Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
μεσημεριανη βολτα στο Μυλο αν και βραδυνος τυπος ειχα ορεξη  :2funny:

Ερημιτη  η Ναντια

Νικ Ουρανου 26 η Αλεξια καστανη κοντουλα με ωραιο κωλαρακι

Βιλλλα η Μαντυ

Φριξου 14 η Ρεμπεκκα ηταν

Λα Φαμ η Κορινα η τσατσα μου ειπε πως θα μου κανει και καλυτερη τιμη  :headbang2: η κοπελα ηταν στα γουστα μου αλλα δεν μπηκα ...

Στο καινουργιο η Μιρελλα νο 2 απο 30 τα κανουν ολα και κωλο με 70 χωρις καθολου πιεση χρονου προσπαθουν να αποκτησουν σταθερη πελατεια...


Κωλεττη η Αφροδιτη και ΣΑΑλ η θεια Ευα


ετιμηθησαν αμφοτερες  :cheesy:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
το καινουριο θα το φωτογραφισει κανενας να ανοιξει και θρεντ κριτικων επιτελους;big boy ακουει; :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
το καινουριο θα το φωτογραφισει κανενας να ανοιξει και θρεντ κριτικων επιτελους;big boy ακουει; :think:

εχει βαλει φωτο ο γαμε οβερ σε αλλο θεμα ..
εχω μετα απο αυτη μου την ευρεση
www.imagerous.com/] [/URL]
θα παω  να εκπληρωσω τα συζηγικα μου καθηκοντα πρωτα
Δε γαμαω ουτε Μιρελες ουτε Σαμπρελες  :2funny:


Ερημιτη  η Ναντια
ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ !!!!

Ρε παιδια εχει πετυχει κανεις καποια αλλη πρωινη ? απο το Καλοκαιρι που γραφτηκε και που αρχησα τις βολτες παντα εκει ειναι
αφου καναμε και συμφωννια και βαζει χαρτια στις πορτες για να μη την ενοχνω  :2funny:
Περιοδο δεν εχει αυτη ? τρ;ανσεξουαλ ειναι ?  :grin:
Γεια σου Θεια Ναντια .. χαιρετισματα  :cheesy:



Κωλεττη η Αφροδιτη και ΣΑΑλ η θεια Ευα
ετιμηθησαν αμφοτερες  Cheesy

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
το καινουριο θα το φωτογραφισει κανενας να ανοιξει και θρεντ κριτικων επιτελους;big boy ακουει; :think:
Ειναι που περιμενουν πολλοι να γραψουν και δεν εχουν που ε ?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αντε να δουμε ποιος θα κανεις σεφτε .. εγω εγκαινιασα παντως ενα στην Κοζανη  :grin:
ολοκληρωθηκαν σαν... μακαλας που γραφει , πως του λεμε αλλιως ?  :think:



Νικηφόρου Ουρανού 26 το Γριςλειντις δινει την Νικολ.fr βραδυνη ολη την εβδομαδα
πανω που το εκραζα που δεν εχει τηλεφωνο , ενημερωσε την καταχωρηση .. τι λε ρε φιλε τσσσσ
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Μάλλον να περνάνε τζάμπα και κατά προτεραιότητα... περιμένει και η σύζυγος στο σπίτι με τα παιδιά βλέπεις....

Κάραμαν αυτή με το λευκό παντελόνι λες σωστά;

Οχι αυτην δεν την ειχα προσεξει, ειναι η μαυρομαλα διπλα στην τσατσα, με το τσιν και την ροζ μπλουζα που βγενει κατω απο το μπουφαν...

Και ειναι και μια μαυρομαλα χοντρουλα με ασπρη μπλουζα, γνωστη μου φενετε αλλα δεν μπωρω να θυμηθω...
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
πρωινη η Μιρελλα ? ο χωρος τι εντυπωσεις σου αφησε?
H Μιρέλα που λέω εγώ είναι ψηλή με καλό 2άρι βυζί, μελαχροινή με λίγες καστανές ανταύγειες, καλό σώμα, λίγο τσουπωτή, αλλά χοντρή δεν την λές με τίποτα...
Πήγα λίγο μετά τις 10 το πρωι.Καλός ο χώρός, όλα μυρίζαν ''καινουργίλα'' ...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
28
Like
2.556
Πόντοι
6.265
Προκλητικος ο dogbaby
η αφρο και η ευα ειναι δικες μου
αφου την αλλη φορα θα παω και με αρκουδακια δωρα ο αγαπουλης :2funny:
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Προκλητικος ο dogbaby
η αφρο και η ευα ειναι δικες μου
αφου την αλλη φορα θα παω και με αρκουδακια δωρα ο αγαπουλης :2funny:

:2funny: :2funny:

φιλτατε θα μου επιτρεπεις να τις δανειζομαι που και που !! :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Προκλητικος ο dogbaby
η αφρο και η ευα ειναι δικες μου
αφου την αλλη φορα θα παω και με αρκουδακια δωρα ο αγαπουλης :2funny:
στελιο τυπε μου θα σε στεναχωρησω αν και μου εισαι συμπαθης....θα στο πω αργα αργα και κατσε λιγο στην καρεκλα....με τις αγαπες σου εχει παει το θρεντ το απαν τουλαχιστον απο δυο τρεις φορες εκαστος.... :grin:
με την δε αφρο ειδικα μαλλον και η μιση αντρικη και σεξουαλικα ενεργη θεσσαλονικη.....μην το παρεις αποτομα....χαλαρα.....αργες αναπνοες
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
28
Like
2.556
Πόντοι
6.265
εδειξε και το ρεπορταζ στον αλφα πλανα και εξω απο σααλ και προμηθεως 25 αν δεν εκανα λαθος
οι κατοικοι που διαμαρτυροταν ηταν γυρω στα 20 ατομα οταν κανουν πορειες 20.000 ατομα δεν "ευαισθητοποιηται" η πολιτεια για 20 ατομα το καναν κ θεμα

το κορυφαιο ηταν οτι αναμεσα τους διακρινοταν και καποιος σαν πακιστανος :2funny: :2funny:


οσο για το αλλο θα το παω για αρραβωνα και εγω μαλλον σαν το τζο
οποτε κατω τα χερια θα νοικοκυρευτει με μενα  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.205
Κριτικές
293
Like
9.590
Πόντοι
12.525
εδειξε και το ρεπορταζ στον αλφα πλανα και εξω απο σααλ και προμηθεως 25 αν δεν εκανα λαθος
οι κατοικοι που διαμαρτυροταν ηταν γυρω στα 20 ατομα οταν κανουν πορειες 20.000 ατομα δεν "ευαισθητοποιηται" η πολιτεια για 20 ατομα το καναν κ θεμα

το κορυφαιο ηταν οτι αναμεσα τους διακρινοταν και καποιος σαν πακιστανος :2funny: :2funny:
σε 2 τετραγωνα εχει λεει 12 οικους ανοχης :jerking: :jerking: :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
σε 2 τετραγωνα εχει λεει 12 οικους ανοχης :jerking: :jerking: :jerking:
λες και αν δεν ειχε δωδεκα οικους θα ειχε και τιποτα αλλο....εδω μεχρι και το γυραδικο και το ''περιπτερο'' διπλα στον μυλο με τα τσιγαρα κλεισαν .....αυτοι νομιζουν οτι ειναι καμια γειτονια που παιζουν παιδακια και τριγυρναν μαμαδες με καροτσια..... :jerking:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.205
Κριτικές
293
Like
9.590
Πόντοι
12.525
λες και αν δεν ειχε δωδεκα οικους θα ειχε και τιποτα αλλο....εδω μεχρι και το γυραδικο και το ''περιπτερο'' διπλα στον μυλο με τα τσιγαρα κλεισαν .....αυτοι νομιζουν οτι ειναι καμια γειτονια που παιζουν παιδακια και τριγυρναν μαμαδες με καροτσια..... :jerking:
μαλακια...μπερδευουν το πεζοδρομιο με τα νομιμα σπιτια.Ο,τι να'ναι...
Αλλα για να παιζει το θεμα τοσο εντονα τελευταια τη βλεπω να χαλαει η δουλεια οπως και να'χει
 

Aiur

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαχά ναι και γω το ειδα το ρεπορτάζ στον άλφα, καλα οτι νανε :uglystupid: Κυρίως κατί γιαγιάδες είδα.

Απο την άλλη μεριά είναι αμφίβολο αν ο Μπουτάρης θέλει να δυσαρεστήσει χιλιάδες άνδρες  ωπερ χιλιάδες ψήφοι. Ρε αφήστε τα μπουρδέλα εκει, μια χαρά είναι εκει στη μέση, στο κέντρο.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κατάθεση πριν από λίγο στο καινούργιο της Ανδρέου Γεωργίου 24. ;)

Υπηρεσία ήταν η Μιρέλα όχι η γνωστή  της Προμηθέως 11, αλλά φρέσκια από τα λεγόμενα της μαντάμ, εγώ πάντως νομίζω ότι κάπου την έχω ξαναδεί. Πολύ καλό γκομενάκι, με βυζάρες έκπληξη όταν έβγαλε το σουτιέν της, με περιποιήθηκε δεόντως αν και υπήρχε κάποια αμηχανία γενικά από το ότι δούλευε σε καινούργιο κατάστημα, που όμως μου άρεσε.  Λίγο αργότερα θα ακολουθήσει και λεπτομερής πανηγυρική κριτική. ;) :rockon:

Η μαντάμ μου ήταν γνωστή από το Προμηθέως 11, με θυμήθηκε, και με άφησε μάλιστα να τραβήξω και μια φωτογραφία από το σαλόνι του καταστήματος, βοηθώντας με μάλιστα ανεβάζοντας μάλιστα τον φωτισμό με το dimmer. ;)

Τράβηξα και άλλες φωτογραφίες τις οποίες θα ανεβάσω εντός ολίγου. Οι υπεύθυνοι admin ας τις καταχωρήσουν στον κατάλογο.

Αν είναι να δώσουμε κάποιο παρατσούκλι στο εν λόγω κατάστημα προτείνω να το ονομάσουμε το Γερμανικό, λόγω της φαντασίωσης που είχα κοιτώντας τις δύο βιτρίνες του οικήματος ελπίζοντας να δούμε μέσα σε αυτές κάνα διό κουνελάκια. :rockon: :cheesy:
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
εγω προτεινω το παραθυρατο  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom