Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
Λίγα λόγια από μένα.

Έκπληξη που δεν έχει αναφερθεί καθόλου μιας και η κουβέντα εδώ και καμιά 10 σελίδες περιστρέφεται γύρω από την BBW Λάρα / Λάουρα που και να με πλήρωνες θα το σκεφτόμουν εγώ και τα 9/10 του πληθυσμού.
Συμφωνω οτι καταντησε αηδια το θεμα με τη Λαρα...παρασυρθηκα κι εγω χθες.
Επισης κατανταει αηδια το θεμα της Σιμονας....κολλαει παντου,παντα και με ολες.Στο τελος θα τη σιχαθουμε δηλαδη κι αυτην απο το πες πες...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Καλησπέρα παιδιά.Ήθελα να πω κάτι για την σημερινή κατάσταση στα σπίτια.Γεμίσαμε κομοδινα!
Και αυτο τα λέω γιατί σήμερα πέρασα με απλό των 40 στην Λαρα η Λάουρα στην Κατεχάκη 13.μια κοπέλα σωματωδης με πλούσιο στήθος αλλα βαριεστημενη δυσκινητη και να πάρω τα λεφτά να φύγω.πιπα μετρια και στα πολλύ γρήγορα,χάδια όχι και πολλά σου κλειδώνει τα χέρια η κάθεται μακρυά για να μην την φτάνεις ,ανεκφραστη και γενικώς τίποτα,και με όχι καλή υγιεινη της ευαίσθητης περιοχής .όταν μπαίνω Κατεχάκη θυμάμαι την Σιμονα που και με 40 αλλα πιο καλα με 50 ... Πραγματικά κοπιαζει και την ιδρώνει την φανελλα! Τι να πεις γι αυτο το κορίτσι.. Φεύγεις απο το δωμάτιο και χαμογελας,αισθάνεσαι ότι δεν πεταξες τα χρήματα σου σε ένα Κούβα και ιδίως με την σημερινή κρίση που τα 40 € είναι ένα πολλύ σεβαστό ποσό για όλους μας!!ποιος θα παει δεύτερη φορά τώρα στην Λάουρα;;;;;;;; Κανένας μετα απο τέτοια εξυπηρέτηση και ξενερωσιά...ποιος θα παει στην Σιμονα και στην κάθε Σιμονα;;όλοι την ψάχνουμε ποτε θα ξανά τραγουδησειι!!!είναι η Μονή που όταν βρίσκεσαι μαζί της ξεχνάς τα προβλήματα σου και περνάς καλα,καθαρή πρόσφατη και όταν φεύγεις απο το δωμάτιο σκέφτεσαι ποτε θα την ξαναδεις !

ΌΧι δεν τα παίρνω απο αυτήν και την υποστηρίζω.. Απλώς παρατηρώ τι παίζει έξω και το σχολιάζω!ίσως βοηθήσω έτσι και κάποιον συνάδελφο να μην πετάξει τα χρήματα του!!!!! :grin: :grin: :grin:

Αυτά τα λίγα πιστεύω να βοηθησα

Κοίτα δεν έχεις και πάρα πολύ άδικο σε αυτά που γράφεις, αλλά συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.

Επειδή έτυχε να πηδήσω πρόσφατα και τις 2 κορασίδες η μεν Σιμόνα είναι πολύ λεπτή και πάρα πολύ γυμνασμένη και κυριολεκτικά τα δίνει όλα…αλλά αν ήταν στο ίδιο στυλ και η Λάουρα τους με τα κυβικά που έχει τους περισσότερους από μας πιστεύω ότι θα τους είχε ισοπεδώσει.
Η σωματώδης λοιπόν Λάουρα είναι κοπέλα που χρειάζεται καθοδήγηση, και η σχετική συμμετοχή της είναι έντεχνα παθητική. Όσο για τις οσμές δεν έχω προσωπική άποψη μιας και δεν κατέβηκα στην κάτω περιοχή.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Συμφωνω οτι καταντησε αηδια το θεμα με τη Λαρα...παρασυρθηκα κι εγω χθες.
Επισης κατανταει αηδια το θεμα της Σιμονας....κολλαει παντου,παντα και με ολες.Στο τελος θα τη σιχαθουμε δηλαδη κι αυτην απο το πες πες...

Ντάξυ πολλή συζήτηση για τη Λάουρα αλλά λάβε υπ΄ όφη σου ότι δεν παίζει κάτι αντίστοιχο σε τέτοια κυβικά αυτή τη στιγμή στην πόλη και είχε να φανεί τέτοια κοπέλα χρόνια. :tits: :tits: :tits:

Το καλό θα είναι βέβαια να μην το πάρει πάνω της από τη κοσμοσυροή που γίνεται και να ανεβάσει όσο μπορεί την απόδοσή της ....Ίδωμεν
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λίγα λόγια από μένα.

Έκπληξη που δεν έχει αναφερθεί καθόλου μιας και η κουβέντα εδώ και καμιά 10 σελίδες περιστρέφεται γύρω από την BBW Λάρα / Λάουρα που και να με πλήρωνες θα το σκεφτόμουν εγώ και τα 9/10 του πληθυσμού.

Το σούπερ γαμησάκι το έκανε η μικρή petite Μιχαέλα. Το διάστημα αυτό βρίσκεται Νικ. Ουρανού 26 βραδυνή είναι μικρή στο μάτι κ μεγάλη στο κρεβάτι. Τρομερό τσιμπούκι το κορίτσι, ενεργή συμμετοχή GFE αλα Τζοάννα κατάσταση σε -προφανώς- μικρότερο βαθμό.

:think: :think: :think: Ξανααναφερθηκε αυτο ? πρωτη φορα το ακουω την πηρες ? πως ? τι ? ποτε ? βραδυ ?  :think:


Και μαι .. πολλα ειπαμε για τις μπουλες  :s&m_2: ποιο πολλα κι αλ τα κιλα τους
αλλα ..μουγκαμαρας , καλιτερη η χαζομαρα  :thumbsup:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535

Μπράβο στον gl για την πλήρη ενημέρωσή του.

btw την ηρα εδω και ποσο καιρο εχετε να την δοκιμασετε?? εγω την πηρα με το προγραμμα 69 και δεν αγγιξε τις προσδοκιες μου. 2η φορα την πηρα και πιστευω πως δεν αξιζει για προγραμμα ανω των 40 ευρω.

Κάνει η Ίρα τώρα προγράμματα;; Πέρασα σε αυτήν πριν από μερικές μέρες μετά από καιρό με το απλό των 30ε και μ΄άφησε να της κάνω τρελό γλυφοκώλι για πολλή ώρα (ευχαριστώ τον al pacino για το tip). Κωλάρα, με μεγάλη πεντακάθαρη κωλοτρυπίδα και χαλαρή, να κολυμπάει η γλώσσα μέσα και αυτή να βογγάει. Από τα καλύτερα 30αρια που έχω ρίξει στον Βαρδάρη. Η πίπα εξακολουθεί να πάσχει βέβαια, αλλά να πω ότι από εμφάνιση έχει γίνει θεογκόμενα (όχι ότι δεν ήταν πολύ καλή πριν), έχει γίνει καστανή, έχει χάσει κάποια κιλά και έχει σφίξει και πρέπει να χρησιμοποιεί κάποιο bronzer/tanner (το ίδιο μάλλον που χρησιμοποιεί η Βερόνικα) που της έχει δώσει ένα πολύ σέξυ χρωματάκι από ασπρουλιάρα που ήταν. Την είδα και με κανονικά ρούχα στον δρόμο όταν πήγαινε στη δουλειά την επόμενη μέρα και έπαθα πλάκα, φορούσε ένα κολλητό τζην γκάβλα, απίστευτη γυναικάρα. 
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
καταθεση χθες το βραδυ στην Κελυ (βαρδαρη)..πηρα το απλο προγραμμα των 30 ευρω.πιπα καλουτσικη αλλα μετα απο 2 λεπτα πισκωλητο με τα ποδια στο πατωμα μου λεει ανεβα στο κρεβατι..τισ λεω οτι δε με βολευει κ μου λεει με 30 ευρω που εδωσες μηπως θες να γαμησεισ κ στο ταβανι..?? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
μετα απο 4 λεπτα αρχιζει να μου τριβει τα παπαρια για να τελειωσω ,με ξενερωνει τελειως, κ τη βαζω να με τελειωσει με πιπα..
δεν ειναι οτι εκλαψα το 30αρι αλλα με ξενερωσε τελειως η γομενα...

btw ξερει κανεις ποτε γυρναει η εβελυνα??
 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
καταθεση χθες το βραδυ στην Κελυ..πηρα το απλο προγραμμα των 30 ευρω.πιπα καλουτσικη αλλα μετα απο 2 λεπτα πισκωλητο με τα ποδια στο πατωμα μου λεει ανεβα στο κρεβατι..τισ λεω οτι δε με βολευει κ μου λεει με 30 ευρω που εδωσες μηπως θες να γαμησεισ κ στο ταβανι..?? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
μετα απο 4 λεπτα αρχιζει να μου τριβει τα παπαρια για να τελειωσω ,με ξενερωνει τελειως, κ τη βαζω να με τελειωσει με πιπα..
δεν ειναι οτι εκλαψα το 30αρι αλλα με ξενερωσε τελειως η γομενα...
η Κελλυ έχει καβαλήσει πολύ καλάμι και γω την εχω πατήσει φίλε...  όλους προσπαθεί να τους ξεπετάξει ανεβαίνοντας από πάνω... Κομοδινάκι που έχει ριζώσει για τα κάλα στην πόλη μας  και δυστυχώς πολλοί την πατάνε λόγω εμφάνισης ... Την έχω πετύχει και στο λεωφορείο ,φορούσε ενα κολάν που φαινόταν η κωλάρα της όλα τα λεφτά  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καταθεση χθες το βραδυ στην Κελυ (βαρδαρη)..πηρα το απλο προγραμμα των 30 ευρω.πιπα καλουτσικη αλλα μετα απο 2 λεπτα πισκωλητο με τα ποδια στο πατωμα μου λεει ανεβα στο κρεβατι..τισ λεω οτι δε με βολευει κ μου λεει με 30 ευρω που εδωσες μηπως θες να γαμησεισ κ στο ταβανι..?? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
μετα απο 4 λεπτα αρχιζει να μου τριβει τα παπαρια για να τελειωσω ,με ξενερωνει τελειως, κ τη βαζω να με τελειωσει με πιπα..
δεν ειναι οτι εκλαψα το 30αρι αλλα με ξενερωσε τελειως η γομενα...

btw ξερει κανεις ποτε γυρναει η εβελυνα??

Στην πυρα  :s&m_3:


Εβελινα ειχαν πει 2 βδομαδες , περασε μια μια .. αρα .. σε δυο βδομαδες  :cheesy: ( οδοιπορικα να μη παει το κοριτσι ? )
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μπράβο στον gl για την πλήρη ενημέρωσή του.

Κάνει η Ίρα τώρα προγράμματα;; Πέρασα σε αυτήν πριν από μερικές μέρες μετά από καιρό με το απλό των 30ε και μ΄άφησε να της κάνω τρελό γλυφοκώλι για πολλή ώρα (ευχαριστώ τον al pacino για το tip). Κωλάρα, με μεγάλη πεντακάθαρη κωλοτρυπίδα και χαλαρή, να κολυμπάει η γλώσσα μέσα και αυτή να βογγάει. Από τα καλύτερα 30αρια που έχω ρίξει στον Βαρδάρη. Η πίπα εξακολουθεί να πάσχει βέβαια, αλλά να πω ότι από εμφάνιση έχει γίνει θεογκόμενα (όχι ότι δεν ήταν πολύ καλή πριν), έχει γίνει καστανή, έχει χάσει κάποια κιλά και έχει σφίξει και πρέπει να χρησιμοποιεί κάποιο bronzer/tanner (το ίδιο μάλλον που χρησιμοποιεί η Βερόνικα) που της έχει δώσει ένα πολύ σέξυ χρωματάκι από ασπρουλιάρα που ήταν. Την είδα και με κανονικά ρούχα στον δρόμο όταν πήγαινε στη δουλειά την επόμενη μέρα και έπαθα πλάκα, φορούσε ένα κολλητό τζην γκάβλα, απίστευτη γυναικάρα.   

Πραγματι με ρουχα και Αυτη και η Βερονικα ειναι πολυ ωραιες .. χωρις ρουχα δεν εχω γνωμη ακομη.. προσεχως
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
η Κελλυ έχει καβαλήσει πολύ καλάμι και γω την εχω πατήσει φίλε...  όλους προσπαθεί να τους ξεπετάξει ανεβαίνοντας από πάνω... Κομοδινάκι που έχει ριζώσει για τα κάλα στην πόλη μας  και δυστυχώς πολλοί την πατάνε λόγω εμφάνισης ... Την έχω πετύχει και στο λεωφορείο ,φορούσε ενα κολάν που φαινόταν η κωλάρα της όλα τα λεφτά  :grin:
Παντως εχει και μερικες ποιο θετικες κριτικες  :think:
καλο θα ηταν να αναρτηθουν οι γνωμες ....


Απ το λεωφορειο επρεπε να την κατεβασεις στην επομενη σταση .. με μισο ευρω μωρη μηπως θες να πας και στην Ασπροβαλτα ?  :uglystupid:


:2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
Απ το λεωφορειο επρεπε να την κατεβασεις στην επομενη σταση .. με μισο ευρω μωρη μηπως θες να πας και στην Ασπροβαλτα ?  :uglystupid:
ας ερθει το καλοκαιρι Ασπροβαλτα να την ξεσκισω στο τζαμπα την καριολα....Ακομα το παλευετε το θεμα με την Κελλυ βρε παιδια??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
Κάνει η Ίρα τώρα προγράμματα;; Πέρασα σε αυτήν πριν από μερικές μέρες μετά από καιρό με το απλό των 30ε και μ΄άφησε να της κάνω τρελό γλυφοκώλι για πολλή ώρα (ευχαριστώ τον al pacino για το tip). Κωλάρα, με μεγάλη πεντακάθαρη κωλοτρυπίδα και χαλαρή, να κολυμπάει η γλώσσα μέσα και αυτή να βογγάει. Από τα καλύτερα 30αρια που έχω ρίξει στον Βαρδάρη. Η πίπα εξακολουθεί να πάσχει βέβαια, αλλά να πω ότι από εμφάνιση έχει γίνει θεογκόμενα (όχι ότι δεν ήταν πολύ καλή πριν), έχει γίνει καστανή, έχει χάσει κάποια κιλά και έχει σφίξει και πρέπει να χρησιμοποιεί κάποιο bronzer/tanner (το ίδιο μάλλον που χρησιμοποιεί η Βερόνικα) που της έχει δώσει ένα πολύ σέξυ χρωματάκι από ασπρουλιάρα που ήταν. Την είδα και με κανονικά ρούχα στον δρόμο όταν πήγαινε στη δουλειά την επόμενη μέρα και έπαθα πλάκα, φορούσε ένα κολλητό τζην γκάβλα, απίστευτη γυναικάρα.   
η Ηρα δεν κανει 69 ουτε και η Βερονικα οπως εχει γραφτει και για τις 2 στον καταλογο των κριτικων...παραμυθια ειναι αυτα
Σουφρα απο τις λιγες η Ηρα...κακως το πληρωνουμε 60ε το 69 στις αλλες οταν αυτη η μουναρα σε αφηνει να της το κανεις και το ευχαριστιεται κιολας.
Επισης ολες οι κριτικες για την Ηρα τρωνε πολλες αρνητικες ψηφους.Περιεργο... :think: :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Επισης ολες οι κριτικες για την Ηρα τρωνε πολλες αρνητικες ψηφους.Περιεργο... :think: :think:

Δε το εχω προσεξει ..
ισως υπαρχει < δακτυλος > που νομιζει οτι μετρανε περισσοτερο οι αρνητικες ψηφοι των κλωνων
απο την θετικη γνωμη του εγκυρου συγγραφεα

 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Σουφρα απο τις λιγες η Ηρα...κακως το πληρωνουμε 60ε το 69 στις αλλες οταν αυτη η μουναρα σε αφηνει να της το κανεις και το ευχαριστιεται κιολας.

Πες τα Χρυσόστομε...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.725
Κριτικές
28
Like
2.507
Πόντοι
6.265
καταθεση χθες το βραδυ στην Κελυ (βαρδαρη)..πηρα το απλο προγραμμα των 30 ευρω.πιπα καλουτσικη αλλα μετα απο 2 λεπτα πισκωλητο με τα ποδια στο πατωμα μου λεει ανεβα στο κρεβατι..τισ λεω οτι δε με βολευει κ μου λεει με 30 ευρω που εδωσες μηπως θες να γαμησεισ κ στο ταβανι..?? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
μετα απο 4 λεπτα αρχιζει να μου τριβει τα παπαρια για να τελειωσω ,με ξενερωνει τελειως, κ τη βαζω να με τελειωσει με πιπα..
δεν ειναι οτι εκλαψα το 30αρι αλλα με ξενερωσε τελειως η γομενα...

btw ξερει κανεις ποτε γυρναει η εβελυνα??

η κελλυ ειναι τελειως για τον πουτσ.. :s&m_1:
ενω εμφανισιακα ειναι ισως μια απο τις κορυφαιες στον βαρδαρη(ισως και κορυφαια)και θα μπορουσε να κανει θραυση ειναι τερμα κομοδινο και αντιεπαγγελματιας

μονη λυση ειναι πως κανουν οπαδοι που πανε και κραζουν τους παιχτες στην προπονηση να παει και εδω μια επιτροπη απο μπουρδελιαρηδες και να μιλησει μαζι της μπας και στρωσει :cheesy:
επισης αυτη η επιτροπη πρεπει να ζητησει απ την βερονικα να δωσει και κωλαρακι :rolleyes:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535

Η Κέλλυ είναι η κλασσική παγίδα για τον 20χρονο πιτσιρικά που θα κατεβεί μια στις τόσες Βαρδάρη σαββατόβραδο μεθυσμένος μαζί με την γκαβλοπαρέα του. Ευτυχώς που υπάρχει και αυτό το site και σώζει κάποιον κόσμο από μια πιθανώς δυσάρεστη εμπειρία.

επισης αυτη η επιτροπη πρεπει να ζητησει απ την βερονικα να δωσει και κωλαρακι :rolleyes:

Αυτοπροτείνομαι γι αυτήν την επιτροπή.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παιδια μην το γαματε στην αναλυση.....καθενας εδω μεσα εχει νου και εχει ενδεχομενως και αποψη....καθενας διαβαζει τα γραφομενα,αποφασιζει αν διαφωνει ή συμφωνει και εν τελει καθενας εχει και τις καβαντζες του και τις κοπελες που τις ξερει και τον ξερουν και περναει καλα....

το οτι περασα εγω καλα με καποια δεν σημαινει θα περασει και ο αλλος ,ουτε το αντιθετο.....

επειτα οι κοπελες δεχονται πελατεια και που δεν εχει σχεση με ιντερνετ,ουτε και με το σαιτ ειδικοτερα σωρηδον καθε μερα και σιγουρα καπως ετσι επιβιωνουν στον βαρδαρη ιδιως(ακομα και απο κοινωνικες ομαδες που χωρις να ειμαι ρατσιστης δεν εχουν την πολυτελεια του ιντερνετ ουτε και της μπουρδελοαναλυσης οπως κανουμε εμεις..)
και εν πασει περιπτωση αν ερωτηθει η κελυ και η καθε κελυ ξερετε τι θα σου πει; εγω την δουλεια μου κανω κυριε.καθομαι και με πηδατε ,τι περιμενετε να κανω την γκομενα του καθενος στον καθε πελατη;

τεσπα......οι γνωστες και οι εχοντες αποψη ας μην την προτιμησουν και τελος....εξαλλλου εχει μαυριστει πολλακις  και ο νοων νοειτω......αν και η ιδια διαβαζει τα ποστ ή εχει πληροφοριοδοτες που της τα μεταφερουν τα βλεπει....αν θελει να διορθωθει ,εχει καλως ....-οπως και ολες οι αλλες κατα καιρους μαυρισμενες....δεν θελει;....ή παει να πει χορτασε λεφτα και μας γραφει στο μουνι της ,αρα δεν εχει νοημα να συζηταμε για βελτιωση ή πολυ απλα δεν επιδεχεται βελτιωσης.....

η πουτανια ειναι και λιγο σαν την μπαλα....αμα ο αλλος δεν το χει να γινει μπαλαδορος εκατο χρονια να τον παλευεις ,τον μουρινιο να του φερεις για προπονητη ,παλι αμπαλος θα μεινει....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.478
Πόντοι
12.525
μονη λυση ειναι πως κανουν οπαδοι που πανε και κραζουν τους παιχτες στην προπονηση να παει και εδω μια επιτροπη απο μπουρδελιαρηδες και να μιλησει μαζι της μπας και στρωσει :cheesy:
Δε χρειαζεται επιτροπη να τη στρωσει....να τη διωξει με τις κλωτσιες πρεπει.

Ειναι πλεον δεδομενο και τσεκαρισμενο οτι απο τα μπουρδελα διαβαζουν το σαϊτ.Οποτε πολυ απλα αυτες που φερονται αντιεπαγγελματικα,οπως συμπεραινω για την Κελλυ απο τα τοσα αρνητικα που εχω διαβασει,απλα πυροβοληστε τους ασταματητα απο εδω μεσα.Αργα ή γρηγορα θα το νιωσουν...

Οπως και τη βρωμοτσατσα τις νυχτες στο Τανταλου 14 οπως και τη τσατσα στο Νικ.Ουρανου με τα σπορια...Πολυ απλα αυτες διωχνουν τον κοσμο
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αφεντικο βλεπει σιτε κραζουν > τανα φερνει λεφτα > στ αρχιδια του
Αφεντικο βλεπει σιτε ΔΕΝ  κραζουν > τανα ΔΕΝ φερνει λεφτα > ουστ

Τι δουλεια τους κανουνε το χαβαλες μας κανουμε ...

Οντως το πολυ μπλα μπλα εδω δεν κανει καλο , αλλα απ την αλλη δεν εχουμε και κατι να πουμε , δυστηχος
Συνεχες κραξιμο δε χρειαζετε .. Καρφιτσωνεις την κριτικη σου εκει που φαινετε και τελος , εκει βλεπουν οι πολλοι αλλωστε
εδω μεσα λιγα νταβατζομαγαζαροπουτανα κυκλοφορουν πιστευω

Κελλυ εγω δεν εχω στα υποψιν παντως , μια φορα την ειδα ( νομιζω ) πανω στην αλλαγη
βγηκε απ το δωματιο και κοντεψε να  μας πατησει  :2funny:


Αυτααααα  :tits2:



ΥΓ
για Ν ουρανου σου ειπα το κολπο Αλ  :cool2:

Εκει πρωι ειναι Ειρηνη Ειπαμε , Βραδυ ποια αναφερθηκε τελευταια θυμαται κανεις ?  :think:
το μονο στουδιο που αλλαζει συνεχεια γκομενες και παιζει αν πετυχεις σε καλυτερο χορο κανα αστερακι Βαρδαριοτικο
δεν εχει τηλεφωνο  :tickedoff:  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Αυτή η Χριστίνα η βασταβυζάροβα στο προμηθέως ψηλά νομίζω 25 τι λέει. Την είδα χθες βράδυ και χαιδευόταν στο σαλόνι έβαζε δάκτυλο στο πράγμα της και το γλυφε. Δεν πέρασα αλλά είναι στα υπόψιν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom