Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.327
Πόντοι
3.796
ρε βλακα δεν πας με την γυναικα σου στον "μουνοτοπο".
Τόσα ξέρεις ,τόσα λες .
Εσύ νομίζεις είναι κανένα μέρος σαν το εργοστάσιο σοκολάτας και θα σε καλωσορίζει ο νταβας Τσάρλι.
Είναι μέρος που αναγκαστικά μπορεί να βρεθείς με την γυναίκα σου ,αλλά δεν νομίζω να θες να εκτεθείς.
Όπως προχθές κραζατε την φίλη σας την ΜαίρηG μην κάνετε τα ίδια .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Η ιδια ειναι ρε.!!! Μετα το poison πηγε στο sex & the city, μετα παλι poison, και τωρα την πετυχα inside.
Αλλη ειναι..τοτε πριν περιπου δυο χρονια αν θυμαμαι ειχε δυο συλβιες στο αλλο σαιτ, η καλη στο ποιζον και μια αλλη που δουλευε φριξου.
Η πρωτη εφυγε η δευτερη δουλευει ακομα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Συναδελφοι αν θελετε να δειτε ντυμενες τις κορασιδες..αραξτε στο εμπορικο, εχω πετυχει πολλες εκει.. και παντα ειναι μονες για ψωνια. Μαλιστα μια που εκεινη την περιοδο την ειχα παρει πριν λιγες μερες, την πετυχα στο ασανσερ..απλα χαιρετεθηκαμε τιποτε αλλο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Τόσα ξέρεις ,τόσα λες .
Εσύ νομίζεις είναι κανένα μέρος σαν το εργοστάσιο σοκολάτας και θα σε καλωσορίζει ο νταβας Τσάρλι.
Είναι μέρος που αναγκαστικά μπορεί να βρεθείς με την γυναίκα σου ,αλλά δεν νομίζω να θες να εκτεθείς.
Όπως προχθές κραζατε την φίλη σας την ΜαίρηG μην κάνετε τα ίδια .
Για πες μας ρε μεγαλε ποιο μερος ειναι αυτο που ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ μπορει να βρεθεις με την γυναικα σου? Θα πεις κανα εμπορικο τωρα και θα γελαω.Εγω δεν εκραξα καμια MaryG.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Παιδιά γενικά έχετε πετύχει έξω κοπέλες από τα studio στην πόλη? Και αν ναι που? Και με τι παρέα?
Τυπε για να σου λυθουν οι αποριες.. παρακολουθα διακριτικα ομως, καμια κοπελα μετα το σχολασμα. :tooth:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.327
Πόντοι
3.796
Για πες μας ρε μεγαλε ποιο μερος ειναι αυτο που ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ μπορει να βρεθεις με την γυναικα σου? Θα πεις κανα εμπορικο τωρα και θα γελαω.Εγω δεν εκραξα καμια MaryG.
Αυτά τα πονηρά σου κάνε τα σε κανένα άλλο νήμα .
Άμα ήταν να το πω θα το έλεγα και στο αρχικό μύνημα .
Να σου πω γιατί ,για να πας να πάρεις μάτι ή να τραβάς φωτογραφίες;
Εδώ χθες ανέβασες φωτογραφία κοπέλας από το φβ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Αυτά τα πονηρά σου κάνε τα σε κανένα άλλο νήμα .
Άμα ήταν να το πω θα το έλεγα και στο αρχικό μύνημα .
Να σου πω γιατί ,για να πας να πάρεις μάτι ή να τραβάς φωτογραφίες;
Εδώ χθες ανέβασες φωτογραφία κοπέλας από το φβ
Ανεβασα φωτο συγκεκριμενης εκδιδομενης γιατι εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας με τις Συλβιες.
Εσυ συνεχισε να πηγαινεις ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ με την γυναικα σου εκει που ειναι να πηγαινεις και μην πιανεις στο στομα σου εμενα σε καθε σου προταση,οπως το χθεσινο σου αστειακι.
Αντε και πολυ ασχοληθηκα παλι με την παρτυ σου.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.327
Πόντοι
3.796
Ανεβασα φωτο συγκεκριμενης εκδιδομενης γιατι εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας με τις Συλβιες.
Εσυ συνεχισε να πηγαινεις ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ με την γυναικα σου εκει που ειναι να πηγαινεις και μην πιανεις στο στομα σου εμενα σε καθε σου προταση,οπως το χθεσινο σου αστειακι.
Αντε και πολυ ασχοληθηκα παλι με την παρτυ σου.
Αυτό που ανέβασες μπορεί οποιοσδήποτε να την βρει με την απλή αναζήτηση μέσω φωτό .
Τόσο μυαλό κουβαλάς .
Εχθές λίγο να σε πειράξω ήθελα μην κάνεις σαν γκομενιτσα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Αυτό που ανέβασες μπορεί οποιοσδήποτε να την βρει με την απλή αναζήτηση μέσω φωτό .
Τόσο μυαλό κουβαλάς .
Εχθές λίγο να σε πειράξω ήθελα μην κάνεις σαν γκομενιτσα
Πολλες κοπελες παλιοτερα τα σοσιαλ τα ειχαν ανοιχτα! π.χ σοφια,λαρα, ελενα και αλλες.
φαινεται ο τυπος κρατησε πολυ αρχειο :2funny:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Αυτό που ανέβασες μπορεί οποιοσδήποτε να την βρει με την απλή αναζήτηση μέσω φωτό .
Τόσο μυαλό κουβαλάς .
Εχθές λίγο να σε πειράξω ήθελα μην κάνεις σαν γκομενιτσα
εισαι σαν εκεινο το ζωον που βγηκε στην τηλεοραση και ειπε πως ενας παιδεραστης μπορει να την σκαπουλαρει. καλα το πας.
Μιλας και για μυαλο...τρομαρα σου.

Ασχετο αλλα επειδη μου κινησες την περιεργεια , ουτε το google lens ουτε το tinyeye βρηκε κατι, ετσι για να ειχαμε να λεγαμε, τωρα αν εσυ ο σουπερ genius καπως το βρηκες, τι να πω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.327
Πόντοι
3.796
εισαι σαν εκεινο το ζωον που βγηκε στην τηλεοραση και ειπε πως ενας παιδεραστης μπορει να την σκαπουλαρει. καλα το πας.
Μιλας και για μυαλο...τρομαρα σου.
Αυτό που κολλάει με αυτό που έκανες ;
Το πουλάκι σου μπορείς να το ξεπετσιαζεις όσο θες στο φβ αλλά εδώ γιατί ανεβάζεις τις κοπέλες ;
Να ήσουν κανένα πιτσιρίκι θα σε δικαιολογούσα αλλά δεν είσαι .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Αυτό που κολλάει με αυτό που έκανες ;
Το πουλάκι σου μπορείς να το ξεπετσιαζεις όσο θες στο φβ αλλά εδώ γιατί ανεβάζεις τις κοπέλες ;
Να ήσουν κανένα πιτσιρίκι θα σε δικαιολογούσα αλλά δεν είσαι .
και τι εγινε που την ανεβασα ρε τυπε? η κοπελα εκδιδεται σε οικο ανοχης και με γυαλια με καμερα να πηγαινα αμα ηθελα μπορουσα να την φωτογραφισω ανετα. αν ηθελε privacy να μην εδινε το φβ της δεξια και αριστερα και ας καθοταν σπιτι της, εσυ τωρα τι μου το παιζεις? δικηγορος της? Κοφτο επιτελους να πετας κοτσανες.
Και επειδη πολυ τον σωστο μου κανεις. Εσυ που εχεις με πουστικο τροπο το φβ μου ΜΗΝ μιλας.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
και τι εγινε που την ανεβασα ρε τυπε? η κοπελα εκδιδεται σε οικο ανοχης και με γυαλια με καμερα να πηγαινα αμα ηθελα μπορουσα να την φωτογραφισω ανετα. αν ηθελε privacy να μην εδινε το φβ της δεξια και αριστερα και ας καθοταν σπιτι της, εσυ τωρα τι μου το παιζεις? δικηγορος της? Κοφτο επιτελους να πετας κοτσανες.
Ποσα π.μ δεχτηκες απο χθες για να δωσεις το φβ της λατινας; :2funny:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.327
Πόντοι
3.796
και τι εγινε που την ανεβασα ρε τυπε? η κοπελα εκδιδεται σε οικο ανοχης και με γυαλια με καμερα να πηγαινα αμα ηθελα μπορουσα να την φωτογραφισω ανετα. αν ηθελε privacy να μην εδινε το φβ της δεξια και αριστερα και ας καθοταν σπιτι της, εσυ τωρα τι μου το παιζεις? δικηγορος της? Κοφτο επιτελους να πετας κοτσανες.
Και επειδη πολυ τον σωστο μου κανεις. Εσυ που εχεις με πουστικο τροπο το φβ μου ΜΗΝ μιλας.
Χαζοβιολη το φβ σου κυκλοφορεί σε όλο το σάιτ χωρίς να το ζητήσει κανένας .
Και εμένα έτσι μου ήρθε δεν ρώτησα κανένα ποιος είσαι ούτε κάθομαι να το δίνω δεξιά και αριστερά άσχετα άμα μαλώνουμε συνέχεια.
Από την απάντηση σου φαίνεται πόσο ανοριμος είσαι.
Εσύ σαν πελάτης θες να καλύπτεσαι αλλά η πουτανα δεν έχει δικαίωμα.
Δεν στο παίζω δικηγόρος κανενός αλλά αν ήθελε θα την ανέβαζε και μόνη της δεν χρειαζόταν να ανεβάσεις εσύ την χυμένη φωτό που τον επαιζες.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Συναδελφοι αν θελετε να δειτε ντυμενες τις κορασιδες..αραξτε στο εμπορικο, εχω πετυχει πολλες εκει.. και παντα ειναι μονες για ψωνια. Μαλιστα μια που εκεινη την περιοδο την ειχα παρει πριν λιγες μερες, την πετυχα στο ασανσερ..απλα χαιρετεθηκαμε τιποτε αλλο.
ποιο εμπορικο;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Τι σημασία έχει αυτό φίλε ,θα πας για πέσιμο;
Καλό είναι να μην κοιτάτε περίεργα και σαν λιγουρια έξω τις κοπέλες ,εκτός δουλειάς έχουν και αυτές την ζωή τους και τις φέρνετε σε δύσκολη θέση και αμηχανία .
Υπάρχει ένας μουνοτοπος που δεν θα τον αναφέρω ,που μπορείς να πετύχεις εκεί όλη μέρα ότι πουτανα και εσκορτ θες αλλά το καλύτερο είναι να κάνετε ότι δεν τις γνωρίζετε όπως κάνουν και αυτές .
Σκέψου έναν από εμάς να είναι με την γυναίκα του και να σκάσει ξαφνικά μπροστά σου μια Ρωσίδα και να σου πει γεια σου Γιώργο.
γιατι δεν τον αναφερεις; τον μουνοτοπο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom