Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Δες πρωτα κι αν σου κανει κλικ μπες αν οχι φυγε ...
μη περιμενις κατι καλυτερο μεσα απ οτι εξω
πλακωσε την εκει στα κοπλιμεντα μπας και κερδισεις κανα ποντο
κι αν δε σου βγει ..
πλακωσε την στις κλωτσιες για να πιασουν τοπο τα φραγκα  :cheesy:

Σιγουρα η Λαουρα ειναι καλυτερη αν θες στανταρακι αν οχι ορμα Κομοδινοπουλου  :tits2:
αυτη η αντριαννα,φριξου 14 εχει πολυ ομορφες βυζαρες και κοπροσκυλε μουτρα.θα περνουσα εκει αλλα εμπαινε λεει για τζακουζι και θα αργουσε.το ξανθουλι απο σαπφους 8 με τις μπουταρες που ρωτουσα δεν μπορεσα να την βρω.
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
μαγκεσ πριν λιγα χρονια ειχα περασει απο θεσσαλονικη και δεν ελεγε τιποτα μαπα το καρπουζι :headbang: :headbang: :headbang:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
και εγω με τη σειρα μου thanks jo...τιμησα την λαουρα στο τσιρκο οπως προτεινες και επαθα πλακα!το μωρακι ειναι απλα απιστευτο.ηταν σχεδον τελεια!!!!επισης εγινε καταθεση στην ρουμανα απο την τσεχια ιονελλα.μου αρεσε ο κωλος της και περασα.μαγκες δεν την προτεινω.πολυ ανεκφραστη και αιντε να τελειωνουμε.

αυτη η Λαουρα που λετε, ειναι αυτη που καθοταν στα ποδια σου στο σαλονι; :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Ποια τάνα από όσες έχετε πάρει φωνάζει στο κρεβάτι πιό πολύ από όλες σε σημείο να σας κάνει εντύπωση?  :think:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
βολτα με καταθεση πριν λιγο στον ερημο Βαρδαρη...

-Προμηθεως 25(τερμα πανω).μπαινω στις 15.50 και ειναι η Μιραμπελα.Ρωταω αν θα συνεχισει η Ειρηνη και μου λεει εδω ειναι,ξαναελα σε ενα τεταρτο περιπου.Αρα την εντοπισαμε την Ειρηνη και πιανει στις 16.00 αυτες τις μερες.Δεν επεστρεψα ομως...Η Ειρηνη ειπαμε ειναι μια μιλφαρα που κανει τα παντα και πολυ χαλαρα για οσους δεν ξερουν
-Προμηθεως 14.η Βουλγαρα Αγγελικη με τις βυζαρες.Βεβαια σα να εχει αδυνατισει καπως οποτε και οι βυζαρες μου φανηκαν πιο χλιαρες σημερα.Τσατσα η σπορου η οποια πραγματι σημερα ηταν ορεξατη αλλα οπως μου εξηγησε καθοταν ενα μηνα αδεια :grin: :grin:
-Προμηθεως 11.το υπεροχο πλασμα Ηρα.Πανεμορφη,καστανοξανθη Ουκρανη κορμαρα που ξερει να σε απογειωνει μεσα.Δεχεται και γλυφοκωλιασμα εκτος προγραμματος αλλα αυτο μεταξυ μας,ετσι?? :rolleyes: :rolleyes:
-Σαπφους 7.η σουπερμιλφ Νικολ με φουλ εξτρα και ακουραστες επιδοσεις.Ξανθια,εκφυλη με βυζαρες και εμφανιση πορνοσταρ.Προτεινεται ανεπιφυλακτα για οσους δεν εχουν φαει ακομα.
-Σαπφους 20.η ομορφη,ξανθια,Μολδαβη Νταϊανα ως τις 19.00 αποψε.Τουμπανο εντελως,βυζαρες,κωλαρα,μπουταρες.Σα να εχει παχυνει λιγο αλλα τα σφιγγει απ'οσο ειδα διοτι επικρατουσε και το απολυτο σκοταδι εκει μεσα και με το ζορι εβλεπες.Η πιπα της θα σας μεινει αξεχαστη ειναι μεγαλο ταλεντο
-Τανταλου 14.Αυτο το μουνοπανο η Μερτσυ την οποια απορω πως δεν εχουν διωξει ακομα.Μπαινω στο σαλονι και ειναι αυτη ντυμενη με κανονικα ρουχα,μολις ειχε ερθει μαλλον.Ερχεται με αρπαζει λες και παλευουμε και με καθιζει σε μια καρεκλα και καθεται και αυτη απο πανω..Τωρα θα μπεις σιγουρα και κατι τετοια,μου χαλαει τα μαλλια...Κανω λιγη υπομονη αλλα καποια στιγμη αρχιζω ζεσταινομαι,εκνευριζομαι και την σπρωχνω απο πανω μου για να φυγω.Τιποτα αυτη...Λεω στις 2 τσατσαδες που ηταν εκει ευγενικα να της πουνε να σηκωθει.Την λενε αλλα αυτη τιποτα.Κανω να την πεταξω απο πανω μου με σχετικα ηρεμο τροπο αλλα τιποτα οποτε την αρπαζω απ'τα χερια βιαια και την σπρωχνω να ξεκουμπιστει απο πανω μου...Καπως πρεπει να την εγδαρα λιγο?εσπασε το νυχι της?Τελοσπαντων παιρνει ενα κλαψιαρικο υφος και μου λεει κοιτα τι μου εκανες ρε μαλακα...Ποιον ειπες μαλακα βρε μαλακισμενο της λεω.Κοιταω τις τσατσαδες οι οποιες ειχαν δαγκωθει λιγακι...Ετσι την αφηνετε να μιλαει στους πελατες?...φαινεται σε ξερει και εχει οικειοτητα μαζι σου λεει η μια.Ολοι τη βριζουν απ'το ιντερνετ λεω,για τον πουτσο ειναι.Η μια τσατσα εγνεψε καταφατικα...
-Τανταλου-Σαπφους γωνια.η Ρωσσιδα Γιαννα η οποια δεν ειναι η παλια ξανθια βυζαρου που δουλευε εκει προ 4ετιας περιπου οπως νομιζα.Αυτη ειναι ενα καστανο κοντοπουτανο,με μικρο βυζι και πολυ ωραιο πατο και εκφυλη φατσουλα.
-Τανταλου 8.Η ξανθια Ουκρανη Βικυ με τις φονικες καμπυλες στην οποια εγινε η καταθεση και εκανα επιτελους και το απωθημενο μου σε πολυ καλη τιμη


Τανταλου 9 και Σαπφους 8 ηταν κλειστα
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
Καταθεση λοιπον σημερα στην Ουκρανη ξανθια Βικυ με τις βυζαρες και την κωλαρα για 50ε με 69 και γυμνο τσιμπουκι.Τελοσπαντων την ωρα που η τσατσα μου ελεγε τα προγραμματα το'παιξα χαζος και λεω...Εσυ δεν εισαι η Βικυ απο Κατεχακη?Χαρηκε που την αναγνωρισα και μου λεει τοτε ημουν μικρη και πιο απειρη,τωρα εμαθα κι αλλα ελα να περασεις...Εν τω μεταξυ η τσατσα λεει στα 50ε γυμνο,στα 60ε 69 με καποτα και στα 70ε 69 με γυμνο(και οχι 80ε οπως ζηταει η βραδυνη απατεωνισσα τσατσα).Κανω λιγο πως το σκεφτομαι,παιρνω και ξανθοπουλικο υφος οποτε με ρωταει η Βικυ τι ηθελα να κανω....69 με γυμνο της λεω.Το σκεφτεται λιγο και μου λεει ελα δωσε ενα 50αρικο και μπες.Φυσικα και δεν εχασα ευκαιρια μιας και απο καιρο ηθελα να της φαω τη μουναρα και τον κωλο.

Μπαινει μεσα χαμογελαστη και με ορεξη,ξαπλωνει διπλα μου αλλα αμεσως περναει σε σταση 69.Πολυ καλο τσιμπουκι οπως θυμομουν και απο Κατεχακη και μπροστα μου δυο απιστευτα βουναλακια με ενα ασπρο,ζουμπουρλουδικο,τρυφερο μουνακι και μια σουφρα να την γλειφεις και να μη χορταινεις.Διαθετει και λεπτη γραμμη μουνοτριχας οποτε ομορφαινει ακομα περισσοτερο.
Τεσπα της λεω ελα να αλλαξουμε λιγο...ξαπλωνει μπρουμυτα οποτε πεφτω ολοκληρος πανω της και αρχιζω να τριβομαι πανω κατω οπως κανω με ολες δηλαδη.Να σου τριψω την πουτσα στην κωλοτρυπιδα την ρωταω...Δεν εχω προβλημα λεει...Οπα λεω εδω ειμαστε.
Αφου εχω καυλωσει αρκετα ετσι την γυρναω ανασκελα,βαζω το μαξιλαρι κατω απ'τα κωλομερια και την ρωταω...Να στο τριψω και στο μουνακι λιγο?...δεν εχω προβλημα λεει...
Επαιξα λιγη ωρα ετσι οποτε επρεπε να την ανταμειψω και την αρχισα ενα πολυ καλο γλειφομουνι απ'αυτο που κανω οταν γουσταρω τη γκομενα πολυ.Βογγουσε,αρχισε να τσιμπαει τα βυζια της,να σφιγγει τα ποδια στα μαγουλα μου.Ωραια σε γλειφω τη ρωταω??...Δεν εχω προβλημα μου λεει :jerking: :jerking:Το σνομπ υφακι που σας ελεγα παντα,θυμαστε??
Στη συνεχεια επειδη ταχα ηθελε να μη κουραστω με ξαπλωνει ανασκελα και ερχεται και καθεται πανω στα μουτρα μου τριβοντας το μουνι της πανω κατω και ενω βογγουσε ασταματητα πρεπει να χυσε κιολας διοτι ενιωσα εντονη υγρασια στα μουτρα μου καποια στιγμη.
Φαγαμε κανα τεταρτο ετσι οποτε μου κανει ξανα λιγη πιπα με καποτα αυτη τη φορα για να τη γαμησω κιολας.Μονο πισωκολλητο την πηρα ενω συγχρονως μου εξυνε τ΄αρχιδια απο κατω.Καποια στιγμη αρχισε να δυσανασχετει λιγο...αντε μωρο μου τελειωνε και τετοια.Τελοσπαντων την εκανε την υπομονη της και την τελειωσα πανω στο πισωκολλητο αλλα μετα μου εκανε μουτρα πριν φυγει...
Με ενα 50αρικο με κρατας 25 λεπτα μεσα και κατι τετοια :think: :think:
Δε σε κραταω με το ζορι ρε μωρο μου της λεω,αφου γουσταρες κι εσυ...
Και τι ηθελες να κανω μου λεει,να σε αφησω και να φυγω?
Νομιζα οτι κανει πλακα αλλα τελικα τα ειχε ψιλοπαρει αληθεια και πριν βγει απ'το δωματιο μου ειπε την καταπληκτικη ατακα...'Καθισα τοσο και δε μου λες και ουτε ενα ευχαριστω' :jerking: :jerking:Ειναι τρελες αυτες οι γκομενες τελικα.
Συμπερασματα....η Βικυ σαν συνολο ειναι μια πολυ καλη επιλογη.Μεσα στο χρονο που θεωρει οτι πρεπει να κατσει ειναι παρα πολυ ανετη και την κανεις οτι θες.Αν ψιλοαργησεις αρχιζει και στραβωνει και στο δειχνει.Διαθετει πολυ καλη τεχνικη και αν αφησει λιγο αυτο το σνομπ υφακι και δειξει οτι το γουσταρει και αυτη,γιατι πραγματικα το γουσταρει,τοτε θα ειναι σχεδον τελεια.Χαρακτηριστικα την ρωτησα σημερα πανω στο γλειφομουνι γιατι δεν ειναι λιγο πιο εκδηλωτικη και μου απαντησε οτι δε θελει να της παιρνουν τον αερα ;) ;)Αυτο ειναι το κακο της αλλα θεωρω οτι θετικα της σημεια υπερτερουν γι'αυτο και την προτεινω σε ολους για μια δοκιμη και ειδικα σε αυτους που γουσταρουν τις εντονες καμπυλες.Καποια στιγμη στο μελλον θα την ξαναπροτιμησω κι εγω σιγουρα
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
381
Πόντοι
286
ξερει κανεις αν ειναι η εφη τωρα κωλλετη???
 

kosths57

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μηπως ξερετε που βρισκεται η ναντια! αυτη που δουλευε πετρου ερημιτη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
αυτη η Λαουρα που λετε, ειναι αυτη που καθοταν στα ποδια σου στο σαλονι; :think:
εκει ολες καθονται στα γονατα σου....ειναι το σπεσιάλ του καταστηματος.... :grin:
Ποια τάνα από όσες έχετε πάρει φωνάζει στο κρεβάτι πιό πολύ από όλες σε σημείο να σας κάνει εντύπωση?  :think:
μια τζενη ελληνιδα στην βιλα εροτικα που ειχα παρει....απο σαλονικη δεν θυμαμαι καποια.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
-Τανταλου 14.Αυτο το μουνοπανο η Μερτσυ την οποια απορω πως δεν εχουν διωξει ακομα.Μπαινω στο σαλονι και ειναι αυτη ντυμενη με κανονικα ρουχα,μολις ειχε ερθει μαλλον.Ερχεται με αρπαζει λες και παλευουμε και με καθιζει σε μια καρεκλα και καθεται και αυτη απο πανω..Τωρα θα μπεις σιγουρα και κατι τετοια,μου χαλαει τα μαλλια...Κανω λιγη υπομονη αλλα καποια στιγμη αρχιζω ζεσταινομαι,εκνευριζομαι και την σπρωχνω απο πανω μου για να φυγω.Τιποτα αυτη...Λεω στις 2 τσατσαδες που ηταν εκει ευγενικα να της πουνε να σηκωθει.Την λενε αλλα αυτη τιποτα.Κανω να την πεταξω απο πανω μου με σχετικα ηρεμο τροπο αλλα τιποτα οποτε την αρπαζω απ'τα χερια βιαια και την σπρωχνω να ξεκουμπιστει απο πανω μου...Καπως πρεπει να την εγδαρα λιγο?εσπασε το νυχι της?Τελοσπαντων παιρνει ενα κλαψιαρικο υφος και μου λεει κοιτα τι μου εκανες ρε μαλακα...Ποιον ειπες μαλακα βρε μαλακισμενο της λεω.Κοιταω τις τσατσαδες οι οποιες ειχαν δαγκωθει λιγακι...Ετσι την αφηνετε να μιλαει στους πελατες?...φαινεται σε ξερει και εχει οικειοτητα μαζι σου λεει η μια.Ολοι τη βριζουν απ'το ιντερνετ λεω,για τον πουτσο ειναι.Η μια τσατσα εγνεψε καταφατικα...

Πράγματι η επιμονή που έχει αυτό το κορίτσι δεν περιγράφεται, έχει κάνει και σε μένα κάτι ανάλογο κάποια φορά, ίσως και σε κάποιον άλλον από όλους εμάς, και εδώ που τα λέμε το παράκανε με τον Al, νομίζει ότι είναι η super γκόμενα και καμιά άλλη δεν είναι. :think:

Έχει πέσει και σε φοβερό ανταγωνισμό έχοντας άμιλλα αφ ενός μεν με την Βίκυ που δεν της υπολείπεται και πολύ σε εμφάνιση (καμιά φορά και σε υπηρεσίες) και αφ εταίρου με την κοντοπούτανη τη Λάουρα που όμως προσπαθεί πολύ φιλότιμα και δικαίως αυτή τη στιγμή έχει τον τίτλο της πιο φορμαρισμένης Ιερόδουλης αυτή τη στιγμή στη Θεσσαλονίκη. :fuck2:

Πολύ μεγάλη απρέπεια από μέρους της να χαρακτηρίσει με αυτόν τον άσχημο τρόπο τον Al, παρόλο που συνέβη αυτό το μικρό ατύχημα, που στο κάτω κάτω δεν ήθελε να περάσει ρε αδελφάκι μου.
Από την άλλη έχει να ασχοληθεί κάποιος και να γράψει κάποια κριτική για αυτήν στο συγκεκριμένο κατάστημα, έστω και αρνητική, από τα περασμένα Χριστούγεννα και όταν οι 9 στις 10 τελευταίες κριτικές αφορούν την Βίκυ.

Έχει κάποιες αποσπασματικές κριτικές στο τσίρκο (μια από αυτές δική μου) που την είχα επισκεφθεί τότε πηγαίνοντας για την Λάουρα (κατόπιν προτροπής του Al) και που για κάποιον έκτακτο λόγο δεν την βρήκα και έπεσα πάνω της. Πάντως τότε εγώ είχα περάσει καλά κάτω όμως από πολύ ευνοϊκές συνθήκες.

Σίγουρα έτσι όπως διαμορφώνεται η κατάσταση αυτή τη στιγμή δεν την βλέπω να έχει και πολύ μέλλον εκτός αν χαλαρώσει, αλλάξει νοοτροπία, και της έρθει η διάθεση για θετικές υπηρεσίες.

Τα πάντα γίνονται εξάλλου, εδώ μέχρι και η comοδινοπολούλου κάνει φιλότιμες προσπάθειες.
:grin: :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ποια τάνα από όσες έχετε πάρει φωνάζει στο κρεβάτι πιό πολύ από όλες σε σημείο να σας κάνει εντύπωση?  :think:


Ειχα παρει μια το 1985 σε ενα μπουρδελο στα λαδαδικα , που την συζητουσαν ολοι χωρις γιατι και οχι αδικα
www.imagerous.com/] [/URL]

φωναρα  :cum:



:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
έχω να κάνω επίσκεψη σε σπιτάκι της θεσσαλονίκης πάάάάάρα πολύ καιρό. συγκεκριμένα η τελευταία φορά ήταν με την Σιμόνα λίγο πριν βγεί στον δρόμο. απο τότε διαβάζω το forum αλλά δεν βλέπω να παίζει κάτι καλό. ξενέρα σκέτη.
εμμανουέλα κύπρια(κ καλά) και Σιμόνα οτι καλύτερο έχω πετύχει τον καιρό που ασχολούμαι με το άθλημα. παίζει κανα νέο για αυτές ρε παιδιά? μπας και έχει ακούσει κανείς σας τπτ? ψάχνω στο forum και σε άλλες περιοχές αλλα δεν βλέπω να τις αναφέρουν πουθενά.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
έχω να κάνω επίσκεψη σε σπιτάκι της θεσσαλονίκης πάάάάάρα πολύ καιρό. συγκεκριμένα η τελευταία φορά ήταν με την Σιμόνα λίγο πριν βγεί στον δρόμο. απο τότε διαβάζω το forum αλλά δεν βλέπω να παίζει κάτι καλό. ξενέρα σκέτη.
εμμανουέλα κύπρια(κ καλά) και Σιμόνα οτι καλύτερο έχω πετύχει τον καιρό που ασχολούμαι με το άθλημα. παίζει κανα νέο για αυτές ρε παιδιά? μπας και έχει ακούσει κανείς σας τπτ? ψάχνω στο forum και σε άλλες περιοχές αλλα δεν βλέπω να τις αναφέρουν πουθενά.

Πάνε αυτές παλιόσανε, η Εμμανουέλα αγνοείται, η Σιμόνα αναμένεται εντός των ημερών (βάσει αυτών που είχαν ειπωθεί προ μηνός), η καλύτερη περίπτωση για τούτη την στιγμή είναι η Λάουρα στο τσίρκο, προφανώς πριν από μία ώρα θα πρέπει να άρχισε την βάρδιά της. :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
και εγω με τη σειρα μου thanks jo...τιμησα την λαουρα στο τσιρκο οπως προτεινες και επαθα πλακα!το μωρακι ειναι απλα απιστευτο.ηταν σχεδον τελεια!!!!επισης εγινε καταθεση στην ρουμανα απο την τσεχια ιονελλα.μου αρεσε ο κωλος της και περασα.μαγκες δεν την προτεινω.πολυ ανεκφραστη και αιντε να τελειωνουμε.

Αναμένουμε τις κριτικές σου. ;)
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
σκέφτομαι να πάω προς Βαρδάρη πλευρά μπας και πετύχω Νικόλ ή Ειρήνη. ξέρετε αν δουλεύουν απόψε? γοθστάρω GFE καταστάσεις και απότι διάβασα αυτές είναι οτι πρεπει...
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συνάδελφοι . Κατέθεσα σήμερα σε απλό 30€ στην Σαπφούς 8 στην Αντριάννα και ένα έχω να δηλώσω....μεγάλο κομοδίνο !!που ειναι ρε η Σιμόνα ή η Ειρήνη ή η Μιραμπέλλα;;;;;;;καμία σχέση αυτά τα κορίτσια που πραγματικά την ιδρώνουν την φανέλα !

Καλή σας νύχτα !
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Γεια σας συνάδελφοι . Κατέθεσα σήμερα σε απλό 30€ στην Σαπφούς 8 στην Αντριάννα και ένα έχω να δηλώσω....μεγάλο κομοδίνο !!που ειναι ρε η Σιμόνα ή η Ειρήνη ή η Μιραμπέλλα;;;;;;;καμία σχέση αυτά τα κορίτσια που πραγματικά την ιδρώνουν την φανέλα !

Καλή σας νύχτα !
Η Ειρηνη και η Μιραμπελα παντως αν τις ψαχνεις ηταν και οι 2 την Κυριακη στις 15.50 στο Προμηθεως 25.
Η μια θα σχολουσε και η αλλη θα ξεκινουσε...
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Ειρηνη και η Μιραμπελα παντως αν τις ψαχνεις ηταν και οι 2 την Κυριακη στις 15.50 στο Προμηθεως 25.
Η μια θα σχολουσε και η αλλη θα ξεκινουσε...
ναι το ξερω την επισκέφτηκα προχθές βραδυ την Ειρήνη και προηγούμενη εβδομάδα την Μιραμπελα, αλλα αυτην την εβδομάδα εινα πρωί στην Προμηθέως 25, απλώς χθες ειπα να μπω στην Αντριάννα γιατι στεκόταν συνεχεια στο σαλόνι και σε τραβούσε με ναζια μέσα αλλα δεν λεει τιποτα,πριν μπεις χαμογελά και όρεξη και μέσα στο δωματιο πατάτα !!Κομοδινοπουλου που λένε και η συναθλητές εδώ μέσα και ας παει ο χαρακτηρισμός για άλλη κοπέλα.

  Χαιρετώ καλή μέρα σε όλους,ευχαριστώ φίλε al Pacino !
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Καλημερα στα παιδια απο Σαλονικα! Ανεβηκα γ δουλεια με τον οσε κ μας ριξανε ακυρο!  :tickedoff: :tickedoff: Θα μαι εδω 2 μερες μην κανοντας τπτ! Μπορει να προτεινει κανεις κατι γ να τον ριξουμε??  :helpplea: :helpplea:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
καλημερα σας μηπως γνωριζει κανεις σε ποιο μαγαζι  τραγουδαει η Ναντια απο ερημιτη ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom