Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Καλημέρα στους μπουρδελιαριδες πέρασμα πρωινών ωρών δεν πήγαινα κάπου συγκεκραμένα απλά έκανα μια γύρα να δω τι παίζει! Πάνω στην γύρα μια τσατσα πετάει πρόσεχε πολλές κοπέλες γαμιουνται ακαποτα! Και να μην δέχομαι δωράκια τύπου ακα τσιμπουκια γτ ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να κολλήσεις!
Μια από αυτές της μέρες θα πάω και βράδυ!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.465
Κριτικές
22
Like
6.618
Πόντοι
3.346
Δεν μας ενδιαφέρει η ενημέρωση...μας χάλασες τη ροή της κουβέντας χωρίς αρχή, μέση και τέλους των παιδιών.
Πες μας λίγο, έφαγε πόρτα ο γιακούζα?
Ο Βαρβαρας αγαπάει τη Λάρα?
Ο Ντιουαρς γιατι δεν έχει κέφια?
Τοσο κακο ειναι που εγραψα στη μπουρδελο-κατασταση οτι εφαγα πορτα απο στουντιο της πολης? που να το εγραφα..στα αθλητικα; :2funny:

Η φταιω που πεταχτηκε ο αγαπουλης να την υπερασπιστει, να τον αφηνα δηλαδη και να μην του απαντουσα ενω γραφει ασυναρτησιες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.465
Κριτικές
22
Like
6.618
Πόντοι
3.346
Καλημέρα στους μπουρδελιαριδες πέρασμα πρωινών ωρών δεν πήγαινα κάπου συγκεκραμένα απλά έκανα μια γύρα να δω τι παίζει! Πάνω στην γύρα μια τσατσα πετάει πρόσεχε πολλές κοπέλες γαμιουνται ακαποτα! Και να μην δέχομαι δωράκια τύπου ακα τσιμπουκια γτ ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να κολλήσεις!
Μια από αυτές της μέρες θα πάω και βράδυ!
Επιβεβαιωνω.. αλλα οχι απο τσα2 κοπελα στην πρωινη βαρδια μου ειχε πει οτι ξερει καποια που μαμιεται ακα.
Δεν την ρωτησα πια ειναι.. αλλα μου ειπε οτι ειναι μεγαλυτερη απο εκεινη αρα θα ειναι 40+
μπορει βεβαια να ειναι και μλκιες τις κοπελας..αλλα τωρα που εγραψες αυτο ποτε δεν ξερεις.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Επιβεβαιωνω.. αλλα οχι απο τσα2 κοπελα στην πρωινη βαρδια μου ειχε πει οτι ξερει καποια που μαμιεται ακα.
Δεν την ρωτησα πια ειναι.. αλλα μου ειπε οτι ειναι μεγαλυτερη απο εκεινη αρα θα ειναι 40+
μπορει βεβαια να ειναι και μλκιες τις κοπελας..αλλα τωρα που εγραψες αυτο ποτε δεν ξερεις.
Μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Πες μας λίγο, έφαγε πόρτα ο γιακούζα? Ετσι λεει αλλα αμφιβαλω.
Ο Βαρβαρας αγαπάει τη Λάρα? Οχι, ο βαρβαρας δεν αγαπαει καμια αλλα αρεσει να της γαμαει.
Ο Ντιουαρς γιατι δεν έχει κέφια? Γιατι εφαγε μπαν σε ενα νημα.
Όχι σε ένα ,σε 3 έφαγα .
Αλλά θα επανέλθω ,περιμένω να εκτίσω την ποινή μου .
1)στα εσκορτ χάρη στον μαλακα Kwst26.
2)στην ανατολική Θεσσαλονίκη χάρη στον μαλακα Kwst26.
3) και το καλύτερο,αφού έφαγα το βρισιμο της ζωής μου και ενώ είναι το νήμα που κινούμαι περισσότερο (πιάτσες) χάρη πάλι στον μαλακα kwst26 και στις φοβερές αποφάσεις που παίρνονται από το σάιτ ,ήρθε ο μαλακας και εκεί αφού μας έβρισε όλους και χάρη στα καλά παιδια των εσκορτ που βρήκαν την ευκαιρία να με χτυπήσουν κάτω από την μέση με αναφορές , κρίθηκε ότι δεν έχει σημασία άμα σε βρίζουν ,βρίζουν όλα τα μέλη του νήματος και σπαμαρουν αλλά αν έχεις καλή συμπαράσταση στις αναφορές μπαναρεις όποιον θέλεις.

Αυτά για την ιστορία να ξέρουν και οι υπόλοιποι τι γίνεται και χωρίς να θέλω να ασχοληθώ άλλο με το θέμα .
Φιλάκια Κώστα καλές επισκέψεις .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Τοσο κακο ειναι που εγραψα στη μπουρδελο-κατασταση οτι εφαγα πορτα απο στουντιο της πολης? που να το εγραφα..στα αθλητικα; :2funny:

Η φταιω που πεταχτηκε ο αγαπουλης να την υπερασπιστει, να τον αφηνα δηλαδη και να μην του απαντουσα ενω γραφει ασυναρτησιες.
Ρε μπαμια, τι ασυναρτησιες ειπα? ΟΣΟΙ πανε στο συγκεκριμενο μαγαζι ξερουν οτι η τσατσα ειναι για τον πεο. τι θες, να τα ξαναλεμε?
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Δεν μας ενδιαφέρει η ενημέρωση...μας χάλασες τη ροή της κουβέντας χωρίς αρχή, μέση και τέλους των παιδιών.
Πες μας λίγο, έφαγε πόρτα ο γιακούζα?
Ο Βαρβαρας αγαπάει τη Λάρα?
Ο Ντιουαρς γιατι δεν έχει κέφια?
Συγνώμη δεν θα Ξαναγίνει θα προσεχω τη άλλη φορά
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Η κοντή που λες είναι η χουανιτα διάβασε κριτικές πρώτου πας
Η χουανιτα λείπει εδώ και μήνες φίλε και έχω ανεβάσει κριτική μαζί της παλιοτερα ξέρω πως είναι οπότε δικό σου λαθις
 

Mastarovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Προτείνετε καμία βυζαρου σε αυτήν την βάρδια ευχαριστώ
 

Γιώργος69

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
9
Like
18
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε κάτι;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Γνωρίζουμε κάτι;
οι φωτο παντως ειναι φεικ.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Πέρασμα από sex and the city 2 καινουριες κολομβιανες σλλσνοχι σκουρες μια Συλβία νομίζω με ωραίο κωλο λεπτή και μια άλλη ακωλη και γενικα χαλια.
Στο ποιοσον ήταν μισ κοντουλα κσλουτσικη καινουρια πάλι οχι αυτή που λεει το άλλο σάιτ.
Red light και golden lips Maya και μια κελλυ οι πιο άσχημες που εχω δει το τελευταίο καιρο.
Και περασμα με μελανιε που. Ήθελα από παρανταις παω να κάνω κριτική πολυ ωραίο κορίτσι αυτή κι δεν βιαζόταν
Δοκίμασα Συλβία όντως έχει φοβερό κωλο από τους καλύτερους. Το βυζι σιλικόνατο πολύ fake δεν μαρεσε.
Συμμετοχή τυπική, ακολουθεί βέβαια οδηγίες και είναι με το χαμόγελο. Πιπα καλή με προσπάθειες για dt. Γενικά για την κωλαρά αξίζει μια φορά για δεύτερη ίσως....
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Η χουανιτα λείπει εδώ και μήνες φίλε και έχω ανεβάσει κριτική μαζί της παλιοτερα ξέρω πως είναι οπότε δικό σου λαθις
Η χουανιτα δουλεύει κανονικά πρωί δεν κάνω κάνενα λάθος πέρασα και είδα επίσης και γώ έχω ανεβάσει κριτική!!!επισης για ποιο λάθος μιλάς ; Δεν σε καταλαβαίνω ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Επισκεψη στην μαυρουλα Εμμυ, την ξαναειχα πληρωσει την προηγουμενη φορα που ειχε ερθει, μου ειχε αφησει καλες εντυπωσεις και ειπα να την ξαναδοκιμασω, μιας και ειναι σπανιο κομματι σε αυτη την χαβουσομπουρδελοσαλονικα... εμφανησιακα μουναρα μαυρη ψιλη με ολο το πακετο...
Αφου την ειδα μεσα σε ενα ωραιο σεξι συνολακι που φορουσε, περασα στα ενδοτερα, η τσατσα αρχισε να λεει το μενου, ποιο μενου τελικα ουτε που καταλαβα, μιας και η κοπελα δεν κανει τιποτα, λεει αρχικη 40€, 50€ χαλαρο με μασαζακι.... ακαποτη πιπα δεν κανει, 69 δεν κανει... εεε τι στον πουτσο κανει.??? μασαζ και ντουζ.??? ...σκονταψα να φυγω, αλλα λεω παρε ενα 40αρι να αδεισουν τα χοντρα....
Η επαναληπτικη εμπειρια με την κοπελα ηταν μακραν διαφορετικη απο την προηγουμενη φορα, προκαταρτικα καθολου, καποτα πριν καν σηκωθει το καυλι, και το κερασακι.??? το μουνι της βρωμουσε με το καλημερα, ιδιως στα 4αρα, ειχα χρονια να αντικρυσω τοσο βρωμα.... και για αυτο δεν κανει 69... γιατι να το πλενει απο πελατη σε πελατη.??? αφου μπορει να μην το κανει... οποτε και ουτε που το αγγιξα, δεν εβγαλε αυτα που φορουσε, τα βυζια της παλι μεσα, νερουλα με καλη ρωγα, το συνολακι που φοραγε δεν βολευε να πεταξει ουτε το ενα εξω, δυσκολευτηκα και τα παρατησα, ανοιξε το απο κατω μερος στο μουνι της, συμετοχη στο σεξ μετρια, μονο το χαμογελο της καθολη την διαρκεια αξιζε... την εχυσα σχετικα δυσκολα να φυγω απο αυτη την μονοτονια.... Βγενοντας, αλλο συναθλητης κανονιζε μισαωρο ντουζ με την κοπελα.... ευτηχως να πλυνει λιγο το μουνι της για τον επομενο.... γιατι σκουλαμεντρα εκει κατω.....
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Επισκεψη στην μαυρουλα Εμμυ, την ξαναειχα πληρωσει την προηγουμενη φορα που ειχε ερθει, μου ειχε αφησει καλες εντυπωσεις και ειπα να την ξαναδοκιμασω, μιας και ειναι σπανιο κομματι σε αυτη την χαβουσομπουρδελοσαλονικα... εμφανησιακα μουναρα μαυρη ψιλη με ολο το πακετο...
Αφου την ειδα μεσα σε ενα ωραιο σεξι συνολακι που φορουσε, περασα στα ενδοτερα, η τσατσα αρχισε να λεει το μενου, ποιο μενου τελικα ουτε που καταλαβα, μιας και η κοπελα δεν κανει τιποτα, λεει αρχικη 40€, 50€ χαλαρο με μασαζακι.... ακαποτη πιπα δεν κανει, 69 δεν κανει... εεε τι στον πουτσο κανει.??? μασαζ και ντουζ.??? ...σκονταψα να φυγω, αλλα λεω παρε ενα 40αρι να αδεισουν τα χοντρα....
Η επαναληπτικη εμπειρια με την κοπελα ηταν μακραν διαφορετικη απο την προηγουμενη φορα, προκαταρτικα καθολου, καποτα πριν καν σηκωθει το καυλι, και το κερασακι.??? το μουνι της βρωμουσε με το καλημερα, ιδιως στα 4αρα, ειχα χρονια να αντικρυσω τοσο βρωμα.... και για αυτο δεν κανει 69... γιατι να το πλενει απο πελατη σε πελατη.??? αφου μπορει να μην το κανει... οποτε και ουτε που το αγγιξα, δεν εβγαλε αυτα που φορουσε, τα βυζια της παλι μεσα, νερουλα με καλη ρωγα, το συνολακι που φοραγε δεν βολευε να πεταξει ουτε το ενα εξω, δυσκολευτηκα και τα παρατησα, ανοιξε το απο κατω μερος στο μουνι της, συμετοχη στο σεξ μετρια, μονο το χαμογελο της καθολη την διαρκεια αξιζε... την εχυσα σχετικα δυσκολα να φυγω απο αυτη την μονοτονια.... Βγενοντας, αλλο συναθλητης κανονιζε μισαωρο ντουζ με την κοπελα.... ευτηχως να πλυνει λιγο το μουνι της για τον επομενο.... γιατι σκουλαμεντρα εκει κατω.....
Δεν ντρέπονται να πληρώνονται και να βρωμάνε; :think:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.465
Κριτικές
22
Like
6.618
Πόντοι
3.346
Ρε μπαμια, τι ασυναρτησιες ειπα? ΟΣΟΙ πανε στο συγκεκριμενο μαγαζι ξερουν οτι η τσατσα ειναι για τον πεο. τι θες, να τα ξαναλεμε?
Ρε στοκε θα την ειχε διωξει εδω και αρκετα χρονια, αλλες τσατσαδες παρακαλανε για να δουλεψουν με αυτη τι κοπελα.
Εχει τυχη βραδυ που δουλευε μαζι της αλλη τσατσα, να την κραζει στο κουζινακι με ανοιχτη πορτα γιατι ειχε χλιαρο νερο... και να της λεει μαλιστα αν ξανα επαναληφθει θα εχουμε αλλα.
Την ξανθια τσατσα λεω που ειναι τα βραδια για οσους ξερουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom