Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Το κτελ ειναι 55Ε μετ΄επιστροφνς και βρισκεις rbnb ενα βραδι με 30Ε,εχεις ενα 15Ε να φας και 100Ε ακομα να γαμησεις.Φευγω απο αθηνα και με ποναν τα νεφρα μου απο τα γαμησια με γουστα που βγαζω,που εδω σαλονικα ειναι πια τζακποτ αν βρεις καμμια τετοια.Οχι σαλονικα πεθανε η φαση και δεν ασχολουμαι πια.
Nαι για μεγαλυτερα προγραμματα μαλλον ειναι καλυτερα κατω.. αλλα για καποιον που περναει μονο με απλο, νομιζω τα χρηματα ειναι το ιδιο πανω κατω αν βαλεις τ'αλλα εξοδα που εχεις για να πας Αθηνα να μεινεις και να ξοδεψεις για φαι και αλλα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που γραφεις.Εγω κραζω αυτην την κατασταση αρκετα χρονια πια.Απο τοτε που φυγαν τα μπουρδελα απο βαρδαρη και πηγαν στα σφαγεια η κατασταση αλλαξε προς το χειροτερο.Αυξηθηκαν οι τιμες και οι παροχες υπηρεσιων,δλδ τα γουστα που βγαζει η καθε τανα εκμηδενιστηκαν.Μας φερνουν συνεχεια σαυρες,κομοδινα ,γριες και το χειροτερο,λατινες που μονο για λαντζα κανουν γιατι ειναι ΟΛΕΣ απαραδεκτες.Για αυτο και γω μαζευω λεφτα και καθε τριμηνο τετραμινο κατεβαινω αθηνα και με 100Ε γαμαω σε δυο μερες με μια διανυκτερευση σχεδον 7με 8 τανες.Και ολες να βγαζουν γουστα.Σκεψου αυτην την λυση.Πολλοι παλαιοι πια αυτο κανουμε
Σοβαρα τυπε ε κατεβαινεις Αθηνα για τα μπουρδελα τι γουστα βγαζεις με το 10αρικο στα 10 λεπτα και μεσα στη βρωμα παρεα με τους πακιδες για πες?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Σοβαρα τυπε ε κατεβαινεις Αθηνα για τα μπουρδελα τι γουστα βγαζεις με το 10αρικο στα 10 λεπτα και μεσα στη βρωμα παρεα με τους πακιδες για πες?
Αμα ψαξεις μεσα και στο μεταξι θα βρεις διαμαντακια.Μην τα θες ετοιμα.Σαν παλιος και μεγαλος βρισκω με το πορνοενστικτο μου καλα τεμαχια.Ακαποτο τσιμπουκι να στο εξαφανιζει και την χυνεις στο στομα ειναι απο μονο του στα 10Ε λαχειο για μας εδω στο κολοχωρι.Οι αθηναιοι το θεωρουν δεδομενο
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Το κτελ ειναι 55Ε μετ΄επιστροφνς και βρισκεις rbnb ενα βραδι με 30Ε,εχεις ενα 15Ε να φας και 100Ε ακομα να γαμησεις.Φευγω απο αθηνα και με ποναν τα νεφρα μου απο τα γαμησια με γουστα που βγαζω,που εδω σαλονικα ειναι πια τζακποτ αν βρεις καμμια τετοια.Οχι σαλονικα πεθανε η φαση και δεν ασχολουμαι πια.
Μέχρι προ 6ετιας κάτι έλεγε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.629
Πόντοι
3.346
Το κτελ ειναι 55Ε μετ΄επιστροφνς και βρισκεις rbnb ενα βραδι με 30Ε,εχεις ενα 15Ε να φας και 100Ε ακομα να γαμησεις.Φευγω απο αθηνα και με ποναν τα νεφρα μου απο τα γαμησια με γουστα που βγαζω,που εδω σαλονικα ειναι πια τζακποτ αν βρεις καμμια τετοια.Οχι σαλονικα πεθανε η φαση και δεν ασχολουμαι πια.
200 δηλαδη οκ. στην ουσια μια μερα θα κατσεις γιατι θα σε φαει ο δρομος! ποσες θα μπορεσεις να παρεις 3 εως 5 οποτε το ποσο καπου εκει στα 80 με 100 θα ειναι. Εδω με 200 σε μια μερα και χωρις ταξιδι (κουραση) παιρνεις 5 αρα τα ιδια, απλα δεν τρως :grin:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Αμα ψαξεις μεσα και στο μεταξι θα βρεις διαμαντακια.Μην τα θες ετοιμα.Σαν παλιος και μεγαλος βρισκω με το πορνοενστικτο μου καλα τεμαχια.Ακαποτο τσιμπουκι να στο εξαφανιζει και την χυνεις στο στομα ειναι απο μονο του στα 10Ε λαχειο για μας εδω στο κολοχωρι.Οι αθηναιοι το θεωρουν δεδομενο
Τυπε δεν εχω τον εαυτο μου για πεταμα οπως εσυ να παω να γαμαω στο μεταξι με τους πακιδες μεσα στη βρωμα και να με κανω στρατηγο απο τα πολλα παρασημα
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Συναδελφοι εγω δεν κατηγορω και δεν κραζω κανεναν.Ολοι με τα λεφτα μας κανουμε τα κουμαντα μας και δικαιωμα του καθενος ειναι να τα ξοδευει οπως θελει.Εγω προσωπικα πια δεν ασχολουμαι με θεσσαλονικι.Καθε 3 με 4 μηνες κατεβαινω αθηνα και περναω σουπερ.Βαρεθηκα την κοροιδια πρωτα και τις εξωφρενικες τιμες αυτης της κολοπολης πια..Αυτα καλα να περνατε ολοι και καλα γαμησια να εχετε
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Τυπε δεν εχω τον εαυτο μου για πεταμα οπως εσυ να παω να γαμαω στο μεταξι με τους πακιδες μεσα στη βρωμα και να με κανω στρατηγο απο τα πολλα παρασημα
Μην εισαι απολυτος γιατι σε πληροφορω οτι εδω σαλονικα η βραδινη βαρδια ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ εχουν εντολη να παιρνουν τους ΠΑΝΤΕΣ.Μεσα σε αυτους ΚΑΙ πακια.Οποτε αστοχο αυτο που λες.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Συναδελφοι εγω δεν κατηγορω και δεν κραζω κανεναν.Ολοι με τα λεφτα μας κανουμε τα κουμαντα μας και δικαιωμα του καθενος ειναι να τα ξοδευει οπως θελει.Εγω προσωπικα πια δεν ασχολουμαι με θεσσαλονικι.Καθε 3 με 4 μηνες κατεβαινω αθηνα και περναω σουπερ.Βαρεθηκα την κοροιδια πρωτα και τις εξωφρενικες τιμες αυτης της κολοπολης πια..Αυτα καλα να περνατε ολοι και καλα γαμησια να εχετε
Καλα τυπε κρατα εσυ το χρυσωρυχειο που βρηκες κι ασε εμας εδω με τις σαπιες αντε και σε λιγους μηνες θα σε δουμε και στρατηγο
Μην εισαι απολυτος γιατι σε πληροφορω οτι εδω σαλονικα η βραδινη βαρδια ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ εχουν εντολη να παιρνουν τους ΠΑΝΤΕΣ.Μεσα σε αυτους ΚΑΙ πακια.Οποτε αστοχο αυτο που λες.
Ελα ρε τυπε σοβαρα πω πω νεα που μαθαινει κανεις για την πολη μας
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.629
Πόντοι
3.346
Συναδελφοι εγω δεν κατηγορω και δεν κραζω κανεναν.Ολοι με τα λεφτα μας κανουμε τα κουμαντα μας και δικαιωμα του καθενος ειναι να τα ξοδευει οπως θελει.Εγω προσωπικα πια δεν ασχολουμαι με θεσσαλονικι.Καθε 3 με 4 μηνες κατεβαινω αθηνα και περναω σουπερ.Βαρεθηκα την κοροιδια πρωτα και τις εξωφρενικες τιμες αυτης της κολοπολης πια..Αυτα καλα να περνατε ολοι και καλα γαμησια να εχετε
Συζητηση κανουμε για το αν αξιζει να παει καποιος η οχι.
Εγω για μενα που λεει και ο λουτσε! δεν αξιζει..το χρημα πανω κατω το ιδιο αρα κερδος απο κει δεν εχω..οι ωρες περισσοτερες και πολυς χρονος δεν με περισσευει.. η ταλαιπωρια μεγαλυτερη με τα ταξιδια. Οποτε καταλαβαινεις.. Δεν θα πηγαινα μονο για αυτο το λογο κατω.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Και για μενα δεν εξιζει...πλεον παω μονο για το χομπι 1 φορα τον μηνα καπως ετσι.παλια πηγαινα πιο πολυ.Οτι τοσο λογο οικονομικου(αν και παιζει λιγο και αυτο) αλλα μπορει να εχω γκομενα αλλα και γενικης ξενερας με την κατασταση.Για Αθηνα ετσι σπανια για την εκδρομη μπορει να το κανω αλλα συνεχεια οχι
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Συζητηση κανουμε για το αν αξιζει να παει καποιος η οχι.
Εγω για μενα που λεει και ο λουτσε! δεν αξιζει..το χρημα πανω κατω το ιδιο αρα κερδος απο κει δεν εχω..οι ωρες περισσοτερες και πολυς χρονος δεν με περισσευει.. η ταλαιπωρια μεγαλυτερη με τα ταξιδια. Οποτε καταλαβαινεις.. Δεν θα πηγαινα μονο για αυτο το λογο κατω.
Δεν εχεις αδικο ρε φιλε αν το κοιταξω απο την σκοπια σου.Αλλα εγω πηρα μια αποφαση πια και ενεργω ετσι.Ο καθενας κανει οτι γουσταρει με τα λεφτα του.Το μονο που βαρεθηκα ειναι τους εξυπνακηδες τους ξερολλες που τους προσπερνω,δεν αξιζει να χαλαστω.Για σενα μπορει να ειναι μια η αλλη η να ειναι ταλαιπωρια αλλα εγω τα εβαλα κατω και ειπα αθηνα απο δω και περα.Και δεν απαγοητευθηκα.Βεβαια και κατω εχει κομοδινα και σαπιες αλλα εχει τοση ποικιλία που βαριεσαι να ψαχνεις.Και μην ξεχνας οτι ειναι μια πολη 5μυριωνΚαι η πολη μας του 1,5μυριο επρεπε να εχει πιο καλη ποιοτητα και τιμες αλλα μαλλον μας θεωρουν γκασμαδες,γιδια και επαρχιωτες,για αυτο μας σερβιρουν σαπια κρεατα με εξωφρενικες τιμες
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Καλά περίμενε εσύ να λύσουν το πρόβλημα σου άλλοι. Πέτα τα 30 40 ευρώ στα πουτανακια και να σου λένε μην πιάνεις βιζια μην το βάζεις όλο μέσα, δεν ξέρεις να γαμας, περάσανε 3 λεπτά πάω στον επόμενο και μετά Στείλε email στον νταβατζι με τα παράπονα σου.
Φίλε εγώ δεν είχα ουτε μια φορά τέτοια θέματα απλά τα λυνω με τα λόγια ακόμα αυτό είπα και χαλαρώστε λιγο πολυ στραβά τα πήρατε λες και σας είπα τίποτα περιεργο
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
59
Like
172
Πόντοι
0
Βολτα χθες ανήμερα των φωτων δεν υπηρχε ψυχη στους δρομους. Κυριολεκτικα ειχε 3 ατομα ολα και ολα . Τετοιο χαλι δεν εχω ξαναδει απο κοπελες και επιλογες. Αποφασισα να παω στη Βικτόρια που ειχα παει πριν μερικες μερες και ηταν τίμια αλλα ενω την εδειχνε οτι δουλευει το sex and the city ηταν κλειστο. Εν τελει κατέληξα στη Barbara. Η κοπελα ειναι όαση σε αυτο το βούρκο. Καταρχας ειναι κορμαρα και οι φωτογραφιες ειναι η πρωτη φορα που απέχουν τοσο πολυ απο τη πραγματικοτητα απο την ανάποδη. Συνηθως βλεπουμε μοντέλα στο site και εμφανίζονται τέρατα με πατσάδες και κυτταριτιδες αλλα εδω μιλαμε για σφάλμα marketing γιατι καίνε το καλυτερο χαρτι τους . Οσον αφορα τη κοπελα ειναι πολυ καλο παιδι που θελει να σε ευχαριστήσει και φαινεται. Μπηκα με το απλο στα 40 . Θα ξαναπαω σιγουρα γιατι με κερδισε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Μην εισαι απολυτος γιατι σε πληροφορω οτι εδω σαλονικα η βραδινη βαρδια ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ εχουν εντολη να παιρνουν τους ΠΑΝΤΕΣ.Μεσα σε αυτους ΚΑΙ πακια.Οποτε αστοχο αυτο που λες.
Πίστεψέ με μια στο Λας Βέγκας δεν εμπενε με τους πάντες , πόσο μάλλον με πακια γύφτους κτλπ είχε όμως και προτίμηση σε ηλικίες δεν εμπενε με μεγάλους .. Όνομα κ βάρδια δεν λέω , κάποιοι θα κατάλαβαν ποια λέω
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
132
Πόντοι
0
2 απο εδω: Μεγάλη φόλα | Κριτική με βαθμολογία 5.7 από το μέλος goustaro
και μια σημερα απο μια νταρντανα αλλα του κωλου, στην Ερημιτη σημερα. Δεν αντεχω αλλο παιδια, εφαγα τρεις στην σειρα και εχω αληθινα ψυχολογικα προβληματα. Παρακαλω αν ξερεις ποτε περιπου ερχεται η Ριτα και η Καρινα. Και σε πμ. Αισθανθηκα τις τελευταιες φορες σκουπιδι και δεν πρεπει. Γαμω και τα πεταμενα λεφτα... αλλα δεν μπορω τα ψυχολογικα...
Η τσατσά στην Βλάντα όταν ρώτησα μου είπε ότι θα έρθει σε 2 μηνες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom