου  :zfuck:
Για την Λουση τι εγινε ? εμαθες κατι ή απλα εκτιμηση ?


καλησπερα συναθλητεσ την μαρια και ιβον απο κατερινη τισ εχει παρει κανεισ  :helpplea:,  η λαουρα αλλαξε στουντιο απο οτι διαβασα η πιπινοβυκη :-* μηπωσ ξερουμε που  ειναι.
τις ειδα στο λειντις , δε θυμαμαι να τις ξαναανουσα ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εκεί Jo δεν χρειάζεται στύλος. 2 εστίες θέλει για 5χ5........ :referee:

Καλη φαση  :cheesy:, και στο Λαφαμ ειχαμε πει για κατι μπασκετες
σε λιγο που δε θα μας φτανουν να πηδαμε , τουλαχιστοιν να αθλουμαστε  :2funny:

  μακραν το αναλυτικοτερο ποστ που εχω δει στο σαιτ!Μια μονο απορεια!Δεν γυρναω αλλα τελευταια πηγα στην Μιραμπελλα και μου αρεσε και σε μια εβδομαδα ξαναπηα και μου ξανααρεσε!!Αραγε ποιοι ειναι οι "γνωστοι λογοι που την αποφευγεις?????    :think:

Προτεινω την μετονομασια του σε ... Tsarkaman 7  :rockon:

αυτο με την μιραμπελα καραμαν και γω το ξεχασα .. σε ειχε ξεπεταξει ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τσικο .. ποσο βαριεται αυτη τσατσα πωωωωωω
δεν ειπε ονομα , οχι Λαουρα ομως

Εκκλησια η Κομοδινοπουλου ,
σοφη αποφαση η οικονομια στην μιζια χθες καραμαν  ;)

Στο Λαφαμ η Χριστινα η Ρουμανα

Σαρα Καραμανοβα @ Κοροβαγκου

Καντυ <3 @ Βιλα

Και η Εφουλα μας στην Κωλετη
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Καλη φαση  :cheesy:, και στο Λαφαμ ειχαμε πει για κατι μπασκετες
σε λιγο που δε θα μας φτανουν να πηδαμε , τουλαχιστοιν να αθλουμαστε  :2funny:

Προτεινω την μετονομασια του σε ... Tsarkaman 7  :rockon:

αυτο με την μιραμπελα καραμαν και γω το ξεχασα .. σε ειχε ξεπεταξει ?   :think:

Αντιθετα μου ειχε κανει το ποιο τρελο γαμισι ever.!! δεν θυμασαι.??  ;)

Επισης (απαντω και στον ποιο πανω συναθλητη) εχω το ελατωμα με αυτες που δενομαι να τις αποφευγω οταν κανω τσαρκα και δεν προκειτε να τις προτημισω, οπως χτες με την Βερονικα δεν ηθελα να ξαναμπω και να με δει παλι να φευγω, τα ιδια εκανα και με την Μιλανα οταν δουλευε, απεφευγα το Ερως στις τσαρκες, μερικες φορες και στην κωλετη αποφευγω ή αν ειναι μεσα η Εφη ρωταω και φευγω δεν περημενω να την δω, ασχετα αν χτες εκατσα και την ειδα αφου ειχα καιρο να την δω, δεν αισθανομαι καλα μιας και τα κοριτσια με γνωριζουν να με βλεπουν να φευγω, μιας και παλια μερικες μου ειχαν κανει παραπονα με το τροπο τους, οποτε, δεν μπενω,  απο χτες θα αποφευγω και το Κεφαληνιας μιας και με την Λαουρα απο χτες δεθηκαμε περισοτερο (αν και απο οτι θυμαμαι ουτε το ονομα μου δεν ξερει.!!  :2funny:), τωρα με την Μιραμπελα, ή οποια δεν ειναι στα στανταρ μου, παλια ειχε γινει μια ιστορια, με γνωριζει και για αυτο μιας και ηξερα οτι θα δουλευει εκει απεφυγα να μπω...

ΥΓ.Το βιντεο τα σπαει...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Αντιθετα μου ειχε κανει το ποιο τρελο γαμισι ever.!! δεν θυμασαι.??  ;)

Επισης (απαντω και στον ποιο πανω συναθλητη) εχω το ελατωμα με αυτες που δενομαι να τις αποφευγω οταν κανω τσαρκα και δεν προκειτε να τις προτημισω, οπως χτες με την Βερονικα δεν ηθελα να ξαναμπω και να με δει παλι να φευγω, τα ιδια εκανα και με την Μιλανα οταν δουλευε, απεφευγα το Ερως στις τσαρκες, μερικες φορες και στην κωλετη αποφευγω ή αν ειναι μεσα η Εφη ρωταω και φευγω δεν περημενω να την δω, ασχετα αν χτες εκατσα και την ειδα αφου ειχα καιρο να την δω, δεν αισθανομαι καλα μιας και τα κοριτσια με γνωριζουν να με βλεπουν να φευγω, μιας και παλια μερικες μου ειχαν κανει παραπονα με το τροπο τους, οποτε, δεν μπενω,  απο χτες θα αποφευγω και το Κεφαληνιας μιας και με την Λαουρα απο χτες δεθηκαμε περισοτερο (αν και απο οτι θυμαμαι ουτε το ονομα μου δεν ξερει.!!  :2funny:), τωρα με την Μιραμπελα, ή οποια δεν ειναι στα στανταρ μου, παλια ειχε γινει μια ιστορια, με γνωριζει και για αυτο μιας και ηξερα οτι θα δουλευει εκει απεφυγα να μπω...

ΥΓ.Το βιντεο τα σπαει...

Τα παραπάνω λόγια του Karaman 7 είναι σοφά, τα προσυπογράφω και κάνω και εγώ ακριβώς το ίδιο. Είναι ένας κάποιου είδος σεβασμός στο κορίτσι, και ειδικά σε αυτό που φρόντισε να περάσεις καλά και έχεις επισκεφθεί αρκετές φορές μιας που αν σε δει και δεν περάσεις σίγουρα θα την πληγώσεις.

Μου συνέβη σχετικά πρόσφατα σε μια μου βόλτα να πετύχω την Μάρα με την οποία πέρασα υπέροχα και τις 4 φορές που την επισκέφτηκα, και όταν αποχώρησα χωρίς να περάσω, είδα μια θλίψη στο πρόσωπο της που ακόμα την έχω στο μυαλό μου.

Το ίδιο κάνω και εγώ με την Έφη, την Αφροδίτη, με την Λάουρα ακόμη και με την Μαιρούλα που έχουμε πολύ παλιά ιστορία και δεν την έχω στις επιλογές μου τον τελευταίο καιρό. Μάλιστα η Αφροδίτη με πολύ εύστοχο και ευγενικό τρόπο μου την είπε κάποια φορά που την είδα χωρίς να περάσω, αν και πέρασαν 6 μήνες από τότε.

Έτσι πιστεύω πρέπει να κάνει ο κάθε σωστός μπουρδελιάρης που σέβεται τον εαυτό του και τις κοπέλες, ένα τηλέφωνο πρώτα στο κατάστημα που δουλεύει ένα τέτοιο κορίτσι λύνει το πρόβλημα.

Εν τω μεταξύ άλλα κορίτσια μπορεί να μην θυμούνται και πολλά και άλλα έχουν μνήμη ελέφαντα. Πολύ πρόσφατα, η Ντέσυ μου είπε ότι την είχα δει στο διπλανό μαγαζί πριν έξι μήνες και δεν πέρασα. Και είχε δίκαιο, και μιλάμε για κοπέλα που δεν είχα τιμήσει έως τότε.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Τα παραπάνω λόγια του Karaman 7 είναι σοφά, τα προσυπογράφω και κάνω και εγώ ακριβώς το ίδιο. Είναι ένας κάποιου είδος σεβασμός στο κορίτσι, και ειδικά σε αυτό που φρόντισε να περάσεις καλά και έχεις επισκεφθεί αρκετές φορές μιας που αν σε δει και δεν περάσεις σίγουρα θα την πληγώσεις.

Μου συνέβη σχετικά πρόσφατα σε μια μου βόλτα να πετύχω την Μάρα με την οποία πέρασα υπέροχα και τις 4 φορές που την επισκέφτηκα, και όταν αποχώρησα χωρίς να περάσω, είδα μια θλίψη στο πρόσωπο της που ακόμα την έχω στο μυαλό μου.

Το ίδιο κάνω και εγώ με την Έφη, την Αφροδίτη, με την Λάουρα ακόμη και με την Μαιρούλα που έχουμε πολύ παλιά ιστορία και δεν την έχω στις επιλογές μου τον τελευταίο καιρό. Μάλιστα η Αφροδίτη με πολύ εύστοχο και ευγενικό τρόπο μου την είπε κάποια φορά που την είδα χωρίς να περάσω, αν και πέρασαν 6 μήνες από τότε.

Έτσι πιστεύω πρέπει να κάνει ο κάθε σωστός μπουρδελιάρης που σέβεται τον εαυτό του και τις κοπέλες, ένα τηλέφωνο πρώτα στο κατάστημα που δουλεύει ένα τέτοιο κορίτσι λύνει το πρόβλημα.

Εν τω μεταξύ άλλα κορίτσια μπορεί να μην θυμούνται και πολλά και άλλα έχουν μνήμη ελέφαντα. Πολύ πρόσφατα, η Ντέσυ μου είπε ότι την είχα δει στο διπλανό μαγαζί πριν έξι μήνες και δεν πέρασα. Και είχε δίκαιο, και μιλάμε για κοπέλα που δεν είχα τιμήσει έως τότε.

+1000

Την πρωτη φορα που την ''πατησα'' ηταν με την Μιλανα, δεν ηξερα τοτε σαν νεος μπουρδελιαρης οτι τα Ερως,και τα 2 στην μαντζαρου ηταν αλυσιδα, οποτε δεν μπενω στο ερως και παω Μαντζαρου, ειμαι στο σαλονι και βγενει η Μιλανα, τι να κανω περασα μεσα, για να μην την προσβαλω μιας και ειχαμε οπως και με πολους ειχε η μιλανα μια οικοιοτητα με το που ερχετε μεσα στο δωματιο θυμαμαι ακομα τα λογια της...πουτανακι κανεις βολτες και σε αλλα μπουρδελα.???  :2funny:
Η Βερονικα την 1η φορα, μου εκανε παραπονο οτι κανω γυρες και δεν μπενω σε αυτην, με το καυλιαρικο αυστηρο υφακι της οτι θα με τιμωρησει... :s&m_1:
Η Εφη οπως και η Μαρια η τσεχα δεν μου εχουν κανει παραπονα απο τις ελαχιστες φορες 1-2 φορες που εφυγα...
Η Λαουρα ενα βραδυ που ημουν με ενα φιλο μου στραβομουτσιασε...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η Θεια ναντια ηταν η πρωτη που ειδα τρεις φορες απονωτα στην αρχη τις καριερας μου και
και μετα δεν ηθελα να ξαναμπω μηπως ειναι αυτη και την ενοχλω τζαμπα
της ειχα προτεινει να βαλει ενα χαρτι τοτε στην πορτα με το ονομα της
αυτο πρεπει να κανουν ολοι βασικα , σαν τα κεντρα με τους τραγουδιστες
αλλα αυτοι θελουν να μπαινει κοσμος στο σαλονι και να μη φευγει μαλιστα  :cheesy:
εεε δε γινετε ομως  :idiot: και  να μη παραπονιουνται για τσαρκες κλτ
αν δεν κανουν κατι αναλογο ποσο μαλιστα οταν
σε πολλα ( οπως στο τσικο πριν ) ουτε ονομα δε λενε τηλεφωνικα   :jerking:

Δεν εχω κατι αναλογο να θυμηθω οπως τα παιδια μιας και συνηθος δρω καταδρομικα
και ψιλοτσαρκα να κανω κι αυτη στοχευμενη ειναι
και ενας απ τους λογους ειναι και αυτος που λεμε ...




ΥΓ
Καραμαν αν θες τα κλειδια απο το το Κωλουμπια σφυρα  :cool2: all yours
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Η Θεια ναντια ηταν η πρωτη που ειδα τρεις φορες απονωτα στην αρχη τις καριερας μου και
και μετα δεν ηθελα να ξαναμπω μηπως ειναι αυτη και την ενοχλω τζαμπα
της ειχα προτεινει να βαλει ενα χαρτι τοτε στην πορτα με το ονομα της
αυτο πρεπει να κανουν ολοι βασικα , σαν τα κεντρα με τους τραγουδιστες
αλλα αυτοι θελουν να μπαινει κοσμος στο σαλονι και να μη φευγει μαλιστα  :cheesy:
εεε δε γινετε ομως  :idiot: και  να μη παραπονιουνται για τσαρκες κλτ
αν δεν κανουν κατι αναλογο ποσο μαλιστα οταν
σε πολλα ( οπως στο τσικο πριν ) ουτε ονομα δε λενε τηλεφωνικα   :jerking:

Δεν εχω κατι αναλογο να θυμηθω οπως τα παιδια μιας και συνηθος δρω καταδρομικα
και ψιλοτσαρκα να κανω κι αυτη στοχευμενη ειναι
και ενας απ τους λογους ειναι και αυτος που λεμε ...




ΥΓ
Καραμαν αν θες τα κλειδια απο το το Κωλουμπια σφυρα  :cool2: all yours

Στο προσεχες μελλον, ισως, δεν τρελενομαι για αυτο, αλλα αν υπαρχει αυτη την στιγμη καποια η οποια πληρει τις προυποθεσεις να με ξεπαρθενιασει, εεε... αυτη ειναι η καντυ.!!  :rockon:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Τα παραπάνω λόγια του Karaman 7 είναι σοφά, τα προσυπογράφω και κάνω και εγώ ακριβώς το ίδιο. Είναι ένας κάποιου είδος σεβασμός στο κορίτσι, και ειδικά σε αυτό που φρόντισε να περάσεις καλά και έχεις επισκεφθεί αρκετές φορές μιας που αν σε δει και δεν περάσεις σίγουρα θα την πληγώσεις.

Μου συνέβη σχετικά πρόσφατα σε μια μου βόλτα να πετύχω την Μάρα με την οποία πέρασα υπέροχα και τις 4 φορές που την επισκέφτηκα, και όταν αποχώρησα χωρίς να περάσω, είδα μια θλίψη στο πρόσωπο της που ακόμα την έχω στο μυαλό μου.

Το ίδιο κάνω και εγώ με την Έφη, την Αφροδίτη, με την Λάουρα ακόμη και με την Μαιρούλα που έχουμε πολύ παλιά ιστορία και δεν την έχω στις επιλογές μου τον τελευταίο καιρό. Μάλιστα η Αφροδίτη με πολύ εύστοχο και ευγενικό τρόπο μου την είπε κάποια φορά που την είδα χωρίς να περάσω, αν και πέρασαν 6 μήνες από τότε.

Έτσι πιστεύω πρέπει να κάνει ο κάθε σωστός μπουρδελιάρης που σέβεται τον εαυτό του και τις κοπέλες, ένα τηλέφωνο πρώτα στο κατάστημα που δουλεύει ένα τέτοιο κορίτσι λύνει το πρόβλημα.

Εν τω μεταξύ άλλα κορίτσια μπορεί να μην θυμούνται και πολλά και άλλα έχουν μνήμη ελέφαντα. Πολύ πρόσφατα, η Ντέσυ μου είπε ότι την είχα δει στο διπλανό μαγαζί πριν έξι μήνες και δεν πέρασα. Και είχε δίκαιο, και μιλάμε για κοπέλα που δεν είχα τιμήσει έως τότε.

Σωστοί και οι 2 σας (GAMEOVER-Karaman7)......... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Το Κωλούμπια πρέπει να το "επισκευτώ" και εγώ μιας και την τελευταία φορά η εν λόγω κορασίδα δεν μου το αρνήθηκε όταν τη ρώτησα για μια μελλοντική επίσκεψή μου μ'αυτό το πρόγραμμα.
Από άλλες 2-3 έφαγα άκυρο με πιο ευγενική την Λάουρα.......
Έχω να το "γευτώ" επί εποχής Lauryn May !!!!!!!! :kissass: :kissass: :kissass:
 

Rick Blaine

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2011
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Το Κωλούμπια πρέπει να το "επισκευτώ" και εγώ μιας και την τελευταία φορά η εν λόγω κορασίδα δεν μου το αρνήθηκε όταν τη ρώτησα για μια μελλοντική επίσκεψή μου μ'αυτό το πρόγραμμα.
Από άλλες 2-3 έφαγα άκυρο με πιο ευγενική την Λάουρα.......
Έχω να το "γευτώ" επί εποχής Lauryn May !!!!!!!! :kissass: :kissass: :kissass:

Ακυρο απο τη Λαουρα γιατι εφαγες ??? Απο οσο γνωριζω το δινει το κουλουρακι της :think:

Την εχεις παρει σε καποιο αλλο προγραμμα. :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom