Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιπόν σήμερα στο Σαπφούς 7 δοκίμασα την Αλέξια. Μιλάμε για θεϊκό κολαράκι στην Αφή, ίσως από τα καλύτερα του βαρδάρη τούτη την εποχή.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπόν σήμερα στο Σαπφούς 7 δοκίμασα την Αλέξια. Μιλάμε για θεϊκό κολαράκι στην Αφή, ίσως από τα καλύτερα του βαρδάρη τούτη την εποχή.

:rockon: :rockon: :rockon: ωραιος
Οσο για την ζεστη σε νιωθω ... εμενα με επιρεασε κιολας ...

Μα πολυ ζεστη δε κανει ρε πουστη ? δε σκανε ?  :idiot:




Καραμαν Ντιζελοκινητε .. πανε να βαλεις κοντρα με την Λουνα  :2funny: :2funny:
Συμπερασμα οποιος θελει μια dieselοκινητη ξεπετα στο μπαμ μπαμ ας περασει!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
:rockon: :rockon: :rockon: ωραιος
Οσο για την ζεστη σε νιωθω ... εμενα με επιρεασε κιολας ...

Μα πολυ ζεστη δε κανει ρε πουστη ? δε σκανε ?  :idiot:
ασε γιατι μια φορα στην προμηθεως στο 14 ειχαμε δαγκωσει το καυλι μας απο τον ψοφο.....καλη ειναι κι η ζεστα....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το κρυο μας φερνει κοντα ρεεεεεεεεε  η ζεστη μας αποθει και μας ιδρωνει  :idiot:

τετοιες μαλακιες γραφεις τις διαβαζουν οι μαγαζατορες και ανεβαζουν τον θερμοστατη
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Το θέμα της ζέστης το συζήτησα εκτενώς με κάπια τσατσά. Τα κορίτσια λέει κρυώνουν κι΄ας είναι και από βόρεια κλίματα. Λόγω φτώχειας και ανέχειας σε εκείνα τα κράτη λεφτά για θέρμανση δεν υπήρχαν και τώρα θέλουν να ζεστένονται όσο γίνεται περισσότερο όσο κι΄ αν αυτό είναι σε βάρος τους (καθυστέρηση τελειώματος από πελάτη).


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Που τις βρηκαμε ολες τις κρυουλιαρες  :idiot:
και γω στη Κωλετη προχθες ζεσταθηκα αρκετα  :tickedoff: αλλη φορα θα μπαινω σε δωματιο με παραθυρο κια θα το ανοιγω

www.imagerous.com/viewer.php?file=80490312492584689190.png] [/URL]
( Τανταλου & Σαπφους γωνια ειμαι , για οσους δε καταλαβαν.. ελατε προλαβαινετε  :cheesy:)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Που τις βρηκαμε ολες τις κρυουλιαρες  :idiot:
και γω στη Κωλετη προχθες ζεσταθηκα αρκετα  :tickedoff: αλλη φορα θα μπαινω σε δωματιο με παραθυρο κια θα το ανοιγω

www.imagerous.com/viewer.php?file=80490312492584689190.png] [/URL]
( Τανταλου & Σαπφους γωνια ειμαι , για οσους δε καταλαβαν.. ελατε προλαβαινετε  :cheesy:)

Το μπουρδελάκι αυτό είναι ιστορικό. Είναι το αρχαιότερο από τα υφιστάμενα μπουρδέλα τώρα> :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Λοιπόν σήμερα στο Σαπφούς 7 δοκίμασα την Αλέξια. Μιλάμε για θεϊκό κολαράκι στην Αφή, ίσως από τα καλύτερα του βαρδάρη τούτη την εποχή.

Τώρα βράδυ αδερφέ την δοκίμασες;;; Αν πάω τώρα που έχω πιει και με την ζέστη... θα τελειώσω αύριο;;;;
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Είχαμε ξαναγράψει για το ίδιο θέμα πιο παλιά

Φιλε θα σ' απαντησω στο θρεντ που ανεφερες.. Το 'χε παρει καπου το ματι μου παλια, αλλα δεν το βρισκα τωρα..! Παντως ειναι ανησυχητικο οτι τοσο λιγοι ευαισθητοποιουνται για ενα τοσο σημαντικο θεμα..
 

Επισκέπτης
Ποια να γαμήσω τι λέτε? Σκέφτομαι για την παλιά μου φίλη Αγγελική που έχει ξαναεμφανιστεί..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και γω αυτο σεκυτομαι ...

Ελα να κανουμε εικονικη τσαρκα (πρωινη / βραδυνη )

Εημητη Ναντια .. δεν θελω ακομα Το βραδυ τι παιζει αραγε ?   :think:
Ουρανου 26 Ο ρινοκερος ... ε οχι Βραδυ η Ναταλι /... δεν την εχω δει
Φριξου 14 Αγαπη Αντιτα Χριστρινα .. Δεν με τραβαει ακμια τωρα για τωρα
Φριξου 9 η τζεσυ..  :think: ΒρΑΔΥ Αντριαννα (πηρα)
Λα φαμ ... Μαρια πηρα Λουνα Πηρα ... Σαμπρινα δεν εχω δει ... και Λουση  :think:
Στο Α γεω 4 ζεν σελω μιλφ
Μαντζαρου 14 Αντζελικα πηρα , Βυκι δεν θελω .. Σαρα μπορει
Κατεχακη Σιμονα , ισως
Τσιρκο Μερσι , την ειχα δει και τρογετε ανετα , πιπινακι ειναι και η Βικυ θα παιζει λογικα , δεν ξερω αν επεστρεψε η Λαουρα
Στο 52 βραδυ η Αννιτα (μαλλον), θελω να την δω

Σημερα και αυριο λογικα τα ιδια θα παιζουν

Βραδραδη δεν ξερω τι παιζει ... αν εχει κανεις προτασεςι ας ριξει






 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.405
Πόντοι
11.585
Τετοιο πρεπει να εχει ... αλλα το καινουριο μοντελο
JPG, 750x460px, 48 KB (0.05 MB)

CaraMan το λενε   :cheesy:
:2funny: :2funny: :2funny:
Ιδιο ειναι αλλα σε ταλασσι χρωμα.!! :2funny:


Ποια να γαμήσω τι λέτε? Σκέφτομαι για την παλιά μου φίλη Αγγελική που έχει ξαναεμφανιστεί..

Και εγω για αυτην ψινομαι maan...να μου χαμογελαει (αν χαμογελαει.!!) και να σταζει μελι.!! :cum: :cum:
Εθεαθει λενε απογευματινη στην Κωλετη...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
MEGA STUDIO TSARK

Η παρεα ειχε δουλεια και ετσι καβαλησα το φορτηγακι της δουλειας και πηγα τσαρκα .... για επαγκελματικους λογους  ;)


Κωλετη Η Αγγελικη , μελαχρινη βυζι εξω , την πηδαω αμα λαχει αλλα δε θα τρεξω και αυριο.... ( Ζεστη στο μαγαζι παλι )
Φριξου 14 Αντιτα και Τσιρκο Βικυ Λουξ ηρθε η Σαμπρινα ( δεν πηγα πηρα τηλ )
Λα φαμ η κορινα , ξανθια ... με κιτρινα μαλια ... ξερω γω τι αλλο ?  :think: την πηδαω και αυτην αμα λαχει αλλα οπως σας ειπα δεν παω αυριο
Βιλα η Τζεση  :rockon: την ειχα ξαναδει το καλοκαιρι αλλα καμια σχεση , ηταν μουτρομενη κλτ ... σημερα χαμογελα μειραζε ... πολυ εμφανισιμη γκομενα  :rockon: αν βελτιωθηκε και μεσα οπως βλεπω θα παω
Κατεχακη , Ερημητη , Ν ουρανου 16 Σααλ δεν πηγα καν ... Μαρινα , Ναντια , Ρινοκερος , Ευα φαντασητκα

απο κει παω στην Ανω τουμπα που ειχα μια δουλεια και ξαναγυρναω μυλο πριν καμια ωρα .. ξανα τσαρκα

Κωλετη η Τζουλια , ποιο πολυ απο την Αλεξανδρα μαρεσε μελαχρινη κι αυτη
Φριξου 14 μια μελαχρινη επισης αδυνατη με κοντουλικο μαλακι .... Μαρια ?  :think: θα σας γελασω το χασα εδω
Τσιρκο η Γυρισε η Λαουρα , καλο  ;) ( ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ εκει μεσα ψιλοιδρωσα στο σαλονι περιμενοντας , το ειπα στη τσατσα και λεει η κοπελα ειναι γυμνη ... ε να βαλει γουνα ...  :tickedoff: ) μπορει αν της τον εδινα αλλα φοβηθηκα την ζεστη
Λα φαμ η Μαρια .. ωραια γυναικα , βγηκε με χαμογελο απ το ενα δωματιο μας ειδε και .. μπηκε στο αλλο .... Room to Room  :-
Π ερημητη μια τζεσικα , ξανθια .... με κιτρινα μαλια και αυτη  :cheesy:
Ν ουρα 26 η Ναταλι ,  μελαχρινη βυζι χυμα ... νταξυ ... ( η τσατσα οταν ρωτησα ονομα το απεφυγε μετα ξαναρωτησα και ειπε Ναταλι .. εσυ με το ονομα φιαχνεσαι που λεει ...Αντε φαε κανα σπορι μωρη.... )
Βιλα Αντριαννα
Μαντζαρου η Αντζελα .. σκουρινε το μαλλι  ( και ψιλοπαχυνε ?  :think: )
Λουξ η Βικυ , ομιλιητκη και προσχαρη , μολις της ειπα οτι θα παω τσαρκα.. δεν σου εκανα κλικ μου λεει ...  :cheesy: οχι δε μου εκανες  μια αλλη φορα μπορει , υγεια
Κατεχακη η Σιμοναααααααααααααααα με κατι σαν καλτσακια στα ποδια ... με ενα μαντιλι στον λαιμο σουτιενακι και βρακακι μαυρο στυλακι διαφορετικο με λιγα λογια χαμογελο αληθηνο , ματια που δηλωνουν διαθεση και ορεξη και να το κλιιιιιιικ  ;) μπηκα και περασα πολυ ωραια , ψιλομαυρο στην τσατσα που στο 12 λεπτο επαιξε το φως (συνιαλο και καλα ...)  :jerking:
Ασπρο ξεξασπρο στην Σιμονα  :rockon: που την εγραψε στα αρχιδια μου (γιατι αυτη δεν εχει  ) και εμεινε μαζι μου αρκετα μπορω πω , καλη φαση η Σιμονα  :rockon:

Εχω ενα θεμα με τις περιγραφες τελικα .. δε τα παω καλα  :-


Και η ειδηση της βραδυας Ρεμπεκα is Back  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Στο 52 .. παρεα με την πανηλιθια την τσατσα την φαφουτα με το τσιγαρο στο χερι η οποια μολις ειδε 5 ατομα στο σαλονι πηγε χτυπησε πορτα και μετα απο 1 λεπτο βγηκε και η Ρεββεκα  :tickedoff:
Η Ρεββεκα τωρα βγηκε χαμογελαστη με το ιδιο χαμογελο που με τραβηξε πριν λιγο καιρο και με την ιδια .. πως το περιγραφουν τωρα αυτο... αθωοωτητα ?  :think:
Εχει κατι το κοριστιστικο .. το τραβηχτηκο τεςπα πατε να δειτε , το πως την βλεπω εγω δεν εχει σχεση ... το θεμα ειναι οτι σαν να πηρε 2-3 κιλακια ....  :-

Την ξαπαπαιρνω ανετα αλλα ΟΧΙ με την παλιοτσατσα της οποιας την εκανα και χουνερι .. πηρα τηλεφωνο και ...

Καλησπερα ,.. εμαθα γυρισε η Ρεββεκα
Ναι εδω ειμαστε .. ελατε
εεε εμαθα οτι χυπαστε και πορτες εκει ομως γαμωτο και φοβαμαι να ερθω  (  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: παρτα πουστογρια )
μα τι ειναι αυτο που μου λετε απ το τηλεφωνο ?
Εχετε δικιο . θα τα πουμε απο κοντα  , καλο σας βραδυ , κλεινω

Σταδιαλα πουστογρια , γαμω τα μουτρα σου  :tickedoff:
Δεν μπαινω με αυτη την κλωσσα και οποτε την συνανανταω θα τις το χτυπαω Fuck Off , you fucking τσατσα   :birdman:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
καλα  δεν πηγες στο 4 να δεις την νικολ;ή να ενημερωσεις μηπως ειναι καμια δαναη και μας τους πουτανοκαψουρηδες; :headbang: :headbang: :grin: :grin:
να μην επαναληφθει.....

ευγε για τα αλλα της αναφορας.... :thumbsup:
η κορινα που λες πρεπει να ειναι αυτη που ηταν και κεφαλληνιας το καλοκαιρι;μια κοντη ψιλοαβυζη ε; :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οχι δεν πηγα. στο 4 .. αφου γυρισε η Ευα  , βαρα ενα ντεντεφωνο ρε αντερφε τα σε λενε  ;)
Κορινα δε ξερω , πρωτη φορα την ειδα τωρα απο βυζι ... θα σε γελασω δεν ηταν παντως τουμπανο


Ααα στο Φριξου 14 ζηλεψαν απ την Βιλα ( η ειναι του ιδιου συγκροτηματος) και , βαλαν Γιγαντοφωτο στον τοιχο ...
της Αννιτας , αυτες που εχει το αλλο σιτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom