Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
Ουαουαουαουαοοοοοοοοοοοοοοο……. :rockon: :rockon: :rockon:

Επίσκεψη στην νεοφερμένη Κάντυ πριν από λίγο, και διευκρινίζω ότι ο πανηγυρισμός αφορά μόνο την εμφάνιση της γκομενάρας και σε καμιά περίπτωση το πώς πέρασα μέσα στο δωμάτιο.

Η ζωή μας παίζει παράξενα παιχνίδια, μιας που στο χθεσινό μου κομοδινογάμημα με την Κάρλα της Εκκλησίας ανέφερα ότι δεν έσπασε ένα σερί ετών του να φύγω από το μπουρδέλο χωρίς να τελειώσω, το οποίο έλαχε να σπάσει σήμερα με την Κάντυ.

Δεν λέω ότι φταίει αποκλειστικά η κοπέλα, η οποία προσπάθησε αρκετά, ίσως να φταίω λίγο και εγώ, αλλά το αποτέλεσμα είναι αυτό που μετράει.

Θα τα γράψω και αναλυτικά, πάντως η γκόμενα τα σπάει σε εμφάνιση , πολύ καλύτερη από τις φωτογραφίες, φοβερό κορμί, βελούδινη επιδερμίδα, κολάααααααρα, αλλά μου φάνηκε λίγο σαν να εκτελεί πρόγραμμα ατομικού στριπτίζ σε στριπτιζάδικο αυτό που παίρνεις με κάρτα χορού σε πριβέ χώρο.

Για την ιστορία ήμουν ο πρώτος που την επισκέφθηκε, ένας άλλος συναθλητής που πέρασε δεύτερος ήταν έξω από ώρα στη γωνία και μετά μπήκε μέσα, είναι σίγουρα από το φόρουμ , δεν ξέρω ποιος, ας αναφερθεί όταν είναι η ώρα, καθώς επίσης και άλλα δύο παλικάρια που ήταν παρόντες στο πρώτο της σαλονάρισμα.

Τα λέμε εντός ολίγου
συγχαρητηρια φιλε για την πρωτια.απλο προγραμμα πηρες?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Τα λέμε εντός ολίγου
συγχαρητηρια φιλε για την πρωτια.απλο προγραμμα πηρες?

Σχεδόν απλό, 50 έδωσα για ισπανικό ντεμεκ των 30 δευτερολέπτων.

Πρωτιά μεν, αλλά όχι επιτυχυμένη. :dunno:
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, ερημίτου και κεφαλληνίας ξέρει κανείς τι παίζει σήμερα βράδυ?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
παιδιά, ερημίτου και κεφαλληνίας ξέρει κανείς τι παίζει σήμερα βράδυ?
Ερημητη γραφω πισω...Κεφαλληνιας δεν απανταει εκεινο το παλιο που ειχα αλλα και να λειτουργει ετσι κι αλλιως η σπορου δε το σηκωνει.

Σχεδόν απλό, 50 έδωσα για ισπανικό ντεμεκ των 30 δευτερολέπτων.

Πρωτιά μεν, αλλά όχι επιτυχυμένη. :dunno:
ακομα δε χορτασατε τις απατεωνιες του Βιλα Εροτικα ρε παιδια?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Ερημητη γραφω πισω...Κεφαλληνιας δεν απανταει εκεινο το παλιο που ειχα αλλα και να λειτουργει ετσι κι αλλιως η σπορου δε το σηκωνει.
ακομα δε χορτασατε τις απατεωνιες του Βιλα Εροτικα ρε παιδια?

Ντάξυ, εμένα ήταν η 2η επίσκεψη μου όλων των εποχών στο villa, και κυρίως έγινε για ιστορικούς λόγους, πάντως η γκόμενα πατσίνε είναι θεόμουνο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
Ντάξυ, εμένα ήταν η 2η επίσκεψη μου όλων των εποχών στο villa, και κυρίως έγινε για ιστορικούς λόγους, πάντως η γκόμενα πατσίνε είναι θεόμουνο.
τι να το κανω εγω το θεομουνο αφου το μαγαζι ειναι απατη πλεον.Πιο απατη και απο το Λαφαμ εχει γινει :2funny: :2funny:...ωχ μη μας δει η αλλη.

Τιμες στο θεο,παζαρια καθολου,γκομενες τυπικοτατες του 10λεπτου.Συν η σπασαρχιδω η λαζοτσατσα.
Ε τι αλλο θελεις?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ουαουαουαουαοοοοοοοοοοοοοοο……. :rockon: :rockon: :rockon:


Καλα ρε ... που πας ρε Καραμητρο ? την αφισα απ εξω δε την ειδες ?
τυχαια ειναι εκει νομιζεις ?  :think:

Τεςπα δεν εισαι πολυ σκληροπυρινικος εσυ γιαυτο σου εστειλα και το χαρτακι
κατω απ το τραπεζι .. Στο φερε ο ταχυδρομος ε ?  ;)

Σε ματιαξα ομως χθες με το σερι σου , και πιστευω εφταιξε
και η κουραση που λες , και το αχγος της παρθενιας κλτ
δε ξερω φυσικα τι ρολο βαραει η Καντυ ακομη , ομως θα το διαπιστωσω συντομα  :cool2:
οσο για το αποτελεσμα .. ισως επρεπε να φαντασιωθεις για να τελειωσεις ..

την Καμελια ας πουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
τι να το κανω εγω το θεομουνο αφου το μαγαζι ειναι απατη πλεον.Πιο απατη και απο το Λαφαμ εχει γινει :2funny: :2funny:...ωχ μη μας δει η αλλη.

Τιμες στο θεο,παζαρια καθολου,γκομενες τυπικοτατες του 10λεπτου.Συν η σπασαρχιδω η λαζοτσατσα.
Ε τι αλλο θελεις?

Πράγματι οι τιμές είναι φωτιά, και παζάρι ούτε για αστείο, για να είμαι ειλικρινής πήγα να κάνω ένα ψιλοπαζάρι και η τσατσά με κοίταξε σαν εξωγήινο, και η γκόμενα όπως το είπες στο 10λεπτο,

παρόλα αυτά,...... εγώ στην Κάντυ θα ξαναπάω. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:, έστω και για ακόμη μοναδική φορά. :grin: :grin: :grin:

Το μουνί έχει πολύ μεγάλη δύναμη, τη γη γυρίζει. :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Πράγματι οι τιμές είναι φωτιά, και παζάρι ούτε για αστείο, για να είμαι ειλικρινής πήγα να κάνω ένα ψιλοπαζάρι και η τσατσά με κοίταξε σαν εξωγήινο, και η γκόμενα όπως το είπες στο 10λεπτο,

παρόλα αυτά,...... εγώ στην Κάντυ θα ξαναπάω. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:, έστω και για ακόμη μοναδική φορά. :grin: :grin: :grin:

Το μουνί έχει πολύ μεγάλη δύναμη, τη γη γυρίζει. :2funny: :2funny:

Τι λεει το μωρο θα κατσει ή θα κανει την αρπαχτη και θα φυγει.??
Παντως εγω ελπιζω να παω εκει να με ξεματιαξει...λες να με κανει χειροτερα.???  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Καλα ρε ... που πας ρε Καραμητρο ? την αφισα απ εξω δε την ειδες ?
τυχαια ειναι εκει νομιζεις ?  :think:

Τεςπα δεν εισαι πολυ σκληροπυρινικος εσυ γιαυτο σου εστειλα και το χαρτακι
κατω απ το τραπεζι .. Στο φερε ο ταχυδρομος ε ?  ;)

Ναι το πήρα. ;)



Σε ματιαξα ομως χθες με το σερι σου , και πιστευω εφταιξε
και η κουραση που λες , και το αχγος της παρθενιας κλτ
δε ξερω φυσικα τι ρολο βαραει η Καντυ ακομη , ομως θα το διαπιστωσω συντομα  :cool2:
οσο για το αποτελεσμα .. ισως επρεπε να φαντασιωθεις για να τελειωσεις ..

την Καμελια ας πουμε  :2funny: :2funny: :2funny:

Η Κάντυ είναι θεόμουνο και είναι και καυλιάρα, και αφήνει και φιλάκια στα χείλη, αλλά στο 10λεπτο, πρέπει να έχεις καταθέσει……

Και μιας που μου θύμισες την Καμέλια, σε εκείνη τη μία και μοναδική φορά που την είχα πάρει, είχα ανάλογη κούραση και όμως εκεί είχα και ωραίο φινάλε.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

τι να το κανω εγω το θεομουνο αφου το μαγαζι ειναι απατη πλεον.
Το θεομουνο ειναι θεομουνο , καθεσαι το κοιτας απλα στην τελικη  :grin:
το απατη το θεωρω τραβηγμενο , βρες μια αλλη λεξη ... τυπικουρα ? 


Πιο απατη και απο το Λαφαμ εχει γινει :2funny: :2funny:...ωχ μη μας δει η αλλη.
Αχαχαχαχαχαχαχα μη μασας δε βλεπει .. μαλωνει με τα μανουαλια τωρα ουτε μπαινει
Η Χριστινα που σου ειπαν εκει ισως ειναι η ?Ρουμανα βυζαρου απο κατεχακη  :think:


Τιμες στο θεο,παζαρια καθολου,
Ναι , αλλα στο φθηνοτερο και στο ακριβοτερο προραμμα που παιρνω ειναι ιδιες οποτε δεν εχω προβλημα εδω  :grin:
γκομενες τυπικοτατες του 10λεπτου.
Εδω διαφωνω , στο τυπικοτατες τουλαχιστον ..
Συν η σπασαρχιδω η λαζοτσατσα.
Ναι
Ε τι αλλο θελεις?
Εχει ανετο παρκινγκ :2funny:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
τι να το κανω εγω το θεομουνο αφου το μαγαζι ειναι απατη πλεον.
[b]Το θεομουνο ειναι θεομουνο , καθεσαι το κοιτας απλα στην τελικη  :grin:

Πραγματικά τώρα που ξετυλίγονται καλύτερα οι εικόνες από την συνεύρεση μου με την Κάντυ ,  θυμάμαι τη ώρα που ετοιμαζόταν να φύγει από το δωμάτιο, ενώ θα έπρεπε να είχα νεύρα, αντίθετα και νηφάλιος ήμουν και είχα χαζέψει για λίγα sec στη θέα του γυμνού κορμιού της, την εικόνα του οποίου έχω ακόμη στο μυαλό μου. :sunglasses:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Πραγματικά τώρα που ξετυλίγονται καλύτερα οι εικόνες από την συνεύρεση μου με την Κάντυ ,  θυμάμαι τη ώρα που ετοιμαζόταν να φύγει από το δωμάτιο, ενώ θα έπρεπε να είχα νεύρα, αντίθετα και νηφάλιος ήμουν και είχα χαζέψει για λίγα sec στη θέα του γυμνού κορμιού της, την εικόνα του οποίου έχω ακόμη στο μυαλό μου. :sunglasses:

Έτυχε να είμαι λαφάμ πριν μια βδομαδα και περίμενα με αλλους 2 να δούμε την Λούση.Έκανε 35 λέπτα να βγεί.Τουλάχιστον τόσο περίμενα εγώ.Μπορεί να ήταν πιο πολυ ωρα μέσα.
Δεν είχε προγραμμα ηταν στο απλό..Θέλω να πώ ο,τι κάπου εχουμε μπερδευτεί.
Αυτη η περιπτωση ηταν παρατραβηγμένη,αλλά κάπως ετσι θα έπρεπε να αντιμετωπίζονται οι "πελάτες"
Και οχι σε 10 λεπτάκια τέλος..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
-Αν.Γεωργιου 4.Η Χριστινα λεει...
-η Αλβανιδα ρωταω...
-οτι ξερεις ξερω λεει η τσατσα.
-η λιγο μεγαλη μεγαλη σε ηλικια ξαναρωταω εγω
-δε μου φαινεται μεγαλη εμενα λεει η τσατσα...
Αντε γαμησου ρε μουνοπανο τσατσα :birdman: :birdman: :birdman:
αυτη ειναι αλ,η αλβανιδα....την ειδα απο κοντα τις προαλλες.......δεν εχει καμια ιδιαιτερη εμφανισιακη αλλαγη....
 

kyost

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
άρτι αφιχθείς από Candy κι εγώ (έκανα ένα last minute check στο forum και τελευταία στιγμή έστρεψα πορεία προς Villa, και ευχαριστώ τους συμφορουμήτες που μου φτιαξαν τη μέρα :dancing:)

ωραίο σκηνικό, έξω αστραπές κεραυνοί κι εγώ  :zfuck:

προσωπική άποψη, γενικά ένα από τα καλύτερα  :knockinb: (μάλλον το καλύτερο) σε φάση studio, και συστήνεται ανεπιφύλακτα.
πάντα τέτοια :)

πιο αναλυτικά and my two cents θα μπoύν στο αντίστοιχο σημείο (κριτικές).
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Έτυχε να είμαι λαφάμ πριν μια βδομαδα και περίμενα με αλλους 2 να δούμε την Λούση.Έκανε 35 λέπτα να βγεί.Τουλάχιστον τόσο περίμενα εγώ.Μπορεί να ήταν πιο πολυ ωρα μέσα.
Δεν είχε προγραμμα ηταν στο απλό..Θέλω να πώ ο,τι κάπου εχουμε μπερδευτεί.
Αυτη η περιπτωση ηταν παρατραβηγμένη,αλλά κάπως ετσι θα έπρεπε να αντιμετωπίζονται οι "πελάτες"
Και οχι σε 10 λεπτάκια τέλος..

Λοιπόν μιας που με το Λαφαμ και ειδικά με τη Λούση έχω κάνει διατριβή μπορώ να σου αναφέρω τα εξής. :sunglasses:

Το λαφάμ είναι πιο οικογενειακό μαγαζί, όχι που δεν έχει και αυτό τις ξεπέτες του αλλά γενικά τα κορίτσια εκεί κάνουν πιο ομαδική δουλειά και πέρα από την προσωπική τους προβολή , στοχεύουν και στην προβολή του καταστήματος μιας που εκτιμώ ότι για να φύγουν από εκεί θα πρέπει πρώτα από όλα να το θέλουν οι ίδιες.

Όσον αφορά τη Λούση με την οποία είχα 4 πολύ επιτυχημένες καταθέσεις μέσα σε ένα μήνα, έχω να πω ότι η κοπέλα κάνει τεράστια προσπάθεια να καθιερωθεί στο χώρο, έβαλε όλη την εμπειρία που απέκτησε σε αυτά τα δύο χρόνια που ασκεί σποραδικά το επάγγελμα και είναι ταυτόχρονα και η μοναδική που μπαίνει στο forum και συζητά μαζί μας.

Σίγουρα όλοι θα θέλαμε συμπεριφορές ανάλογες με αυτές της Λούση, αλλά δυστυχώς είναι η εξαίρεση του κανόνα και πέρα από αυτό, την πήρε 2 χρόνια για να καταλάβει πως πρέπει να δουλεύει σωστά.

Στη villa αν και δεν έχω ανάλογη εμπειρία, και από αυτά που έχω διαβάσει μπορώ να σου πω τα εξής.

Τα κορίτσια του villa σε γενικές είναι σαφώς ένα σκαλί παραπάνω από τα υπόλοιπα της πιάτσας σε εμφάνιση, και το μαγαζί βάζει πολύ υψηλά στάνταρ στην εξωτερική εμφάνιση των κοριτσιών με αποκορύφωμα την έλευση της Κάντυ που σε εξωτερική εμφάνιση είναι κατηγορία city tour.

Έτσι λοιπόν μέχρι ενός σημείου δικαιολογείται η τήρηση του 10λέπτου μιας που στο κάτω κάτω αυτός είναι ο χρόνος που δικαιολογεί το απλό πρόγραμμα.

Τώρα αν με ρωτάς πιο προτιμώ εγώ, θα σου απαντήσω το λαφαμ, ενώ άλλος ίσως προτιμάει το villa, αυτά είναι γούστα , τα καταστήματα προσφέρουν τελείως διαφορετικά πράγματα, (στο ίδιο αντικείμενο βέβαια) που πιστεύω ότι και τα 2 είναι καλά μιας που έχουν και τα 2 αρκετά αξιόλογη πελατεία ,και εξαιρετικά επιτυχημένη παρουσία στο χώρο.

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246


Βροντακηδες και Φουρτουνακηδες  :2funny:

Καλα που δεν πηγα και γω σημερα .. πολλοι καουμπηδες θα μαζευομασταν
και θα ειχαμε μουνομαχιες στον Ροζ Ηλιο  :sunglasses:

Γεια σου kyost  :cheesy:


τα καταστήματα προσφέρουν τελείως διαφορετικά πράγματα

τσσσσ .. Μαρεσε αυτο ...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Λοιπόν μιας που με το Λαφαμ και ειδικά με τη Λούση έχω κάνει διατριβή μπορώ να σου αναφέρω τα εξής. :sunglasses:

Το λαφάμ είναι πιο οικογενειακό μαγαζί, όχι που δεν έχει και αυτό τις ξεπέτες του αλλά γενικά τα κορίτσια εκεί κάνουν πιο ομαδική δουλειά και πέρα από την προσωπική τους προβολή , στοχεύουν και στην προβολή του καταστήματος μιας που εκτιμώ ότι για να φύγουν από εκεί θα πρέπει πρώτα από όλα να το θέλουν οι ίδιες.

Όσον αφορά τη Λούση με την οποία είχα 4 πολύ επιτυχημένες καταθέσεις μέσα σε ένα μήνα, έχω να πω ότι η κοπέλα κάνει τεράστια προσπάθεια να καθιερωθεί στο χώρο, έβαλε όλη την εμπειρία που απέκτησε σε αυτά τα δύο χρόνια που ασκεί σποραδικά το επάγγελμα και είναι ταυτόχρονα και η μοναδική που μπαίνει στο forum και συζητά μαζί μας.

Σίγουρα όλοι θα θέλαμε συμπεριφορές ανάλογες με αυτές της Λούση, αλλά δυστυχώς είναι η εξαίρεση του κανόνα και πέρα από αυτό, την πήρε 2 χρόνια για να καταλάβει πως πρέπει να δουλεύει σωστά.

Στη villa αν και δεν έχω ανάλογη εμπειρία, και από αυτά που έχω διαβάσει μπορώ να σου πω τα εξής.

Τα κορίτσια του villa σε γενικές είναι σαφώς ένα σκαλί παραπάνω από τα υπόλοιπα της πιάτσας σε εμφάνιση, και το μαγαζί βάζει πολύ υψηλά στάνταρ στην εξωτερική εμφάνιση των κοριτσιών με αποκορύφωμα την έλευση της Κάντυ που σε εξωτερική εμφάνιση είναι κατηγορία city tour.

Έτσι λοιπόν μέχρι ενός σημείου δικαιολογείται η τήρηση του 10λέπτου μιας που στο κάτω κάτω αυτός είναι ο χρόνος που δικαιολογεί το απλό πρόγραμμα.

Τώρα αν με ρωτάς πιο προτιμώ εγώ, θα σου απαντήσω το λαφαμ, ενώ άλλος ίσως προτιμάει το villa, αυτά είναι γούστα , τα καταστήματα προσφέρουν τελείως διαφορετικά πράγματα, (στο ίδιο αντικείμενο βέβαια) που πιστεύω ότι και τα 2 είναι καλά μιας που έχουν και τα 2 αρκετά αξιόλογη πελατεία ,και εξαιρετικά επιτυχημένη παρουσία στο χώρο.

δεν είναι ακριβώς ετσι τα πράγματα .
Οσων αφορα τη Λόυση ναι συμφωνώ απόλυτα.

Απο εκει και πέρα για τις εμφανίσεις των κοριτσιών διαφωνώ.
Απο Βιλα περασαν Λούνα (που ηταν και λαφαμ), Ελενα ιτ.,οι 2 γερμανίδες "αδερφες" μαντυ και κριστιν, και άλλες που ουτε καν θυμαμαι...όπως κατι πολονεζες κατι μαντελειν κτλ.
Πολλες απο αυτες περασαν και απο βαρδάρη..
Το κομμάτι που διαφωνώ ειναι στο οτι ειναι ενα σκαλι πανω σε εμφανιση....
δεν συμφωνώ εδω....Καθώς αν ας πουμε εβλεπες βερονικα,μιρελα,ιονελα και ηρα στο βιλα η στο λαφαμ αντιστοιχα θα ελεγες ποια μαντυ και αντριάννα.....
οπως και αλλα μαγαζια στο βαρδαρη....εχουν καλυτερες εμφανισεις.
Απλα πληρωνεις πολυτελειες....και φρου φρου και αρώματα....δηλαδη τον χώρο....για αυτο ο βαρδαρης ειναι  φθηνότερος.

Είμαι περιεργος αν καποια στιγμη ανοιξουν μαγαζια καπου.... και κλεισουν ολα τα αλλα ποσο θα ειναι η ταριφα τότε..

Κατα τα άλλα απλα νομίζω πως το λαφαμ κανει κινησεις να φέρει τον κόσμο πιο ευκολα στο μαγαζι...με καρτες και κάποιες αλλες κινησεις που το βιλα δεν....

Αυτα φιλικά πάντα ;)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
δεν είναι ακριβώς ετσι τα πράγματα .
Οσων αφορα τη Λόυση ναι συμφωνώ απόλυτα.

Απο εκει και πέρα για τις εμφανίσεις των κοριτσιών διαφωνώ.
Απο Βιλα περασαν Λούνα (που ηταν και λαφαμ), Ελενα ιτ.,οι 2 γερμανίδες "αδερφες" μαντυ και κριστιν, και άλλες που ουτε καν θυμαμαι...όπως κατι πολονεζες κατι μαντελειν κτλ.
Πολλες απο αυτες περασαν και απο βαρδάρη..
Το κομμάτι που διαφωνώ ειναι στο οτι ειναι ενα σκαλι πανω σε εμφανιση....
δεν συμφωνώ εδω....Καθώς αν ας πουμε εβλεπες βερονικα,μιρελα,ιονελα και ηρα στο βιλα η στο λαφαμ αντιστοιχα θα ελεγες ποια μαντυ και αντριάννα.....
οπως και αλλα μαγαζια στο βαρδαρη....εχουν καλυτερες εμφανισεις.
Απλα πληρωνεις πολυτελειες....και φρου φρου και αρώματα....δηλαδη τον χώρο....για αυτο ο βαρδαρης ειναι  φθηνότερος.

Είμαι περιεργος αν καποια στιγμη ανοιξουν μαγαζια καπου.... και κλεισουν ολα τα αλλα ποσο θα ειναι η ταριφα τότε..

Κατα τα άλλα απλα νομίζω πως το λαφαμ κανει κινησεις να φέρει τον κόσμο πιο ευκολα στο μαγαζι...με καρτες και κάποιες αλλες κινησεις που το βιλα δεν....

Αυτα φιλικά πάντα ;)

Και εσύ δίκαιο έχεις, και μιας που θεωρητικά μιλάμε και οι διό μας, η αλήθεια ίσως να είναι κάπου στη μέση.

Εσύ Λούση δοκίμασες ??

Όσον αφορά για τις τιμές καθορίζονται πάντα από την προσφορά και την ζήτηση. Θυμάμαι πριν από 5 χρόνια περίπου ακόμη και στο Βαρδάρη είχε καθιερωθεί το 40αρι για περίπου ένα μήνα. Παραπάνω δεν άντεξε και ξαναγύρισαν στο 30αρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom