Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.623
Πόντοι
3.346

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
752
Like
3.975
Πόντοι
446
Ναι γιατι τοσο δυσκολο ειναι; αφου ολο για μπαζα και κομοδινα γραφουμε.
Ειλικρινά χωρίς πλάκα, δεν μπορώ να ελαττώσω τις 2 φορές την εβδομάδα σε μία, και τα κατάφερες ένα μήνα. Μπράβο αδελφάκι!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.623
Πόντοι
3.346

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
ειδες ρε μαλακα yakuza που παραπονιεσαι? σε εδωσε πορτα η Λαρα και βρηκες γκομενα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.623
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.623
Πόντοι
3.346

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
17
Like
20
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος που δουλευει η καρινα και τι ώρα γιατί στο αλλο σάιτ δεν την έχει
Μινωταυρου λογικά, την είχα πετύχει πριν 10 μέρες περίπου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μινωταυρου λογικά, την είχα πετύχει πριν 10 μέρες περίπου
Βραδινή 8 κ μετά
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
55
Like
216
Πόντοι
20
Περασα την προηγούμενη εβδομάδα με την Gina στο Villa Erotica. Ήταν η πρώτη μέρα της στην δουλειά και προσέφερε και παρτουζα μαζί με Yuli στα 100 ευρώ, τα λυπήθηκα και περασα με 50 για πιο χαλαρά. Μπήκε μέσα Φουλ χαρούμενη χορεύοντας και με πλατύ χαμόγελο. Φουλ ενθουσιασμός γενικά, όρεξη και ενεργεια. Εμφανισιακά μοιάζει αρκετά στις φωτό αλλά σίγουρο έχει πέσει κάποιο φωτοσοπ. Από υπηρεσίες αρκετά ικανοποιημένος. Συννενόηση με κάτι ψιλά ισπανικά που ξέρω. Στο τέλος με ρώτησε εάν θέλω να μπω στο ντουζ μαζί της κάτι που δεν έκανα γιατί ψιλοσιχαινομαι τις πετσέτες που δίνουν στα στούντιο. Γενικά προτείνεται και ίσως να ξαναπροτιμηθει στο μέλλον…
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Πέρασμα με Σάρα Κολομβίανή στο red Night.
Σήμερα πήγα για βόλτα δεν είχα σκοπό να μπω αλλά την είδα και έπαθα πλάκα.ηρθε στο σαλόνι και Μ εδωσε το χέρι και κάτι μέσα μ με έσπρωξε να μπω παρότι Κολομβίανή.
Δεν έκανε πανό από 5 λεπτά να έρθει. 21 χρόνων.μουναρα γλυκιά. Χώθηκε στην αγκαλιά μου (ιεραποστολικό) όπου τελείωσα στο 5 λεπτό εγώ που Γενικά τελειώνω δύσκολα και είμαι στναισθηματικο-εγκεφαλικος τύπος.πεταχτα φιλάκια στο στόμα και για 5 λεπτά χάθηκα και απλα γαμουσα. Γουστάρε και έκανε κραυγές κ@υλ@ς.
Μικρή -Σωματαρα-μουναρα.

Ναι απο μενα σε αντλεζα στο bella dona και στην Σαρα την κολομβιανη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Περασμα απο Ανια στο free house μετά από πάρα πολύ καιρό. Πιπα για σεμινάριο, cow girl και στήσιμο στα τέσσερα φοβερό. Πεντακάθαρη και γυναικαρα για 40αρα. Vfm όπως πάντα.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Κριτικές
2
Like
335
Πόντοι
21
Περασμα απο Ανια στο free house μετά από πάρα πολύ καιρό. Πιπα για σεμινάριο, cow girl και στήσιμο στα τέσσερα φοβερό. Πεντακάθαρη και γυναικαρα για 40αρα. Vfm όπως πάντα.
Καλημέρα! Τι ώρα περίπου πηγες φίλε μου αν επιτρέπεις;
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Χαλαρή πρωινή βόλτα Κυριακής στα σπιτάκια.

Μεντουσα: 3(!) γυναίκες, αλλά η μια πιο αδιάφορη από την άλλη.

Διπλανό η Έλενα με τις βυζαρες

Απέναντι το 3Β ανοιχτό μόνο που ήταν μια θεία ψηλή με τεράστια βυζια.

Λας Βεγκας: οι γνωστές Ριτα και Βλαντα ενω στο τρίτο μια skinny με γυαλιά που πρώτη φορά την έβλεπα.

Μινώταυρου ξύλινο μια 45αρα, καινούργια μου είπε η τσα2 και ξεκινάει στα 40.

Νικηφόρου Ουρανού 26 και δίπλα στο κόκκινο, δυο αδιάφορες δεν τις θυμάμαι καν.

Godiva δεν μπήκα λογικά ήταν η Ναταλι

Στην Φρίξου όλες αδιάφορες, μόνο μια 40αρα θυμάμαι στο διπλανό από αριστερά του Ikognito με τεράστια βυζια και βγήκε στο σαλοναρισμα χωρίς να φοράει τίποτα.

Στα τρίδυμα, 2/3 ανοιχτά. Στο πρώτο μια Ρωσίδα 40αρα που δουλεύει συνέχεια σε αυτό, στο δεύτερο η γνωστή νικολ στην οποία γινόταν λαϊκό προσκύνημα.

Στην αλυσίδα των paradise δεν μπήκα, στο σάιτ τους είναι το πρόγραμμα αναλυτικά.

Golden Lips, Red Light κλειστά, ενώ στο Red Night ήταν η τσα2 μόνη της και περίμενε την Λυδια η οποία ακόμα δεν είχε έρθει. Red Diamond δεν μπήκα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Βλεπω πριν μερικες μερες καινουριο μωρο καλουτσικο πιπινακι στις βιλες, ονομα Σαρα, ωραια ποδαρακια με λεπτες γαμπουλες, μουρλια.!!! ....διαβαζω και ενα καλο σχολιο παραπανω, λεω εφυγα για δοκιμη. Κοροβαγκου 5, σημερα χτυπουσε καρτα, μπενω βγενει απο το κουζινακι ενα καλουτσικο πιπινακι με κορμακι λαμπαδα, κολαρακι μικρο σμηλεμενο, λεει ενα ξερο...χολαααα... και αποχωρει... Προβληματιζομαι, αλλα λεω ποσο φολα θα ειναι.
Περασα μεσα στο δωματιο με 69, το μωρο δεν αργησε και μπηκε μεσα αγελαστο... λεω ψωνισαμε απο σβερκο.... οπως και εγινε, η κορασιδα ειναι να την στησεις στον τοιχο και να την πλακωσεις στις σφαλιαρες, βαριεται που ζει... μικροφοβικη, οχι το ενα, οχι το αλλο, μη φιλας, μην γλυφεις, μην μην μην, η βασιλισα του Μην, και ημουν ετοιμος να την στειλω, αλλα λεω δεν θα μου γαμισεις εσυ την ψυχολογια, την εβαλα κατω και την αλλαξα τα φωτα, της καριολας, το μουνακι της μικρο σχημα, αξυριστο ψιλα, και αφου την ταλαιπωρησα, ή νωμιζα οτι την ταλαιπωρησα, στο τελος το περιεργο ειναι οτι εκατσε διπλα μου και δεν την εκανε λουης, Ελληνικα δεν μιλαει, ουτε καποια αλλη γλωσσα, εκτος την μητρικης της, ειχαμε κανα 3λεπτο ρεσιταλ να ....βριζομαστε στις γλωσσες μας, ελεγε αυτη χαζογελουσε, ελεγα και εγω τα δικα μου, την χαιδευα απο εδω την χαιδευτα απο εκει την εβριζα γελουσε, εβριζε και αυτη μαλλον χαζογελουσα και εγω....!!!
1η φορα μου ετυχε αυτο, καλη φαση να ξεδινεις λιγακι...!!!! Να το βαλει στο προγραμμα της να κονομισει , γιατι απο πουτσα δεν βλεπω να τα βγαζει τα λεφτα της.... Μακρια λοιπον απο το μικρο, ειναι φολα, μονο δοκιμη αν θελει καποιος 40αρι, παραπανω λεφτα στον καδο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom