Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
Καλησπέρα παιδες ,  η Σιμονα είναι στο la fame? απο φράγκα 60€  χωρίς ;       Ευχαριστώ !

40 απλο
50 χαλαρο,μασαζακι
60 ακαποτο, 69
100 ντουζ
120 τζακουζι 30 λεπτα
ειχε και προγραμμα 1 ωρας με 2 εκτωνωσεις αλλα δεν το συγγρατησα

Αυτα θυμαμαι, κωλο δεν νωμιζω να δινει...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
120 τζακουζι 30 λεπτα

μπααα βαλαν και οριο ? :think: αλλα θα μου πεις αν πλακωσε κοσμος ..  :rolleyes:
εγω ειχα ρωτησει και μου ειπε η τσατσα "Δε σε βιαζει κανεις "
ξαναρωτησα γιατι τσατσα και εμπιστοσυνη ειναι αντιθετες λεξεις
Μη σε απασχολει αυτο μου λεει ...
εγινεεεε . εχοντας εμπιστοσυνη στην σιμονα δεν ξαναρωτησα
ουτε χρονο κρατησα αλλα οκ ειμασταν ... ( πλατσουρησα και μονος κανα μισαωρο  :cheesy:)
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
40 απλο
50 χαλαρο,μασαζακι
60 ακαποτο, 69
100 ντουζ
120 τζακουζι 30 λεπτα
ειχε και προγραμμα 1 ωρας με 2 εκτωνωσεις αλλα δεν το συγγρατησα

Αυτα θυμαμαι, κωλο δεν νωμιζω να δινει...
Ok ευχαριστώ Karaman,έχω περάσει με το 60€ , απλώς επειδή νομίζω ότι έλειπε κάποιες ημέρες τελευταία απο εκεί  η Simona, μήπως επέστρεψε ξανά στο ίδιο μαγαζί και έκανε καμία αναθεώρηση στην τιμή του άνευ!!... Αλλα που τέτοια τύχη ..! Μονο Κατεχάκη και Βαρδάρη έπαιρνε 50 €,χαλάλι της όμως! ;) ;) ;)
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
παντως εγω που πηγα και με τις δυο η ευα μου εβγαλε κατι σε πιο προστυχο και καυλιαρικο....η νικολ πραγματι μπορει να το παιζει ή και να ειναι -δεν διαφωνω -ψυχουλα οπως ειπωθηκε αλλά αυτο μου το βγαλε και στο κρεβατι σε κατι πιο σοφτ και με χαλασε....συν του οτι πονουσε απο πισω και μου λεγε ειμαι στενη και τετοια.....δεν βγαζει δλδ το αγριο σκυλε πουτανιζε στυλακι που βγαζει η ευα....η ευα ειναι πιο εργαλειο του σεξ πως να το πω,εβαλε τον πουτσο μες στον κωλο και δεν καταλαβαινε τιποτα,με γαμησε κυριολεκτικα αυτη και απο πανω κιολας.....και μιλαω για μενα που μ αρεσουν μιλφακια....

τωρα αν κανεις δεν γουσταρει γενικως μιλφ οπως μαανες,καραμαν,τζο κλπ καλυτερα να μην μπουν καν στον κοπο....γουστα ειναι αυτα....

τωρα απο καθαριοτητα γενικα και οι δυο ειναι πολυ καθαρες αλλα οπως ειπε και ο αλ ε κωλος ειναι κιολας....μην περιμενετε αποστειρωμενα πραγματα.....αλλα οχι και μερεντα.....

Συμπτωματικά είχα περάσει για κωλαράκι (ξανά) από Εύα πριν μερικές μέρες και μετά από γλυφοκώλι και μπόλικο τζελ βαρούσα και δεν ένοιωθα τίποτα. Πολύ ανοιχτή ρε παιδιά με μόνο θετικό ότι την παίρνεις πάνω κάτω σε όλες τις στάσεις από τον κώλο. Σαφώς από μουνί καλύτερα αυτή και η αλήθεια είναι ότι, αν και φαν του κώλου, η μόνη που με έχει τρελάνει πρόσφατα από πρωκτικό είναι η εξαφανισμένη λεπτή ρουμάνα Μαρία.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
μπααα βαλαν και οριο ? :think: αλλα θα μου πεις αν πλακωσε κοσμος ..  :rolleyes:
εγω ειχα ρωτησει και μου ειπε η τσατσα "Δε σε βιαζει κανεις "
ξαναρωτησα γιατι τσατσα και εμπιστοσυνη ειναι αντιθετες λεξεις
Μη σε απασχολει αυτο μου λεει ...
εγινεεεε . εχοντας εμπιστοσυνη στην σιμονα δεν ξαναρωτησα
ουτε χρονο κρατησα αλλα οκ ειμασταν ... ( πλατσουρησα και μονος κανα μισαωρο  :cheesy:)

Η τσατσα σου λεει 30 λεπτα, ενω στους πελατες εξω οταν μπεις λεει σε κανα 20λεπτο τελειωνει αυτος.!!! :2funny:
Ενω η σιμωνα μεσα δεν βιαζετε καθολου, και η τσατσα δεν ενοχλει, 43 λεπτα χτες με το ρολοι, ιχνος βυασηνης...
Χτες ηταν αλλου η τσατσα τα κονομησανε γερα, αν θελετε καθεστε, αν θελετε φευγετε ελεγε...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
και συμπληρωνω στα παραπανω του DOGBABY...

Τανταλου και Σαπφους : Μια μελχαρινη με αρκετουτσικη περιφερεια.. μικρο βυζακι μετριο προσωπακι...Αντριανα τη λενε και ειμαι σιγουρος οτι 5την εχω ξαναδει αλλου με αλλο ονομα
Τανταλου 8Α: Ενα ομορφουτσικο μωρο μελαχρινο με μεγαλη κωλαρα...η Καρινα με τα μονο αρνητικα σχολια
Τανταλου 14 : αδυνατο πιπινακι αρκετα ομορφο με μικρο βυζακι και ωραιο κωλαρακι διαφωτιστε! γιατι  η τσατσα δεν μ λεγε ονομα....η Ντινα.πραγματι ωραιο κορμακι αλλα δε μ'αρεσε η φατσα της

-Νικ.Ουρανου 26(τερμα κατω).Νωριτερα ειχα δωσει ενα μηνα ζωης στην Αντζελα.Το παιρνω πισω....ουτε βδομαδα δε βγαζει εκει.Ειναι να απορεις δηλαδη και δε σχολιαζω τιποτα παραπανω
-Φριξου 9(Villa erotica).το τζιποειδες της ξανθιας Αντριαννας απ'εξω.Δεν ειχα ξετρελαθει μαζι της αλλα αρχισα να την σκεφτομαι παλι
-Φριξου 14.η μελαχρινη Αννιτα η Ιταλιδα :jerking: :jerking:Μεγαλο θυμα οποιος μπει,δεν αξιζει καθολου
-Ερημιτη.η Σιμονα η πολυ ψηλη αδυνατη με τη μετρια φατσα
-Κατεχακη.το σουπερκαυλιαρικο πλασμα Καρμεν με τις βυζαρες πεταμενες εξω.Προς στιγμην το σκεφτηκα...Οτι κι αν λετε εγω την αγαπαω παντως
-Μαντζαρου 10.η αυθεντικη η Νατασα η αδυνατη.Σουπερ επιλογη...και το φιλαρακι μου ο χαιτας απ'εξω.Ακομα την ιδια παλια bmw εχει ο φτωχος :2funny: :2funny:
-Κεφαλληνιας8.η ξανθια Αννιτα απο Τανταλου 8 μεχρι προσφατα και πολλα ακομα.Μ'αρεσει που αγωνιουσατε να ανοιξει
-Ανδ.Γεωργιου?? καινουριο.Πολυ ωραιος χωρος στο σαλονι,η ευγενικη ξανθια τσατσα απο Σαπφους7 και πρωταγωνιστρια η Βουλγαρα milf Βιολετα.Καυλωτικη στο σαλονι και καλη επιλογη μεσα αν και λιγο αμιλητη.Υποθετω οτι και αυτο ειναι αδερφακι των τριδυμων απο Βαρδαρη αλλα θα εχει προβλημα με το παρκαρισμα
-Ανδ.Γεωργιου 4(φαναρια).η Ε-Λιζα η μελαχρινη σκουροχρωμη με τις βυζαρες.Ταχα Ρωσσιδα την συστηνουν...Θα την ψαχνετε την Νικολ βρεεεε....
-26ης Οκτωβριου 35. η γλυκεια καυλιτσα Λαουρα με φουλ εξτρα.Προτεινεται ανεπιφυλακτα...

Αν ειναι να ανοιξουν και τα υπολοιπα και να βλεπουμε παλι Καρινες,Αννιτες και Ρωξανες καλυτερα ας παραμεινουν κλειστα.
Σε λιγες μερες και το Ερως επιστρεφει απ'οτι ακουσα....
Αλιακμωνος οριστικα τελος απ'οτι ακουσα...
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ok ευχαριστώ Karaman,έχω περάσει με το 60€ , απλώς επειδή νομίζω ότι έλειπε κάποιες ημέρες τελευταία απο εκεί  η Simona, μήπως επέστρεψε ξανά στο ίδιο μαγαζί και έκανε καμία αναθεώρηση στην τιμή του άνευ!!... Αλλα που τέτοια τύχη ..! Μονο Κατεχάκη και Βαρδάρη έπαιρνε 50 €,χαλάλι της όμως  ;) ;) ;)
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Η τσατσα σου λεει 30 λεπτα, ενω στους πελατες εξω οταν μπεις λεει σε κανα 20λεπτο τελειωνει αυτος.!!! :2funny:
Ενω η σιμωνα μεσα δεν βιαζετε καθολου, και η τσατσα δεν ενοχλει, 43 λεπτα χτες με το ρολοι, ιχνος βυασηνης...
Χτες ηταν αλλου η τσατσα τα κονομησανε γερα, αν θελετε καθεστε, αν θελετε φευγετε ελεγε...

προφανως παιζει ρολο και  η πελατια και η κινηση αλλα σε γενικες δεν σε βιαζει κανεις εννοειται 120 ευρω δινεις ! :shower: εγω ειχα κατσει γυρω στη μια ωρα βεβαια δεν ειχε καθολου κινηση αλλα η τσατσα φωναζε αντε πνιγηκατε ? και την ακουγαμε και γελουσαμε :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.312
Πόντοι
10.647
προφανως παιζει ρολο και  η πελατια και η κινηση αλλα σε γενικες δεν σε βιαζει κανεις εννοειται 120 ευρω δινεις ! :shower: εγω ειχα κατσει γυρω στη μια ωρα βεβαια δεν ειχε καθολου κινηση αλλα η τσατσα φωναζε αντε πνιγηκατε ? και την ακουγαμε και γελουσαμε :grin:

+1000
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
προφανως παιζει ρολο και  η πελατια και η κινηση αλλα σε γενικες δεν σε βιαζει κανεις εννοειται 120 ευρω δινεις ! :shower: εγω ειχα κατσει γυρω στη μια ωρα βεβαια δεν ειχε καθολου κινηση αλλα η τσατσα φωναζε αντε πνιγηκατε ? και την ακουγαμε και γελουσαμε :grin:

Τσατσα καλη μονο μουγκη ... +





και δεμενη

:s&m_1:
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
:2funny: :2funny:

χτες εν αναμονη στο τανταλου και σαπφους με αλλους 5-6 συναγωνιστες μεσα για να δουμε την κοπελα η στρουμπουλη  τσατσα την ειχε παραει ο υπνος παραμιλουσε λιγο ανα διαστηματα και κουνουσε σαν τικ σπασμωδικα μια το δεξιο ποδι μια το αριστερο !! συγρκατιομουν για να μην με πιασουν τα γελια...

παντως χθες γινοταν χαμος παντου σε οποιο και να μπαινες υπηρχε συναγωνιστης στο δωματιο ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:2funny: :2funny:

χτες εν αναμονη στο τανταλου και σαπφους με αλλους 5-6 συναγωνιστες μεσα για να δουμε την κοπελα η στρουμπουλη  τσατσα την ειχε παραει ο υπνος παραμιλουσε λιγο ανα διαστηματα και κουνουσε σαν τικ σπασμωδικα μια το δεξιο ποδι μια το αριστερο !! συγρκατιομουν για να μην με πιασουν τα γελια...

παντως χθες γινοταν χαμος παντου σε οποιο και να μπαινες υπηρχε συναγωνιστης στο δωματιο ...

Μπηκε η ανοιξη και σαλευουν οι σαυρες  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
:2funny: :2funny:

χτες εν αναμονη στο τανταλου και σαπφους με αλλους 5-6 συναγωνιστες μεσα για να δουμε την κοπελα η στρουμπουλη  τσατσα την ειχε παραει ο υπνος παραμιλουσε λιγο ανα διαστηματα και κουνουσε σαν τικ σπασμωδικα μια το δεξιο ποδι μια το αριστερο !! συγρκατιομουν για να μην με πιασουν τα γελια...

παντως χθες γινοταν χαμος παντου σε οποιο και να μπαινες υπηρχε συναγωνιστης στο δωματιο ...

Κάθε τέλος μήνα και αρχές του αλλουνού που υπάρχουν φράγκα στην τσέπη γίνεται αυτό....μετά τις 10 -12 κάθε μήνα και μέχρι το τέλος τα περισσότερα βαράνε μύγα.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
9
Like
403
Πόντοι
21
η κελλυ ρε τσακαλια τι ωρα πιανει βαρδια???ψηνομαι να την ριξω ενα :fuck1: και ας  :headbang: μετα χαλαλι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
:2funny: :2funny:

χτες εν αναμονη στο τανταλου και σαπφους με αλλους 5-6 συναγωνιστες μεσα για να δουμε την κοπελα η στρουμπουλη  τσατσα την ειχε παραει ο υπνος παραμιλουσε λιγο ανα διαστηματα και κουνουσε σαν τικ σπασμωδικα μια το δεξιο ποδι μια το αριστερο !! συγρκατιομουν για να μην με πιασουν τα γελια...

παντως χθες γινοταν χαμος παντου σε οποιο και να μπαινες υπηρχε συναγωνιστης στο δωματιο ...
προς τιμην της ομως πρεπει να πω οτι την πετυχα την ωρα που αλλαζε σεντονι στο μεγαλο δωματιο αριστερα οπως μπαινεις και ενω ακομα μπαινοβγαινε κοσμος.
Σε αλλα μπορει να εχουν καμια βδομαδα να αλλαξουν προφανως επειδη οι τσατσαδες βαριουνται
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
28
Like
2.508
Πόντοι
6.265
Επειδη μου την θυμησατε η γνωστη "μαιρουλα" η μαυρομαλλα βυζαρου απ  το μπλε αλβανιδα ειναι?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
28
Like
2.508
Πόντοι
6.265
ναι τζο απ το μαλλι την καταλαβα  γιατι φατσα και στον δρομο να την δω δεν θυμαμαι  :2funny:
αν και την αναγνωρισαν και αλλοι πριν
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ναι τζο απ το μαλλι την καταλαβα  γιατι φατσα και στον δρομο να την δω δεν θυμαμαι  :2funny:
αν και την αναγνωρισαν και αλλοι πριν

Μαιστα ... και δουλευε στο μπλε ( προμηθεους .. ποσο ειναι 19 ?  :think: )
το οποιο αλλιως λεγεται και Μαιροσπιτο ? και θεωρειτε απ τις καλες ?  :think:

καλα τα λεω ? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom